Перейти до змісту

Срочное РНБО уже закончилось?


ЦеDzip

Recommended Posts

навіщо "сантехнику" бути члєном РНБО?

ну?

 

Мабуть, всі президенти, які включали своїх "сантехніків" до складу РНБО, були більш обізнані, ніж "ви", навіщо їм ці люди в РНБО. B-)

 

Таки ці "юльки" це щось.. :fp1:  .

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

якщо нічого чекати від того РНБО, то якого лиха про нього волати і затуляти кожну дірку в спічах! :X

ніяких дій від Пороха не буде! і хто чекає, що почне виконувати свої обіцянки передвиборчі, то хай чекають...

буде ще не одне РНБО, круглі столи

лише скільки наших хлопців на сході загинути має, щоб ця влада почала діяти а не соплі жувати зо дня в день... :bomb:

Link to comment
Share on other sites

Мабуть, всі президенти, які включали своїх "сантехніків" до складу РНБО, були більш обізнані, ніж "ви", навіщо їм ці люди в РНБО. B-)

 

Таки ці "юльки" це щось.. :fp1:  .

 

 

слушно, :tu:   вот например достойный "избранник народа" как попал в ВР.....

 

http://storage1.censor.net.ua/images/7/3/a/1/73a11f048b02ada35f299fee2965daab/640x402.jpg

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

 

 


ключові члени РНБО зайняті: прем*єр-міністр проводить засідання уряду, а голова парламенту - погоджувальну раду

 

Тобто, *уй поклали на Пороха з йогоним РНБО?

Link to comment
Share on other sites

якщо нічого чекати від того РНБО, то якого лиха про нього волати і затуляти кожну дірку в спічах! :X

ніяких дій від Пороха не буде! і хто чекає, що почне виконувати свої обіцянки передвиборчі, то хай чекають...

буде ще не одне РНБО, круглі столи

лише скільки наших хлопців на сході загинути має, щоб ця влада почала діяти а не соплі жувати зо дня в день... :bomb:

 

ну-ну...

я знаю только одного человека, способного сказать - "сепаратизм! стой! раз-два!"...  :weep:

Link to comment
Share on other sites

чекаю "мирного плану" врегулювання конфлікту X(

як на рахунок озвучити, так, для початку.... :-)o

вже пора, чи ще все ні....

от я й чекаю (P)

 

Він вже давно озвучений.

А Ви, як і сепаратисти, його так і не почули... :consul:

Link to comment
Share on other sites

А в чому проблема?

Голова АП - права рука Президента в оргпитаннях і має практично повну інформацію з усіх готових для розгляду питань.

Чи Вас турбує його право голосу на засіданні?

 

Нагадую, что присутність на засіданні РНБО і дуже гучне право голосу Тимошенко Вас не турбувало... B-)

 

 

присутність запрошених на РНБО це норма, про право голосу Тимошенко це ваші мяко кажучи фантазії

а от яке відношення РНБО має до оргпитань Президента розкрийте детальніше плз

Link to comment
Share on other sites

і стой раз-два не за дні, а за години    :lol2:

 

правда, нє пообєщал а отмєтіл  :fp1:

 

Тимошенко: Это переходит все границы. Надо брать оружие в руки и идти мочить этих уродов 

:pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Він вже давно озвучений.

А Ви, як і сепаратисти, його так і не почули... :consul:

 

 так-так і мені можна ссилочку, вельмишановна Олено, а то я дійно, саме сепаратистами й зайнята була..

наш президент останнім часом так багато приділив уваги ситації на Сході, що не чудно й заблукати у вирії інформації... :-)o

Link to comment
Share on other sites

Мабуть, всі президенти, які включали своїх "сантехніків" до складу РНБО, були більш обізнані, ніж "ви", навіщо їм ці люди в РНБО. B-)

 

Таки ці "юльки" це щось.. :fp1:  .

вам нагадити чий то мем про "сантехніка"?

)))

отак одночасно називав сантехніком і включав до РНБО...)

