Перейти до змісту

Ну шо, жгі, Даніличь


ЦеDzip

Recommended Posts

я так думаю.

якщо Клімкін поїхав доробляти Асоціацію.

а всі обіцяють посилення війни після підписання Асоціації з ЄС,

а це загрожує нам, що 7 мільйонів людей (ба, навіть 3) побіжить в інші області України. шахти закриються під тиском бойовиків, а в ситуації коли газ нам перекритий це загрожує подвійним колапсом - економічним і соціальним.

так, нє?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 634
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

 Процитирую:

 

"....Ребята. Я конечно извиняюсь, но мне кажется что это подготовка к войне. К настоящей, а не показушной. Не факт конечно что мировой, но полУкраины смешать с землей вполне реально. Эти клоунские переговоры и "перемирия" - пыль в глаза для лоховского электората царствующих особ, делаются для того, чтобы ОБЕ стороны подготовились.
 
Кто-то мне сказал, что на все наши авиа и прочие-ремонтные заводы просто вал заказов на ремонт, обслуживание и модернизацию, там работы минимум на полгода и то не факт, что успеют. Такие объемы, это не для войны с гиркиными и бородаями, это реально  против войны с армейскими подразделениями противника. Причем  как мы видим, армейские подразделения противника в модном тренде - могут и не иметь опознавательных шевронов и флагов. Путин же тоже готовится - давит на ЕС и мило говорит по телефону с Обамами и прочими меркелями, ну чтоб санкции были помягче  и недолго - ну для отвода глаз больше. 
 
Наши военкоматы вовсю шустрят и гребут из запаса и резервов командный состав, а не добровольцев и солдатню, причем ушлые старлеи, майоры и лейтенанты, несмотря на все обещанные государством плюшки, в большинстве своем не хотят туда идти, а значит задницей чувствуют что-то. Это как в 41 году Стали и компания кричали, что у нас с Гитлером дружба, а народ уже начинал скупать соль, спички и сахар.
 
Просто  геополитические пидеры лидеры, хотят чтобы все было позрелищней, покровавей - такое реалити-шоу  затмит все  их экономические, политические и прочие проепы.  Какие такие ошибки? Не видите, в  Украине война!  Тогда  им можно будет  померяться пиписьками (все равно ведь не их семьи воюют), а после окончания они же будут помогать "миротворить, восстанавливать, кредитовать и реформировать". Вторая чеченская в РФ началась с позорных хасавюртовских переговоров, так и у нас...."
Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Ну так про то і мова.Знову домбас вибере нам кормильцев,бать і проффесіоналів.тільки тепер вже з усього серця і залишків розуму.

Ха-ха. Так они никуда и не денутся. Или ты думаешь они "за колючей проволокой" в парламенте Лугандонии заседать будут? Как же, как же. Доить Украину удобнее в Киеве.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я тебе расскажу как они будут развиваться. Х-ло наглеть и требовать продолжения, Порох будет сдавать потихоньку Украину, Европа будет выражать обеспокоенность, а США офигевать от украинской выкрутасов.

шо здавати, кому здавати, коли здавати? чи це так лиш би написати? хотіли б здати вже давно б це зробили і не вийобувались.

що до заходу, то україні ніхто нічо нє должен, там свої інтереси, і якщо ми хочемо щоб захід враховував наші інтереси, то мусимо піджати хвіст і робити як скажуть, інакше як казав міхалков - сама, сама (с)

шататам все що могли то зробили під час майдану, зараз в них інша проблема з іраком, їм буде не до нас, принаймі до тих пір поки тут все тихо і немає серйозної ескалації.

Link to comment
Share on other sites

  заплутали ви мене. він там замість Клімкіна. то в яковсті кого ж?!

і чому ж тоді об'явили перемир'я?

 

(Лєна, визнайте, вам теж факт перемов з клоунами не подобається)

 

:consul:

 

Безумовно, не подобається.

 

Але я вважаю такий крок вимушеним в даних обставинах.

Ситуація більш-менш прояснішає після 27 червня.

Link to comment
Share on other sites

а тут есть другое мнение о кордоне

Dmitry Tymchuk:

 

1.Не хотів коментувати ситуацію з, начебто, маючим місце закриттям кордону з Росією. Але вже занадто багато звернень з цього питання. Тому скажу так: ми, група «ІС», на превеликий жаль, не бачимо підстав поділяти впевненість держструктур стосовно її контролю. Ні так званого «вогневого», ані якого іншого. На жаль.

Не знаю как там с границей, но техники там до ипений мамы, то что МО вещал с трибуны, это одно, факты чуток другие, и он их прекрасно знает.

Одно радует что основная концентрация техники находится практически на границе, и выдвинуть в глубь нашей территории проблематично.

