Перейти до змісту

Відповідність симпатій електоратів України та США, комбінації єс-демократи, єс- репи, порохофоби-деми, порохофоби-репи


S.Brant

Recommended Posts

Ось тут Байден розповідає публічно про цю ситуацію

https://www.youtube.com/watch?v=UXA--dj2-CY

 

Байден стверджує, що Порошенко впирався і казав, що він (Байден) не Президент і не має таких повноважень (затримувати ярд баксів), на що Байден сказав Пороху - "то дзвони Президенту (США), ти не отримаєш мільярд доларів поки не звільниш генпрокурора"

 

Мені чомусь більше віриться Байдену ніж Порошенку і Шокіну разом узятим :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ось тут Байден розповідає публічно про цю ситуацію

https://www.youtube.com/watch?v=UXA--dj2-CY

 

Байден стверджує, що Порошенко впирався і казав, що він (Байден) не Президент і не має таких повноважень (затримувати ярд баксів), на що Байден сказав Пороху - "то дзвони Президенту (США), ти не отримаєш мільярд доларів поки не звільниш генпрокурора"

 

Мені чомусь більше віриться Байдену ніж Порошенку і Шокіну разом узятим :D

 От взяти  і  на корінь  ідею всіє гілки  покласти одним постом.

 

Петя  до  цього  повідомлення  був  такий  рожевий  пухнастий  ніпрічьом,  дємократ,  ну як  Байден ))).

 

На  самому  ділі  Брехло скоріше на  трампона схожий. Тут ТС  вдало  писав -  Трамп бізнесмен (барига карочє) , і  от бачив  ті  штати  з  білого  дому  яв  свою власніть . Так!   Прям  як  пеця  на  Банковій. Вночі прийме і  гепу і  мудачука  -  ХАЗЯЇН!

Link to comment
Share on other sites

 От взяти  і  на корінь  ідею всіє гілки  покласти одним постом.

 

Петя  до  цього  повідомлення  був  такий  рожевий  пухнастий  ніпрічьом,  дємократ,  ну як  Байден ))).

 

На  самому  ділі  Брехло скоріше на  трампона схожий. Тут ТС  вдало  писав -  Трамп бізнесмен (барига карочє) , і  от бачив  ті  штати  з  білого  дому  яв  свою власніть . Так!   Прям  як  пеця  на  Банковій. Вночі прийме і  гепу і  мудачука  -  ХАЗЯЇН!

Тут я більше Клімкіну вірю,- що всі президенти України розглядали Україну як свою власність і перебудовували її під себе, а не себе під Україну

Є цікаве інтерв'ю Клімкіна Іванову. Сам Іванов виглядав там херово, політично заангажовано, чого не може собі дозволити інтерв'юєр, якщо він керується професіоналізмом, а не політичною кон'юнктурою. Але те, що казав Клімкін, було по справжньму цікаво

 

І кажучи про Пороха, він казав- Порох, як ділова людина, був дуже обов'язковий і відповідальний. Якщо йому каже щось- треба зробити те й те, він те робив, як людина, що зробив себе в бізнесі сам.... І тут увага! Порохофоби, ви б визначились, що саме вас не влаштовує в Пороху, бо ви самі собі протиречите. Якщо ділова людина ( ви чомусь кажете- барига, хоча барига це всього лише дрібний спекулянт, а Порох- людина системна в усіх смислах, і в масштабах також), - то зробив себе сам, як каже Клімкін ( а ви кажете- вкрав, чи від батька успадкував), а якщо успадкував від батька- то не барига, а якщо вкрав- то бандит ( знову ж таки не барига), бо в умовах постСРСР мало було хапнути, треба було ще утримати пограбоване, й тут без задатків бандита впоратись було неможливо ( якщо дійсно крадеш, а не працюєш чесно), бо бажаючих вкрасти було багато, а вижити серед них, як Маклауд з клану Маклаудів, мав би лише один...

Та вам логіка не потрібна. Ви бабло роботодавців відпрацьовуєте, по розвішування локшини на вуха масового споживача, а там логіка лише заважає

 

П.С. Клімкін багато разів відмовляв Пороху, коли він пропонував йому увійти до ЄС. Отже, він є досить незалежною людиною, що цінує передусів свою особисту свободу й його оцінкам можна довіряти

Link to comment
Share on other sites

Клієнт вкінець дахом поїхав.

