Перейти до змісту

Триумф Порошенко


hilook

Recommended Posts

Ніколи  ні  я  не  хотіла  виїхати,  ні  моя  родина,  ні  знайомі. 

Бо за кордоном (а не за поребриком) треба працювати, а не триндіти! Це в кацапії добре платять за триндьож!

Link to comment
Share on other sites

Сегодня:

 

1.

Сегодняшний концерт кандидата в президенты Украины Владимира Зеленского и его студии «95 Квартал» попытались сорвать недовольные активисты <от Пупса; еще вчера предупреждали о подготовке встречи>.

В пятницу, 8 февраля, Зеленский и его команда прибыли во Львов в рамках всеукраинского тура «Вечернего квартала». Однако, на входе во дворец культуры, где должно было проходить выступление, их встретили несколько десятков молодых людей.

Толпа окружила артистов плотным кольцом, не давая им пройти в здание. С одним из особо ярых протестующих Владимир Зеленский даже вступил в перепалку.

После недолгих разборок Зеленский, который, кстати, был без охраны, все же смог попасть в здание, несмотря на протесты активистов.

Известно, что в данный момент под зданием, где должен пройти концерт Вечернего квартала, продолжают находится несколько десятков молодых людей. Они заявляют, что не дадут сегодня Зеленскому провести концерт.

https://politeka.net/news/incidents/907937-zelenskogo-atakovali-vo-lvove-koncert-kvartala-95-pod-ugrozoj-sryva-podrobnosti/

 

2.

У п’ятницю, 8 лютого, під час виступу лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко на площі перед міською радою Білої Церкви (Київська обл.) було влаштовано кілька провокацій.

Так, під час мітингу, на який зібралися 10 тисяч людей, у натовп було закинуто 7 димових шашок. За допомогою небайдужих та поліції було затримано 6 осіб, які здійснили провокацію. При них було виявлено ще 7 димових шашок.

Окрім того, поблизу сцени був встановлений автомобіль на єврономерах. Під час виступу Юлії Тимошенко поліція отримала телефонне повідомлення про замінування цього авто. Спеціалісти профільних служб, які негайно прибули на виклик, вручну відкотили машину на безпечну відстань.

https://ba.org.ua/sbu-za-vkazivkoyu-prezidenta-vlashtuvala-provokaci%d1%97-pid-chas-vistupu-yuli%d1%97-timoshenko-u-bilij-cerkvi-zayava-batkivshhini/

Батьківщина зробила заяву, що тітушня в Білій Церкві діяла під керівництвом СБУ http://uapolitics.com/topic/38005-memorandum-pro-chesn%D1%96-vybori/?do=findComment&comment=1106753

Link to comment
Share on other sites

Бо за кордоном (а не за поребриком) треба працювати, а не триндіти! Це в кацапії добре платять за триндьож!

Та  власне,  тому  я  на  фазенді  не  перебиваюся.

Link to comment
Share on other sites

Та  власне,  тому  я  на  фазенді  не  перебиваюся.

Дурепа! Я тут живу та займаюсь експериментальною та теоретичною науковою роботою. В Києві такої можливості просто нема.

Link to comment
Share on other sites

У нас вся титушня действует под крышей силовиков и Банковой. Все бандиты у нас не в тюрьмах сидят, а высоким кабинетах. Только гильотина спасет эту страну.

Ну, як альтернатива можна розвішати на міцеих мотузках вздовж Хрещатика на ліхтарях. Кожен ліхтар витримує навантаження до півтони.

Link to comment
Share on other sites

https://24tv.ua/skandal_v_shtabi_poroshenka_polittehnolog_igor_kiryanov_mozhe_yogo_pokinuti_n1109851

 

Скандал в штабі Порошенка: політтехнолог Ігор Кір'янов може його покинути

 

Денис Гороховський – член незалежного пулу експертів розповів, хто працює в передвиборному штабі нинішнього президента Петра Порошенка.

Якщо хтось із політтехнологів досі не знайшов собі роботу в якомусь з кандидатських штабів, то існують чутки, що найближчим часом з'явиться вакансія в президентському.

У передвиборному штабі президента Порошенка є голова – перший заступник голови його адміністрації Віталій Ковальчук. Продовжує працювати з українським президентом і його давній політтехнолог Ігор Гринів – відповідає за меседжі і смислове наповнення кампанії, включаючи наші з вами улюблені слогани на бордах.