Link to comment
Share on other sites

Тому і кажу-або там закінчити то що почали(прийняти не двозначне рішення іти до кінця) по винищенню ватниківської зарази до кореня і встановлення драконівських планів по ПОВНІЙ перебудові того гадючника,або ведучи повільну перестрілку.почати будувати стіну по периметру того.А потім дати насолодитися їм всіма чарами "непризнаної території",але вже без ніяких ніштяків.Повна ізоляція і слідкування,щоб вона була і в світі повна.Помста повинна бути холодною.макіавелівською.....Але це дуже цинічно.Не всім подобатиметься.

нам потрібна ця територія.

колоради ні, а територія потрібна.

Link to comment
Share on other sites

я так думаю.

якщо Клімкін поїхав доробляти Асоціацію.

а всі обіцяють посилення війни після підписання Асоціації з ЄС,

а це загрожує нам, що 7 мільйонів людей (ба, навіть 3) побіжить в інші області України. шахти закриються під тиском бойовиків, а в ситуації коли газ нам перекритий це загрожує подвійним колапсом - економічним і соціальним.

так, нє?

 

Не.

 

Война закончилась.

 

Месяц-полтора переговоров.

И в конце - украинский хасав-юрт.

 

Украинское приднестровье.

 

Вот помянете мое слово.

 

=======

 

Прежде чем воевать, надо построить сильную страну и сильную армию.

Link to comment
Share on other sites

 

 Процитирую:

 

"....Ребята. Я конечно извиняюсь, но мне кажется что это подготовка к войне. К настоящей, а не показушной. Не факт конечно что мировой, но полУкраины смешать с землей вполне реально. Эти клоунские переговоры и "перемирия" - пыль в глаза для лоховского электората царствующих особ, делаются для того, чтобы ОБЕ стороны подготовились.
 
Кто-то мне сказал, что на все наши авиа и прочие-ремонтные заводы просто вал заказов на ремонт, обслуживание и модернизацию, там работы минимум на полгода и то не факт, что успеют. Такие объемы, это не для войны с гиркиными и бородаями, это реально  против войны с армейскими подразделениями противника. Причем  как мы видим, армейские подразделения противника в модном тренде - могут и не иметь опознавательных шевронов и флагов. Путин же тоже готовится - давит на ЕС и мило говорит по телефону с Обамами и прочими меркелями, ну чтоб санкции были помягче  и недолго - ну для отвода глаз больше. 
 
Наши военкоматы вовсю шустрят и гребут из запаса и резервов командный состав, а не добровольцев и солдатню, причем ушлые старлеи, майоры и лейтенанты, несмотря на все обещанные государством плюшки, в большинстве своем не хотят туда идти, а значит задницей чувствуют что-то. Это как в 41 году Стали и компания кричали, что у нас с Гитлером дружба, а народ уже начинал скупать соль, спички и сахар.
 
Просто  геополитические пидеры лидеры, хотят чтобы все было позрелищней, покровавей - такое реалити-шоу  затмит все  их экономические, политические и прочие проепы.  Какие такие ошибки? Не видите, в  Украине война!  Тогда  им можно будет  померяться пиписьками (все равно ведь не их семьи воюют), а после окончания они же будут помогать "миротворить, восстанавливать, кредитовать и реформировать".

 

це новий тренд - плітка, сьогодне щось подібне вже чула із Київа.

плітки швидко розносяться.

хоча, можна і пообговорювати такий варіант розвитку подій.

страшно просто.

Link to comment
Share on other sites

та підарас порошенко,сподіваюсь здохне сука за те що продав україну.

 

 

так всє там будєм, але ты за языком следи, бо шо-то хуйню начал нести

це новий тренд - плітка, сьогодне щось подібне вже чула із Київа.

плітки швидко розносяться.

хоча, можна і пообговорювати такий варіант розвитку подій.

страшно просто.

 

мінімум 3 кацапізма

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

так всє там будєм, але ты за языком следи, бо шо-то хуйню начал нести

 

 

 

та ладно тебе, дай пацану поистерить вволю

а из отложенных им кирпичей он потом построит домике для бездомных поросят

Link to comment
Share on other sites

:D 

Ну вгадав, то вже вгадав :lol2:  пальцем в стелю. До речі, ви тупенькі, медведчуківці, бо із 2005-го, коли вашу шоблу пропагандонів взяли на утримання, у вас ЖОДНОГО успіху. Так буде і надалі :tu:

Слухай чмо,я в КГБ сидів ще тоді коли навіть не знав як український прапор виглядає(бо ніхто тобі того не міг сказати,бо боялися0.І навішувати ярлики тобі ніхто права не давав,"патрот рідного виходку". :X  B-) \І для твоєї орієнтації-медведчук якрах розкидатися територіями не буде.не для того його тут тримали і тримають.Він тут власне все життя працював на ВИДАВЛЕННЯ тих хто не за "Родину".Так що ти просто попав пальцем в .....*(думай що то небо :D ). 

