Перейти до змісту

Трамп імпічмент


coolzak

Recommended Posts

Брешеш. Погугли 5 очей і трамп в одному запиті, знайдеш для себе багато цікавого. В брудній справі про золотий дощ замазані британці та інші національності.

 

Один брит просто приватне розслідування проводив на замовлення та за гроші американців. Якщо вже говорити про втручання бритів то чо б тоді не згадати кембрідж аналітика?

Link to comment
Share on other sites

Один брит просто приватне розслідування проводив на замовлення та за гроші американців. Якщо вже говорити про втручання бритів то чо б тоді не згадати кембрідж аналітика?

Це не просто брит, а агент. Так шта ...

Вони команда просто. У них спільні цілі. Тому працюють синхронно і допомагають один одному як можуть.

Брехня. Мюлер нічого не знайшов. Висмоктано з пальця. Може, Трамп і з кацапами зустрічався, як зе в Омані? :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

НАш Уки как настоящий новый демократ, прокусился на презумпию невиновности и положил  на  Аристотеля, Юстиниана и даже Эгидио Босси с его in dubio pro reo:)

я знал что Уки крут. :)

Link to comment
Share on other sites

НАш Уки как настоящий новый демократ, прокусился на презумпию невиновности и положил  на  Аристотеля, Юстиниана и даже Эгидио Босси с его in dubio pro reo:)

я знал что Уки крут. :)

 

Поперше кожен має право на власну думку..... Моя особиста думка нейтральна - я не бачу змови, але допускаю що була.... могли просто добре це сховати - вони ж не ідіоти.... Тим більше фінансової сторони питання мюлер навіть і не торкався

Ще раз - моя думка нейтральна.... Я не звинувачую..... Але також усвідомлюю що розслідування мало купу рамок та обмежень......

Link to comment
Share on other sites

Так, наявність злочину змови не доведено....

А от цікаво - ЯКОГО доказу республіканці очікували б? ЧОГО САМЕ? Відеозапису, де Трамп просить Путіна підредагувати на циферки на серверах? Навіть якби такий запис був - вони б його прийняли, як доказ? Думаю - фіх там.

Link to comment
Share on other sites

Поперше кожен має право на власну думку..... Моя особиста думка нейтральна - я не бачу змови, але допускаю що була.... могли просто добре це сховати - вони ж не ідіоти.... Тим більше фінансової сторони питання мюлер навіть і не торкався

Ще раз - моя думка нейтральна.... Я не звинувачую..... Але також усвідомлюю що розслідування мало купу рамок та обмежень......

Ну, я не бачу, що тобі жінка роги наставила, але допускаю, що так ...могла просто добре це сховати - вона ж не ідіотка. Тим більше фінансової сторони ти навіть не торкався :gigi: :gigi: :gigi: :gigi:

 

Ну ти зрозумів :D

 

У Мюлера як раз були величезні повноваження і величезний пресинг щось знайти, щоб виправдати своє існування.  І, незважаючи на величезні фінансові та політичні ресурси, у нього вийшов ... пшик.

 

То про що це говорить??

Link to comment
Share on other sites

А от цікаво - ЯКОГО доказу республіканці очікували б? ЧОГО САМЕ? Відеозапису, де Трамп просить Путіна підредагувати на циферки на серверах? Навіть якби такий запис був - вони б його прийняли, як доказ? Думаю - фіх там.

Ну запитай у Мюлера, що б йому проканало. Такі речі повинні описуватися in scope of the investigation.

Link to comment
Share on other sites

 

У Мюлера як раз були величезні повноваження і величезний пресинг щось знайти, щоб виправдати своє існування.  І, незважаючи на величезні фінансові та політичні ресурси, у нього вийшов ... пшик.

 

 

Йому провели червону лінію і він її дотримувався..... Червону лінію напевне провели не просто так....

Link to comment
Share on other sites

Йому провели червону лінію і він її дотримувався..... Червону лінію напевне провели не просто так....

Я навіть не знаю, як це коментувати.

