Перейти до змісту

Триумф Порошенко


hilook

Recommended Posts

Дай Боже, щоб до Юща дотягнулися мізками хоч критична маса українців. Щоб думали преш за все за власну державу.

Это какими мозгамио думала эта продажная скотина, когда брала деньги Януковича и продавала страну Путину? Нижним полушарием мозга?
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Петра не зковирнути тепер. Відбуде він і другий строк. А потім шпильки будуть розказувати (як про Ющенка) про його великі перемоги, просто ми своїми тупенькими мізками не можемо осягнути його ВЕЛИКІ СПРАВИ.

Згадайте хоча б як Порошенко своїми амбіціями розвалив помаранчеву коаліцію (- давайте Тимошенко кинемо і я буду прем'єром! Тимошенко не здалась. - давайте Мороза кинемо!).

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Коррупция национальности не имеет.

 

має, наприклад американські компанії кормлять своїх чиновників, якщо не будуть кормити, то їх почнуть кормити інші, там є навіть закон, який цю корупцію називає інакше.

Link to comment
Share on other sites

Это какими мозгамио думала эта продажная скотина, когда брала деньги Януковича и продавала страну Путину? Нижним полушарием мозга?

Це  ви  самі  придумали?  Чи  цидулка  з  Турівської?  Тут  можна  хіба  крутити  пальцем  біля  виска  і  відповідати  на  таку  дурню  не  хочеться,  Вам  просто  ніколи  не  збагнути,  що  для  таких  українців  як  Ющенко Україна  значить  надзвичайно  багато  і  тому  таке  верзете.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це  ви  самі  придумали?  Чи  цидулка  з  Турівської?  Тут  можна  хіба  крутити  пальцем  біля  виска  і  відповідати  на  таку  дурню  не  хочеться,  Вам  просто  ніколи  не  збагнути,  що  для  таких  українців  як  Ющенко Україна  значить  надзвичайно  багато  і  тому  таке  верзете.

Для дрища Україна вартувала менше ніж держдачка для нього персонально. 

Link to comment
Share on other sites

Це ви самі придумали? Чи цидулка з Турівської? Тут можна хіба крутити пальцем біля виска і відповідати на таку дурню не хочеться, Вам просто ніколи не збагнути, що для таких українців як Ющенко Україна значить надзвичайно багато і тому таке верзете.

А тут даже думать не надо, это было видно невооружённым взглядом. Ющенко продажная скотина, которая притянула войну в мою родину. Это самый гнилой президент за всю историю. Да и как человек по жизни дерьмо. И это мне известно из первых рук, а не из телевизора.
  • Upvote 2
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Петра не зковирнути тепер. Відбуде він і другий строк. А потім шпильки будуть розказувати (як про Ющенка) про його великі перемоги, просто ми своїми тупенькими мізками не можемо осягнути його ВЕЛИКІ СПРАВИ.

Згадайте хоча б як Порошенко своїми амбіціями розвалив помаранчеву коаліцію (- давайте Тимошенко кинемо і я буду прем'єром! Тимошенко не здалась. - давайте Мороза кинемо!).

що ти мелеш :66: 

:fool:

Link to comment
Share on other sites

А тут даже думать не надо, это было видно невооружённым взглядом. Ющенко продажная скотина, которая притянула войну в мою родину. Это самый гнилой президент за всю историю. Да и как человек по жизни дерьмо. И это мне известно из первых рук, а не из телевизора.

яша ти такі здурєл :not_i:  :fool:

твоя юля притягла війну

і ти теж за це відповідаєш

тому що підтримував вану 

і писав різні всяки пасквілі щоб її чорні справи відбілити

 

чімадан вже склав

чи ти поїдеш з авоськамі?

карту растовскай обл не забудь, шоб не заблудиться

:victory:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

що ви і зробили,

Ну если для вас просто посмотреть - сложный мыслительный процесс, то я не удивляюсь слепому поклонению Ющенко. Да и вообще как для верующего человека, нарушение второй заповеди не камильфо.
Link to comment
Share on other sites

яша ти такі здурєл :not_i::fool:

твоя юля притягла війну

і ти теж за це відповідаєш

тому що підтримував вану

і писав різні всяки пасквілі щоб її чорні справи відбілити

 

чімадан вже склав

чи ти поїдеш з авоськамі?

карту растовскай обл не забудь, шоб не заблудиться

:victory:

Петяпутинская, акстись. Нет у меня ни Юли, ни Вовы, мне вообще пофик кто посадит Петяпутину за его преступления. До петяпутинских никак не дойдет, что есть мир без поклонения идолам. Никак из них совок не выйдет. Им всегда нужен Путин или Петяпутин, которому надо поклоняться.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Это какими мозгамио думала эта продажная скотина, когда брала деньги Януковича и продавала страну Путину? Нижним полушарием мозга?

Неправильно Дядя Фёдор ты бутерброд ешь.(цы) :shuffle: Человек  написал то, что ДЕЙСТВИТЕЛЬНО имеет место быть. Щоб думали преш за все за власну державу.

Как када-та Людовик наццатый сказал, что государство - это я. Ющенко в меньшей мере, а Порошенко - по полной поддерживает товаристчя Людовика. Думает за власну державу, то исть за себя, любимого. Никаких противоречиефф нету. Просто нужно правильно читать оригинал... :shuffle:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

яша ти такі здурєл :not_i:  :fool:

твоя юля притягла війну

і ти теж за це відповідаєш

тому що підтримував вану 

і писав різні всяки пасквілі щоб її чорні справи відбілити

 

чімадан вже склав

чи ти поїдеш з авоськамі?

