Перейти до змісту

Хто мародерствує в Міннеаполісі


Uki

Recommended Posts

Ніякого.... Просто розповідаю про свій стан.........

 

ось тому і розвиваються соц. мережі, бо розповісти про свій стан свому ближньому коштує великі гроші, а так безкоштовно всьому світові :)

Link to comment
Share on other sites

Дивлюсь на все що діється, думаю, таки голосуватиму за Трампа....... Поважатиму також вибір тих хто голосуватиме за Байдена.....

Якщо американці знов оберуть Трампа, респам триндець буде без шансів вилікуватися з трагічними наслідками для США і світу. В іншому випадку в них буде шанс, як і в Америки загалом.

Link to comment
Share on other sites

Як би там не було, але Байден представник традиційного політикуму. Трамп - викидиш респів, він їх нищить, як іншу традиційну силу. Це несе більшу загрозу для США і світу.

Link to comment
Share on other sites

Подивіться, що творить Байден з Америкою заради повернення у владу.

Невже Ви думаєте, що вигравши вибори він зупиниться. Просто скаже СТОП БЛМ, АНТІФА, ліберастам, феміністкам і відкрутить назад те, що понаприймали зараз на хвилі протестів?

 

Та фіг там. Ждіть подальшого закручування гайок білій меньшості. ПАР вам у приклад. Ну, або Гаїті....

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Ну, порахуйте негрів, різних азіатів, латінос з мексами. Скільки там реально білих вийде? При тому, що перераховані спільноти плодяться, як крілики....

Link to comment
Share on other sites

Я навить в теорії не хочу дожити до моменту, коли якась мавпа почне змушувати українців ставати перед нею на коліна тут в Україні. Кажете, таке неможливо? Ліберасти наполегливо і цілеспрямовано імпортцують в інші країни свої розумові вивихи... І Байден буде їм в цьому сприяти.

 

Так що за демів нас чекає примусове веганство, цілування чобота негру, або, на крайній випадок, цигану, всиновлення геями дітей природньої сексуальної орієнтації (особливо співчуваю хлопчикам, всиновленим агресивними феміністками), примусова участь в гейпарадах, квоти для меньшин, причому незалежно від ділових та професійних якостей претендента і ще багато-багато "плюшок"!

 

І да, Байден топив за Злочевського, який достатньо пограбував Україну. А друг мого ворога.....

Link to comment
Share on other sites

 

Так що за демів нас чекає примусове веганство, цілування чобота негру, або, на крайній випадок, цигану, всиновлення геями дітей природньої сексуальної орієнтації (особливо співчуваю хлопчикам, всиновленим агресивними феміністками), примусова участь в гейпарадах, квоти для меньшин, причому незалежно від ділових та професійних якостей претендента і ще багато-багато "плюшок"!

 

 

 

Прямо як в путінських рекламах.......

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скажу за Канаду, но уверен что в Штатах все это уже есть.


1 . примусове веганство (мясные рестораны в Торонто время от времени громятся и опускаются агрессивными веганами, блокируются входы и не пускаютклиентов внутрь. плакаты и граффити Схема проверена)


2. цілування чобота негру, (выполнено) 


3. всиновлення геями дітей природньої сексуальної орієнтації (особливо співчуваю хлопчикам, всиновленим агресивними феміністками) (выполнено)


4. примусова участь в гейпарадах ( в Канаде если ты полит деятель и не принял участие - из тебя пресса и соц сети лепят кусок говна - выполнено)


5. квоти для меньшин, причому незалежно від ділових та професійних якостей претендента (выполнено  - Уже в полный рост, к тому же Аffirmative Action Commity, как официальный орган данного явления обязательны во всех Университетах Канады.


А теперь, расскажи нам друг Уки про путинские рекламы :)


Link to comment
Share on other sites

 

Скажу за Канаду, но уверен что в Штатах все это уже есть.

