Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

все правильно говорит. как раз хайп - это говорить по нарративу, а нарратив я так понимаю в Украине все за бидона горой.

Він зі свого каналу на ю-тубі хоче хайп зробити такими провокативними відео

А хайп- це не говорити по наративу ( наративом є, наприклад, дискурс українського націоналізму або російського імперіалізму, але хайпами їх не назвеш, бо вони,- це щось постійне, а хайп, як усе високоприбуткове- швидкоплинне, щоб .скоріш дивіденди нарубати 

 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

прикол в том что демокраиы спешат, не допускают наблюдателей. а медиа обьявили победитела не дождавшись даже подсчета полного голосов, при очень равном по всей видимости голосовании в некоторых штатах.

то есть если бы трамп сливал с большим счетом - не было бы вопросов, а так...

 

Щоб через плече заглядали? І правильно - КОВІД

Link to comment
Share on other sites

Це він ще мало хеитерів зібрав навколо себе:

 

Почитав коментарі, з яких дізнався багато нового і цікавого про себе. Дякую всім за щирість і відвертіть - дещо я навіть запам'ятав :) Для дебілів вирішив зробити текстову версію цього ролика: Офіційна фейсбук-сторінка Джо Байдена називає його лише ПРОГНОЗОВАНИМ переможцем у чинних виборах. Якщо Дональд Трамп не визнає (а він ще не визнав і планує за свою перемогу боротися в судах) свою поразку, то до моменту проголошення призвіща 46-го президента США 6 січня 2021 року (або, за певних обставин, навіть пізніше) будь-які поздоровлення Байдена з перемогою є кричущим невіглаством і політичною недалекоглядністю! Поясню. Чинні вибори мають дуже багато ознак протизаконних маніпуляцій і навіть фальсифікацій. З цього приводу ВЖЕ ПОДАНО і ще буде подано багато судових позовів, які по ланцюжку приведуть до Верховного суду США. Багато американських експертів вважають шанси Трампа на перемогу за рішенням Верховного суду досить суттєвими. Якщо не станеться чогось екстраординарного, то дуже вірогідно, що саме Верховний суд поставить крапку у президентських виборах 2020 року і назве призвіще наступного американського президента. Звісно, я не знаю, чим закінчиться ця судова тяганина. Можливо, що ВС США визнає аргументи Трампа нікчемними і президентом офіційно стане Байден. Я не переймаюсь проблемами тих світових лідерів, які, не розібравшись в тонкощах американських законів, називають Байдена переможцем. Але що будуть робити ті українські політики, які вже поспішили (в тому числі і чинний президент України) привітати Байдена з перемогою у випадку, якщо 46-м президентом США таки стане Трамп? На підставах чого ви вирішили, що Байден вже став президентом США?! Тому що CNN його таким визнав чи BBC? Так вони НЕ МАЮТЬ таких повноважень :) Це ФАЛЬШСТАРТ, який нагадує привітання Януковича Путіним. Ви хоч приблизно розумієте, ЯКИМИ будуть наслідки для України в цілому і персонально для тих, хто сьогодні наввипередки вітає Байдена, у разі перемоги Трампа?!! Як ви потім дивитиметесь у очі президента США, просячи його про підтримку та допомогу?! І якою буде реакція досить самолюбивого Дональда Трампа на цей український фальшстарт? Що ж ви робите, українці?!!!!!
Докладніше
 
 
Павле, це НЕ НАШІ вибори, і не українці обирали президента США! До чого тут українці взагалі???
 
 
Павле, я розумію і навіть приймаю ваш біль та розпач! Але не варто перекладати на українців відповідальність за вибір громадян США!
 
 

 

Сховати 5 відповідей
Павло нічого до українців не має! То українці його обзивають що Павло прихильник Трампа , тому і він дає відповідь тим хто його паплюжить!
 

Що можна сказати про людину, яка навмисно викликає негатив на свою адресу, що срубити більшу копійчину?

 

O tempora! O mores!

Link to comment
Share on other sites

Щоб через плече заглядали? І правильно - КОВІД

а собираться огромными толпами чтобы пинать манекен трампа ковид им не мешает? или пить шампусик. или жечь флаги. или валить линкольна.
Link to comment
Share on other sites

Линкольна? Абрагама Линкольна, першого республіканського президента, що звільнив афроамериканців від рабства?

Не може бути...  ;o

 

Не могли афроамериканці його палити. Хіба що білі нащадки південських ребелів, що досі воюють з янкі в їхній уяві. Так зване "консервативне крило" демократів, які не перейшли до республіканців після "Акту про громадянські права",  проголошеного урядом демократів США

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

а собираться огромными толпами чтобы пинать манекен трампа ковид им не мешает? или пить шампусик. или жечь флаги. или валить линкольна.

 

Ну, якщо вони не проти, щоб збиратися, то у чому проблема? А члени комісій проти. Січеш?

Link to comment
Share on other sites

Ну, якщо вони не проти, щоб збиратися, то у чому проблема? А члени комісій проти. Січеш?

ну если бы эти члены комиссии считали свой семейный бюджет, то пусть бы хоть в подвале сидели. а так - прикрываться ковидом чтобы прятать махинации это пиздец как некрасиво. а по поводу толп я тебе привел пример двойных стандартов.
Link to comment
Share on other sites

ну если бы эти члены комиссии считали свой семейный бюджет, то пусть бы хоть в подвале сидели. а так - прикрываться ковидом чтобы прятать махинации это пиздец как некрасиво. а по поводу толп я тебе привел пример двойных стандартов.

 

Фантазії додікофанів. Є правила - виконуйте, або йдіть нах

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

правила для одних але не для інших. типовий сталінізм.

 

Ну то піди встанови тому натовпу один стандарт. Потім розкажеш тут. Ось, до речі, якраз додікофани двіжують. Теж сталіністи, мабуть

 

Reload Page to see tweet..Link..

Link to comment
Share on other sites

Ну то піди встанови тому натовпу один стандарт. Потім розкажеш тут. Ось, до речі, якраз додікофани двіжують. Теж сталіністи, мабуть

 

Reload Page to see tweet..Link..

трамписты никогда не выступали за тугие намордники.
Link to comment
Share on other sites

Тем не менее народ в так ненавидимых тобой масках ;)

мне похеру кто на себя что натягивает если честно. речь шла о дистанции что не дать увидеть как "считают" голоса.
Link to comment
Share on other sites

мне похеру кто на себя что натягивает если честно. речь шла о дистанции что не дать увидеть как "считают" голоса.

А голоса тоже на открытом воздухе в парке считают? :fp1:

Link to comment
Share on other sites

я ж говорю удобно ппц. раз - и в коронодомике!

а разрешить камеры поставить чтобы наблюдать??

Отвечу твоими же словами: "  сделайте ...  приведите законы к реальности ... узаконьте текущую жизнь и начинайте итти к улучшению"  :K

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39826-podatki/&do=findComment&comment=1181019

Link to comment
Share on other sites

Отвечу твоими же словами: " сделайте ... приведите законы к реальности ... узаконьте текущую жизнь и начинайте итти к улучшению" :K

https://uapolitics.com/index.php?/topic/39826-podatki/&do=findComment&comment=1181019

1:1.

все?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...