Перейти до змісту

Божа роса від клоуна


Гість Хома

Recommended Posts

Я лишь сказал что неплохо бы зеленскому определится по поводу НАТО и ты тут же назвал меня нацистов.

Давай копнем глубже. Как ты относишься к атомной бомбой по кремлю?

Это что-то поменяет на выборах?
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 466
  • Created
  • Остання відповідь

дійсно ,якби не майдауни то був би Яник і все би було на мазі і нацисти би не мовкали де не треба

Майдан пенсию не отбирал. Ее украл Порошенко. А он на майдане только расстрелами руководил. Потому не надо приплетать Майдан.
Link to comment
Share on other sites

После тузика Петра, нас Вовой уже не испугаешь, с любой фамилией.

Та  то  не  вас  лякають - роз яснюють.  Ви  за  Вову  двома  руками.  Це  очевидно  без  зайвих  пояснень.

Link to comment
Share on other sites

Та  ви  вже  зняли  маску  раніше.  Ваші  кумири  Мураєв  і  Вілкул.  Про  що  мова?

Кумири? Це для Вас вони кумири. Я зовсім не те писав. Я написав, що подобається як вони тримаються на всяких інтерв'ю та різних дебатах, які я бачив (спеціально за їх "творчістю" не слідкував, за них не топив на форумі).

Мова про те, що краще для України Петро (Янукович 2.0 - 100% вже відомо) чи ЗЕ (містер ікс).

Пані Шпилька топить за Януковича 2.0, продвинуту його версію (більш зажерливу, більш жорстоку, більш страшну для України) - ми вже в курсі.

Пані Шпильці ж до сраки Україна, вона патріот Галичини.

А Україна хай котиться в прірву - правильно галичаночка наша?

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

избегаете дать харктеристику режиму Рошена

режима  Рошена - нема.  Є  режим  Пуйла.  Це  якщо  про  Україну мова.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Половину пенсии украл Рошен.

Половину  пенсії  вкрав  Янукович  і  війна. А  зараз  вже  частково  компенсована.

Мені  не  потрібна  навіть  захмарна пенсія  в  Рашці.  Я  знаю,  за  що  терплю.  Інші  за  це  віддали  життя.

МЕНІ  НЕ  ТРЕБА  ВАШОЇ  РІДНОЇ  РАШКИ. 

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

режима  Рошена - нема.  Є  режим  Пуйла.  Це  якщо  про  Україну мова.

 

Нікогда Штірліц нє бил так блізок от провала...  :lol2:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кумири? Це для Вас вони кумири. Я зовсім не те писав. Я написав, що подобається як вони тримаються на всяких інтерв'ю та різних дебатах, які я бачив (спеціально за їх "творчістю" не слідкував, за них не топив на форумі).

Мова про те, що краще для України Петро (Янукович 2.0 - 100% вже відомо) чи ЗЕ (містер ікс).

Пані Шпилька топить за Януковича 2.0, продвинуту його версію (більш зажерливу, більш жорстоку, більш страшну для України) - ми вже в курсі.

Пані Шпильці ж до сраки Україна, вона патріот Галичини.

А Україна хай котиться в прірву - правильно галичаночка наша?

Ні  неправильно.  Україна  від  Сяну  до  Дону.

Почалася  вже  війна  (поки  що  на  форумах)  між  українцями  і  ускомірними.  Це  ускомірні  привели  Януковича,  вони  зараз  топлять  за  його  продолженіє.  Досягнення  цих  5-ти  років:  мову,  релігію,  -  в  стороночку.  Безвіз  буде  в  Рашку,  НАТО - геть, 

При  Порошенку  запустили  ракети.  Армія  переоснащена - ускомірні  аж  скрегочуть  зубами. 

 

Напишіть  краще,  хто  спонсорує  той  цирк  Зеленського.  За  чиє  бабло  танці?

Link to comment
Share on other sites

режима  Рошена - нема.  Є  режим  Пуйла.  Це  якщо  про  Україну мова.