карту растовскай обл не забудь, шоб не заблудиться

:victory:

Переезжать придёцца не всем. Ну так если по радостным постам некоторых товарисчей судить. Так, не? Что по этому поводу думает товаристчь Жюков? :nose3:

В сеть попало видево, де Хоня заботицца о определении будущегощего местонахождения Шуркена в ростовской области.

ПыСы:А от товаристчь Колчак думал не совсем так, как товаристчь Жюков. И некоторые товаристчи, которые нам совсен не товаристчи, разделяют и горячо поддерживают его точку зрения... :pleasant::gigi:

Link to comment
Share on other sites

Петра не зковирнути тепер. Відбуде він і другий строк. А потім шпильки будуть розказувати (як про Ющенка) про його великі перемоги, просто ми своїми тупенькими мізками не можемо осягнути його ВЕЛИКІ СПРАВИ.

Згадайте хоча б як Порошенко своїми амбіціями розвалив помаранчеву коаліцію (- давайте Тимошенко кинемо і я буду прем'єром! Тимошенко не здалась. - давайте Мороза кинемо!).

Потім (після  виборів)  шпильки  говорити  нічого  не  будуть,  бо  не  буде  потреби.  Шпильки  не  висловлювалися   щодо  Порошенка  майже  всю  його  каденцію. 

Порошенко  не  шпилькин  президент.  Але  мушу  визнати (  бо  я  нормальна  людина),  що  зробив  для  країни  дуже  суттєве.  З  ним  можна  йти  у  розвідку. Переконав.

За  5  років  треба  готувати  на  табуретку  національні  сили.  Було  б  добре,  що  б  було  з  кого  вибирати.

І  далі.

Порошенко  не  розвалював  помаранчеву  коаліцію - її  розвалила  Тимошенко.  Якби  він  став  прем єром,  то  країні  було  би  краще.  Але  Ющ  дотримувався  слова.

Можна  мати  до  Порошенка  багато  претензій,  але  то  глиба  в  порівнянні  з  Тимошенко  і  з  її  буфами  на  суконці  і  так  само  з  Бєніним  шутом  Зеленським.  Вони  не  професіонали  в  найменшій  мірі,  просто   :fp1:  та  й  годі.  А  він  профі.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Я проти Тимошенко президента, але так брехати це вже занадто.

А  хто  настроїв  людей  проти  Ющенка  за  гроші  Рашки  і  за  її  сценарієм?  Не  було  б  тої  зарази,  сидів  би  Ющенко  другий  термін,  країна  б  розвивалася  і  війною  не  запахло  б.

Така  проста  логіка,  а  її  чомусь  так  тяжко  осилити.

Link to comment
Share on other sites

А  хто  настроїв  людей  проти  Ющенка  за  гроші  Рашки  і  за  її  сценарієм?  Не  було  б  тої  зарази,  сидів  би  Ющенко  другий  термін,  країна  б  розвивалася  і  війною  не  запахло  б.

Така  проста  логіка,  а  її  чомусь  так  тяжко  осилити.

 

Дрищ і налаштував проти себе людей. Бо нікчема і зрадник. 

Link to comment
Share on other sites

А  хто  настроїв  людей  проти  Ющенка  за  гроші  Рашки  і  за  її  сценарієм?  Не  було  б  тої  зарази,  сидів  би  Ющенко  другий  термін,  країна  б  розвивалася  і  війною  не  запахло  б.

Така  проста  логіка,  а  її  чомусь  так  тяжко  осилити.

Ага, лише настроювати треба? Ви що говорите таке? Як Петро не розвалював? А кому тре було посаду? Всього недавно було...

Link to comment
Share on other sites

А хто настроїв людей проти Ющенка за гроші Рашки і за її сценарієм? Не було б тої зарази, сидів би Ющенко другий термін, країна б розвивалася і війною не запахло б.

Така проста логіка, а її чомусь так тяжко осилити.

Сам и настроил с подачи Петяпутиной на те самые деньги.
Link to comment
Share on other sites

 

 


А то буде 6-а помилка народу...

Буде, буде.  Леонід, Леонід, Віктор, Віктор, Петро, Петро. Оскільки  Симоненка  далекоглядно  не  допустили,  то  без  варіантів.

От  як  Юлька  зникне  з  горизонту,  то  і  помилки  закінчуться.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дрищ і налаштував проти себе людей. Бо нікчема і зрадник. 

Ага,. бо  так  Кремль  заспівав.  Ще  мазурика  ви  забули.  Але  я  не  дивуюся,  що  ви  за  кремлівськими  нотами  співаєте.

Link to comment
Share on other sites

Ага, лише настроювати треба? Ви що говорите таке? Як Петро не розвалював? А кому тре було посаду? Всього недавно було...

Не  знаю,  що  там  треба  було  Порошенкові  і  зовсім  не  збираюся  його  захищати,  але для  мене!!!  і  думаю  для  країни  було  би  краще,  щоб  то  нещастя  тоді  не  допустили  до  прем єрства.  Кажете  недавно  то  було.  але  чи  пам ятаєте,  з  якою  промовою  і  в  якій  сукні  випхалася  на  трибуну  та  прибацана?:  Я  була  в  шоці  і  якщо  вже  на  те  пішло,  то  краще  б  Ющенко  тоді  розірвав  ту  угоду,  порушив  своє  слово  і  не  допустив  заразу  до  влади. 

А  вона  ж  знала  при  підписанні,  угоди.  що  його  отруять.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

1.Буде, буде.  Леонід, Леонід, Віктор, Віктор, Петро, Петро. Оскільки  Симоненка  далекоглядно  не  допустили,  то  без  варіантів.

От  як  Юлька  зникне  з  горизонту,  то  і  помилки  закінчуться.

1.Так, погоджуюсь в цьому. :)

2. Помилки не закінчаться. Людям властиво помилятися. Просто будуть інші кандидатури для помилок. ;)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...