Але є там і персонажі, які дуже бояться публічності і будь-яку згадку в ЗМІ ретельно підчищають.

Серед них якийсь, наприклад, Ігор Кір'янов – технолог досить відомий у вузьких колах, провів десятки виборчих кампаній, в тому числі за кордоном. Зокрема – робота на кампанії компанія Олеся Довгого і Дмитра Яроша на останніх парламентських виборах.

Спеціалізується Кір'янов на наданні консультаційних послуг політикам, політичним партіям великим компаніям в області політики і стратегії. Звучить красиво, але от учасники ринку говорять, що займається він насправді організацією поля і сіток підкупу виборців. Тому, власне, і не прагнув до публічності.

І дійсно інформації про Кірьянова не так багато: він закінчив Школу культурної політики Петра Щедровицького в Москві, познайомився з місцевими технологами і почав проявляти себе на регіональних виборах. В Україні технолог працює ще з часів Януковича і періодично його прізвище спливає в близькополітичною тусовці.

Але, є думка, що на цих виборах у Ігоря заробити не вийде, в штабі Порошенка так точно. Незграбність реалізації сіток по скупу голосів вже спливла в ЗМІ і, ніби як, Петро Олексійович дуже незадоволений цим, тому декому вже скоро можуть вказати на двері.

Link to comment
Share on other sites

Я тут живу та займаюсь експериментальною та теоретичною науковою роботою. В Києві такої можливості просто нема.

ghtlehjr  ти!

 

Жене самогон  :lol2:  :lol2:  :lol2:  і пише тут на фупоголіку :lol2:  :lol2:  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Батьківщина зробила заяву, що тітушня в Білій Церкві діяла під керівництвом СБУ http://uapolitics.com/topic/38005-memorandum-pro-chesn%D1%96-vybori/?do=findComment&comment=1106753

самі і організувавли ту тітушню

як і пьодорич

все по тому ж сценарію

Link to comment
Share on other sites

ghtlehjr  ти!

 

Жене самогон  :lol2:  :lol2:  :lol2:  і пише тут на фупоголіку :lol2:  :lol2:  :lol2:

Як ти можеш так, про доброго чоловіка?

Менi добру пораду дав, як сім'ю прогодувати (а то ж старію, можу не зправитись з роботою, дадуть пенделя під зад кляті капіталісти).

Батокайтора створює - працює на енергонезалежність держави.

Link to comment
Share on other sites

Итак, друзья.

Уголовное разбирательство по мне таки начато.

Ведёт его: Дралюк Іван Миколайович – заступник начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.

В звании целого генерал-майора. Из того самого департамента «Кононенко-Грановский».

 

Какой именно сегмент организованной преступности я представляю - мне не пока известно.

Но уже могу поздравить Службу с тем, что до_бали ее до мышей.

Потому что когда борцы с коррупцией и ОПГ начинают бороться с журналистами - это не просто дно.

Это агония.

 

Уверен, Петр Алексеевич будет агонизировать в максимальных мучениях.

Потому что я приложу к этому все усилия Ну и генерал-майора ё_ну.

Чтобы не раслаблялся, служивый

 

Sergii Ivanov Статья какая?
 
Олександр Дубінський Sergii Ivanov угроза теракта, угроза убийством и свержение. Как без него
Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Як ти можеш так, про доброго чоловіка?

Менi добру пораду дав, як сім'ю прогодувати (а то ж старію, можу не зправитись з роботою, дадуть пенделя під зад кляті капіталісти).

Батокайтора створює - працює на енергонезалежність держави.

ну, тоді я вибачаюсь :nose3:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І самогон жену, бо потрібен як реактив та для виготовлення лікьорів. :shuffle:  А що, заздриш? Ги-ги!  :K  :K  :K

Ой, заздрю, ой заздрю!!! :shuffle:

а як жеж ти здогадався?

Такий шмурдяк робеш і не частуєш тут нікого :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ой, заздрю, ой заздрю!!! :shuffle:

а як жеж ти здогадався?

Такий шмурдяк робеш і не частуєш тут нікого :weep:

Шмурдяк - це не спирт. У мене ректифікат, чищений активним вугіллям та двічі дистильований! Перевіряв на хроматографі - домішок не більше 0.01%. Я за свої 55 років в лабі зробив більше 10 000 перегонок та ректифікацій!

