Перейти до змісту

Наступний президент США-2020, хто він?


Recommended Posts

Вітаю вас, панове американці, з досягненням однозначності у підрахунку голосів і новим Президентом-електом! B-)

 

Інші країни радіють цьому не меньше чим штати...... 

Link to comment
Share on other sites

Інші країни радіють цьому не меньше чим штати...... 

Саме так! Над Лондоном фейєрверки, в Парижі дзвонять у всі дзвони.

 

https://thehill.com/homenews/campaign/524962-fireworks-in-london-church-bells-in-paris-as-biden-win-celebrated-abroad

Link to comment
Share on other sites

У мокші та алі начальником буде чорна жінка......

Якби USA задумувалася як держава виключно білих людей, то вони не стали б завозити чорних з Карибів. Так що тепер, коли рабства нема - все чесно! B-)

Link to comment
Share on other sites

Якби USA задумувалася як держава виключно білих людей, то вони не стали б завозити чорних з Карибів. Так що тепер, коли рабства нема - все чесно! B-)

 

Та достали просто цими расовими ідіотизмами..... Купа талановитих жінок лідерів чорної раси...... Та ж стейсі ебрамс...........

Як на мене то людство повинне використовувати їх таланти та здібності.....

Link to comment
Share on other sites

так що,  при  бідоні  гамерика  виповзе  з "уліткі"?  Чи  кнопку  "перевантажити"  знову  кацапам  подаруєте?

 

 

Навряд..... Зараз демократія в топі..... Хуйло не має нічого спільного з цим

Link to comment
Share on other sites

Навряд..... Зараз демократія в топі..... Хуйло не має нічого спільного з цим

та  по обамі  то "нєт вайнє". Так  і  буде. Буде  бідон  з  кацапами ковзати. Хочу  помилятись.

Link to comment
Share on other sites

та  по обамі  то "нєт вайнє". Так  і  буде. Буде  бідон  з  кацапами ковзати. Хочу  помилятись.

 

Від нього очикують обєднання заходу проти хуйла та китайців

Link to comment
Share on other sites

Саме так! Над Лондоном фейєрверки, в Парижі дзвонять у всі дзвони.

 

https://thehill.com/homenews/campaign/524962-fireworks-in-london-church-bells-in-paris-as-biden-win-celebrated-abroad

Лондон не голосує за консерваторів ( крім 3 округів Вест-Енда біля Сіті), Лондон голосує за лейбористів і трохи за LibDems

Отже, лондонцям по духу значно ближче деми, а не репи

uk-election-2017.png

Ота рожева пляма в естуарії Темзи і є Лондон

Дивно, правда? Місто з одним з найбільших доходів у світі є лейбористським...

Змінено користувачем S.Brant
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

обама слил Украину володе. это факт.

То ти хочеш, щоб Байден об'єднав Захід проти ряші  чи ні?!! ( зриваючись на крик)

Чи тобі важливіше буде сказати: "А я вам казав..."

Link to comment
Share on other sites

То ти хочеш, щоб Байден об'єднав Захід проти ряші чи ні?!! ( зриваючись на крик)

Чи тобі важливіше буде сказати: "А я вам казав..."

обама сдал Украину путину. это факт.
Link to comment
Share on other sites

Не здав, а просрав.... І не Україну, а крим та домбас

мир при демократах показал свое отношение к Украинским проблемам в 2014-2015-2016 годах. все эти дип консерны, мощное "лидерство" в регионах, вливание бабла в нато и прочее. результат - позорная капитуляция, подписание капитулятивных документов в минске, отказ даже в военной помощи. растерянность, озлобленность Украинского общества на европейское предательство.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

при трампе Украине дали оружие. а потом пришел Зеленский :)

з.ы. а потом трампу за Украину демы попытались дать импичмент )) ну такое просто история.

Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...