 

Юкі, рятуй залишки мозку та логічного мислення і переїзди куди-небудь в Техас. А то скоро станеш одним із НИХ :gigi:

Link to comment
Share on other sites

I thought so

Серіал "Вокінг Дед" бачив? оце всі деми де факто стали мертв"яками із зруйнованими мізками. Тебе вже покусали, але ти ще поки не перекинувся  :gigi:  Так що рухайся до цивілізації, шукай вакцину :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Серіал "Вокінг Дед" бачив? оце всі деми де факто стали мертв"яками із зруйнованими мізками. Тебе вже покусали, але ти ще поки не перекинувся  :gigi:  Так що рухайся до цивілізації, шукай вакцину :gigi:

 

Думаю ти занадто багато дивися серіалів...... Вимикай телевізор, та вмикай мозок.... Будем дискутувати тоді ..... 

Link to comment
Share on other sites

Думаю ти занадто багато дивися серіалів...... Вимикай телевізор, та вмикай мозок.... Будем дискутувати тоді ..... 

У мене він є і працює чудово, як і у всіх прихильників Трампа :D

Link to comment
Share on other sites

Бугага!

Саме так. Бугага! (С) бо ми, прихильники Трампа, здатні мислити критично і відразу казали, що Мюлер нічого не знайде.

Як і зразу казали, що зе шматок зеленого лайна і нічого не зробить. Казали, що це ватник, постсовковий кондом, що розвалить Україну і здасть її пуйлу. Але ви нас не слухали.

 

Ну як, лайнеце на смак? жеріть, не обляпайтесь :D

Link to comment
Share on other sites

Дивлюсь зараз некст революшин трампісти обговорюють нашо взагалі допомагати найкорумпованішій в світі країні

Я теж проти і сподіваюсь, Канада теж не буде давати гроші зебільній владі. Хай дають лише під конкретні проекти, наприклад, ветеранам АТО (реабілітація, медпослуги і т.п.) або сиротинцям. Зебіла треба ставити на своє місце і "мудрий" український народ, який повинен виправити свою зелену помилку і привести до влади щось нормальне. Тоді хай знову дають допомогу.

Link to comment
Share on other sites

Президент США Дональд Трамп відхилив висунуті проти нього звинувачення в рамках справа про імпічмент.
Про це йдеться у тексті заяви Трампа, підготовленої для засідання Сенату, де розглядатиметься його імпічмент, повідомляє Reuters.
"Сенат має в прискореному порядку відхилити ці неповноцінні статті про імпічмент і виправдати президента", - йдеться у заяві.
Трамп заявляє, що "ідея демократів Палати представників про "зловживання влади" не є злочином, що підлягає імпічменту".
Він відхилив звинувачення як "легковажне і небезпечне", заявивши, що президент скористався своїми законними правами.
"Палата демократів пропонує усунути президента з посади, тому що він відстоював законні права та привілеї виконавчої влади щодо неправомірних повісток - на основі рекомендацій Міністерства юстиції. Прийняття цієї теорії завдасть серйозної шкоди розділенню влади між виконавчою, законодавчою та судовою гілками влади", - сказано в заяві.
Він також звинуватив демократів у проведенні фальсифікованого процесу, сказав, що їм вдалося довести лише те, що Трамп не зробив нічого поганого, і стверджує, як неодноразово заявляв Білий дім, що це було спробою скасувати перемогу Трампа на виборах 2016 року.
Розгляд справи у Сенаті розпочнеться у вівторок. Більшість тут мають представники Республіканської партії, тому Трампа навряд чи усунуть з посади.
Нагадаємо, 19 грудня Палата представників проголосувала за дві статті звинувачень у справі про імпічмент Трампа. 45-го президента США звинуватили у зловживанні владою шляхом залучення іноземного уряду для переслідування політичного опонента і перешкоджанні Конгресу в його розслідуванні.
Для винесення обвинувального вироку у Сенаті необхідно голосування у дві третини голосів. https://www.eurointegration.com.ua/news/2020/01/20/7105368/

Link to comment
Share on other sites

Як невдобно получилось! :lol2: 

