Перейти до змісту

Гриценка - майбутній президент


Silentio

Recommended Posts

Кошкину мы тут уже обсудили.

Кошкіна цього разу здобула інфу про те, що не може не відбуватися. Це природні і логічні дії відповідальних за збереження підпорядкованої хуйлу системи. Я про таке весь час талдичу, наприклад.

 

Когда ты к власти на такие сантименты можно не размениваться. А рынок праци тоже укрыинськый будэ Антиресно как он пэрэможэ польский и теперь вон говорят лаже немецкий ;). Я еще раз говорю, я очень хочу почитать твои посты через год после Улиной гипотетической пэрэмогы. :)

А я дуже хочу, щоб Україна отримала шанс. Оскільки шансів на продуктивну революцію/диктатуру не спостерігається, ми не маємо знов і як завжди підіграти мафії в її міжсобойчику з хуйлом. Тому що далі нас просто не стане.

Link to comment
Share on other sites

Когда ты к власти на такие сантименты можно не размениваться. А рынок праци тоже укрыинськый будэ Антиресно как он пэрэможэ польский и теперь вон говорят лаже немецкий ;). Я еще раз говорю, я очень хочу почитать твои посты через год после Улиной гипотетической пэрэмогы. :)

Я розумію, Україна далеко, де тут слідкувати за "дрібницями", але можна ж було хоч трохи цікавитись економічними поглядами претендента на владу. Там є і підтримка українського виробника (частково вдала, частково ні), і пріоритетне збереження купівельної спроможності населення, замість знищуючої економіку і промисловість "бюджетної економії" шляхом зниження заробітної платні і пенсій, і справжня буджетна економія за рахунок скорочення бюрократичного апарату і поліпшення керування державними підприємствами, і відхід від моноекономіки до багатопрофільності, і багато чого іще, і, головне, були спроби все це реалізувати на практиці, тобто це не гола агітація.

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Оно, конечно, так. Но только вот и Бойколёвочкины, и Рабиновичи (не говоря уже о Медведчуке) плотно завязаны на Москву. Ахметов, может, и потрепыхается (все-таки он уже тянет на себе Ляшко, помогая тем самым как Петру, так и заклятым друзьям по Оппоблоку), но в то, что его хватит надолго, верится слабо.

Локомотивом 10 і 14 років був ПОВНІСТЮ підконтрольний путіну Фірташ. Цілком логічно, що й тепер. 

А от Бєня цього разу може пристане останнім, а може й відіб'ється від стада.

Link to comment
Share on other sites

Кстати, если ее выберут, что я вполне допускаю и на сегодня ее шансы предпочтительннее других (что будет завтра - посмотрим) , то я тоже улыбнусь, когда наши форумные юльки, часть из котрых я давно знаю и уважаю их точку зрения, через первый год ее правления будуть крыть ее тут последними словами B-)

 

Она - далеко не то, что большинство из ее прыхыльныкив думает и на что надеются...

Я точно не буду, т.к. не собираюсь голосовать. Нынче время радикальных решений, а таких кандидатов я не вижу.
Link to comment
Share on other sites

Я точно не буду, т.к. не собираюсь голосовать. Нынче время радикальных решений, а таких кандидатов я не вижу.

Та є ж радикали з вилами, отворами і цицьками до пупа... чи й ці не подобаються? :gigi:  Якого ж біса Вам ще треба, влада забезпечила Вас вибором серед безлічи виродків на будь-який смак гівна  :lol2: 

Головне, щоб не "Батьківщина", "Свобода" чи "Самопоміч", можна й "проти всіх", владу це цілком влаштовує :tu:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Локомотивом 10 і 14 років був ПОВНІСТЮ підконтрольний путіну Фірташ. Цілком логічно, що й тепер. 

А от Бєня цього разу може пристане останнім, а може й відіб'ється від стада.

 

Беня - вряд ли. Беня теперь отщепенец. Вот недавно русские банки в Украине арестовал - и это в то самое время, когда серьезные люди уже готовились их выкупить. О его позиции в начале войны АТО я даже не буду напоминать.

Link to comment
Share on other sites

Нет Силентио, нет. У йули есть стойкий электорат, который слегка рассеялся по всяким фронтам змин, но опять стянулся, но у йули есть офигенный антирейтинг, который на фоне антипиара и выброса компромата который будет усиливаться ближе к выборам сыграет свою роковую роль. Народ Украины глуп и наивен, но далеко не весь, так что я её шансы расцениваю как очередной и надеюсь последний пролёт мимо табуретки.

