Перейти до змісту

Китайський коронавірус крокує по планеті


Citizen UA

Recommended Posts

При пандемії власне так і повинні говорити.Міри які приймають китайці неспіврозмірні до того що заявлено.Було відео де фумігаційні машини їздять містом .Вірус не бере фумігація.теоретично сам повинен вмерти без носія.все це дуже зле виглядає як подумати.
Link to comment
Share on other sites

Уже прошло два инкубационных цикла с момента обнаружения первого доказанного больного. Закон распространения пандемий - геометрическая прогрессия. А ее нет. При той скучености населения как в первом городе где 11 миллионов Там уже должна была быть полная жопа. А ее нет. ПОтому что вирулентности вируса нет. Он слаб. Нестабилен. ПОражает только ослабленых и пожилых. Один случай заражения человека до 40ка лет. И то никто не знает его первоначального диагноза. Я продолжаю утверждать. Паника  - это новый вид террора. 

Link to comment
Share on other sites

Мене просто дивує реакція китайців.При 500 600 хворих 35 млн на карантин.Там економічні втрати будуть міліардні.армія з танками на блокпостах.хз що там насправді.якщо нічого поважного то добре але мати план А і Б потрібно
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кулзаку. Было бы правдой, это видео уже крутили бы в каждом утюге.

Конечно ничего нельзя исключать, но я настроен критично.

.

 

А если бы даже было правдой, что бы ты мог изменить? Есть хорошее правило, решать проблемы по мере их поступления и это правило упрощает жизнь и делает ее гораздо более приятной, а если как институтка биться в припадке по поводу каждой интернет новости то есть большой риск не дожить до пандемии, а склеить ласты от банального инсульта например...

Link to comment
Share on other sites

Коротше, китайози заслужили повиздихати мільйонами. Ось фотки з ринку:

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

Reload Page to see tweet..Link..

 

Бідні нещасні тварини ... собачки особливо. У цього ж автора є відео, де китайоз жере живих мишенят. Хапає їх паличками, вмочає у соус і відправляє до рота, тоді як вони смикають лапками :X :X :X

 

До речі, на одній із фоток висять силуети, дуже схожі на людські. Це що таке??

Link to comment
Share on other sites

Трохи оффтоп, але логічний ланцюжок, що виходить із побаченого. Хто-небудь бачив протести Грінпісу на тому ринку, активістів захисту твариин, Грету, У№;%:? Тунберг?? китайці цинічно знищують та піддають тортурам невинних тварин і репресують цілі народи (уйгурів і т.п.) і весь світ мовчить та торгує з ними.

 

Один Трамп не мовчить і називає речі своїми іменами, але той же світ сміється з Трампа і ким у нас призначений Трамп? правильно - агентом Пуйла.

 

Ось і думайте.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Онлайн мапа підтверджених випадків зараження короновірусом. Оновлюється щогодини.

 

https://gisanddata.maps.arcgis.com/apps/opsdashboard/index.html?fbclid=IwAR2XErekmpenK0fe7VR1bHMPRLR2zBuBBlPGwBQgTpeXaqwsiGkdFg5QZsI#/bda7594740fd40299423467b48e9ecf6

Link to comment
Share on other sites

Я далекий від моралізаторства щодо національних страв та делікатесів, вибачайте.

Лобстерів та раків живими в окроп кидають. Тортури ж?

Прирівняли поїдання раків та лобстерів до поїдання друзів людини собак. В деяких культурах і людей їдять, то це треба толерувати?

Link to comment
Share on other sites

МНогим хочется считать что говядина рождается уже в целлофане. а крольчатина на 3д принтере печатается.

У цивілізованих країнах та культурах тварин утримують та вбивають більш-менш гуманно. Про дотримання правил гігієни я вже мовчу. А ви подивіться, у яких умовах утримувалися тварини на цьому ринку і як тупо каркаси просто викидають під паркан гнити.