 

"Все тайное становится явным. После публикации в США переписки между Львом Парнасом и бывшим Генеральным прокурором Юрием Луценко, где обсуждались вопросы влияния на политические решения Белого Дома, 16 января президент США Дональд Трамп во время выступления в Овальном кабинете официально отрекся от знакомства с Парнасом: "Я его совсем не знаю, не знаю, о чем он, не знаю, откуда он, ничего не знаю о нем. Я могу только сказать вам, что это большой обман". Джозеф Бонди, адвокат американского бизнесмена украинского происхождения Льва Парнаса, выстраивает линию защиты своего клиента как раз на том, что Парнас действовал не самостоятельно. А в рамках отношений с адвокатом Трампа Рудольфом Джулиани и с самим Дональдом Трампом", - отмечает журналист.
"И в доказательство близких отношений Парнаса и Трампа показал в своем твиттере фрагмент видеозаписи приема в частной резиденции Трампа в декабре 2016 года. Согласно подписи Бонди, на этом приеме рядом с Трампом стоит Парнас и... глава Государственной фискальной службы Украины Роман Насиров! Цитата в кавычках - это слова Трампа, проинесенные в Овальном кабинете 16-го января", - добавляет Бутусов.

"25 января 2017-го Роман Насиров заявил, что летал на инаугурацию Трампа", - отмечает журналист.

"То есть в тот момент, зная, что находится под расследованием в НАБУ, Насиров оставлял службу в Киеве, чтобы там далеко в США, с помощью каких-то сомнительных частных посредников искать расположения кандидата в президенты Трампа, чтобы после победы заручиться его поддержкой и тем самым, не исключено, повлиять на дальнейшие решения НАБУ, которое является инструментом американского влияния в Украине. По слухам в интернете, за участие в инаугурации Трампа Парнас выбивал из Насирова 100 тысяч долларов. Теперь имя Насирова всплыло уже в связи с расследованием, которое может привести к импичменту президента Трампа. Трамп утверждает, что никаких дел с Парнасом не имел. Но если Парнас и Насиров заявят в суде обратное, и приведут детали, то это сыграет в данной ситуации против президента США и серьезно дискредитирует его официальное заявление от 16 января. Это даст еще один козырь демократам", - подэтожил Бутусов.
"Да, украинская коррупция добралась до сердца Вашингтона, Украина является стержнем целого комплекса скандалов в американской политике. Насиров теперь может стать фигурантом дела об импичменте в США - кто бы мог подумать!" - резюмировал журналист.

Reload Page to see tweet..Link..

Link to comment
Share on other sites

с помощью каких-то сомнительных частных посредников искать расположения кандидата в президенты Трампа, чтобы после победы заручиться его поддержкой и тем самым, не исключено, повлиять на дальнейшие решения НАБУ, которое является инструментом американского влияния в Украине

 

 

гм

Взагалі-то по факту польоту на інавгурацію за бюджетне бабло по Насірову порушило справу НАЗК - Данилюк був на нього накатав заяву

 

https://uaposition.com/latest-news/anti-corruption-agency-probe-ukrainian-tax-service-chief-finances-trump-oath/

 

фоточка з інавгурації

Nasirov-on-Trumps-inauguration.jpg

Link to comment
Share on other sites

гм

Взагалі-то по факту польоту на інавгурацію за бюджетне бабло по Насірову порушило справу НАЗК - Данилюк був на нього накатав заяву

 

https://uaposition.com/latest-news/anti-corruption-agency-probe-ukrainian-tax-service-chief-finances-trump-oath/

 

фоточка з інавгурації

Nasirov-on-Trumps-inauguration.jpg

Це таке "запрошення на інагурацію", як у Сааки, який по кущах там шарився? ЛОЛ!

Link to comment
Share on other sites

Демівський імпічмент валить Конституцію США:

 

21 State Attorneys General Submit Legal Brief – Urging Senate to Reject Articles of Impeachment…

It is not a process argument, but rather a matter of constitutional preservation.