я так розумію, що на цьому форумі модерують лише українських патріотів, а агентура рф може хамити їм як завгодно, підставляючи під срач, де цих патріотів будуть як мінімум "попереджати". Нічого нового, як кажуть

 

Просто йди туди ж, куди й Шуркен- на хер. Більше я тобі відповідати не буду. І ти мені теж не пиши

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Ось тут Байден розповідає публічно про цю ситуацію

https://www.youtube.com/watch?v=UXA--dj2-CY

 

Байден стверджує, що Порошенко впирався і казав, що він (Байден) не Президент і не має таких повноважень (затримувати ярд баксів), на що Байден сказав Пороху - "то дзвони Президенту (США), ти не отримаєш мільярд доларів поки не звільниш генпрокурора"

 

Мені чомусь більше віриться Байдену ніж Порошенку і Шокіну разом узятим :D

То Порох- то вже "вони"? Мова йшла про Порошенка та Яценюка. Хто саме з них так борзо відповів, Байден не каже. Але по стилю більше схоже на Яценюка

 

Підводка до матеріалу- російська, хоч і англійською. Взято, очевидно, з антибайденівських кремлівських агіток

Link to comment
Share on other sites

 

 


То Порох- то вже "вони"? Мова йшла про Порошенка та Яценюка

 

До чого тут Яценюк? От жеж секта  :fp1:

 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1697-18#Text

 

Стаття 63. Порядок звільнення з посади Генерального прокурора

1. Президент України видає указ про звільнення Генерального прокурора з посади на підставі та в межах подання відповідного органу, що здійснює дисциплінарне провадження щодо прокурорів, чи Вищої ради правосуддя.

{Частина перша статті 63 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1798-VIII від 21.12.2016№ 113-IX від 19.09.2019}

2. Порядок розгляду питання та прийняття Верховною Радою України рішення про висловлення недовіри Генеральному прокурору встановлюється Регламентом Верховної Ради України.

{Абзац перший частини другої статті 63 із змінами, внесеними згідно із Законом № 113-IX від 19.09.2019}

Повноваження Генерального прокурора припиняються з дня набрання чинності постановою Верховної Ради України.

3. Президент України подає до Верховної Ради України письмове подання про надання згоди на звільнення з посади Генерального прокурора.

 

Link to comment
Share on other sites

До чого тут Яценюк? От жеж секта  :fp1:

 

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1697-18#Text

"Тупий і ще тупіше"

По-перше, я більшою мірою за Яценюка, ніж за Пороха. За якого в 2014 році я навіть не голосував, на всіх рівнях. На парламентських - за НФ

По-друге, це ж не я... Це Байден. Я лише переклав його власні слова, виправивши помилку Спартака, - не свідому чи свідому . Ти відео дивився, самого Байдена слухав? У вас там в Ольгино що- зовсім криза? Навіть не розумієте, що кажуть англійською у ваших же пропагандонських роликах?

Link to comment
Share on other sites

"Тупий і ще тупіше"

По-перше, я більшою мірою за Яценюка, ніж за Пороха. За якого в 2014 році я навіть не голосував, на всіх рівнях. На парламентських - за НФ

По-друге, це ж не я... Це Байден. Я лише переклав його власні слова, виправивши помилку Спартака, - не свідому чи свідому . Ти відео дивився, самого Байдена слухав? У вас там в Ольгино що- зовсім криза? Навіть не розумієте, що кажуть англійською у ваших же пропагандонських роликах?

 

Я ролик не дивився. Що він там сказав і де?

 

зі

Дійсно, там називалися прізвища Рошена і Кроля, у сенсі "вони  сказали". Нмд, це було узагальнення у сенсі "влада України". 

Link to comment
Share on other sites

По-третє, Яценюк контролював парламентську фракцію НФ, що йшла до ВР як партія, яку створив саме Яценюк і це була партія ПМ, - саме на цій посаді вже перебував Яценюк. Без нього у ВР точно б не вистачило голосів для зняття ГенПрокурора.

Link to comment
Share on other sites

По-третє, Яценюк контролював парламентську фракцію НФ, що йшла до ВР як партія, яку створив саме Яценюк і це була партія ПМ, - саме на цій посаді вже перебував Яценюк. Без нього у ВР точно б не вистачило голосів для зняття ГенПрокурора.

 

Щоб відбулося голосування, необхідною умовою є подання від Президента. А Рошен упирався до останнього з отим поданням.

Link to comment
Share on other sites

Я ролик не дивився. Що він там сказав і де?

Ти не дивився ролик. То таке. Але ти не зрозумів співрозмовника, якому заперечуєш і якого в чомусь звинувачуєш, використовуючи образливі ярлики "секта",- саме через те, що ти не дивився ролик. То де логіка?

 

Байден сказав, що мав розмову з Порохом і Яценюком. Наполягав на знятті Шокіна. Ті не виконали ( або не погодились - They don`t ). Тоді він сказав "їм", що вони не одержать кредит 1 млрд, поки питання не буде закрито ( в кредиті, між іншим, більшою мірою ПМ зацікавлений) . Тоді "вони" сказали, що він ( Байден )- не президент і не має таких повноважень ( хто саме з "них", з оповіді незрозуміло, - не одночасно ж ,- на Пороха не схоже за манерою, а Яценюк з його жвавістю міг вскочити раніше). Тоді Байден "їм" відповів- можете звонити Президенту, але кредиту, поки не звільните Шокіна, ви все одне не одержите ( сміх у залі)

 

Спартак некоректно подав інформацію. Переклад був невірний

Щоб відбулося голосування, необхідною умовою є подання від Президента. А Рошен упирався до останнього з отим поданням.

