Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Так тут завдяки всим прийнятим мірам набагато легша ситуація чим на сході......

я ж казав ) уже можна ) приберуть за новин. А якшо знайдуть фрод виборчий - то продовжать ))

 

а по поводу "ситуації" - то хуйня повна в нас відкрили вже давно і все ОК! тому мабуть Флорида за Трампа й проголосувала - віддячила.

Link to comment
Share on other sites

Є море ресурсів крім снн статистику подивитись

нахрєна? ну впрочєм, я допускаю ті слєдіш за статістікой гріппа і туберкулєза каждій день ))

даже нє стану спрашівать зачєм) но Укі, ті понімаєш что уже все? коронавірус нє нужен можешь не напрягатся...

Між іншим ось це піднесення в Джорджиї може допомогти демократам таки відбити сенат у січні :gigi:

согласєн до січня будут в джорджіі крутіть ковід )))

Пусть за орегонои герыч по всем штатам легализуют в первую очередь. Дальше само пойдет

а чо там в орегоне геріч разрешен? а оружіе я так понімаю не очень разрєшено..
Link to comment
Share on other sites

нахрєна? ну впрочєм, я допускаю ті слєдіш за статістікой гріппа і туберкулєза каждій день ))

даже нє стану спрашівать зачєм) но Укі, ті понімаєш что уже все? коронавірус нє нужен можешь не напрягатся...

 

 

Я напрягатимусь поки воно не стухне

Link to comment
Share on other sites

нахрєна? ну впрочєм, я допускаю ті слєдіш за статістікой гріппа і туберкулєза каждій день ))

даже нє стану спрашівать зачєм) но Укі, ті понімаєш что уже все? коронавірус нє нужен можешь не напрягатся...

Виборці Трампона гідні його самого.

Link to comment
Share on other sites

хехе. мы в зрительном зале. а вот вы.. впрочем недолго осталось сам все увидишь.

 

Ми створюємо нові правила для майбутнього життя...... Ви будете жити за цими правилами..

Link to comment
Share on other sites

ъхахахахахаа. уже плещемся в вашем говне по самые подмышки с Трюдо. Вы опиздали. Это вы нас сейчас будете догонять по этой дороге скорби

Link to comment
Share on other sites

ъхахахахахаа. уже плещемся в вашем говне по самые подмышки с Трюдо. Вы опиздали. Это вы нас сейчас будете догонять по этой дороге скорби

 

Ні, зараз будуть створюватись принципово нові правила..... чекай.... ваше гівно уже аутдейтед..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...