 

Хоча, любителі конспірації пишуть, що вірус зовсім не від тварин, а з лабораторії. Одна екстремальна теорія, що іранці нелегально намагалися купити вірус і обмін пройшов на ринку. Што-та пашло ні так і ось маємо.

 

Я не пригадую випадків із будь-якою іншою епідемією, де блокувалися цілі міста. На фотках тупо фізично перекривають всі дороги землею, камінням, брусами і т.п. На сьогодні почали обмежувати провінційне сполучення із столицею Пекіном, де вже теж є хворі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


В деяких культурах і людей їдять, то це треба толерувати?

Ні. Вживання в їжу розумних істот я не вважаю прийнятним.

 

 


Прирівняли поїдання раків та лобстерів до поїдання друзів людини собак.

Знову ж таки, вибачайте, але це все емоції. З точки зору індусів (а їх набагато більше ніж любителів собачатини) усі інші мали б горіти в пеклі за вживання в їжу корів.

Link to comment
Share on other sites

У цивілізованих країнах та культурах тварин утримують та вбивають більш-менш гуманно. Про дотримання правил гігієни я вже мовчу. А ви подивіться, у яких умовах утримувалися тварини на цьому ринку і як тупо каркаси просто викидають під паркан гнити.

 

Хоча, любителі конспірації пишуть, що вірус зовсім не від тварин, а з лабораторії. Одна екстремальна теорія, що іранці нелегально намагалися купити вірус і обмін пройшов на ринку. Што-та пашло ні так і ось маємо.

 

Я не пригадую випадків із будь-якою іншою епідемією, де блокувалися цілі міста. На фотках тупо фізично перекривають всі дороги землею, камінням, брусами і т.п. На сьогодні почали обмежувати провінційне сполучення із столицею Пекіном, де вже теж є хворі.

Все эти рассказы про гуманное убийство - сопли по шторам. Пардон май френч. Убийство есть убийство и животному параллельно гуманно или нет его лишили жизни. Это все придумали человеки что бы боль менее спать спокойно и каждое утро спокойно с крестиком и обрезаным членом идти по жизни. Гигиена - то отдельная тема. я бы не мешал топик с отвлекающими темами. 

 

Прирівняли поїдання раків та лобстерів до поїдання друзів людини собак.

Кому собаки  - друзья, тот их не ест. Кому коровы друзья - тот их не есть. Арабам свиньи - враги. Они их не едят. Все просто. Все всех убивают и едят кого хотят. гуманное убийство. Пррррр. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я не пригадую випадків із будь-якою іншою епідемією, де блокувалися цілі міста.

 

Панночко, вивчайте історію. Під час епідемії чуми й не таке було. Населення Європи зменшилося вдвічі.  Доречі, чума за свідоцтвами теж вийшла з Китаю, так там в одній з провінцій взагалі 9 з 10 прийняли іслам.

Link to comment
Share on other sites

Я читал что из МОнголии. Но вообще всюду где есть песчанные грызуны, сурки разные. Первая зарегистрированая пандемия чумы была толи в ЛИвии, то ли в Египте.

Link to comment
Share on other sites

Є дві основні причини, чому пандемії йдуть з Китаю - антисанітарія вкупі з всеядністю, і величезне скупчення народу. Китайці самі в курсі цих вад. Тому для профілактики харчових отруєнь вживають велику кількість часнику. Принаймні в північній глибинці у ресторанах кожному відвідувачу в якості аперитиву цілу головку дають. Принаймні так було 25 років тому. 

Link to comment
Share on other sites

Панночко, вивчайте історію. Під час епідемії чуми й не таке було. Населення Європи зменшилося вдвічі.  Доречі, чума за свідоцтвами теж вийшла з Китаю, так там в одній з провінцій взагалі 9 з 10 прийняли іслам.

Я маю на увазі сучасну історію, свідками якої ми є (наприклад, епідемію САРС).

Link to comment
Share on other sites

Все эти рассказы про гуманное убийство - сопли по шторам. Пардон май френч. Убийство есть убийство и животному параллельно гуманно или нет его лишили жизни. Это все придумали человеки что бы боль менее спать спокойно и каждое утро спокойно с крестиком и обрезаным членом идти по жизни. Гигиена - то отдельная тема. я бы не мешал топик с отвлекающими темами. 

