Перейти до змісту

Хто мародерствує в Міннеаполісі


Uki

Recommended Posts

Так от я ж тому все це і написав, бо спроекував...... Скоріш за все я сидів би дома, може приготував би шотган на всякий випадок...... Можливо вийшов би та став десь в кутку, де гарно все проглядається..... Рушницю б точно в натовп або просто в перехожиш не цілив би

Не путай свой sidewalk который является общесивенной территорией с закрытой приватной территорией за воротами ок? Они звонили в полицию никто не приехал. Если в штатах можно будет всем врываться на частную территорию , а хозяевам нельзя защищать, - то это уже не штаты а херня какая то.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пиздец логика, а разбираться был ли кто то психованный из толпы никто не будет? Вот так вот взяли и однобоко все рассмотрели? Вообще опасный прецендент нарушающий вторую поправку. Щас лоеры ГОП написали Барру.

 

А на них хтось наводив автомат?

Link to comment
Share on other sites

https://mobile.twitter.com/steph93065/status/1282043649702985729

Умные люди обьясняют про полезных идиотов.

 

А шо там слухати? Ми все це про шо він  розповідає бачили на власні очі..... Я все те саме розповідаю своїм лівим колегам......

Link to comment
Share on other sites

А на них хтось наводив автомат?

Існує відомий вираз, що відбиває значення винаходу Самюеля Кольта для становлення демократії в США: «Бог створив людей, а полковник Кольт зрівняв їх в правах» або «Бог створив людей слабких і сильних, а полковник Кольт зрівняв їхні шанси», такою — варіант «Господь Бог створив всіх людей різними, а полковник Кольт зробив їх рівними», що спочатку існувало в іншій редакції: «Авраам Лінкольн дав людям свободу, а полковник Кольт зрівняв їхні шанси».

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%8E%D0%B5%D0%BB_%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%82

Link to comment
Share on other sites

Існує відомий вираз, що відбиває значення винаходу Самюеля Кольта для становлення демократії в США: «Бог створив людей, а полковник Кольт зрівняв їх в правах» або «Бог створив людей слабких і сильних, а полковник Кольт зрівняв їхні шанси», такою — варіант «Господь Бог створив всіх людей різними, а полковник Кольт зробив їх рівними», що спочатку існувало в іншій редакції: «Авраам Лінкольн дав людям свободу, а полковник Кольт зрівняв їхні шанси».

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D1%8E%D0%B5%D0%BB_%D0%9A%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%82

 

А ти не помітив що у всих тих історіях про дикий захід зброю наводять в останній момент?....... Або ж як останній аргумент щоб не підходили..... 

Link to comment
Share on other sites

а цієї пари були ще аргументи?

 

За деякими данними у них був інший пункт призначення..... Вони тримались на дистанції та не наближались до хати...... По цьому якраз і розбиратимуться....

Link to comment
Share on other sites

 

 


За деякими данними у них був інший пункт призначення.....

звідки ця пара могла знати про їхній пункт призначення? в однієї людини складно зрозуміти про наміри, а тут натовп

 

 

 


Вони тримались на дистанції та не наближались до хати......

а якби не було зброї?

 

 

 


По цьому якраз і розбиратимуться....

 

якби натовп пройщовся по хаті, то її мешканцям дісталося б, а потім звісно б розбиралися, ось тільки цій парі було б легше зі здоров"ям чи їх можна було б воскресити?

Link to comment
Share on other sites

Они им угрожали. Их убить дом сжечь и убить их собаку. Эта пара об этом официпльно заявлала.

 

Было их интервью я слушал. Кстати они так же говорили что к дому мера через их территорию не пройти. У них частная закрытая дорога и воротв.

 

Кстати посмотри кино однажды в голливуде. Оно снято по событиям давно минувших дней где "мирные" хиппи ворвались через частную территорию в дом Полански и убили его беременную жену.