Тут  вже  куку-на-муню,  чи  то  Фома  забавляється?  Бо  на  цю  фразу  мені  лайкнули  сітізен,  міск  і  аш.  :lol2:

А  далі  знову  за  своє.

Link to comment
Share on other sites

...Напишіть  краще,  хто  спонсорує  той  цирк  Зеленського.  За  чиє  бабло  танці?

Я звідки знаю? Може Беня, а може Беніна коала.

Головне зараз щоб Янукович 2.0 не пройшов.

Потім вже з Бенею будете боротись.

Захід нам допоможе.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Ні  неправильно

 

При  Порошенку  запустили  ракети.  Армія  переоснащена - ускомірні  аж  скрегочуть  зубами. 

 

 

На Марс...

 

 

І армія ними пиреоснащена!

 

 

 

Я знав, що внаслідок рошен-кампанії 80% відсотків порохоботів ібанеться. Але не думав, що так швидко...

 

Певно як Зе переможе, вже з вікон викидатися почнуть..

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тут  вже  куку-на-муню,  чи  то  Фома  забавляється?  Бо  на  цю  фразу  мені  лайкнули  сітізен,  міск  і  аш.  :lol2:

А  далі  знову  за  своє.

 

"Бабця" й досі не зрозуміла, що сама написала  :zrada:  Расстрєлять за зрадойобство!

Link to comment
Share on other sites

Тут  вже  куку-на-муню,  чи  то  Фома  забавляється?  Бо  на  цю  фразу  мені  лайкнули  сітізен,  міск  і  аш.  :lol2:

А  далі  знову  за  своє.

Взагалі з почуттям гумору...

А подумайте чому лайкнули?

Відключіть режим "Орлиця".

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Продалась за небольшую добавку к пенсии?

У мамы при Яныке пенсия была триста баксов. Сейчас 150, где прибавка? Половину пенсии украл Рошен.

До речі, в мене "зростання" пенсії ще менше - в доларах складає рівно 47% від кінця 13 року. Після усіх осучаснень з індексаціями.

Link to comment
Share on other sites

Що компенсовано? 150 замість 300! 

Я  редагувала  і  пропустила  слово  частково.  Вже  виправила.  У  мене  пенсія (в  гривнях)  в  порівнянні  з  2014  роком  зросла  в  1,75.  У  валютному,  ясна  річ,  ще  далеко, поки  вирівняється,  але  і  це  помічне. 

Link to comment
Share on other sites

До речі, в мене "зростання" пенсії ще менше - в доларах складає рівно 47% від кінця 13 року. Після усіх осучаснень з індексаціями.

Думаешь зеленский накажет за это парашу?
Link to comment
Share on other sites

Я звідки знаю? Може Беня, а може Беніна коала.

Головне зараз щоб Янукович 2.0 не пройшов.

Потім вже з Бенею будете боротись.

Захід нам допоможе.

Беніни рахунки арештовано лондонським судом...Знімсти може як не помиляюсь 16 чи 18 тис, на тиждень.

 

 

А команда Зе на кампанії ЗАРОБЛЯЄ. Вчиться рошенівські мразі, які на томоc- тури Свині витратили з кишень платників податку мільйони.... Нічо садити будіть Свиню з конфіскацією. Повернеться.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я звідки знаю? Може Беня, а може Беніна коала.

Головне зараз щоб Янукович 2.0 не пройшов.

Потім вже з Бенею будете боротись.

Захід нам допоможе.

Бєня  має  20  тис.  в  тиждень.  Йому  самому  мало.  коала - це  хто -  жиди  ізраїлю?  З  якого  дива  мали  б  просто  так  грошима  кидатися.  А  хто  кидається  баблом -  це всі  добре  знають.

Порошенко  -  не  Янукович,  а  цілком  протилежне.  Як  вам   на  форумах  очі  заліпили  лайном,  то  це  не  значить.  що  то  правда.

Але  українець  Мураєвим  і  Вілкулом  не  захоплюється  в  будь-якому  форматі  і  в  один  ряд  з  Кошулинським  цю  агентуру  і  синяччя  не  ставить.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...