Перейти до змісту

Майбутнє республіканської партії......


Uki

Recommended Posts

Якщо ТС цікавило найближче майбутнє республіканської партії без Трампа, то тут у "ворогів" є трохи

https://www.youtube.com/watch?v=e2wpHgzPIcQ&feature=emb_logo

Трохи про вибори, але й трохи ( наприкінці ) цікаві міркування колишнього посла США в РФ, якому заборонено в'їзд до РФ Тупіна теперішнього...

От у нього досить цікаві міркування про все це. І про демократичну партію та її цінності, і про те, що раніше республіканська партія була ліберальною

 

Я не впевнений шо без трампа

Link to comment
Share on other sites

я честно говоря не думаю что Джо продержится все 4 года... или кони двинет или "заболеет". он уже счас серъезно заговаривается, это при том что его не выпускают без разрешения. а если его выпустить на волю в пампасы... он там такого наговорит... а может в штаны наложит при честном народе. я помню юльцин бухой катался. но то была росия. а тут ...

Link to comment
Share on other sites

Я не впевнений шо без трампа

Тоді репи розколяться на дві частини- з Трампом і без. 

Сім'я покійного МакКейна, сенатора від Аризони, перед виборами закликала електорат репів голосувати проти Трампа. І Аризона несподівано випередила Неваду у несприйнятті Трампа.

 

Та я думаю Трамп ще наробить дурниць, так що від нього відвернеться більшість, якщо він не буде визнавати результати виборів. І тим самим дасть можливість своїм теперішнім однопартійцям його позбутись

 

Тут інше. Як взагалі таке було можливо? Як сталось, що репи пішли на спокусу використати демагога без моральних цінностей, лише для того, щоб виграти в Клинтон? Чому Трамп звернувся до репів- зрозуміло. Без репів, без його ядерного електорату, якби він пішов незалежним, у нього були б мінімальні шанси перемогти Клинтон. А якби й переміг, у нього не було б фракцій в Конгресі

Тут він був по-своєму логічним. А от як могли продати душу дияволу консервативні репи- це загадка

Тепер репи мають очиститись від Трампу та його посіпак, і зробити так, щоб таке більше не повторилось

Link to comment
Share on other sites

В дійсності під холодною війною особисто я розумію гонку озброєнь між двома сторонами, що наввипередки демонструють готовність до фази гарячої

А от що розуміє під цим Макфол- я не впевнений, що знаю

Link to comment
Share on other sites

Тоді репи розколяться на дві частини- з Трампом і без. 

Сім'я покійного МакКейна, сенатора від Аризони, перед виборами закликала електорат репів голосувати проти Трампа. І Аризона несподівано випередила Неваду у несприйнятті Трампа.

 

Та я думаю Трамп ще наробить дурниць, так що від нього відвернеться більшість, якщо він не буде визнавати результати виборів. І тим самим дасть можливість своїм теперішнім однопартійцям його позбутись

 

Тут інше. Як взагалі таке було можливо? Як сталось, що репи пішли на спокусу використати демагога без моральних цінностей, лише для того, щоб виграти в Клинтон? Чому Трамп звернувся до репів- зрозуміло. Без репів, без його ядерного електорату, якби він пішов незалежним, у нього були б мінімальні шанси перемогти Клинтон. А якби й переміг, у нього не було б фракцій в Конгресі

Тут він був по-своєму логічним. А от як могли продати душу дияволу консервативні репи- це загадка

Тепер репи мають очиститись від Трампу та його посіпак, і зробити так, щоб таке більше не повторилось

 

Респів Невади, Аризони Юти мало для того шоб стався розкол...... 

Після виборів вони знову увіллються в лави з Трампом чи без.....

Link to comment
Share on other sites

ваша ошибка в том что вы смотрите на личность трампа и бидона а не на тот электорат на который они опираются. все эти манафорты хантеры байдены это все херня. главное понять к какому электорату ты принадлежишь и держаться своих. я сомневаюсь что Уки принадлежит гетто. а гетто это именно то что проголосовало за бидона. хочешь ты в это верить или нет.

Link to comment
Share on other sites

ваша ошибка в том что вы смотрите на личность трампа и бидона а не на тот электорат на который они опираются.  

