Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Я до того що краще поміркованим обєднатись чим чекати поки маргінали їх почнуть строїти....

вокруг чего обьединятся? каких идей? что такого может предложить бидон для меня? Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Спробую підсумувати тут усі гілки про вибори, США, ідеології, політиків

 

Демократична партія США перетворилась на партію бюрократів США. Є поняття "євробюрократів", коли ми кажемо про ЄС. У випадку із США ми можемо казати як "демократи" в цьому ж сенсі, так і "істемблишмант" ( "діп стеит") у цьому ж сенсі. Незважаючи на те, що в останнє  входить і верхівка репів. А чого це має нас дивувати? Входять же до складу демократичної партії як "консерватори", так і "прогресисти" ... Чи є щось подібне між демократами та комуністами СРСР, у чому полемічно звинувачують демократів переконані, заіделогізовані республіканці? Скоріше, деми схильні до певного етатизму (домінування держави). Щодо комунізму й марксизму в широкому сенсі- це несерйозно. Останні в своїй ідеології стврерджували, що держава має вмерти, в решті решт. І саме тоді й прийде світле царство комунізму

 

В свою чергу Трамп був і є передусім бізнесменом. І розглядав державу США як свою власність, як фірму, якою він керує одноосібно. Це був "чистої води волюнтаризм". Його навіть не можна було назвати неолібералом, як Піночета, Сухарто чи Путіна, бо всі перелічені орієнтувались на світові ринки, а Трамп дуже часто нехтував інституціями міжнародної торгівлі, орієнтуючись передусім на внутрішню економіку США та свій електорат континентальної Америки, що переважно працював у сфері внутрішнього ринку США. Чи був це неоконсерватизм? Щось консервативне в тому було, оскільки психологічно його виборці були досить консервативними, але сам Трамп був глибоко аморальним, як неоліберал,  розглядаючи все  передусім з позиції власної вигоди. Таким був його робочий алгоритм, зрозумілий "народу".  

 

Відповідно електоратом демів стала частина населення, пов'язана з державним фінансуванням- з наукою, освітою, медициною, державним управлінням, фінансами, - весь комплекс культури та масс-культури, зосереджений в містах,- те, що часто називають постіндустріальною економікою, особливо мегаполіси та міста на узбережжях океану та озер, що досить легко були включені в сучасну глобальну економіку. А електоратом Трампа- антропологічний мейнстрім Америки, що намагався зберегти себе таким, яким він є й був, коли США лише почали будуватись... Парадокси в тім, що колись США побудували саме такі- білі європейці з протестантською ментальністю, тобто ортодоксальні християни, що завжди мали під рукою Біблію... Але жили вони тоді саме там, де зараз панують демократи- на Північному Сході. І генетично нащадки тим перших фанатичних у християнстві переселенців-пілігрімів вже є лібералами-демократами. Предки теперішніх консерваторів приїхали вже за ними.

 

Повертаючись до цих виборів і найближчого майбутнього США та світу. Треба зрозуміти, що демократи в США та загалом "соціальні ліберали" у світі приходять до влади надовго. Тому що з розвитком прогресу в усьому світі все менша частка людей може прогодувати та забезпечити матеріальні потреби все більшої частини людей. І, отже, все більша частина людей буде сидіти, як у Матриці Вачовськи, лише на споживанні й думати при цьому, які вони по-справжньому круті. І цю ілюзію задля стабільності має хтось підтримувати. І цей Хтось є Державою.

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

вы хотите с оружием лезть? или по спискам ходить как АОС заявляет?

нарветесь на сопротивление.

Ні, ми хочемо єднатись.....

принуждение к миру. где то я уже это слышал. не спасибо как нить в другой раз

:D

Link to comment
Share on other sites

)))))))

According to a spokesman for Gwinnett County, when officials began to push through the scanner a round of batches of votes — nearly 3,200 batches with each containing up to 25 ballots — they would not push through because the software showed the process of adjudication was needed.

 

Adjudication is the process of resolving ballots whose markings are in question.

