Перейти до змісту

Фома, чому ти уникаєш вирішувати проблему своєчасно?


Recommended Posts

Може хтось щось хорошого в підтримку ватника Юрия скаже?

 

Особисто я не розумію цю вашу новомову (що таке «новомова» див. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0)  

 

Хто такi цi ваші «ватники», «зрадофіли» й т.д.?

 

Існують нормальні людські слова «критик влади», «противник чего-небудь» (чи кого-небудь), «прихильник чего-небудь» (чи кого-небудь) й т.д.

 

А ватник - це півпальто або куртка, стьобані на ваті.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Особисто я не розумію цю вашу новомову (що таке «новомова» див. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0)  

 

Хто такi цi ваші «ватники», «зрадофіли» й т.д.?

 

Існують нормальні людські слова «критик влади», «противник чего-небудь» (чи кого-небудь), «прихильник чего-небудь» (чи кого-небудь) й т.д.

 

А ватник - це півпальто або куртка, стьобані на ваті.

 

Ватник - це глибше, це носій кацапської ментальності у всій її красі  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Я звичайно велика поціновувачка цугу, ага-ага...чи може ти хоч раз срався з руккі і Номадом на ФУПі, як я?

А на цугі я не була ніколи зареєстрована!!! А твій юрій був, сам писав

:shuffle:

Змінено користувачем Ita
Link to comment
Share on other sites

Ватник - це глибше, це носій кацапської ментальності у всій її красі :gigi:

Так... від себе ще хочу додати, що термін "ватник" пішов від такогоо собі совдепівського одягу , дуже "популярного" в таборах для політичних в'язнів, тощо... та й багато бідних людей, та особливо людей по селах також собі нічого кращого дозволити не могли.. тобто отой ватник і був символом добробуту,який радянська влада тільки і могла дати народу... тому ватниками є всі ті, хто свідомо чи підсвідомо страждають за єдиним, могучим СРСР, за "дружбою між народами", за великим старшим братом, проти проявів національної самобутності і свідомості автентичного народу і взагалі вільного життя

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Шо то с памятью моей стало... :shuffle: Или не с моей... B-) Эт я вежливо так...

Іta, якщо я кажу, що я ніколи не була там зареєстрована, то так воно і є... у Вас не може бути в принципі ніяких доказів, бо їх нема в природі... не було мене там... що я там забула? срачів з номадом,руккі, пумою, тігрою, жадом мені і на ФУПі вистачало... коли організувався цугундер, то пума в приват тикнула мені лікн на гілку про мене( вони про мене там гілки любили організовувати і плакатись, що правда любе мене таку-сяку і не банить)... ото й почитую іноді форум "ворогів", яким він і є наспавді.. ну а на чому ваша пам'ять базується , то бог вже його зна... Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Та у нього кожен допис ватністю пронизаний... це тільки з того, що я за останні й час тут перелистала))

І ще я більш ніж впевнена, що юрій з цуга то він і є... по- перше, він сам сказав, що там зареєстрований... менталітен типово цугундерівський, тобто ватницький... і це не просто збіг обставин, що на ФУПі , і на цугундері він під одним і тим самим ніком, так робили вони всі, хто з ФУПу йшов на цуг

Цитаты давайте в студию, где Юрий чего ватного писал? А то может я чего пропустил.

Та у нього кожен допис ватністю пронизаний... це тільки з того, що я за останні й час тут перелистала))

І ще я більш ніж впевнена, що юрій з цуга то він і є... по- перше, він сам сказав, що там зареєстрований... менталітен типово цугундерівський, тобто ватницький... і це не просто збіг обставин, що на ФУПі , і на цугундері він під одним і тим самим ніком, так робили вони всі, хто з ФУПу йшов на цуг

 

І ще ніколи не помилялася на рахунок ватності когось з дописувачів, іноді я була одна проти всіх... так було і з жадом, і з стіві, з плюмбою, тощо... і не скільки я їх перша відчувала, скільки вони не могли себе інакше поводити в моїй присутності і розкривалися спочатку в деталях, а потім у всій своїй ненависті

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Пиши доповiдь модератору

 

Я не знала, що вже знову є модератор тут... наскільки я пам'ятаю, то закінчилось все тим, що Фома сам банить тих, хто особливо нагліє... тому мене і здивувала його мовчазна поведінка

Link to comment
Share on other sites

Є, Юрій з ФУП.

Після того, коли форум тут було довірено лисиці, я вже нічому не здивуюсь.... :-(

Змінено користувачем ценительница алей
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

звичайно, зараз безмежна свобода на форумі

але каліровнаих гнид я б теж банив 

на хєра вони тут...

х.й.з., на мій погляд, вочевидь неадекватний "Юрій з ФУП" більш адекватний саме політичному форуму, ніж ЦА. А забанити - то таке, он деякі забугорні мігранти взагалі "живуть брехнею", що не слово, то брехня. І нічого ж, якось живуть, ніхто їх не чіпляє, яка ж "політика" без брехні, особливо, якщо людина від природи схильна брехати, он, у нас цілий припіздєнт такий самий.