 

Якщо ти уважно почитаєш я якраз про електоральну базу і дискутую

Link to comment
Share on other sites

все эти манафорты хантеры байдены это все херня. главное понять к какому электорату ты принадлежишь и держаться своих. я сомневаюсь что Уки принадлежит гетто. а гетто это именно то что проголосовало за бидона. хочешь ты в это верить или нет.

 

Так я тобі вже казав, що зрозумів твої мотиви...... Саме це я і мав на увазі що тобою керує почуття приналежності...... 

Link to comment
Share on other sites

Так я тобі вже казав, що зрозумів твої мотиви...... Саме це я і мав на увазі що тобою керує почуття приналежності...... 

ну при чем тут принадлженость... странный ты тип. ты понимаешь что есть определенные ценности, у группы людей? ты же голосуешь за бидона потому что он отстаивает эти ценности. и ты автоматом поддерживаешь эту группу...

неужели твои ценности цели и жизненный уклад совпадают с гетто?

Link to comment
Share on other sites

это карта 16 года правда но очень детальная. моих районов. вот эти синие пятна - это пиздец. я же езжу и вижу кто там живет... негрота, гетто... социал, пособия... и то это самая гуща. чуть получше район но бедненький - уже больше за Трампа...

Link to comment
Share on other sites

а знаешь почему? потому что там дешевле пиздец. И ссн админимтрация там рядом. и гос органы - кормушки. вот туда они все и тянуться. где надо выживать или работать - гетто не будет. гетто только там где кормят и делать особо ничего не надо. ссср - было одно спложное гетто.

 

https://www.nytimes.com/interactive/2018/upshot/election-2016-voting-precinct-maps.html#8.34/30.488/-84.412

 

на тебе карту посмотри. где "ученые" живут.

Link to comment
Share on other sites

Та ясно... Як можна ставити себе в один ряд з цими брудними ледачими мешканцями гетто...... 

вопрос не в этом, а в том что есть две партии, и одна - демократы - будет слушать что хочет гетто и выполнять это. и плевать она хотела на остальных, потому что остальные это не ее - партии - ядерный электорат. ну и что что я бы например проголосовал за бидона? будет ли бидон отстаивать мои интересы? очевидно что нет. ему насрать на меня. он меня будет пугать расизмом обещать экологию и социальное равентство но в результате все равно политика будет направлена не на меня. понимаешь???

Link to comment
Share on other sites

блядь... речь не в трампе одном, а в силе которая принимает законы, конгресс, хаус, судьи и прочее. даже местные власти. 

 

еще раз - я точно знаю что мне с бидоном не по пути. даже не с бидоном а с людьми которые живут в синих квадратиках. ну а бидон - это их представитель. не мой. 

 

СССР - страна окончательно победишего синего квадратика. красные квадратики там нещадно зачищались силовыми методами... странно даже я иногда сомневаюсь что ты жил в СССР...

Link to comment
Share on other sites

 

 


еще раз - я точно знаю что мне с бидоном не по пути. даже не с бидоном а с людьми которые живут в синих квадратиках. ну а бидон - это их представитель. не мой.

 

з цим знанням тобі прийдеться жити 4 роки, хоча може і менше, але на цей період ти себе загнав у нещастя.

Link to comment
Share on other sites

Якщо ти уважно почитаєш я якраз про електоральну базу і дискутую

Коли вони переходять на особистості Байдена чи Порошенка, а ми говоримо про електорат великих міст у США чи націонал-демократів і інтелігенцію в Україні- вони це ігнорують. А тепер несподівано згадують, при цьому мегаполіси називають гетто, хоча насправді там є свою економіка, яка є більшою, ніж економіка усіх депресивних малих містечок... Це як у майбутньому в Китаю- є великі мегаполіси узбережжя, що є багаті та бурхливо ся розвиваючі з одного боку й континентальний бідних Китай, що буде консервативне комуністичний, червоний...

Link to comment
Share on other sites

Макфол вважає, що за Байдена буде холодна війна між США-НАТО з одного боку та РФ з протилежного боку

В дійсності під холодною війною особисто я розумію гонку озброєнь між двома сторонами, що наввипередки демонструють готовність до фази гарячої

А от що розуміє під цим Макфол- я не впевнений, що знаю

Якщо Запад з усуненням Трампа нарешті об'єднається, придушити хуйла в теперішніх умовах буде цілком реально. Такого обвалу в нафтогазових доходах і технологічної неспроможності проти сучасного рівня на коцапії не було з 80-90 років.