Link to comment
Share on other sites

Zello @saysZello 4 мин.

Рубежное: 20 мин назад взрывы между Ст.Краснянкой (там военные) и лагерем "Горн" (там ЛНР) Счастье: час назад пулеметные очереди

Link to comment
Share on other sites

це новий тренд - плітка, сьогодне щось подібне вже чула із Київа.

плітки швидко розносяться.

хоча, можна і пообговорювати такий варіант розвитку подій.

страшно просто.

 

 

Не страшно. У мене особисто руки чухаються проломити пару тупих черепів з двоголовим мутантом на кокарді. Обов`язково на таку справу приїду

Link to comment
Share on other sites

це новий тренд - плітка, сьогодне щось подібне вже чула із Київа.

плітки швидко розносяться.

хоча, можна і пообговорювати такий варіант розвитку подій.

страшно просто.

К сожалению я этому тренду вижу некоторое подтверждение от людей, которых скоро призовут вспоминать годы армейской юности, они уже подыскивают пути как заплатить бабло, чтоб не участвовать в "зарубе".
 
Вон уже Парубий говорит о восстановлении инфраструктуры во время перемирия:

http://www.pravda.com.ua/news/2014/06/23/7029913/

 

Точно копируют "хасавюртовский мир", вот увидите, скоро будут платить сепарастам за сданное ими оружие, и сливать туда бабло на  "восстановление", которое успешно потом будет своровано и списано в результате  второй заварухи...(((

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не.

 

Война закончилась.

 

Месяц-полтора переговоров.

И в конце - украинский хасав-юрт.

 

Украинское приднестровье.

 

Вот помянете мое слово.

 

=======

 

Прежде чем воевать, надо построить сильную страну и сильную армию.

 

 

с выделенным согласен :( :( :(  и продолжение как в чечне, такое же будет, только по кровавей  :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха. Так они никуда и не денутся. Или ты думаешь они "за колючей проволокой" в парламенте Лугандонии заседать будут? Как же, как же. Доить Украину удобнее в Киеве.

Тому говорю-або під корінь гадину(не зважаючи на ціну),або відділити по повній.Як Крим(і тимиж наслідками).Бо на двох стільцях вже сидіти боляче.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Слухай чмо,я в КГБ сидів ще тоді коли навіть не знав як український прапор виглядає(бо ніхто тобі того не міг сказати,бо боялися0.І навішувати ярлики тобі ніхто права не давав,"патрот рідного виходку". :X  B-) \І для твоєї орієнтації-медведчук якрах розкидатися територіями не буде.не для того його тут тримали і тримають.Він тут власне все життя працював на ВИДАВЛЕННЯ тих хто не за "Родину".Так що ти просто попав пальцем в .....*(думай що то небо :D ). 

А, старий дурень а-ля Хмара. Із тих "патріотів" і "націоналістів", що розвалили "Рух", цілували Кучму в дупу, і ледь не просрали Україну. Зрозуміло. Але шани не буде.

Link to comment
Share on other sites

нам потрібна ця територія.

колоради ні, а територія потрібна.

Тому треба під корінь і потім ще з десять років ввести "драконівський контроль і прополку"( ефімізми).А якщо нема волі і бажання ,то не варто і починати.І треба визначитися ще вчора.

Link to comment
Share on other sites

А, старий дурень а-ля Хмара. Із тих "патріотів" і "націоналістів", що розвалили "Рух", цілували Кучму в дупу, і ледь не просрали Україну. Зрозуміло. Але шани не буде.

 

А, старий дурень а-ля Хмара. Із тих "патріотів" і "націоналістів", що розвалили "Рух", цілували Кучму в дупу, і ледь не просрали Україну. Зрозуміло. Але шани не буде.

та мені до дупи твоя пошана,пруцьвірок :D  Це віртуал.Просто не навішуй ярликів прочитавши і не зрозумівши ні теми ні висловів.Бо навішування то якраз прерогатива мудачуківців з часів його стусівських часів. B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Для того что бы сварить жабу так что она этого и не заметит температуру нужно повышать медленно.

 

Сначала прекращают огонь. Не, никакого перемирия и переговоров с колорадос.

Просто маленькая передышка и дать тем кто не запятнал себя возможность сложить оружие. Ну а тех кто не сложат будем мочить нещадно.

 

Потом разговор о переговорах с "представителями Донбасса". Не, никаких бандитов с ДНР и ЛНР.

Такой хитрый ход от Порошенко -покажут всему миру что не с кем переговоры вести и начнут мочить.