Link to comment
Share on other sites

 

Они им угрожали. Их убить дом сжечь и убить их собаку. Эта пара об этом официпльно заявлала.

 

Было их интервью я слушал. Кстати они так же говорили что к дому мера через их территорию не пройти. У них частная закрытая дорога и воротв.

 

Кстати посмотри кино однажды в голливуде. Оно снято по событиям давно минувших дней где "мирные" хиппи ворвались через частную территорию в дом Полански и убили его беременную жену.

 

 

Тобто ти хочеш сказати що якщо я комусь скажу шо хочу спалити його собаку мене можна за це пристрелити? Ще раз - наводять зброю лише коли збираються стріляти....... Це є у всих правилаз безпеки поводження зі зброєю....

Кіно те про секту психопатів, які спланували цілеспрямовано ту різню.......

Link to comment
Share on other sites

звідки ця пара могла знати про їхній пункт призначення? в однієї людини складно зрозуміти про наміри, а тут натовп

 

а якби не було зброї?

 

якби натовп пройщовся по хаті, то її мешканцям дісталося б, а потім звісно б розбиралися, ось тільки цій парі було б легше зі здоров"ям чи їх можна було б воскресити?

 

Якби вони попрямували до хати - тоді можна було б наводити та стріляти...... 

Link to comment
Share on other sites

Тобто ти хочеш сказати що якщо я комусь скажу шо хочу спалити його собаку мене можна за це пристрелити? Ще раз - наводять зброю лише коли збираються стріляти....... Це є у всих правилаз безпеки поводження зі зброєю....

Кіно те про секту психопатів, які спланували цілеспрямовано ту різню.......

Теоретически они могли их там нахуй положить всех. Эти делали треспассинг и угрожали убить.
Link to comment
Share on other sites

https://www.thegatewaypundit.com/2020/07/young-white-mother-killed-black-lives-matter-mob-allegedly-saying-lives-matter-national-media-fully-ignores/?utm_source=Twitter&utm_medium=PostTopSharingButtons&utm_campaign=websitesharingbuttons

 

Молодую женщину мать убили в индианаполисе, убили БЛМ, только за то что она говорила All Lives Matter

Все демократические межиа єто дружно проигнорили.

Link to comment
Share on other sites

Интересно представить себе если бы какая то организация типа Qnon убила негра на улице только за то что тот кричал - все жизни важны? Народ вообще понимает в какой глубоко системно расистской по отношению к белым стране они живут?
Link to comment
Share on other sites

По ходу Сілентіо вчасно звалив з Штаів. Там скоро буде пекельний пиздець. Пасту чорного расизму неможливо заштовхати назад в тюбик.

Их просто начнут скоро стрелять и вырезать всеми их погаными гарлемами.
Link to comment
Share on other sites

По ходу Сілентіо вчасно звалив з Штаів. Там скоро буде пекельний пиздець. Пасту чорного расизму неможливо заштовхати назад в тюбик.

 

А у кого після перемоги трампа були сумніви що все йде до п-цю ....... Просто не всі можуть (і хочуть) зірватись та послати все нах і звалити в океан..... 

Link to comment
Share on other sites

Так это Трамп все это говно заварил? Уки красава :)

 

Там все набагато складніше.... Якщо є бажання розбереся, але я чось думаю шо у тебе такого бажання не з'явиться.....

Link to comment
Share on other sites

Коли почали ростоптувати встановлені в штатах демократичні традиції та принципи одна за одною - це якраз і стало знаком шо починається глобальний перегляд всих цих встановлених принципів...... Консерватори, подякуйте трампу шо він першим почав це все топтати на офіційному рівні....... Drain the swamp йопт...... 