Впрочем поживём увидим...

 

 

Да ну нах, хуже и так уже некуда, вернее есть куда, но нафига тогда тут жить вообще?

Антирейтинг нынче не такой уж и большой. А в сравнении с Петром, так и нет его считай. Скажу больше, чем больше Ляксеич льет грязи на Юлю, тем лучше он ей делает. У народа уже выработался на это дело иммунитет, т.к. Сия чаша переполнена и гнобление Юли имеет обратный эффект. Петру надо придумать, что-то новое.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Сия чаша переполнена и гнобление Юли имеет обратный эффект. Петру надо придумать, что-то новое.
Танунах! Замість нового ми отримаємо дуже багато трохи примарафеченого, чи навпаки, старого. Стільки, що простору для чогось іншого в інформполі просто не залишиться. А на допомогу їм буде позишен противсіхів, як завжди.
Link to comment
Share on other sites

Кошкіна цього разу здобула інфу про те, що не може не відбуватися. Це природні і логічні дії відповідальних за збереження підпорядкованої хуйлу системи. Я про таке весь час талдичу, наприклад.

 

А я дуже хочу, щоб Україна отримала шанс. Оскільки шансів на продуктивну революцію/диктатуру не спостерігається, ми не маємо знов і як завжди підіграти мафії в її міжсобойчику з хуйлом. Тому що далі нас просто не стане.

 

А могли бы сделать людям приятное - согласиться, что шансов нет. И выход один - белая простыня, всей семьей, включая стариков и младенцев.

 

Теперь о "революции": снова пошагаю не в ногу, обращаясь к большинству этого несчастного форума:

Вас, блядь, два майдана ничему не научили?!

Вам мало смертей -чужих, не ваших?

Вас удовлетворяют результаты двух майданов, поддержанных вами (и мной тоже)? Хотите еще?!

Мозги себе купите, рррыволюционеры херовы.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Беня - вряд ли. Беня теперь отщепенец. Вот недавно русские банки в Украине арестовал - и это в то самое время, когда серьезные люди уже готовились их выкупить. О его позиции в начале войны АТО я даже не буду напоминать.

Тиск буде шалений, якого не було. Тому що, як ніколи, стоїть питання виживання системи. І взагалі - до цього жодна падла ще з олігархічного судна не зістрибувала.

Link to comment
Share on other sites

А могли бы сделать людям приятное - согласиться, что шансов нет. И выход один - белая простыня, всей семьей, включая стариков и младенцев.

От не можу зрозуміти недурних, наче, людей, які такій альтернативі віддають перевагу перед шансом з косатою зозулею. 

Link to comment
Share on other sites

А могли бы сделать людям приятное - согласиться, что шансов нет. И выход один - белая простыня, всей семьей, включая стариков и младенцев.

 

Теперь о "революции": снова пошагаю не в ногу, обращаясь к большинству этого несчастного форума:

Вас, блядь, два майдана ничему не научили?!

Вам мало смертей -чужих, не ваших?

Вас удовлетворяют результаты двух майданов, поддержанных вами (и мной тоже)? Хотите еще?!

Мозги себе купите, рррыволюционеры херовы.

 

Так то оно так, но эволюционный путь -  такая же утопия в наших реалиях. Слишком все прогнило и людишки измельчали. С другой стороны, если бы не было двух майданов, то Чугуний пришел бы к в ласти еще в 2004м и мы были бы по уровняю суверенитета, прав и свобод там, где сейчас находится Беларусь. А может быть, и глубже в жопе.

Link to comment
Share on other sites

А могли бы сделать людям приятное - согласиться, что шансов нет. И выход один - белая простыня, всей семьей, включая стариков и младенцев.

 

Теперь о "революции": снова пошагаю не в ногу, обращаясь к большинству этого несчастного форума:

Вас, блядь, два майдана ничему не научили?!

Вам мало смертей -чужих, не ваших?

Вас удовлетворяют результаты двух майданов, поддержанных вами (и мной тоже)? Хотите еще?!

Мозги себе купите, рррыволюционеры херовы.

