Перейти до змісту

Мариуполь. АТО


Гість paraskaa-W

Recommended Posts

Сьогодні вночі бійці Нацгвардії затримали групу диверсантів, які готувалися підірвати дамбу Павлопольського водосховища біля Маріуполя. Якби це сталося, водою затопило б половину пів мільйонного міста. Дамба взята під посилену охорону

Link to comment
Share on other sites

Аццкий адЪ! И в Разсеюшке гнобят!

 

Новости Мариуполя @0629ComUa 4 хв.

#Мариуполь #новости В России хотят вакцинировать украинских беженцев http://bit.ly/1jkTkUJ  #news

:weep: Ну куды ж бедному когцапегу податься???

Link to comment
Share on other sites

Приход силовиков с украинским флагом на шевронах и освобождение Мариуполя от террористов серьезно повлияло на уровень "патриотизма" местных чиновников - те, кто стоял в обнимку с самопровозглашенными народными мэрами начали возить гуманитарную помощь украинской армии, срочно перешли на украинский язык и призывают к единству Украины. Источник: http://censor.net.ua/v292097 Источник: http://censor.net.ua/v292097

Link to comment
Share on other sites

 

 


Приход силовиков с украинским флагом на шевронах и освобождение Мариуполя от террористов серьезно повлияло на уровень "патриотизма" местных чиновников - те, кто стоял в обнимку с самопровозглашенными народными мэрами начали возить гуманитарную помощь украинской армии, срочно перешли на украинский язык и призывают к единству Украины.

Надеюсь, будут приставлены к награде за проявленное мужество.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

СБУ. У Маріуполі затримано громадянина України П., 1989 року народження, на прізвисько «Макар Донецький», який є членом угруповання «Бороди» та серед іншого причетний до озброєного нападу 16 квітня ц.р. на військову частину у Маріуполі. Він також підозрюється у пограбуваннях мирних жителів. За місцем проживання затриманого вилучено АКС-74, пістолет «Форт», магазини до зброї з набоями, маскувальний костюм типу «Ліший» та маску-балаклаву.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Батальйон спеціального призначення "Азов"

 

Вчора бійцями спецпідрозділу "Азов" в Маріуполі було затримано терориста ДНР на псевдо "Прапор".

В ДНР він перебував з травня, обіймав посаду зброяра в місцевому осередку. Наразі затриманией передан співробітникам СБУ.

https://www.youtube.com/watch?v=ksdYSd3CL_g&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Бійці батальйону "Шахтарськ" затримали особливо небезпечного злочинця - начальника міліції Маріуполя Олега Моргуна. Цей зрадник співпрацював із терористами. Прокуратура порушила проти Моргуна справу за зраду Присязі. Була інформація, що цей ватнік збирається втекти, тому ми його затримали і передали співробітникам прокуратури. Сподіваюсь, ця операція стане прикладом початку люстрації у правоохоронних органах. Слава Україні!

 

http://images.unian.net/photos/2014_08/1407226202-1183-oleg-morgun-oleg-lyashko.jpg

Змінено користувачем GSkovoroda
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бійці батальйону "Шахтарськ" затримали особливо небезпечного злочинця - начальника міліції Маріуполя Олега Моргуна. Цей зрадник співпрацював із терористами. Прокуратура порушила проти Моргуна справу за зраду Присязі. Була інформація, що цей ватнік збирається втекти, тому ми його затримали і передали співробітникам прокуратури. Сподіваюсь, ця операція стане прикладом початку люстрації у правоохоронних органах. Слава Україні!

 

http://images.unian.net/photos/2014_08/1407226202-1183-oleg-morgun-oleg-lyashko.jpg

 

 

А що там робить Ляшко?  Його піар на всьому, на чужих успіхах і горі мене вже став конкретно нервувати.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

И.о. начальника Мариупольского горуправления милиции снова приступил к работе

 

Об этом 0629 сообщили в пресс-службе Мариупольского ГУ ГУМВД в Донецкой области.

“Временно исполняющий обязанности начальника Мариупольского ГУ Олег Моргун в настоящее время находится в Мариуполе и снова приступил к выполнению своих служебных обязанностей в полном объеме. По факту его задержания принесены извинения”, - информируют правоохранители

.http://s.0629.com.ua/section/newsIcon/subdir/full/upload/images/news/icon/0_140725687687.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 


“Временно исполняющий обязанности начальника Мариупольского ГУ Олег Моргун в настоящее время находится в Мариуполе и снова приступил к выполнению своих служебных обязанностей в полном объеме. По факту его задержания принесены извинения”, - информируют правоохранители

 

Слава уБЮТку авакову та його покровителеві - Яценюку.  Дограються, паскуди. 

Link to comment
Share on other sites

Слава уБЮТку авакову та його покровителеві - Яценюку.  Дограються, паскуди. 

Боюся вас засмутити, але Аваков та його покровитель Яценюк не дуже бояться горлопанів. Перевірено Майданом.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Боюся вас засмутити, але Аваков та його покровитель Яценюк не дуже бояться горлопанів. 

 

Мене засмутити не бійтеся. Я лише диванний боєць.

Але пацани, що життям ризикують відловлюючи всяку колорадську нечисть, котру авакови-хуякови одразу ж й відпускають, можуть цим кремлядям й дюрочку між очей просвердлити. 9 або 7,62 мм...

 

 

 

Перевірено Майданом.

 

Це ви перевірили майданом, де співали та витанцьовували з ліхтариками, поки люди на Грушевського та Інститутській гинули під кулями. Такого майдану більше не буде, шановний пане. Буде дещо інший.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мене засмутити не бійтеся. Я лише диванний боєць.

