Перейти до змісту

Ну шо, за Петра?


Гість Хома

Recommended Posts

В логіку не треба вірити, її треба дотримуватися. Так от зараз в нас дупа у наслідку вибору 10 та 14 років. І яка нах демократія, коли усі телеканали роздані своїм і ригочукам, жодного незалежного не залишилось.

ты про 1+1? или про Интер. я например не вижу решения проблемы телеканалов. В штатах например есть каналы Фокс Ньюс и СНН. Первый принадлежит республиканцам, второй демократам. Потоки дерьма каналов на оппонентов - позавидует любой 1+1.

 

насчет дупы сегодня, я так понимаю ты человек логичный и здравомыслящий. неужелни в цепочку дейтсвие - последствие у тебя не укладываеться война, потеря крыма, потеря донбасса? массовая рос пропаганда?

Link to comment
Share on other sites

Це паразит, який мімікрує під гаранта. Чим довше він зможе мімікрувати, тим більше поживиться з народу України.

я так понимаю ты голосовать не будешь? или там в москве есть избирательные участки. по моему дип отношения нарушены, и голосование на территории РФ не состоится.

Link to comment
Share on other sites

День тиші, кажете агітація заборонена ... Мабуть не для всіх!

 

56270011_2240399419543930_52240871687328

 

 

 

56232275_2240399482877257_11788777872729

Чому пакет зфотографований не в наметі?

Скільки таких пакетів поміститься в такому наметі до висоти стола?

Риторичне: на якого рівня імбецилів цей фейк розрахований?

ЗІ, я не порохобот, якби хто питав. Просто топлю за чистоту "мистетства".

Змінено користувачем Saaber
Link to comment
Share on other sites

неужелни в цепочку дейтсвие - последствие у тебя не укладываеться война, потеря крыма, потеря донбасса? массовая рос пропаганда?

Детский лепет на лужайке. Вон Петя уже допизделся, что ему война помешала метро Киеве строить. Идиот, прости госпидя

 

«И, конечно, она („агрессия“) затормозила планы развития киевского метро. Но подчеркиваю, что попытки парализовать работу метро и жизнь города провалились. Мы умеем противостоять агрессии и на поле боя, и в Киеве», — заявил Порошенко.

Link to comment
Share on other sites

я так понимаю ты голосовать не будешь? или там в москве есть избирательные участки. по моему дип отношения нарушены, и голосование на территории РФ не состоится.

В Росії не будуть проводити вибори.

http://www.ukr-ayna.com/uk/yak-progolosuvati-na-viborah-prozhivayuchi-za-kordonom-infografika/

Link to comment
Share on other sites

Детский лепет на лужайке. Вон Петя уже допизделся, что ему война помешала метро Киеве строить. Идиот, прости госпидя

 

«И, конечно, она („агрессия“) затормозила планы развития киевского метро. Но подчеркиваю, что попытки парализовать работу метро и жизнь города провалились. Мы умеем противостоять агрессии и на поле боя, и в Киеве», — заявил Порошенко.

в СССР строили метро бешенными темпами. Я бы не хотел там жить. И не буду. Выбор ты делаешь для себя.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

В Росії не будуть проводити вибори.

http://www.ukr-ayna.com/uk/yak-progolosuvati-na-viborah-prozhivayuchi-za-kordonom-infografika/

отлично. то есть ты голосовать не будешь и все что я тут доношу к тебе не имеет ни малейшго отношения.

Link to comment
Share on other sites

в СССР строили метро бешенными темпами. Я бы не хотел там жить. И не буду. Выбор ты делаешь для себя.

Что-то ты пиздонул уж совсем не в тему :D

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

отлично. то есть ты голосовать не будешь и все что я тут доношу к тебе не имеет ни малейшго отношения.

Так не я в цьому винен. Це рішення Пороха та компанії.

А я маю відношення, я то тут живу з 2007-го, але усі родичі мої залишились у Вінниці та вінницькій області.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

в цепочку дейтсвие - последствие у тебя не укладываеться война

Про війну почитай Хмару - коли і після чиїх рішень і бездіяльності була заведена армада хуйла на Донбас. І на відміну від України, чомусь, війна Порошенку аж ніяк не заважає заробляти набагато більше, ніж раніше.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Так не я в цьому винен. Це рішення Пороха та компанії.

ок, а я все таки взял билеты смотаюсь в Вашингтон. я кстати думаю что то что Порох решил не проводить выборы по российскому округу - это супер правильное решение.

Что-то ты пиздонул уж совсем не в тему :D

ок, я уверен если будет не порошенко - то метро тут же появится. 