 

Теперь переговоры Кучмы, Медведчука с Царевым и бандитами из ДНР и ЛНР.

Не, это все неоффициально. Кучма никого не представляет. Посидят, весь мир увидит что бандиты не договорные и тогда начнем их мочить.

 

Потом... потом и сами не заметили как ту жабу уже сварили ;o

 

А кто же в этой истории выступает в роли жабы?

Как говорят картежники, если через пять минут игры за столом ты не понял какого лоха раздевают, то посмотри в зеркало :(

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

нікуа вона не навчиться.. -вже надії немає. :(

 

п.с. чомусь для мене пройоп НАТО -це пройоп всього для нас з таким сусідом.

Елка, ви, юльки, поховали ідею НАТО разом зі своєю ВОНОЮ тоді, коли воно було реальне. Хотіли з Рашкою дружить флотами.

А тепер серете кірпічами, наче хтось інший в цьому винен :weep: .

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

От я тут новенька, скажіть мені, чого ви всі між собою сваритесь? Що ви ділите?

Зате всі наші "нєбожителі" так гарненько рядком, ладком, і Чучма с Мудачуком і Шуфрич з Псаревим, і Ахмет з Ефремовим, усі "дагавариваются", "нікаких праблем"

Link to comment
Share on other sites

Для того что бы сварить жабу так что она этого и не заметит температуру нужно повышать медленно.

 

Сначала прекращают огонь. Не, никакого перемирия и переговоров с колорадос.

Просто маленькая передышка и дать тем кто не запятнал себя возможность сложить оружие. Ну а тех кто не сложат будем мочить нещадно.

 

Потом разговор о переговорах с "представителями Донбасса". Не, никаких бандитов с ДНР и ЛНР.

Такой хитрый ход от Порошенко -покажут всему миру что не с кем переговоры вести и начнут мочить.

 

Теперь переговоры Кучмы, Медведчука с Царевым и бандитами из ДНР и ЛНР.

Не, это все неоффициально. Кучма никого не представляет. Посидят, весь мир увидит что бандиты не договорные и тогда начнем их мочить.

 

Потом... потом и сами не заметили как ту жабу уже сварили ;o

 

А кто же в этой истории выступает в роли жабы?

Как говорят картежники, если через пять минут игры за столом ты не понял какого лоха раздевают, то посмотри в зеркало :(

 

+1000

Цілком реальна оцінка ситуації.  Тим більше сепаратори вже виставили такі свої умови, ніби то вони вже ввійшли в Берлін.

Змінено користувачем Платник податків
Link to comment
Share on other sites

Характерная реакция Твиттера:

 

Igor Shevchenko @upiterian

До речі, від ОБСЄ на сьогоднішніх переговорах в Донецьку виступала Х. Телявіні, яка у доповіді 2008 року вказала, що Грузія розпочала війну.

 


 


@tw_noel Харьков и Одесса уже готовы. 80% что на завтра.

@mrgenshi @tw_noel Там уже был "прогрев", была информация по ментам, которые "ждут команды", есть общий замысел. Ну и чутье тоже. Завтра ООН


 

 


Peter Shuklinov

2 ч. · отредактировано · 

- для меня 100 дней Порошенко закончились. Слухи о том, что Медведчук заходил в АП - не слухи. Предварительное обсуждение "мирных переговоров" проходило вместе с ним. Поговорили, обсудили, согласовали. В АП знали, что на итоговых переговорах будут Бородай, Болотов, Царев. Но план согласовали. Сделали это, конечно, красиво - отправили Кучму, нигде не упомянув, что решились сесть за стол переговоров с террористами. Мол, Медведчук же не входит ни в какую группу. Да и Бородай с Болотовым тоже. Они просто будут заходить в кабинет. Просто буду садиться все вместе за один стол. Просто буду принимать решения. И просто будут расходиться. А в группе, конечно, только Кучма, Зурабов и Тальявини. Только они. И никаких террористов, конечно. И никаких подстилок Путина. Терпеть не могу политику. Писать о наших героях на передовой - это что-то настоящее. А смотреть, как Порошенко стесняется открыто признать переговоры с террористами - гадко. Причем я совершенно не понимаю, чья это игра - план Путина или план Порошенко. И какова итоговая цель. А понимает ли Порошенко? Миротворцы Медведчук и Царев? Сторона переговоров - террористы ДНР и ЛНР? "Порошенко поставил ультиматум?". Ну, посмотрим.

UPD. Народ, только без паники. Наблюдаем дальше. Гражданское общество должно контролировать власть. Вот мы и пытаемся. И дело не в том, что Порошенко согласился на переговоры с террористами. Дело в том, как это сделано - будто мы все идиоты. В целом - лучше плохой мир и пусть парни будут живы. Лишь бы это был украинский сценарий.


Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...