 

"Absentee ballots are filled out by hand, and if a ballot is marked clearly, it will run through the scanner without a problem," County Communications Director Joe Sorenson explained to WXIA-TV in Atlanta. "If there's a problem with how the ballot was filled out — for example, a voter placed a check mark instead of filling in the circle, didn’t completely fill in the circle, or voted for more candidates than allowed in a race — the scanning software will send the ballot to the adjudication module."

 

Sorenson warned that as a result, as many as 80,000 of these votes need to be rerun and readjudicated, the vote counts reported on TV networks could fluctuate and be incomplete.

 

 

 

Read Newsmax: Newsmax - Breaking News | News Videos | Politics, Health, Finance

Urgent: Do you approve of Pres. Trump’s job performance? Vote Here Now!

Link to comment
Share on other sites

Кто бы мог предполагать, что такое будет? Трамп говорил? два месяца назад? вот жыж йопть...

по моему еще в июне когда началась эта шняга с mail-in ballots. это уже означало силовой захват власти.

Link to comment
Share on other sites

https://www.breitbart.com/europe/2020/11/09/stonian-minister-resigns-govt-after-calling-u-s-election-falsified-joe-hunter-biden-corrupt-characters/amp/?__twitter_impression=true

 

 

Estonian Govt Minister: U.S. Election 'Falsified', Joe and Hunter 'Corrupt'

 

Mart Helme, co-founder of the Estonian Conservative People’s Party (EKRE), left the Baltic NATO and EU member’s coalition government as a result of controversy around comments he made on TRE radio station.

 

The Estonian had suggested Biden was the beneficiary of a “deep state” which likes to “smuggle in scumbags — corrupt scumbags who can be blackmailed. Joe Biden and Hunter Biden are corrupt characters.”

 

He said that he believed Donald Trump “win eventually”, despite the currently projected results — but not without the possibility of civil conflict.

Link to comment
Share on other sites

"Absentee ballots are filled out by hand, and if a ballot is marked clearly, it will run through the scanner without a problem," County Communications Director Joe Sorenson explained to WXIA-TV in Atlanta. "If there's a problem with how the ballot was filled out — for example, a voter placed a check mark instead of filling in the circle, didn’t completely fill in the circle, or voted for more candidates than allowed in a race — the scanning software will send the ballot to the adjudication module."

 

І як це допоможе Додіку? Розглянуть бюлетні у ручному режимі

Link to comment
Share on other sites

по поводу колледжей. у меня счас жена образование получает - препод по ENC открытый марксист и не скрывает. сам из мексики иммигрант. самый большой прикол что есть политология. там черный препод из ЮАР - ведет по удаленке, и он похоже за трампа )) говорил пару раз - не понимаю за что вы его американцы так ненавидите.
Link to comment
Share on other sites

І як це допоможе Додіку? Розглянуть бюлетні у ручному режимі

прикол в том что демокраиы спешат, не допускают наблюдателей. а медиа обьявили победитела не дождавшись даже подсчета полного голосов, при очень равном по всей видимости голосовании в некоторых штатах.

то есть если бы трамп сливал с большим счетом - не было бы вопросов, а так...

Link to comment
Share on other sites

"Павло, американ дальнобой", погрожує "українцям"

https://www.youtube.com/watch?v=O9-gz7Qz3wY

 

Під "українцями" він насправді розуміє не всіх українців, а тих, хто привітав Байдена з президентством. Моліться, каже, щоб переміг Байден. Бо інакше...

 

Напевно, навмисно так висловився, щоб йому у коментах українці пуйлів натовкли. І підняли йому рейтинг на ютубі. Я так думаю- чуваку хаип потрібний 

:buba:

Я так думаю...

Link to comment
Share on other sites

"Павло, американ дальнобой", погрожує "українцям"

https://www.youtube.com/watch?v=O9-gz7Qz3wY

 

Під "українцями" він насправді розуміє не всіх українців, а тих, хто привітав Байдена з президентством. Моліться, каже, щоб переміг Байден. Бо інакше...

 

Напевно, навмисно так висловився, щоб йому у коментах українці пуйлів натовкли. І підняли йому рейтинг на ютубі. Я так думаю- чуваку хаип потрібний

:buba:

Я так думаю...

все правильно говорит. как раз хайп - это говорить по нарративу, а нарратив я так понимаю в Украине все за бидона горой.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...