Link to comment
Share on other sites

Особисто я не розумію цю вашу новомову (що таке «новомова» див. https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0)  

 

Хто такi цi ваші «ватники», «зрадофіли» й т.д.?

 

Існують нормальні людські слова «критик влади», «противник чего-небудь» (чи кого-небудь), «прихильник чего-небудь» (чи кого-небудь) й т.д.

 

А ватник - це півпальто або куртка, стьобані на ваті.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

х.й.з., на мій погляд, вочевидь неадекватний "Юрій з ФУП" більш адекватний саме політичному форуму, ніж ЦА. А забанити - то таке, он деякі забугорні мігранти взагалі "живуть брехнею", що не слово, то брехня. І нічого ж, якось живуть, ніхто їх не чіпляє, яка ж "політика" без брехні, особливо, якщо людина від природи схильна брехати, он, у нас цілий припіздєнт такий самий.

А ж смішно... і що ви маєте на увазі під "більш адекватний"? Те, що він брехню розвішує про те, як він школярeм проти системи боровся? "-)

Чи те, що він про Лірника відверту ахінею несе?

А то в мене постає питання про вашу адекватність...

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

А ж смішно... і що ви маєте на увазі під "більш адекватний"? Те, що він брехню розвішує про те, як він школярeм проти системи боровся? "-)

Чи те, що він про Лірника відверту ахінею несе?

А то в мене постає питання про вашу адекватність...

З тої "брехні", що Ви вище навели, 90% правди, як на мене. І Ви ж іще не знаєте, якої думки особисто я про Лірника. А вона набагато гірша. ніж може зформулювати необізнаний і поверхневий "Юра з ФУПа".

Link to comment
Share on other sites

З тої "брехні", що Ви вище навели, 90% правди, як на мене. І Ви ж іще не знаєте, якої думки особисто я про Лірника. А вона набагато гірша. ніж може зформулювати необізнаний і поверхневий "Юра з ФУПа".

Я Лірника знаю особисто і не потрібно мені тут про нього розповідати...

Лірника ненавидять всі ватники і москалі без виключення, і чим більше вони є ватниками та москалями в душі ,тим більше вони ненавидять всіх наших лірників;

А ваш " адекватний юрий" окрім Лірника ненавидить і " помаранчеву зарaзу", і партію Свобода... "совпадєніє? нє думаю"

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Надеюсь ЦАца дала просраться за Лирника многим на ФУпе? В том числе и порохоботам?

Я Лірника знаю особисто і не потрібно мені тут про нього розповідати...
Лірника ненавидять всі ватники і москалі без виключення, і чим більше вони є ватниками та москалями в душі ,тим більше вони ненавидять всіх наших лірників;
А ваш " адекватний юрий" окрім Лірника ненавидить і " помаранчеву зарaзу", і партію Свобода... "совпадєніє? нє думаю"

Link to comment
Share on other sites

Я Лірника знаю особисто і не потрібно мені тут про нього розповідати...

Лірника ненавидять всі ватники і москалі без виключення, і чим більше вони є ватниками та москалями в душі ,тим більше вони ненавидять всіх наших лірників;

А ваш " адекватний юрий" окрім Лірника ненавидить і " помаранчеву зарaзу", і партію Свобода... "совпадєніє? нє думаю"

Мені байдужий "Юрій з ФУПа" і Ваші з ним особисті срачі, а Лірник ментально типовий москаль, що й не дивно. І чого б це я його ненавидів? Я його зневажаю, як будь-якого безпринципного пристосуванця.

Link to comment
Share on other sites

:weep:

Все как обічно, начинаетццо любимая забава - охота на ведьм.

Не можем без єтого.

Щетаю, что єто прекрасно.

 

ЦА любит колотить понты, особенно там где почувствует слабинку.

 

ЦА, у меня к тебе один вопрос:

Как ты относишься к владелице фупа? 

Давай, открой свое личико по этому вопросу.

Link to comment
Share on other sites

За те, що він відкрив для мене Українські гурти я йому усе пробачаю

 

 

Угу. В СРСР тільки і дозволялось українцям в шароварах стрибати гопака і  "Гандзя, рибка" голосити. А як щось проти влади вякнеш таку ти зразу не забавний  хахол,

а український буржуазний націоналіст ( зрадойоб по-сучасному) . 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вижигать кальоним жєлєзом  я счітаю !  Как завєщал Андрєй Януарьєвіч Вишинскій !

 

Так на фупе ж сейчас роботы непочатый край.

Или я пропустила ветки изобличение ватников, кацапти и прочей шелупени там от ЦА?

Может там выдвигались манифесты, выражались возмущения действиями почитательницы туевых и подружки диджейки?

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Створити...