Link to comment
Share on other sites

Сегодня отдельно хочу обратиться к соотечественникам по Донецкой и Луганской областей. Дорогие наши братья и сестры, сограждане! Многие из вас уже успели ощутимо на себя "прелести" правления террористов. 
Они, помимо мародерства и издевательства над мирным гражданами, привели и без того кризисную экономику региона на грань полной катастрофы. 
Но мы ни при каких обстоятельствах не оставим вас в беде. 
Всенародные выборы Президента поставили жирный крест на мифе о якобы нелегитимной киевской власти. 
Этот миф посеян и взращен российской пропагандой и кланом Януковича, Который предал Донбасс и ограбил его еще в большей степени, чем всю страну. 
Донецкой областью он безраздельно правил 17 лет. А теперь финансирует террористов. Именно он несет полную ответственность за политическую и социально-экономическую ситуацию, в которой оказался регион. И за безработицу, и за бедность, и за беженцев. И за убитых граждан, и за слезы матерей. 
С чем я как Президент приеду к вам в самое ближайшее время? С миром. С проектом децентрализации власти. С гарантией свободного использования в Вашем регионе русского языка. С твердым намерением Не делить украинцев на правильных и неправильных. С уважительным отношением к специфике регионов. К праву местных общин на свои нюансы в вопросах исторической памяти, пантеона героев, религиозных традиций. С проработанным еще до выборов Совместным проектом с нашими партнерами из Евросоюза по созданию рабочих мест на Востоке Украины. С перспективой инвестиций, с проектом программы по экономической реконструкции Донбасса. 
Сегодня нам нужен легитимный партнер по диалогу. Говорить с бандитами мы не будем. А действующие местные депутаты уже никого не представляют. 
И мы готовы объявить досрочные местные выборы на Донбассе. 
Таков мой мирный план для Донбасса и всей страны.

Link to comment
Share on other sites

дякую, Олено, не буду Вас обтяжувати :agree:

 

"В СНБО не смогли назвать дату окончания АТО" 

http://zn.ua/UKRAINE/v-snbo-ne-smogli-nazvat-datu-okonchaniya-ato-147180_.html

  :girl_crazy:

-------------------

 Порошенко: АТО должна длиться не месяцы, а часы...
 

Link to comment
Share on other sites

"Ми пропонували вирішувати це питання вже і негайно. Президент вважає, що спочатку він повинен використати мирні шляхи врегулювання ситуації", - сказав Тягнибок.

"Але він повідомив, що мирні шляхи не повинні розтягуватися в часі. Що це має бути тиждень або 10 днів і не більше, бо він не хоче повторювати сценарію російського, коли Росія, ведучи агресію проти Абхазії та Південної Осетії, використовувала привід для мирних переговорів, затягуючи час і консервуючи таким чином стан речей на цих територіях", - заявив Тягнибок.

Link to comment
Share on other sites

Родил. "Сепаратизм, стой раз-два, до конца недели!"

 

 

■ 16 июня | 16:10

 

Президент Петр Порошенко поставил задачу до конца недели закончить АТО. «Предлагается обсудить детали мирного плана президента, который должен быть предложен уже на этой неделе. Кроме того, в соответствии с теми решениями, которые сегодня примет СНБО, будет предложено прекращение огня как начала реализации мирного плана президента», - сказал глава государства на заседании СНБО, передает Интерфакс-Украина.

 

Президент выразил надежду, что это удастся сделать уже на этой неделе.

Link to comment
Share on other sites

скачуть шавки-юлєхвани  :pleasant:

 

але то є факт -  піздарікі бабужкє  :gigi:

На даному етапі гавкання юльків є позитивним кроком,як не дивно(правда  у верхівці .а не на форумі.тут то просто гавкання на місяць і виття ,щоб самих себе почути ;o ,бо користі з того ,що з козла молока).Всякі олдбої,дідусі і елки погавкують,щоб хто пару центів дістати,а більшість наших :D сектантів просто,щоб знали-вони тут і тримають руку на пульсі. B-)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

дякую, Олено, не буду Вас обтяжувати :agree:

 

"В СНБО не смогли назвать дату окончания АТО" 

http://zn.ua/UKRAINE/v-snbo-ne-smogli-nazvat-datu-okonchaniya-ato-147180_.html

  :girl_crazy:

-------------------

 Порошенко: АТО должна длиться не месяцы, а часы...

 

Наприклад, 8760 годин.

Link to comment
Share on other sites

я свою позицію не міняв.

я говорю і пишу все те ж, що і до обрання Порошенка

 

а чому дрищі за один розвернулись на 180 градусів, що це за флюгери такі, де їх колишній радикалізм і войовничість?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...