Перейти до змісту

Ну шо, за Петра?


Гість Хома

Recommended Posts

Ту Академію Наук ще за совка розігнати тре було. Зібрання  довгожителів у нафталіні з нульовим коефіцієнтом корисної дії  :gigi:

Невігласів дратує наявність розумніших та більш освічених людей. Чому й вимагають закрити НАУ та повернутися в мазанки під стріхою. І щоб половина дітей помирала на першому році життя, а середня тривалість життя була нижчою 30 років...

Link to comment
Share on other sites

І чим отой хоспіс НАНУ може похвалитися за останні чверть сторіччя? Якими відкриттями, розробками, ідеями? Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Петро багато досяг - армія, асоціація, безвіз, томос, і рухається в правильному напрямку - НАТО, ЄС. Тому я за Петра.

НАТО та ЄС без свинарчуків ніяк не зможе. Ага, дуже чекають. :tu:

Link to comment
Share on other sites

І чим отой хоспіс НАНУ може похвалитися за останні чверть сторіччя? Якими відкриттями, розробками, ідеями?

Ну, лише контора, де я працював, це застосування аеросила українського виробництва (М.Калуш) для лікування гнійного перитоніту. Без нашої методи вмирали більше половини хворих, а з нашою методою - вже через 5-7 днів колишній хворий своїми ногами йшов додому. А метода проста - 300 г аеросилу (10 л за об"ємом) засипалася у черевну порожнину при операції, перемішувалася з кишками, вибиралася каша з гноєм, промивалася ізотонічним розчином і штопалася. Пацієнт через 5-7 днів виписувався з лікарні і виходив своїми ногами. Ця штука лікує буль-які гнійні та запальні процеси. Лікуюся сам і мої сини живі через використання аеросилу. Найкращий засіб для будь-яких пошкоджень шкіри - зупиняє кров і заживляє рани в 2-3 рази скоріш. В аптеках мав назву "Біле вугілля", але фарммафія домагається скасування дозволу, бо аеросил дуже добре виводить людей з похмільного стану і тим самим схиляє до алкоголізму... І ще - дуже дешевий та український...

І ще - наш Академік придумав як зробити активне вугілля щоб чистити кров від токсинів. Бо до цього винаходу будь-який контакт крові з вугіллям призводив до миттєвого згортання крові. А наш Академік зробив таке активне вугілля, що не викликає згортання крові. І пластиковий циліндр вагою 350 г може заміняти штучну нирку в польових умовах.

Обидва цих винаходи ВЖЕ врятували життя та здоров"я кільком десяткам тисяч людей. І це лише дві розробки!

Тому не тринди про непотрібність НАНУ! Справа в іншому - "державники" роблять усе, щоб наші розробки не впроваджувалися!

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Петро багато досяг - армія, асоціація, безвіз, томос, і рухається в правильному напрямку - НАТО, ЄС. Тому я за Петра.

І перше місце за бідністю в Європі. І 5 мільонів емігрантів з України за час шоколадного припіздента! Видатні досягнення! За які треба саджати на кілок привселюдно!

Link to comment
Share on other sites

І перше місце за бідністю в Європі. І 5 мільонів емігрантів з України за час шоколадного припіздента! Видатні досягнення! За які треба саджати на кілок привселюдно!

Зубажилий ?
Link to comment
Share on other sites

Педерасты? Нет Никита Сергеевич, мытци  :weep:

 

Кстати, о мытцях. Только что увидел:

 

55897101_2180393918707661_67192807847310

 

 

ЗЫ. Поправлю. Никита выражался смачнее: у него "пидарасы".

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Кстати, о мытцях. Только что увидел:

 

55897101_2180393918707661_67192807847310

 

 

ЗЫ. Поправлю. Никита выражался смачнее: у него "пидарасы".

 

Я знаю :) но мне вкуснее литературный вариант, ибо то как-то приелось уже. Только и слышно из тьюба и вообще сети Петя-пидарас, Петя- пидарас. Меня тут англоязычные коллеги спрсшивали - это его крисчен нейм? Нет, говорю, это титул  :lol2:

 

А по цитате - они даже уже и  не маскируются... Пошел открытый текст... 

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

А по цитате - они даже уже и  не маскируются... Пошел открытый текст... 

 

Ну шо, за Петра? :gigi:

 

Снова ЗЫ. Еще вчера видел результаты экзит-полов. Помню обещание выложить результаты выборов.

Было бы интересно сравнить.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Ну шо, за Петра? :gigi:

 

Снова ЗЫ. Еще вчера видел результаты экзит-полов. Помню обещание выложить результаты выборов.

Было бы интересно сравнить.

 

Пока нам передают, что Педра требует от Грынива нарисовать ему уже в первом туре 20-21, а Зе  19, 5 . Тот говорит шта это нереальные планы. Педра беснуецца и брызжет диабетической слюной рабавленной тяжелым алкоголем. В общем, я почти не сомневаюсь, что попытка срыва будет иметь место. Скорее всего по экзит пулам Зе получит около 30,второй будет Уля с 13 - 14, по официалу Зе снизят до 24,5, а Педре дорисуют до 16-17. Больше в рамках приличия просто нереально! Уля по официалу будет  за бортом с 12-14. Потому, если не хотите Педру еще на 5 лет - дайте в первом максимально Уле, чтобы фальсификации выглядели совсем непристойными. А во втором уже все равно. Хотя, я реально не представляю, чтобы сидящий сейчас на барбитуратах Педро психически смог пережить непопадание во второй тур...