 

Эмоции, не добавляют убедительности, а сокрее наоборот :)

 

Странно два майдана и - ни фига...

А грузинам - хватило всего лишь сверхбархатной мягкой революции роз, чтобы такие проблемы, какие сегодня обсуждаете вы, даже на повестке дня не стояли...

 

Может в консерватории что--то подправить? B-)

 

И шанс у вас был... Но это ж надо было поднять тухэсы и включить мозги. Гораздо легче пойти смиренно и проголосваать за подготовленнные искушенными политтехнологами комбинации, надеясь ну вот в это-то то раз уже точно  будет правильный выбор :consul:

 

Гуд лак, как говорится :)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

От не можу зрозуміти недурних, наче, людей, які такій альтернативі віддають перевагу перед шансом з косатою зозулею. 

 

А я от можу зрозуміти тебе і ще деяких прттомних прихильників Улі.

 

Це як в пісні - А я нашел другую, хоть не люблю но целУю  :)

 

А я от десь з 25 років не цілую не коханих, Тому мені легше :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


Еще про "нереальность" условного Бойко во втором туре. Кошкину мы тут уже обсудили. Но практически о том же, только под другим углом зрения, написал Рахманин. Приказ синим и красным объединяться пришел. Медведчук - ответственный Никуда не денутся, объединятся. Третью статью на ту же тему видел вчера на Главкоме.

 

Это без разницы, без крыма и домбабве большинства им не видать и второго места тоже, так что хоть врозь, хоть вместе, но они оказались теперь на обочине, это кажись уже и в кремле гномы поняли, теперь пытаются всё поправить, угроза не в них, угроза в другом..

Link to comment
Share on other sites

Граждане форумчане делайте свои оценки на основании рейтинга  а не основываясь на своих эмоциях.Две силы будут реально претендовать на власть .Гриценко третий или пятый будет по рейтингу.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Граждане форумчане делайте свои оценки на основании рейтинга  а не основываясь на своих эмоциях.

 

Бугога!!! А можно мы отсебятину нести будем?

Link to comment
Share on other sites

А я от можу зрозуміти тебе і ще деяких прттомних прихильників Улі.

 

Це як в пісні - А я нашел другую, хоть не люблю но целУю  :)

 

А я от десь з 25 років не цілую не коханих, Тому мені легше :D

Звісно тобі на яхті легше ніж українському пенсу в цій дупі, ще й з перспективою її подальшого прискореного поглиблення.

Вже казав, я не просто за Улю гарну та красиву. Я просто не бажаю змиритися з остаточним крахом незалежної цивілізованої України. А розбір польотів на даний момент не залишає мені жодних позитивних варіантів, окрім Тимошенко на найвищій посаді. Усе решта означатиме стрімке повернення під росію остаточно, і перебування там аж до моменту її розвалу. Тільки на той момент "Україн" може бути вже кілька.

Link to comment
Share on other sites

Звісно тобі на яхті легше ніж українському пенсу в цій дупі, ще й з перспективою її подальшого прискореного поглиблення.

Вже казав, я не просто за Улю гарну та красиву. Я просто не бажаю змиритися з остаточним крахом незалежної цивілізованої України. А розбір польотів на даний момент не залишає мені жодних позитивних варіантів, окрім Тимошенко на найвищій посаді. Усе решта означатиме стрімке повернення під росію остаточно, і перебування там аж до моменту її розвалу. Тільки на той момент "Україн" може бути вже кілька.

 

До чого тут яхта? Я думаю, якби ти знав, як було ДО яхти певний час, то може і вважав би за краще залишатися українським пенсіонером... Голодоно, але до виборів хоч час від часу гречки насипають...

 

Просто за все на світі ми платимо... За наші перемоги, помилки і втарчені можливості. Іноді, що ще гірше, платимо не ми, а наші діти. Кілька Україн - то ще найгірше, що може статися в житті. Бувають і набагато більш жахливі речі... Поглянь на Сириію наприклад. Вона наче одна, але думаю, що деякі сирійські пенси можуть ще й позаздрити українським.

 

І де я закликаю змирятися, роби що вважаєш за потрібне. Я просто кажу, що імхо ти помиляєшся поки із своїм вибром. Тільки усього...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Так іншого ж НЕМА! 

 

Так не буває... Вибір є завжди...

Наприклад вийти на площу і вимагати відміни незаконних рішень Педрильї щодо позбавлення громадаянства.