 

Пи.Си. Юльки отримають на інавгурацію Тимошенко, а дрищи, дрищихи та потрошки - фігу без маку!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Шмурдяк - це не спирт. У мене ректифікат, чищений активним вугіллям та двічі дистильований! Перевіряв на хроматографі - домішок не більше 0.01%. Я за свої 55 років в лабі зробив більше 10 000 перегонок та ректифікацій!

 

Пи.Си. Юльки отримають на інавгурацію Тимошенко, а дрищи, дрищихи та потрошки - фігу без маку!

поки ти там своїм самогоном граєшся, дискримінатор, там люди голосували

біжи бігом голосуй

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

поки ти там своїм самогоном граєшся, дискримінатор, там люди голосували

біжи бігом голосуй

А нафіга??? 31-го я з жінкою буду голосувати за Тимошенко, а україножери - за потроха!

Link to comment
Share on other sites

Александр Кочетков
около часа назад
В СТРАНЕ НАЗРЕВАЕТ ВОЙНА ВЕДОМСТВ

 

Умник выискался. В очках и в шляпе.

Олешку давай. Или хотя бы Уколова. Парни доступно пишут. Для кретинов.

Link to comment
Share on other sites

Умник выискался. В очках и в шляпе.

Олешку давай. Или хотя бы Уколова. Парни доступно пишут. Для кретинов.

 

Ты можешь объяснить, почему полицаи пакуют пикеты активистов на митинге БЮТ, тербующих от БЮТ разобраться с Мангером ?

 

Please wait.. Loading

 

Please wait.. Loading

 

зы

Катати, предыдущий пост никакой крамолы на Тимоху не содержит

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Кочетков спиздел в пользу БЮТ, кстати. Как все было на самом деле. Похоже на то, что Авакян определился с кандидатом, за которого будет топить на выборах. Решение вполне логичное, если учесть, что победа Петрушки не сулит ему  ничего хорошего после выборов. Сожрут, и не попрехнутся. В части того, что назревает конфликт между силовиками, с Кочетковым согласен

 

45323522_329953087806348_871220229505338
 
Хто замовив Катю Гандзюк?
3 години тому

Що відбулось і чому нереформоване МВС – одне з ключових ядер зла. До уваги ЗМІ. Важливо висвітлити ситуацію коректно.

 

1. На початку тижня відбулась акція Хто замовив Катю Гандзюк? в тч під офісом БЮТ. Було оголошено політичному керівництву партії, що якщо воно не притягне до політичної відповідальності свого партійця Vladislav Manger якого називають замішаним в замовлені вбивства Каті, зокрема ініціює відставку з посту голови облради Херсонщини, – то активісти про це будуть нагадувати на кожній політичній агітації Юлія Тимошенко
 

2. В четвер журналісти Схеми: корупція в деталях - RFERL публікують докази зв'язку Мангера з головним підозрюваним у організації вбивства Левіном, що втік закордон. Сам Мангер до цього наголошував, що не знає Левіна. Насправді за тиждень до нападу на Катю він передав Левіну пансіонат на Херсонщині у оренду.
 

3. Жодної реакції на це у БЮТ немає.
 

4. Вчора почалися акції нагадування ЮВТ та її електорату, що партія Батьківщина покриває вбивць. Зокрема такі акції пройшли в Білій Церкві та Жашкові.
 

5. Сьогодні була публічна подія ЮВТ в Києві на Контрактовій площі.
 

6. З десяток активістів, які мали шеврони С14, ще до будь-яких активностей (розгортання банерів чи плакатів) затримала поліція і доставила в Подільське РОВД.
 

7. Згодом хлопців відпустили, але забрали особисті речі.
 

8. До райвідділку приїхали інші активісти, щоби домогтися повернення особистих речей.

 

9. До райвідділку приїхав беркут і жостко запакував усіх активістів, що були в райвідділку.
 

Зараз хлопці затримані і по них ведуть процесуальні дії.

 

Отже. Жодного штурму РОВД, зеленок, провокацій. Лише мирне зібрання. Агресія поліції до активістів до будь-яких дій зі сторони активу.

Зараз небайдужі збираються під райвідділком на Хорива, 20.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...