Перейти до змісту

Перепись проголосовавших за Порошенко


pozitiff

  

233 користувач проголосував

  1. 1. Вы проголосовали за Порошенко?

  2. 2. Мотив голосования?

    • За проходного, выборы в 1 тур
    • Против Юли
    • За Кличка
    • Симпатия к программе (вера в жизнь по-новому)
    • Интерес (должность, крыша)
      0
    • Не голосовал
    • Другое...


Recommended Posts

Голосував з мотивів одного туру та "управлінського досвіду".

Покаявся десь тиждень після інавгурації, ще до "перемир'я".

Зарахували до "п'ятої колони" та забанили на СУПі.

 

Вибач, Україно! Я ідіот...

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Голосував з мотивів одного туру та "управлінського досвіду".

Покаявся десь тиждень після інавгурації, ще до "перемир'я".

Зарахували до "п'ятої колони" та забанили на СУПі.

 

Вибач, Україно! Я ідіот...

:fp1: 

Link to comment
Share on other sites

Голосував з мотивів одного туру та "управлінського досвіду".

Покаявся десь тиждень після інавгурації, ще до "перемир'я".

Зарахували до "п'ятої колони" та забанили на СУПі.

 

Вибач, Україно! Я ідіот...

не расстраивайтесь, я знаю более глупых

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

За


 


paraskaa-WАффтарМолчунхозяинМартаповстанецьH.KroppcynicVad_Sv,СашкоSmotri4komarik2008андрій_харківецьCame TakБелФастtaktusbigroko,borderlanderHammerSmithumbilicusAli(UA)vuicoATrIceManPotato,TimmiApostolMSshpylkaDiMElenaRiGelipseconvexTaburetkinЛианаUnited NationsНейтралGargamellmantagioUA-BoyКотигорошкоПролzigкнопskyfall,Ведмедикvon Zillergutpent@gonГошаVeni-vidid2denavreliusУрфинБяка,outsiderALFi_greatResidentБондар Роман /Tracker/ДобродійПівнічнийAl1966,ChornХолодТулубolegooPipistrellaЖорикWolterЩексержант ВудсKarabas,korjГрицькоdiletant(ka)ГруздевСтарийСтарик.deБлакитний Апельсин,abandonMarserVyacheslav


 


Против


 


Анатолий49Дід ПанасСтиви ДжиJavdedи джонсонOlegikDikaDilbertOldBoy,MarfutkaJinxDiDUSCitizen UAФомаvasilisaСвердловчанинпани Ада,Мешканець дорогиChuk. ГуманистБусинказлойsnow_birdconsullegreen,ZipperrАлександрSpinozaMagyarEuropozitiffAmidLARэЛКаvkhavr2peniata,AIRAlter EgoSnowdenovaMrs_WZemunМалинаPRomWiktorserg60,Харків'янинkleynodshurkenlykhenkonovikovUkrainewanderer22СорокаPost,Ivan_IvanovichtruekasiadominusСпартакterenВАРІТ МОІЛAnna Petrovnahoney flowerboomOS.ГансBGVКиївський хлопецьasmodeyкошкинамамаSilentio,три-тьотиLanistaFaultfinderБрамбулетOleksandrнеуловимый ДжоAndreas,PадникАлієTheoristcostashu


 


За выборы в один тур


 


cynicСашкоSmotri4komarik2008андрій_харківецьCame TakБелФастtaktus,bigrokoHammerSmithAli(UA)vuicoTimmiApostolMSElenaRiGconvexTaburetkin,United NationsНейтралGargamellUA-BoyКотигорошкоПролzigкнопskyfallvon ZillergutГошаVeni-vidid2denavreliusУрфинБякаoutsiderALFResident,ДобродійPipistrellaЖорикWolterЩексержант ВудсkorjГрицькоdiletant(ka),ГруздевСтарийСтарик.deБлакитний Апельсинabandon


 


Против Юли


 


СашкоSmotri4komarik2008borderlanderHammerSmithumbilicusAli(UA)vuico,shpylkamantagioКотигорошкоzigvon ZillergutVeni-vidiГрицько


 


За Кличка


 


андрій_харківецьHammerSmithХолодKarabas


 


Вера в жизнь по-новому


 


Vad_SvtaktusbigrokoumbilicusAli(UA)vuicoATrIceManPotatoDiMЛианаAmid,LARzigВедмедикserg60avreliusБякаi_greatТулубMarserVyacheslav


 


Кто изменил взгляды?