Link to comment
Share on other sites

Якщо Запад з усуненням Трампа нарешті об'єднається, придушити хуйла в теперішніх умовах буде цілком реально. Такого обвалу в нафтогазових доходах і технологічної неспроможності проти сучасного рівня на коцапії не було з 80-90 років.

Макфол вважає, що Байден зуміє зробити все, щоб Захід знов був об'єднаний західними, демократичними цінностями

Link to comment
Share on other sites

Коли вони переходять на особистості Байдена чи Порошенка, а ми говоримо про електорат великих міст у США чи націонал-демократів і інтелігенцію в Україні- вони це ігнорують. А тепер несподівано згадують, при цьому мегаполіси називають гетто, хоча насправді там є свою економіка, яка є більшою, ніж економіка усіх депресивних малих містечок... Це як у майбутньому в Китаю- є великі мегаполіси узбережжя, що є багаті та бурхливо ся розвиваючі з одного боку й континентальний бідних Китай, що буде консервативне комуністичний, червоний...

посмотри карту что я тебе выше привел. люди работают в синеньком а живут в красненьком. как то так..
Link to comment
Share on other sites

то есть в сша будут например социал - демократическая партия и социал - либеральная партия. обе партии будут иметь ядерный электорат - гетто, которое они подерибанят по каким то признакам. напрмер разрешить героин или еще рано. стрелять по ногам или вообще запретить оружие и убегать - это про полицию. делать рейды или нет... держать ли в школах полицию.. потом пойдет большое нагибание малого бизнеса. кто больше нагибает кто меньше...

1. Чому "і" , а не "або" ? Нащо в США дві соціально-орієнтовані партії, коли там є тенденція до об'єднання всіх течій у одну з двох правлячих партій? Це ж не континентальна Європа, де таке можливо

2. Навіщо такі крайнощі? І до чого тут гетто? У великих містах є тільки гетто? А власної сучасної постіндустріальної економіки, яка є більш конкурентоспроможною в порівнянні з економікою депресивних малих містечок- там немає?

Link to comment
Share on other sites

посмотри карту что я тебе выше привел. люди работают в синеньком а живут в красненьком. как то так..

Якщо я тебе правильно зрозумів ( ти міг обмовитись, як то кажуть, "по Фройду", маючи на думці все навпаки), - люди, що живуть у червоному районі працюють в синьому,- означає, що в червоному районі живуть бідні люди, що працюють на багатих у синьому, багатому районі... Але це просто розширяє поле моєї думки... підтверджуючи її

Link to comment
Share on other sites

@S.Brant, ні, він мав наувазі, що ті, хто нормально заробляє, можуть дозволити собі жити в червоних сабарбах, а біднота зареєстрована в самих містах в багатоповерхових масивах.

НУ тут трохи натяжка, оскільки багато сабарбів приписано до мегаполісів і чисто сільська місцевість - це все ж трохи інше.

Link to comment
Share on other sites

Якщо я тебе правильно зрозумів ( ти міг обмовитись, як то кажуть, "по Фройду", маючи на думці все навпаки), - люди, що живуть у червоному районі працюють в синьому,- означає, що в червоному районі живуть бідні люди, що працюють на багатих у синьому, багатому районі... Але це просто розширяє поле моєї думки... підтверджуючи її

ні просто сині то офіси та райони близькі до них, багатоквартирні у мегаполісах, та просто халупки у бідних. люди приїздять на машинах в офіси та вертаються назад навечір по домах.

Link to comment
Share on other sites

@S.Brant, ні, він мав наувазі, що ті, хто нормально заробляє можуть дозволити собі жити в червоних сабарбах, а біднота зареєстрована в самих містах в абагтоповерхових масивах.

НУ тут трохи натяжка, оскільки багато сабарбів приписано до мегаполісів і чисто сільська місцевість - це все ж трохи інше.

я привів карту вище - я живу зліва зверху від тампи. в містечку Палм Харбор. Це інкорпорована територія що  не має мера та канселу. формально ми маємо мера Тампи, але тут мери не як королі. Я взагалі в іншому каунті ніж Тампа. Я не працюю в Тампі, але багато їздять туди на роботу.

мій офіс знаходиться за десь 16 майлів, теж в синенькому але не такому як Ібор Сіті да самий кримінал...

 

в штатах з дому в офіс - 30 майлів то нормально. деякі по 60 майлів пиляють, але я вважаю то занадто.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...