Link to comment
Share on other sites

Про війну почитай Хмару - коли і після чиїх рішень і бездіяльності була заведена армада хуйла на Донбас. І на відміну від України, чомусь, війна Порошенку аж ніяк не заважає заробляти набагато більше, ніж раніше.

это идиотизм исключать армаду россии в войне на донбассе. просто идиотизм.

Link to comment
Share on other sites

ок, я уверен если будет не порошенко - то метро тут же появится.

 

Опять мимо. Да что ж такое... Для тех, кто в танке, это просто пример манипуляции рошеновских уебанов. Кому война даже собственный зад подтереть мешае:D

Link to comment
Share on other sites

ок, а я все таки взял билеты смотаюсь в Вашингтон. я кстати думаю что то что Порох решил не проводить выборы по российскому округу - это супер правильное решение.

Супер. Ти не зможеш мене та заробітчан, що тут знаходяться звинуватити в неправильному виборі.

Link to comment
Share on other sites

это идиотизм исключать армаду россии в войне на донбассе. просто идиотизм.

Цю армаду запустив сюди Порох  http://uapolitics.com/topic/15107-vybory/page-19?do=findComment&comment=1114138

...нагадаю нашим скромним співвітчизникам, нашій інтелігенції, ким насправді є Порошенко: який з нього "головнокомандуючий", захисник України від Путіна.

Відразу після виборів, подруга Путіна звела двох президентів в Нормандії. Там у них була кількагодинна розмова. Після повернення, Порошенко оголосив нібито свій "мирний план" ( насправді план Путіна). Спочатку Порошенко оголосив тишу на тиждень. Потім продовжив ще на тиждень. Дванадцятого червня на територію України ввійшли перші російські танки. Це була перевірка чи Порошенко дотримав слова.

Далі росіяни почали заводити артилерію, ракети, бронетехніку, інші озброєння. Військова розвідка забила на сполох. Військові були налаштовані наносити удари по росіянах, якщо ті заходять на територію України! Команда ж Верховного – тиша.....

Тепер чітко зрозуміло, для була потрібна тиша – подарунок Путіну від Порошенка. Згодом було обміняно Донецьк на Слов'янськ. Бандформування Гіркіна-Стрелкова покинули Слав'янськ і спокійно, кілька годин, відкритим степом, колона з танками і бронетехнікою пересувалася в Донецьк, який спокійно зайняла. Воля Верховного головкома: не стріляти!

 

Потім була серпнева трагедія...

Link to comment
Share on other sites

Супер. Ти не зможеш мене та заробітчан, що тут знаходяться звинуватити в неправильному виборі.

ваш выбор - это работать на агрессора. того кто уничтожал Украинцев, стрелял давил танками ракетами. ты свой выбор уже сделал подлый манкурт.

 

я же поддерживаю своими налогами альянс, НАТО. которое когда то своим сапогом растопчет твою мааааску.

Опять мимо. Да что ж такое... Для тех, кто в танке, это просто пример манипуляции рошеновских уебанов. Кому война даже собственный зад подтереть мешае :D

так что не появится метро? если убрать порошенко? или появится. я так и не поняв 

Link to comment
Share on other sites

ваш выбор - это работать на агрессора. того кто уничтожал Украинцев, стрелял давил танками ракетами. ты свой выбор уже сделал подлый манкурт.

 

я же поддерживаю своими налогами альянс, НАТО. которое когда то своим сапогом растопчет твою мааааску.

Ойо-ма-йо. Скільки патетики.

Я по сімейним обставинам переїхав, зовсім не підло, а відкрито. В 2006-му році я й здогататися не міг що такий звиздець буде.

Радий за аль'янс, НАТО - одітий, нагодованій, озброєний...

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Цю армаду запустив сюди Порох  http://uapolitics.com/topic/15107-vybory/page-19?do=findComment&comment=1114138

...нагадаю нашим скромним співвітчизникам, нашій інтелігенції, ким насправді є Порошенко: який з нього "головнокомандуючий", захисник України від Путіна.

Відразу після виборів, подруга Путіна звела двох президентів в Нормандії. Там у них була кількагодинна розмова. Після повернення, Порошенко оголосив нібито свій "мирний план" ( насправді план Путіна). Спочатку Порошенко оголосив тишу на тиждень. Потім продовжив ще на тиждень. Дванадцятого червня на територію України ввійшли перші російські танки. Це була перевірка чи Порошенко дотримав слова.

Далі росіяни почали заводити артилерію, ракети, бронетехніку, інші озброєння. Військова розвідка забила на сполох. Військові були налаштовані наносити удари по росіянах, якщо ті заходять на територію України! Команда ж Верховного – тиша.....