Link to comment
Share on other sites

нафіга?

всі хто цю хуйню встругнув мають готові виправдання навіть на випадок якщо буде іще гірше. Ніхто нічого не визнає і з піною біля рота будуть доказувати що міністр уряду Азарова то і був оптимальний вибір.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я голосував за Міта Ромні ! А він підтримує Порошенка !

Значить я голосував за Порошенка ?

Не голосував за чаєчку-ти або зрадник.або дрищ.або противсіх.І взагалі-поганий хлопець.Крапка. :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

 

 

Кто изменил взгляды?

Я не міг голосовути по простій причині -ніколи не був власне громадЯнирном України.Вигнали ще за совка :)

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

Я голосував за вибори в один тур. І дуже розраховую, що на наступних виборах переможе хтось інший, Порошенко теж замараний в інтригах 2005-го, які спустили в унітаз першу помаранчеву революцію і призвели до нинішнього стану. Кого я бачу наступним президентом? Поки що найбільші симпатії викликають фігури Філатова, Бірюкова.

Link to comment
Share on other sites

Я от хочу спитати, якщо у танка гусениця порветься чи гармату заклинить - чи винний особисто Порох?

І чи заклинило б гармату, якби перемогла Юля.

Дякую!

Нет, если у какого то танка оторвется гусеница то Порох не виноват.

А вот в том что завод Малышева до сих пор не получил заказ на ремонт 500 танков виноват и Порох и Яценюк.

Так понятно?

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет, если у какого то танка оторвется гусеница то Порох не виноват.

А вот в том что завод Малышева до сих пор не получил заказ на ремонт 500 танков виноват и Порох и Яценюк.

Так понятно?

Вы знаете, чем сейчас загружен з-д Малышева (не из пресы информация). И был загружен? И каковы его реальные мощности на сейчас? Вы знаете, сколько нужно обучать экипаж танка по минимуму? Я по Малышева знаю случайно, по Киеву - неслучайно и побольше.

Если стоит цель напихать пацанов в танк прибавив пару резервистов и отправить для галочки - пусть отправляют своих близких.

Короче, не нужно зря бросаться словами.

Link to comment
Share on other sites

Вы знаете, чем сейчас загружен з-д Малышева (не из пресы информация). И был загружен? И каковы его реальные мощности на сейчас? Вы знаете, сколько нужно обучать экипаж танка по минимуму? Я по Малышева знаю случайно, по Киеву - неслучайно и побольше.

Если стоит цель напихать пацанов в танк прибавив пару резервистов и отправить для галочки - пусть отправляют своих близких.

Короче, не нужно зря бросаться словами.

Урфин, расскаже расклад. Я серьезно.

Link to comment
Share on other sites

Вы знаете, чем сейчас загружен з-д Малышева (не из пресы информация). И был загружен? И каковы его реальные мощности на сейчас? Вы знаете, сколько нужно обучать экипаж танка по минимуму? Я по Малышева знаю случайно, по Киеву - неслучайно и побольше.

Если стоит цель напихать пацанов в танк прибавив пару резервистов и отправить для галочки - пусть отправляют своих близких.

Короче, не нужно зря бросаться словами.

Был дан заказ Малышеву на ремонт танков или нет?

Это если не бросаться словами

Link to comment
Share on other sites

Я от хочу спитати, якщо у танка гусениця порветься чи гармату заклинить - чи винний особисто Порох?

І чи заклинило б гармату, якби перемогла Юля.

Дякую!

заклинює гармати у всіх, і танки рвуться.

А от призначити під час війни міністром оборони корумпованого лизоблюда, без армійського досвіду і з нульовим авторитетом....  хто у цьому винен?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...