Ну це для тих, хто хоч якось симпатизував Міші.

Для інших - свій вибір. Протести чрез грабіжницбку політику влади, через пасивність на фронті, чрез перслідування

тих, хто в 14 році добровільно став на захист країни, протести через щоденну зухвалу корупцію на всіх рівнях.

Звичайно легше, отримати від влади перелік імен і тупо просидіти вдома чекаючи дня, коли можна буде вкинути в урну, не маючи гадки, як з тим вибором буде вчинено...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ти ж знаєш, що дезорієнтований народ виходити відмовився, не зважаючи на майже нульовий антирейтинг Міхо ще нещодавно.

Але ми мусимо обирати з реального.

Link to comment
Share on other sites

Взагалі мене дивує... Де найменші протестні акції??? Приводів для яких вагон і маленька бричка!

Поневолі погодисся з тезою, що українці виходять на протест, лише коли їх добре підготують по ящику і потім відповідна політсила дасть в зуби свої "вудки" з прапорами і виведе за ручку...або за копійчину малу?

 

Та да...Я забув... Путін же нападе... От ябки не він, то вже б давно ту владу знесли....

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Напевно не так багато народів в світі так оброблялися брехнею. Ми тут наочно бачимо фактичну несумісність світоглядів людей, що живуть поруч.

Звідти і неможливість гуртуватися.

Міхо от теж сподівався повести за собою, а не пішли. ПРАКТИЧНО не пішли.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А могли бы сделать людям приятное - согласиться, что шансов нет. И выход один - белая простыня, всей семьей, включая стариков и младенцев.

 

Теперь о "революции": снова пошагаю не в ногу, обращаясь к большинству этого несчастного форума:

Вас, блядь, два майдана ничему не научили?!

Вам мало смертей -чужих, не ваших?

Вас удовлетворяют результаты двух майданов, поддержанных вами (и мной тоже)? Хотите еще?!

Мозги себе купите, рррыволюционеры херовы.

Французи робили перманентну революцию 100 років, доки не отримали бажаний результат - стали найрозвиненою і наймогутнішою країною Европи.

Link to comment
Share on other sites

Напевно не так багато народів в світі так оброблялися брехнею. Ми тут наочно бачимо фактичну несумісність світоглядів людей, що живуть поруч.

Звідти і неможливість гуртуватися.

Міхо от теж сподівався повести за собою, а не пішли. ПРАКТИЧНО не пішли.

 

Щодо Міхо, то я, звичайно, не тільки українцям дорікаю... Дорікаю тим, хто почав все без належної підговтки і політичної підтрмики згори і розміняв такий великий козир залишивши українців із самими шістками на руках..

 

Але й пасивність громадянського суспільства, якому ще чотири роки співали осану по всьому світі, теж для мене незбагненна! Протест проти свавілля, проти наруги, проти намагань позбавити тебе засобів до існування і самого життя - це повинно бути на рівні ІНСТИНКТУ. А цього нема. Я чув і чую дотепер раціональні пояснення, але вони мене не переконують... Тут щось глибинне...і досить загрозливе...в плані очікувань, які ще збереглися... хоча б в декого

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Це  Юля  таке  наобіцяла  чи  це  ви  так  напужжать  хочете?

+============================================================+

Ні, це наш діючий шоколадний міністр пообіцяв. Інакше, каже,

МВФ ніхрєна не дасть...

 

Газ для населення точно подорожчає, – заява міністра енергетики

 

https://24tv.ua/gaz_dlya_naselennya_tochno_podorozhchaye__zayava_ministra_energetiki_n1030652

Link to comment
Share on other sites

А могли бы сделать людям приятное - согласиться, что шансов нет. И выход один - белая простыня, всей семьей, включая стариков и младенцев.

 

Теперь о "революции": снова пошагаю не в ногу, обращаясь к большинству этого несчастного форума:

Вас, блядь, два майдана ничему не научили?!

Вам мало смертей -чужих, не ваших?

Вас удовлетворяют результаты двух майданов, поддержанных вами (и мной тоже)? Хотите еще?!

Мозги себе купите, рррыволюционеры херовы.

+==================================================================++

Вчи історію краще! У Франції було три фронди та п"ять революцій.

Тільки після такого вона стала країною придатною для життя.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...