Link to comment
Share on other sites

Пока нам передают, что Педра требует от Грынива нарисовать ему уже в первом туре 20-21, а Зе  19, 5 . Тот говорит шта это нереальные планы. Педра беснуецца и брызжет диабетической слюной рабавленной тяжелым алкоголем. В общем, я почти не сомневаюсь, что попытка срыва будет иметь место. Скорее всего по экзит пулам Зе получит около 30,второй будет Уля с 13 - 14, по официалу Зе снизят до 24,5, а Педре дорисуют до 16-17. Больше в рамках приличия просто нереально! Уля по официалу будет  за бортом с 12-14. Потому, если не хотите Педру еще на 5 лет - дайте в первом максимально Уле, чтобы фальсификации выглядели совсем непристойными. А во втором уже все равно. Хотя, я реально не представляю, чтобы сидящий сейчас на барбитуратах Педро психически смог пережить непопадание во второй тур...

 

Зеленский и Юля с экзит-полом практически совпали. А Народному Президенту экзит-пол показал то, что он требует.

Link to comment
Share on other sites

Зеленский и Юля с экзит-полом практически совпали. А Народному Президенту экзит-пол показал то, что он требует.

Уля НІКОЛИ не співпадала з нашими національно-олігархічними екзіт-полами. Майте це на увазі. При чому її результат хронічно і безбожно фальшувався владою, чи то Ющенка, чи то Януковича, і все одно вона завжди отримувала більше, ніж "малювали". Я взагалі, навіть враховуючи очевидний досить великий рейтинг Зелені, не впевнений, що він реально на першому місті...

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Уля НІКОЛИ не співпадала з нашими національно-олігархічними екзіт-полами. Майте це на увазі. При чому її результат хронічно і безбожно фальшувався владою, чи то Ющенка, чи то Януковича, і все одно вона завжди отримувала більше, ніж "малювали". Я взагалі, навіть враховуючи очевидний досить великий рейтинг Зелені, не впевнений, що він реально на першому місті...

 

Мы же совсем о другом - об альтернативной реальности, в которую нас тащат мерзавцы и идиоты.

Мне было интересно сопоставить данные из двух РАЗНЫХ источников: экзит-пол (которого еще не было, а предварительные циферки уже нарисованы, и я их вчера видел) и итог выборов ("известный" за несколько дней ДО выборов). Ответ я получил - практически совпало. Еще раз: источники РАЗНЫЕ.

Значит, огромная вероятность, что именно эту муйню будут рисовать и втирать нам. И именно в нее легко поверят те бараны, которые "ну шо, за петра" .

Link to comment
Share on other sites

І що - з цим вже нможливо нічого зробити?!!!


Наступні 50 років - епоха кнурів? Старшого, потім Альоша підросте, а  після - молодший?

 

Як Дювальє на Гаїті?

Link to comment
Share on other sites

Пока нам передают, что Педра требует от Грынива нарисовать ему уже в первом туре 20-21, а Зе  19, 5 . Тот говорит шта это нереальные планы. Педра беснуецца и брызжет диабетической слюной рабавленной тяжелым алкоголем. В общем, я почти не сомневаюсь, что попытка срыва будет иметь место. Скорее всего по экзит пулам Зе получит около 30,второй будет Уля с 13 - 14, по официалу Зе снизят до 24,5, а Педре дорисуют до 16-17. Больше в рамках приличия просто нереально! Уля по официалу будет  за бортом с 12-14. Потому, если не хотите Педру еще на 5 лет - дайте в первом максимально Уле, чтобы фальсификации выглядели совсем непристойными. А во втором уже все равно. Хотя, я реально не представляю, чтобы сидящий сейчас на барбитуратах Педро психически смог пережить непопадание во второй тур...

 

Зеленский и Юля с экзит-полом практически совпали. А Народному Президенту экзит-пол показал то, что он требует.

 

УЖЕ:

Накануне голосования самые высокие шансы выйти во второй тур президентских выборов 2019 имеют Владимир Зеленский, Петр Порошенко и Юлия Тимошенко. Об этом свидетельствуют данные опроса Центра Разумкова.

Среди кандидатов на президентский пост лидирует Зеленский - среди всех респондентов за него собираются проголосовать 18,8% (среди тех, кто намерен принимать участие в выборах и уже определился, за кого будет голосовать - 24,8%).

Вторую позицию занимает Порошенко (соответственно 15,7% и 22,1%), третье - Тимошенко (соответственно 11,5% и 14,8%).

https://www.rbc.ua/rus/news/sotsiologi-nazvali-liderov-prezidentskoy-1553703634.html

Link to comment
Share on other sites

І що - з цим вже нможливо нічого зробити?!!!

Наступні 50 років - епоха кнурів? Старшого, потім Альоша підросте, а  після - молодший?

 

Як Дювальє на Гаїті?

 

Україна і другого терміну Петрушки не переживе. Про які 50 років мова?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...