Тоді не треба відповідати за хлопців. Що думають про це хлопці - я в змозі почути напряму від хлопців. Вони, до речі, дуже не люблять, коли хтось від їх імені починає з дивану заяви робити.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я іще й здивувався чому Моргуна захомутали, його ж призначили після першого штурму Маріуполя. Ну, думаю, може дійсно переметнувся потім. А виявляється Ляшко погеройствувати вирішив

Link to comment
Share on other sites

Тоді не треба відповідати за хлопців. Що думають про це хлопці - я в змозі почути напряму від хлопців. Вони, до речі, дуже не люблять, коли хтось від їх імені починає з дивану заяви робити.

 

Вам можу порадити абсолютно те ж саме. Чи ви тут офіційний представник мусорки? Ну, то, ксиву пред'явіть, та представтеся, згiдно закону.  Без хамства та рукосуйства.

 

Ваш (або аваковський беркут) це теж, далеко ще не всi "хлопці".... шановний.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чи ви тут офіційний представник мусорки?

До чого тут мусорка? Нагадаю, ви почали щось казати від імені "пацанів, що життям ризикують відловлюючи всяку колорадську нечисть". Я зауважив, що їхню думку ми можемо почути напряму, без допомоги горлопанів. До речі Семенченко нам казав, що дав публічне інтерв'ю Лізі з цього питання в т.ч. От там ви й познайомитесь з думкою реальних бійців.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

До чого тут мусорка? Нагадаю, ви почали щось казати від імені "пацанів, що життям ризикують відловлюючи всяку колорадську нечисть". Я зауважив, що їхню думку ми можемо почути напряму, без допомоги горлопанів. До речі Семенченко нам казав, що дав публічне інтерв'ю Лізі з цього питання в т.ч. От там ви й познайомитесь з думкою реальних бійців.

 

Спокійніше, шановний, ще раз перечитайте свої та мої пості в цій гілці. Відразу стане ясно, хто тут "від імені хлопців"  виступає. Ви вже стверджуєте, що й сам Семенченко вас уповноважив від його імені камарил'ю авакова захищати? Пистуц.
 
Хочу вас, шановний, дуже неприємно засмутити:  ми з вами перебуваємо не на сайтi мвс та не у фейсбуцi мусорка вашого, авакова, а на інтернет-форумі. Різницю ви можете зрозуміти? Поясню, про всяк випадок: на інтернет-форумі, люди мають право висловлювати свої думки, а не лише вивалювати щодня тони копіпастiв від різноманітних "антонiв геращенкiв".
 
В якійсь мірі, я всеж міг би прийняти  ваші закиди про неприпустимість так званого  "посилання на хлопців", якби: 
 
а) цим не займалися саме ви, шановний, не показавши жодних довіреностей від цих самих "хлопців", на вашу монополію щось міркувати про їх можливі думки та настрої 
б) якби ви, шановний, писали все це з окопу пiд Торезом, а не з дивану у затишному кабінеті, десь на Богомольця чи Володимирській
в) якби ваш шеф (та підзахисний), дійсно був би шанованою у лавах добровольчих батальйонів людиною, а не баригою та покровителем мерзотників, що б'ють, калічать та вбивають справжніх патріотів
г) тощо...
 
Тому, наважуся порадити вам бути на форумі нормальним дописувачем, що відповідає лише за себе та за свої думки, а не чиїмось рупором, затичкою та глушилкою.  Якщо ви не згодні з чиєюсь думкою, то так й пишіть "я з цим не згоден", замість "усi хлопці з цим не згодні та забороняють так думати - менi про це сам Семенченко сказав". Абгемахт?
 
Приношу вибачення форумчанам за флуд та многабукафф.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Обіцяне. Думка Семенченка Чи стануть добровольці проблемою для президента?

 

- Добровольцы - это внесистемные люди. Разумеется, они станут проблемой действующей власти. Кстати, не уверен, что проблемой президента. Я с ним встречался. Он показался мне достаточно искренним человеком. Но хочу огорчить: от президента очень мало зависит в стране. Во всяком случае - сейчас, когда государственная машина досталась от предыдущего режима. Президента можно за многое критиковать, но я бы не стал его сразу зачислять во враги Украины. Абсолютно не согласен. Но, разумеется, добровольцы станут проблемой для тех, кто привык работать с системными оловянными солдатиками, которые будут сидеть дома без ноги, с пособием,  и просто смотреть на пролетающие мимо Мерседесы. Внесистемные люди не побоятся и будут действовать.

 

- Сейчас пропагандисты Кремля раскручивают тему "добровольческие батальоны должны идти на Киев менять власть". Это реальный сценарий? Какой будет роль батальонов после войны?

 

- Я категорически против любых военных переворотов. Во-первых, это не панацея. Где то правительство, которое придет на смену? Где та экономическая программа, которая исправит ситуацию? Где те десятки тысяч специалистов, которыми мы заменим коррупционеров? Этого всего нет. И пока этого нет, говорить об этом всем просто преступно.

Во-вторых, у нас есть легитимно избранный президент. Он абсолютно не исчерпал своего кредита доверия. Его можно критиковать, ему можно что-то предлагать. Но вот таким образом его менять мы не имеем права - мы его сами выбирали.

Третье - по поводу "идти на Киев". Идти на Киев надо. Но не военным путем, а как активный отряд гражданского общества, как альтернатива, как люди, имеющие волю к действиям, которые не боятся и понимают, что их товарищи не должны погибнуть напрасно. Эти люди имеют цели более высокого порядка. И это, конечно, интересно. Но и то не факт, что идти нужно для того, чтобы менять правительство. Возможно, лучше давить, контролировать, предлагать.

Змінено користувачем GSkovoroda
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Створити...