Змінено користувачем Uki
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Лідер BLM Торонто назвала білих недолюдьми з генетичними дефектами
7 липня, 12:12
Повідомлення активістки викликали скандал у Канаді.
Она із засновників руху Black Lives Matter в Торонто Юсра Хогали поділилася своїм баченням світу і проблемою расизму в Північній Америці.
У своєму твіттері вона зазначила, що білі люди є "недолюдями" з "рецесивними генетичними дефектами":
"Білі люди - це рецесивні генетичні дефекти. Це факт. Білі гени потребують переваги білих, як механізм захисту свого виживання як народу, тому що все, що вони можуть зробити, це зробити себе."
Хогали зазначила, що у білих людей "більш висока концентрація інгібіторів ферментів, які пригнічують вироблення меланіну, додаючи, що меланін важливий для цілого ряду речей, таких як міцні кістки, інтелект, зір і слух.
"Біла шкіра – це ненормальність, властива недолюдині. Всі фенотипи існують у сім'ї чорних народів, а білі люди - генетичний дефект чорноти. Чорні просто за допомогою своїх домінантних генів могли б буквально змести з лиця землі білу расу, якби у нас була така можливість", - висловила свою точку зору Хогали.
Її повідомлення стали вірусні, після того, як ними поділився вчений Джеймс Ліндсей.
"Чарівне послання глави BLM Торонто, яка була відзначена (кілька років тому) містом Онтаріо за зразкове лідерство", - зіронізував Ліндсей. Користувачі Мережі знайшли й інші висловлювання активістки - в одному з них вона просить Аллаха дати їй сил "не вбити всіх чоловіків і білих хлопців навколо сьогодні"
Після того, як його розкритикували за твіт, Хогали відповіла, що не є державним чиновником.
"Я не поліцейський. Держава не довіряє мені зброю для насильства. Я ніколи не брала участь в масових нападах. Все, що я зробила, це використовувала оборот, риторичний прийом, щоб висловити своє розчарування і наважилася бути людиною, що закликає до справедливості", - зазначила лідер руху Black Lives Matter в Торонто.

Link to comment
Share on other sites

Лідер BLM Торонто назвала білих недолюдьми з генетичними дефектами

7 липня, 12:12

Повідомлення активістки викликали скандал у Канаді.

Она із засновників руху Black Lives Matter в Торонто Юсра Хогали поділилася своїм баченням світу і проблемою расизму в Північній Америці.

У своєму твіттері вона зазначила, що білі люди є "недолюдями" з "рецесивними генетичними дефектами":

"Білі люди - це рецесивні генетичні дефекти. Це факт. Білі гени потребують переваги білих, як механізм захисту свого виживання як народу, тому що все, що вони можуть зробити, це зробити себе."

Хогали зазначила, що у білих людей "більш висока концентрація інгібіторів ферментів, які пригнічують вироблення меланіну, додаючи, що меланін важливий для цілого ряду речей, таких як міцні кістки, інтелект, зір і слух.

"Біла шкіра – це ненормальність, властива недолюдині. Всі фенотипи існують у сім'ї чорних народів, а білі люди - генетичний дефект чорноти. Чорні просто за допомогою своїх домінантних генів могли б буквально змести з лиця землі білу расу, якби у нас була така можливість", - висловила свою точку зору Хогали.

Її повідомлення стали вірусні, після того, як ними поділився вчений Джеймс Ліндсей.

"Чарівне послання глави BLM Торонто, яка була відзначена (кілька років тому) містом Онтаріо за зразкове лідерство", - зіронізував Ліндсей. Користувачі Мережі знайшли й інші висловлювання активістки - в одному з них вона просить Аллаха дати їй сил "не вбити всіх чоловіків і білих хлопців навколо сьогодні"

Після того, як його розкритикували за твіт, Хогали відповіла, що не є державним чиновником.

"Я не поліцейський. Держава не довіряє мені зброю для насильства. Я ніколи не брала участь в масових нападах. Все, що я зробила, це використовувала оборот, риторичний прийом, щоб висловити своє розчарування і наважилася бути людиною, що закликає до справедливості", - зазначила лідер руху Black Lives Matter в Торонто.

 

пиздец кокойты. Прямо европа... короче надо еще патронов подкупить.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...