Перейти до змісту

Байден просрав Афганістан......


Uki

Recommended Posts

Твої висновки висмоктані з пальця на яких ти їх розкладаєш. Зліпив до купи хуйзнашо, і підвів риску.  :gigi: А оте виділене болдом вже відбулося, нє? Країна деіндустріалізується ударними темпами под чуткім руководством лижних інструкторів-десантників, скоро цвяхи з Китаю возити будемо. "Демінституції" це наблядові ради з лєщєнків, спотісвудів і решити лижноінструкторської пиздоти? Чи грантоїдські контори, які принагідно пиляють західні гранти-допомоги разом із  західними "консультантами" ? Які блядь "демінституції", де, поднімітє мнє векі, блядь?

 

 

чого ти мене питаєш? про насадження демцінностей переживає автор. Де він те побачив в Україні я хз.

 

А про деіндустріалізацію і т.д. це якраз до доморощених олігархів, а не дол міфічних соросят, бо ці соросячі істерики гівна варті. 30 років при владі олігархат, а країну розвалили 3 з половиною представники, представників глобальних еліт...

 

По населенню я звичайно гіперболізував, але суть - автор натягує сову на глобус. А глобусом як не крути виходить ідея, що Штати погані, а Украна буфєрноє государство, яке приресене на вимирання.

Враховуючи на "колективний Запад" на виході типово кремлівський наратив.

Link to comment
Share on other sites

народ звільняється від цифрового рабства

 

Please wait.. Loading

 

нормальні люди, чо: ламають телевізор, активно користуючись сучасними смартфонами - модернізатори !!!  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Шановні панікери і всепропальщики форумчани ! ))

 

Проясніть мені негативні наслідки для Штатів виходу з Афгану. Не ефемерну "роль світового поліцейського" (я про муморандум і курдів вже писав) а конкретні ріалполітік.

 Наприклад
1. Штати забрались з Афгану, що зменшило не тільки подразник для муслімів, а й чисто фізичну можливість мочити американців. Це погано, бо...
2. Тепер в афгані будуть завзято різати один одного між племенами і політ-рел рухами. Це погано, бо...

3. Регіон тепер на пороховій бочці, що дуже прикро для сусідів - Ірана, Китаю, Пакистану і російських сателітів в Середній Азії. Це погано, бо..

 

ну іт.д.

 

Підкреслюю погано для штатів. Чим це погано для регіону і так зрозуміло.
Не полінуйтесь, напишіть свої думки, не чергових онолітєгів. Тільки про конкретні фізичні наслідки, не про світового поліцейського і будут бомбіть воронєж

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


нормальні люди, чо: ламають телевізор, активно користуючись сучасними смартфонами - модернізатори !!! :weep:

 

на все свій час, можуть і смартфони заборонити, в Ірані супутникове якось забороняли

Link to comment
Share on other sites

Шановні панікери і всепропальщики форумчани ! ))

 

Проясніть мені негативні наслідки для Штатів виходу з Афгану. Не ефемерну "роль світового поліцейського" (я про муморандум і курдів вже писав) а конкретні ріалполітік.

 

 

А якщо не встигнуть всих вивезти?

Link to comment
Share on other sites

схуялі роль поліцейського стала ефімерною?

 

американські бази поки що в європі і японіі з кореєю

 

починаю погоджуватись з деякими дописувачами, які кажуть, що Спартак вата

як хуйло поліцейский і скрізь рило сує то ок? нічого не муляє? 

Link to comment
Share on other sites

Підкреслюю погано для штатів

 

Втрата іміджу надійного союзника, насамперед. Азіати, і не тільки, тепер тричі подумають, з ким "дружити", і проти кого. З Китаєм, проти якого Штати намагаються вибудувати альянс, чи з Штатами 

Link to comment
Share on other sites

Втрата іміджу надійного союзника, насамперед. Азіати, і не тільки, тепер тричі подумають, з ким "дружити", і проти кого. З Китаєм, проти якого Штати намагаються вибудувати альянс, чи з Штатами 

 

і?.... як це погіршить життя простого американця?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А про деіндустріалізацію і т.д. це якраз до доморощених олігархів, а не дол міфічних соросят

 

"Соросята" якраз не міфічні. Хоча, цей збірний образ, до Сороса ніяким боком здебільшого. Погугли Клер Споттісвуд - Енрон, наприклад. Чи ти вважаєш, що цю тархану міллю 3,14зду, яка довела до банкрутства купу контор, нам Підра підшукав у Нафтогаз? Щязз. Скрізь, де засіли імпортні наблядові ради - скрізь держпідриємства у шалених збитках. 

Link to comment
Share on other sites

і?.... як це погіршить життя простого американця?

 

Якщо Штатам не вдасться тормознути Китай, то через десять-двадцять років рядові американць відчують те на своїй дупі. Ото буде хохма, якщо юань посуне долар, і стане світовою резервною валютою замість нього  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Якщо Штатам не вдасться тормознути Китай, то через десять-двадцять років рядові американць відчують те на своїй дупі. Ото буде хохма, якщо юань посуне долар, і стане світовою резервною валютою замість нього  :gigi:

 

Зараз нікого така далека перспектива не хвилює........ 

Link to comment
Share on other sites

Цікаво чому всі ці Рашиди Тлаіб та Ілан Омар позазовували язики в жопу? Вони ж близькі культурно? Чому не організовують там всяку народну дипломатію щоб рятувати людей?

Link to comment
Share on other sites

Цікаво чому всі ці Рашиди Тлаіб та Ілан Омар позазовували язики в жопу? Вони ж близькі культурно? Чому не організовують там всяку народну дипломатію щоб рятувати людей?

ждут следующего 9/11. а потом на родину...

Link to comment
Share on other sites

Он не может вернуться на прежний уровень. Наркомания завсегда на повышение.

 

Я думаю то чисто психологічне у coolzak. Просто сам себе накрутив до такої стадії..... 

Link to comment
Share on other sites

Я думаю то чисто психологічне у coolzak. Просто сам себе накрутив до такої стадії..... 

 

Шо вішаєш тих ідіоток на всих хто не підтримує твої радикальні погляди........

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...