 

Прирівняли поїдання раків та лобстерів до поїдання друзів людини собак.

Кому собаки  - друзья, тот их не ест. Кому коровы друзья - тот их не есть. Арабам свиньи - враги. Они их не едят. Все просто. Все всех убивают и едят кого хотят. гуманное убийство. Пррррр. 

Тобто, весь дикий світ, що полює на інших, щоб вижити, теж здійснює вбивство? наприклад, тигр, що зловив та загриз лань, чи кобра, що вжалила мишу, і потім її заковтнула? До речі, це є у чомусь гуманно. Бо змія сидить і чекає, поки не подіє отрута, і поїдає мишу, коли вже та мертва, а не живцем. А ці китайці жерли живцем.

 

Так, у чомусь табу, кого можна їсти, а кого ні, мають релігійне підгрунтя, але це у свою чергу, думаю, обумовлене знаннями людини. Наприклад, що певні тварини можуть переносити віруси і тому їх не можна їсти.

 

Типу як табу на одруження на близьких родичах. Не стільки тому, що це морально неприйнятно, а тому, що будуть народжуватися дуже хворі скалічені діти, або і зовсім не народжуватися.

 

А щодо гуманності, то я як дитина, яка виросла в селі, з дитинства бачила, як доглядають за домашніми тваринами. У нас були свині, яких різали в основному двічі на рік - на Паску та Різдво. Корів не різали, бо їх тримали заради молока, а телят дехто тримав на м"ясо для себе або здати на м"ясокомбінат. Так, я бачила, як різали свиню і це неприємно. Але цим займалися досвічені колії, які швидко вбивали свиню ножевим ударом у серце. Цих свиней за час їх життя любили, добре ставилися, годували, тримали у доглянутому хліві. Корови випасалися, раділи сонечку і т.п.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

Sustained transmission fueling outbreak: The new analysis on 2019-nCoV transmissibility was released today by a group based at Imperial College London that made two earlier projections on the number of symptomatic illnesses in Wuhan. The report focuses on transmissibility. They estimate that the reproduction number (R0), the average number of illnesses spread by one infected person, is 2.6 (range, 1.5 to 3.5). Also, the experts said transmission patterns are probably variable, with some people infecting several others, while some don't. Control steps in China would need to block 60% of transmission to control the outbreak, the researchers projected. "It is unclear at the current time whether this outbreak can be contained within China," they wrote, emphasizing that key questions remain, such as how well residents adopt recommended risk-reduction steps, how severe the disease is, and how readily people with mild disease can pass the virus to others. They urged health officials, if possible, to cast a wide net for isolating and testing suspected cases that involve only mild to moderate disease. A third study, meanwhile, estimates that 14% of people hospitalized with a 2019-nCoV infection will die. Like SARS (severe acute respiratory syndrome), which spread around the globe in 2003, eventually infecting more than 8,000 people, most patients infected with 2019-nCoV were previously healthy, with only 13 (32%) having underlying conditions like diabetes, high blood pressure, or heart disease. Also, 2019-nCoV patients had a broad range of symptoms: pneumonia (41, 100%), fever (40, 98%), cough (32, 76%), and fatigue (18, 44%). Over half of patients also experienced shortness of breath (22, 55%), but headache (3, 8%) and diarrhea (1, 3%) were uncommon.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я маю на увазі сучасну історію, свідками якої ми є (наприклад, епідемію САРС).

Людство за моральними якостями за останні три тисячі років принципово не змінилося і краще не стало. Просто завдяки технологіям та науці у людини стало трохи менше зовнішніх загроз та небезпек. Ізоляція міст - дуже гуманна метода боротьби з епідеміями в порівнянні з тим, що траплялося раніше.

 

 


Я читал что из МОнголии.

Пустеля Гобі, як кажуть джерела. Китай просто найближчий щільнозаселений від неї район.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...