Не бери мене на ольгинські демагогічні прийоми

Link to comment
Share on other sites

Не бери мене на ольгинські демагогічні прийоми

 

Там немає демагогії - лише факти. Факт перший -  подання від Рошена так і не було до останнього. Факт другий - Шокіна було звільнено "за власним бажанням" через 4 місяці після розмови з Байденом, напередодні візиту Рошена до США 30 березня

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Там немає демагогії - лише факти. Факт перший -  подання від Рошена так і не було до останнього. Факт другий - Шокіна було звільнено "за власним бажанням" через 4 місяці після розмови з Байденом, напередодні візиту Рошена до США 30 березня

1. В будь-які справі, в будь-якім проціесі ЗАВЖДИ існує останній момент. Тож завжди можна ввернути такий софістичний зворот щодо тих, хто стоїть на твоєму шляху до влади, якщо ти- демагог. Як Трамп, який начебто тобі не подобався- але дієш ти так само 

2. Яка різниця, за власним бажанням чи ні. Головне- справу зроблено

3. Я розумію, коли сам Порошенко дає назву свої продукції, як Рошен ( щоб були асоціації продукції з його іменем- маркетинговий хід). Я не розумію, коли опоненти ( а ти - опонент? Чи агент опонентів? Зараз з'ясуємо) демагогічно, з метою принизити політика, його ім'я, починають називати політика іменем його продукції. Хіба ці прийоми є чесними? Хіба це не демагогія?

4. Ти не є самостійним гравцем, щоб використовувати демагогічні прийоми ( демагог перекладається з грецької як "вождь народу", і іншими словами, зараз більш розповсюдженими- популіст). Оскільки це досить великий гріх ( як сказано в 10 заповідях- не  свідчи неправедно  ) , ти міг піти на це лише за реальні, чималі гроші. І ти не є системним гравцем, щоб самому скористатись демагогічними практиками. А системних гравців тут лише 2- Росія й Захід. Захід можна розбити ще на декілька впливових гравців, передусім США. Але оскільки ти критикуєш лише виражено прозахідних політиків, як Ющенко й Порошенко, то очевидним є, що ти не працюєш на жодну країну Заходу. Разом з тим такий магнат, як Колома, який вчора дружив з Порохом, а сьогодні ворогоє- теж не підходить. Бо против Юща та Пороха ти був завжди, навіть тоді, коли Колома з Порохом не конфліктував  ( а з Ющем він ніколи не конфліктував). Грантоїди типу Шабуньки чи багатоквартирного Лещенка теж сумнівні- бо їїнє ставлення змінюється, а твоє- ні.  Отже, ти працюєш на державу, що вважає себе вічною імперією- Росію

Link to comment
Share on other sites

я так розумію, що на цьому форумі модерують лише українських патріотів, а агентура рф може хамити їм як завгодно, підставляючи під срач, де цих патріотів будуть як мінімум "попереджати". Нічого нового, як кажуть

 

Просто йди туди ж, куди й Шуркен- на хер. Більше я тобі відповідати не буду. І ти мені теж не пиши

Який же ж ти весь вишуканий і толерантний, хоча без нахєра таки не обійшовся.  ;) 

І що ж тебе так зачепило у моїй реакції на твоє чергове безпідставне твердження про "союзну" до ПЕСа Батьківщину?

Link to comment
Share on other sites

1. В будь-які справі, в будь-якім проціесі ЗАВЖДИ існує останній момент. Тож завжди можна ввернути такий софістичний зворот щодо тих, хто стоїть на твоєму шляху до влади, якщо ти- демагог. Як Трамп, який начебто тобі не подобався- але дієш ти так само 

 

 

Досить сумнівна заява. Є купа прикладів, де останнього моменту не існує в пинципі. Як боротьба з корупцією, чи підвищення рівня життя лохторату  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Досить сумнівна заява. Є купа прикладів, де останнього моменту не існує в пинципі. Як боротьба з корупцією, чи підвищення рівня життя лохторату  :gigi:

Мова йде про якийсь вчинок чи процес, як акт, дія

 

Але частково ти правий-  Байден закінчив тим, що дав 6 годин і гарантував, за його словами- якщо "вони" не вирішать це питання за 6 годин, то 1 мільярд доларів "вони" не побачать ніколи ( "О-о-о, сукин син!"- це начебто вигук "їх". На цьому власне сюжет закінчується ( сміхам у залі )

 

Мені, щоправда, не дуже віриться, щоб Порох чи Яценюк так висловились. Малоймовірно. Скоріше, це був жарт Байдена. І цей жарт показує, що він з ними на короткій нозі. Що й треба було довести. 

