Перейти до змісту

Луганский погранотряд


ЛетНаб

Recommended Posts

Толя. Папа, а моpе – оно большоє, так шо дpугого бєpєга не видно?
Опанас. У бінокль відно.
Толя. А єслі бінокль зламався, тагда відно?
Опанас. Та заїбав відно, шо ж тогда увідіш!
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші?
Опанас (зловісно). Там кацапи…(с)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Хуевый Луганск @peoplelugansk 2 мин.

Неудачники не смогли взять погранчасть напали на другую часть в Земляном @100007182042214 pic.twitter.com/kytMD2VXxj

Link to comment
Share on other sites

Разом з тим, в Держприкордонслужбі повідомили, що "що стосується сил підтримки (наземної), то поблизу прикордонного загону вони не були помічені, починаючи з 4 ранку прикордонники своїми силами відбивали атаки бойовиків".

Link to comment
Share on other sites

похоже наши спецназовцы настолько профессиональны, что их даже погранцы не смогли увидеть.

печально.

 

ну, в Донецке мы их тоже не видели (я в восхищении до сих пор - ни одного видео. ни одного фото!), зато двести (ну докуя, в общем) 200-х получите - распишитесь.

 

Наверное, все-таки кого-то сливают.

То ли литвина, то ли кого-то из генералов, то ли всех подряд.

Link to comment
Share on other sites

ну, в Донецке мы их тоже не видели (я в восхищении до сих пор - ни одного видео. ни одного фото!), зато двести (ну докуя, в общем) 200-х получите - распишитесь.

 

Наверное, все-таки кого-то сливают.

То ли литвина, то ли кого-то из генералов, то ли всех подряд.

 

ну допустим около 50, по крайней мере, подтвежденных. и, мне кажется, это на 90% работа вертушек. так что спецуру я бы пока не демонизировал)

Link to comment
Share on other sites

ну, в Донецке мы их тоже не видели (я в восхищении до сих пор - ни одного видео. ни одного фото!), зато двести (ну докуя, в общем) 200-х получите - распишитесь.

 

Наверное, все-таки кого-то сливают.

То ли литвина, то ли кого-то из генералов, то ли всех подряд.

 

А паралельно зливають наших погранців, які єдині в тих краях борються за Україну, як мужчини. Щось наше керівництво АТО зовсім "страх потеряло"!

Link to comment
Share on other sites

 

 


мне кажется, это на 90% работа вертушек. так что спецуру я бы пока не демонизировал)

Камазик опрокинул кто-то очередью в лобовое стекло

Link to comment
Share on other sites

Камазик опрокинул кто-то очередью в лобовое стекло

 Мі-24:

  • Озброєння: 12,7-мм чотириствольний кулемет, «ПТУРС», «НУРС».

 

не? 

зы. прошу не бить сильно, я около него даже не стоял)

Link to comment
Share on other sites

для ПЗРК кондер не горячий + в месте попадания кондера не было. Во дворе воронки с неразорвавшимися снарядами. 

В Україні розроблений та терміново виготовляються спеціальні оптико-елетронні пристрої для боротьби з зенітними ракетами із тепловою головкою самонаведення. Ракети втрачають напрямок руху і влучають куди попало. Що добре видно по результатам. Ймовірність втрати напрямку руху ракетою до 0.9.

Link to comment
Share on other sites

 

 Мі-24:

  • Озброєння: 12,7-мм чотириствольний кулемет, «ПТУРС», «НУРС».

 

не? 

зы. прошу не бить сильно, я около него даже не стоял)

 

 

если б эти девайсы стреляли в камаз, никакого стекла там бы не было. А там все один к одному - 5,45 или 7.62.

вот посмотри ссылку (18+ ;o http://archerss.livejournal.com/584746.html) - практически половина сепарастов  в голову угандошена. А вертолет головы обычно сносит нахуй в принципе :gigi:

Link to comment
Share on other sites

хто там місцеві і хто має стріми - прошу оновлювати тему..

Хлопці-погранці, ви - вже герої!

Якщо їм підмогу не пришлють - 

ну, не знаю, як все далі буде.

 

Мабуть, буде дуже х.йово.

І погранцям,

і Іншим, що не захочуть воювати,

І політикам буде хуйово пояснити,

чому сьогодні немає підмоги.

 

 

потрібна успішна, хай невелика, але успішна операція.

Link to comment
Share on other sites

 

 


не?  зы. прошу не бить сильно, я около него даже не стоял)

Да я-то тем более :) просто дырки от пуль выглядели как-то поменьше, чем мною предполагалось от 12,7мм

Link to comment
Share on other sites

 

 


В Україні розроблений та терміново виготовляються спеціальні оптико-елетронні пристрої для боротьби з зенітними ракетами із тепловою головкою самонаведення. Ракети втрачають напрямок руху і влучають куди попало. Що добре видно по результатам. Ймовірність втрати напрямку руху ракетою до 0.9.

Прикольно. Лазером греют?

Link to comment
Share on other sites

Еще какая-то часть трупов до сих по в аэропорту, пишут что воняют сильно. Сепаратисты пару раз приходили их "забирать" их встретили огнем.

 

По потерям 37 кадыровцев, и 32 кацапов отдельной мороженой фурой.

Link to comment
Share on other sites

 Можливо на даху стояла зенітна установка і рука у навідника зірвалась, або не справився з керуванням і стволи пішли до низу  

На наші літаки сталять український прилад електронно-оптичної протидії з ракетами з ПЗРК. Ось він і спрацював штатно - ракета пішла в тудись...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...