Twenty-one State Attorneys’ General submit a brief to the Senate (full pdf below) in support of complete rejection for the House articles of impeachment.

…”If not expressly repudiated by the Senate, the theories animating both Articles will set a precedent that is entirely contrary to the Framers’ design and ruinous to the most important governmental structure protections contained in our Constitution: the separation of powers”…

South Carolina Attorney General Alan Wilson along with twenty additional State AG’s, submit a 14-page briefing (download here) to the United States Senate warning of the danger of not rejecting a purely partisan political impeachment effort. The Attorneys’ General note the current impeachment proceedings are “fundamentally flawed as a matter of constitutional law.” Their concerns are echo points starting to be realized by Senators.

Link to comment
Share on other sites

Адміністративно-бюджетне управління Білого дому на запит неурядової організації American Oversight опублікував майже 200 сторінок документів щодо затримання військової допомоги Україні адміністрацією Дональда Трампа.
Дослівно: "О 23:58 21 січня, лише за дві хвилини до встановленого терміну, Адміністративно-бюджетне управління Білого дому опублікувало 192 сторінки документів, пов'язаних з Україною, включаючи записи, які не були представлені Конгресу під час розслідування імпічменту".
Відзначається, що документи містять електронні листи від представників Адміністративно-бюджетного управління Білого дому Рассела Вутта та Майкла Даффі.
Зокрема, лист Даффі в день дзвінка Трампа до президента України Володимира Зеленського 25 липня 2019 року.
Обидва чиновники були ключовими гравцями у блокуванні військової допомоги Україні.
За словами виконавчого директора American Oversight Остіна Еверса, адвокати президента Трампа стояли у сенаті 21 січня і стверджували, що документи є абсолютно непотрібними для судового процесу про імпічмент, але виявилося, що це не так.
Еверс додав, що попри перешкоди Адміністрації Трампа та риторику на суді, громадськість тепер може побачити "ще більше доказів корупційної схеми президента, яка розгорнулася в режимі реального часу".

Link to comment
Share on other sites

Ну виглядає так шо в цьому році остаточно закріпиться зміна приказки 

 

Nobody above the law 

 

на шось тіпа

 

Only a President  above the law (as long as he has a house or a senate)

Змінено користувачем Uki
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вашингтон Пост зібрала статистику по Трампу  :gigi: Цікаво було б глянути аналогічне по іншим президентам.

 

Підсумок трьох років президенства Трампа підвела газета Вашингтон Пост, опублікувавши базу даних неправдивих і дезорієнтуючих заяв Трампа і спростовуючи кожне з них фактами.
 - За три роки президентства Трамп зробив 16241 неправдивих або дезоріентірующііх заяви.
У 2017 році таких заяв було 1999, в 2018 році їх було зроблено 5689, в 2019 році президент публічно збрехав або дезорієнтував своїми заявами ще 8155 раз.
Тобто, протягом минулого року Трамп зробив більше помилкових заяв, ніж протягом двох попередніх років разом узятих.
В середньому президент робив в 2019 році 22 помилкових і дезорієнтуючих заяви щодня.
Абсолютно рекордними були 3 і 5 листопада - 128 і 139 помилкових заяв, відповідно.
- Журналіст телеканалу CNN Даніел Дале і ведуча CNN Дана Баш підрахували, що Трамп робив 65 різних помилкових заяв у зв'язку з Юкрейнгейтом і своїм імпічментом, повторюючи багато разів кожне з них.

 

А Трамп все строчить ... :fp1: 

 

Президент США Дональд Трамп встановив новий особистий рекорд за кількістю розміщених ним за день на своїй сторінці в Twitter повідомлень. Такі дані наводить портал Factbase, що відстежує офіційні заяви американського лідера.

За стану на 18:35 за місцевим часом господар Білого дому опублікував 142 повідомлення. Згідно з підрахунками, поки він перебував на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі, Трамп розміщував по одному повідомленню кожні 88 секунд. Попередній рекорд він встановив в грудні 2019 року, коли опублікував 123 повідомлення за добу.

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...