Бо все питання було в тім, чи є друзі вони Байдену, чи ні. Тобто можуть вони очікувати від Байдена підтримки своїм політичним амбіціям після його обрання

 

Я вважаю, що амери самі по собі дуже дружні й можуть називати людей друзями навіть з чемності. І з чемності навіть допомагати їм. Тим більше, якщо ці друзі самі можуть собі допомогти, як Порох, який побудував партію, що здатна перемогти на наступних парламентських виборах. В решті решт, Порошенка, Яценюка, Гройсмана Байден знає. А "команду Зе"- ні. Надто непередбачувані, як Трамп

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

То Порох- то вже "вони"? Мова йшла про Порошенка та Яценюка. Хто саме з них так борзо відповів, Байден не каже. Але по стилю більше схоже на Яценюка

 

Підводка до матеріалу- російська, хоч і англійською. Взято, очевидно, з антибайденівських кремлівських агіток

Я це відео шукав по пам'яті і  просто взяв перше відео з ютубу, яке мені видало по ключових словах. Підводка пофіг, якщо саме відео не редагувалось. На ютубі є й повне годинне відео, але я точно не буду шукати на якій хвилині там потрібний діалог.

 

Цю ситуацію Байден описував декілька разів, тому я переклав суть. В даному випадку, він вжив "вони", бо Яценюк керував Нарфронтом і по факту - парламентською більшістю, тому він був потрібен для затвердження нового генпрокурора. Але доводити, що це не Порошенко захищав Шокіна... :weep::fp1:

Порох так істерично рвав тільняшку за Шокіна, що цілі аналітичні статті виходили на сайтах синктенків- нахріна?! прозахідні корупцієборці цілі мітинги влаштовували в Пороха, що він нарешті заспокоївся з Шокіним.

 

Ukrainian Protesters Demand Dismissal Of Prosecutor-General

https://www.rferl.org/a/ukraine-protest-prosecutor-shokin-dismissal/27639981.html

 

Why Poroshenko’s Support for Shokin Is Dangerous

https://www.atlanticcouncil.org/blogs/ukrainealert/why-poroshenko-s-support-for-shokin-is-dangerous/

 

і т.д.

Байден про це говорив неодноразово і хтось із послів прямим текстом казав (вже не пам'ятаю деталей). А зараз, виявляється, Шокін - людина Яценюка! :lol2:

 

 

Link to comment
Share on other sites

я цього не казав

Будемо й далі щось вигадувати?

Я казав, що сам Байден називав прізвище Яценюка після  прізвища Порошенка. І використовував форму "вони", так що було невідомо достеменно, хто там що казав зі слів Байдена. Зараз я оцінюю  розповідь Байдена  як гарний приклад специфічного американського гумору, який не всі розуміють в Україні ( я розумію, але й я в даному разі зрозумів його не одразу). Тому до його розповіді не варто ставитись аж занадто серйозно. Але коли я ставився аж занадто серйозно ( спочатку), то за стилістикою фрази "у вас немає таких повноважень" ( "вони мені сказали- у Вас немає таких повноважень") , якби вона дійсно мала місце,- то для мене  це було більше схоже на Яценюка. Це все, що я сказав..

Link to comment
Share on other sites

Можно конечно и не относиться к его словам сильно серьезно, он показал что не хочет разбираться кто не суть кто и все "они" для него одинаковы. Поэтому и говорил "они". Обобщал всех. Разные сорты говна, так сказать.
Link to comment
Share on other sites

Тітушки

Reload Page to see tweet..Link..

це ще одну категорію треба добавить?

Антифа в Україні не є любимим дитятком скрізь. Вони в Одесі у міжмайдання людину зарізали, Максима Чайку. За те, що він був місцевим українським націоналістом. Чим спровокували загальну напруженість ( як і російська пропаганда, типу "Безсмертного полку" тощо ) яка поступово переростала у взаємну ненависть і в решті решт вилилась у певні події 2014 року

Так що ... ну хіба що шарики. Й те дуже з великими оговірками. Самі вони, між іншим, теж називають себе лібертаріанцями. Отже, в Україні існують три відомі течії, що називають себе лібертаріанцями- Балашов з його "партією 5.10", Зе з його СН та деякими активістами з них,- і шарики, які вважають Слуг дебілами, а себе дуже розумними

Link to comment
Share on other sites

шариків звинувачують і тім, що вони працюють на окупанта ( на росіян ). Принаймні, сам Шарій.

Антифа в Україні теж у цьому звинувачувалась. А ось у США - ні. Нікому й в голову не прийде таке

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...