Тепер чітко зрозуміло, для була потрібна тиша – подарунок Путіну від Порошенка. Згодом було обміняно Донецьк на Слов'янськ. Бандформування Гіркіна-Стрелкова покинули Слав'янськ і спокійно, кілька годин, відкритим степом, колона з танками і бронетехнікою пересувалася в Донецьк, який спокійно зайняла. Воля Верховного головкома: не стріляти!

 

Потім була серпнева трагедія...

он их не приглашал.

Ойо-ма-йо. Скільки патетики.

Я по сімейним обставинам переїхав, зовсім не підло, а відкрито. В 2006-му році я й здогататися не міг що такий звиздець буде.

тебя там никто на привязи не держит. я так понимаю ты истинный колбасник ?  :D

Link to comment
Share on other sites

тебя там никто на привязи не держит. я так понимаю ты истинный колбасник ?  :D

В мене тут сім'я. Ну, зарплата побільша ніж у Вінниці (навіть в рази - значить ковбасник напевно, але сім'ю треба годувати, дітей вивчити).

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

он их не приглашал.

Він просто погодився на це в обмін на визнання себе президентом з боку хуйла. Який до того розповідав скрізь про київську хунту.

Link to comment
Share on other sites

тут не попытка доказать кто зрадойоб а кто нет. тут просто попытка донести - что после того как пороха убирут - такие как ты например - вы будете нести своим выбором отвественность за страну.

Як тільки У МЕНЕ будуть важелі управління! Відповідальності за зроблене не тобою просто нема!

Link to comment
Share on other sites

ваш выбор - это работать на агрессора. того кто уничтожал Украинцев, стрелял давил танками ракетами. ты свой выбор уже сделал подлый манкурт.

 

я же поддерживаю своими налогами альянс, НАТО. которое когда то своим сапогом растопчет твою мааааску.

так что не появится метро? если убрать порошенко? или появится. я так и не поняв 

 

Робота на агресора - це стримувати економічний розвиток..... 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

так что не появится метро? если убрать порошенко? или появится. я так и не поняв

 

Да, хотелось бы, чтобы и метро развивалось, и гнилые отмазки власти не лепили, чтобы свое воровство и коррупцию, га войну списать

Link to comment
Share on other sites

Це паразит, який мімікрує під гаранта. Чим довше він зможе мімікрувати, тим більше поживиться з народу України.

Сказати на  Порошенка  паразит  може  тільки  ворог.

Що  б  йому  не  закидали,  але  те,  що  зробив,  то  під  силу  не  кожному,  не  кажучи  вже  про  бажання.

Ніхто  більше  не  зробив  і  не  зробив  би.

Link to comment
Share on other sites

Сказати на  Порошенка  паразит  може  тільки  ворог.

Що  б  йому  не  закидали,  але  те,  що  зробив,  то  під  силу  не  кожному,  не  кажучи  вже  про  бажання.

Ніхто  більше  не  зробив  і  не  зробив  би.

Ох, пані Шпилько, наробив Порошенко з 90-их років наробив. Звичайно не він один, але наробів і він, і такі як він, що країна в такому стані опинилася. Красти на збитках з казни що робили Порошенко, свинарчуки та решта регіоналів та подібних їм це аналогічно тому, що в організмі роблять паразити. Я вважаю, що правильну аналогію підібрав. А Ваше звинувачення некорректне. 

Link to comment
Share on other sites

Сказати на Порошенка паразит може тільки ворог.

Що б йому не закидали, але те, що зробив, то під силу не кожному, не кажучи вже про бажання.

Ніхто більше не зробив і не зробив би.

Враг кого? Ты истина в последней инстанции? А если Порох уйдет и ничего страшного не случится, даже наоборот, как кровь со своих рук смывать будешь?
Link to comment
Share on other sites

Робота на агресора - це стримувати економічний розвиток..... 

какой какой розвыток? у тебя много инвестиций в Украину?

Да, хотелось бы, чтобы и метро развивалось, и гнилые отмазки власти не лепили, чтобы свое воровство и коррупцию, га войну списать

ну ничего, скинешь Петра и заживешь! 

Link to comment
Share on other sites

Як тільки У МЕНЕ будуть важелі управління! Відповідальності за зроблене не тобою просто нема!

у тебя будет завтра важиль. вот ты и выберешь куда идти стране. А мы с Уки посмотрим.

Link to comment
Share on other sites

В мене тут сім'я. Ну, зарплата побільша ніж у Вінниці (навіть в рази - значить ковбасник напевно, але сім'ю треба годувати, дітей вивчити).

в москве, как столице империи, всегда была высокая зарплата. Знаешь почему? за счет высасывания соков из колоний.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...