1 . примусове веганство (мясные рестораны в Торонто время от времени громятся и опускаются агрессивными веганами, блокируются входы и не пускаютклиентов внутрь. плакаты и граффити Схема проверена)

2. цілування чобота негру, (выполнено) 

3. всиновлення геями дітей природньої сексуальної орієнтації (особливо співчуваю хлопчикам, всиновленим агресивними феміністками) (выполнено)

4. примусова участь в гейпарадах ( в Канаде если ты полит деятель и не принял участие - из тебя пресса и соц сети лепят кусок говна - выполнено)

5. квоти для меньшин, причому незалежно від ділових та професійних якостей претендента (выполнено  - Уже в полный рост, к тому же Аffirmative Action Commity, как официальный орган данного явления обязательны во всех Университетах Канады.

А теперь, расскажи нам друг Уки про путинские рекламы :)

 

 

 

Путін та свята православна церква захистять вас від цього неподобства........

Емігруй у рашку.... Там нема всього цього.....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Я навить в теорії не хочу дожити до моменту, коли якась мавпа почне змушувати українців ставати перед нею на коліна тут в Україні. Кажете, таке неможливо?
З положення раком перед державною пропутінською мафією це буде прогрес.
Link to comment
Share on other sites

Путін та свята православна церква захистять вас від цього неподобства........

Емігруй у рашку.... Там нема всього цього.....

Чувак просто будем людьми второго сорта.
Link to comment
Share on other sites

Чувак просто будем людьми второго сорта.

 

Я так не думаю....... Мені взагалі здається що весь цей БЛМ мувмент білі продвигають та користують...... Діти кажуть шо чорні проти цього..... Їм це не подобається.....

Link to comment
Share on other sites

Officers are recovering from riots over the weekend where they were struck with explosives, rocks, bottles, and wood.


Throughout the day officers were moving protesters away from the East Precinct after they threw an explosive at the building causing structural damage.


In all 59 officers were injured throughout the day with one of those being hospitalized. Injuries ranged from abrasions and bruising to burns and a torn meniscus.


Это уже война. Кто-то грамотно подводит к началу отстрела особо буйных.


Link to comment
Share on other sites

Дивлюсь на все що діється, думаю, таки голосуватиму за Трампа....... Поважатиму також вибір тих хто голосуватиме за Байдена.....

 

https://www.foxnews.com/media/tucker-carlson-media-urban-riots-excuses-euphemism

Послушай Такера. Надо быть просто клиническим идиотом чтобы голосовать за это насилие, за этих сторонников Байдена. Голосуя за бидона - голосуешь за насилие над самим собой. Потому что БЛМ и Антифа показывают какими методами они действуют.

Link to comment
Share on other sites

https://www.foxnews.com/media/tucker-carlson-media-urban-riots-excuses-euphemism

Послушай Такера. Надо быть просто клиническим идиотом чтобы голосовать за это насилие, за этих сторонников Байдена. Голосуя за бидона - голосуешь за насилие над самим собой. Потому что БЛМ и Антифа показывают какими методами они действуют.

 

У такера пропаганда..... Тіпа як у лемона з цнн... Але такер дуже талановитий в цьому....... Я б сказав би найкрутіший в світі.... 

Link to comment
Share on other sites

У такера пропаганда..... Тіпа як у лемона з цнн... Але такер дуже талановитий в цьому....... Я б сказав би найкрутіший в світі....

Я лично не вижу ни грамма пропаганды. Что я вижу он прет против пропаганды. Его голос один в океане МСМ вранья. Это как солженицын в ссср.
Link to comment
Share on other sites

Я лично не вижу ни грамма пропаганды. Что я вижу он прет против пропаганды. Его голос один в океане МСМ вранья. Это как солженицын в ссср.

 

Ти трохи засліплений..... Його ловили на брехні не раз...... Я сам якось дивився як він так емоційно колись якусь хуйню втирав......

Link to comment
Share on other sites

Чикаго

Ко вторнику стороны подсчитали потери. 51 раненый, трое убитых. В Чикаго.

Мэр Чикаго Lightfoot , знаменитая своей открытой демократичностью, гомосексуальсностью и ненавистью к Трампу, сопротивляется вводу и действиям федеральной полиции в город. Но — говорит — пассаран!

https://www.yahoo.com/news/51-wounded-3-dead-another-143347582.html

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...