Перейти до змісту

Всім, хто знає Жада


Via

Recommended Posts

Наш знаний фупчег Жад з Луганська зараз опинився на лінії вогню, виїхати з родиною не може, бо нема ані коштів, ані родичів.

Вважаю, що ми всім миром  маємо йому допомогти, хто може і хто вважає за потрібне.

 

Жад трохи поломався і дав мені поштову адресу для переказів Укрпоштою, на запит надсилаю приватним повідомленням, питайте.

 

Банки там вже не працюють, тому для переказів банківських пропоную свої картки Приватбанку (гривневу і у євро), так само надішлю номер картки приватним повідомлення всім, хто зголоситься допомогти. Потім зібрані кошти я зніму з карток і перешлю або передам Жаду через надійних людей.

 

Ще я запропонувала Жаду для проживання свою дачу, вона невеличка без зручностей, за 100 км від Києва. На перший час зійде, звісно, але якщо хтось може допомогти житлом (місто не принципово, окрім Донбасу, звісно), також кажіть, я писатиму Жаду.

 

Ліриків, балаболів і критиканів прошу утриматися від дзявкання, нецікаво. Політичні погляди Жада мене особисто не турбують і я роблю те, що має зробити кожна совісна людина.

  • Upvote 5
  • Downvote 23
Link to comment
Share on other sites

так это, там же стопитсотмиллионов беженцев уже на роиссю пришло, пусть с ними идет колонной

 

я сколько помню фуп, столько у жада "все хреново", "денег нет", "подайте на пропитание"

 

зато всех учил как надо жить, скулил по светлому ссср'y, как там было хорошо, также о том, каким способом капиталисты загнивают.

совок хренов.

Змінено користувачем Бацилла
Link to comment
Share on other sites

вчера по ящику показывали

волонтеры уже на вокзалах, помогают выезжать

выезд бесплатный, какая-никакая жратва и поселение в безопасных местах тоже

чи вин з комфортом хоче?

Link to comment
Share on other sites

Поможем сепаратисту! Скинемся пособнику террористов - кто сколько может.

Не дайте пропасть патриоту Донбасса!

 

А он отсидится на дачке - а там глядишь, и опять на баррикады.

Думаю, если он обратится к Болотову или Гиркину - те не оставят его в беде и поставят на довольствие

Link to comment
Share on other sites

он видно хочет чтобы за ним личный лимузин прямо из киева выехал и вывез его самого, всю родню, весь скарб и еще верхний плодородный слой почвы с огорода

 

нахуй-нахуй

Link to comment
Share on other sites

вчера по ящику показывали

волонтеры уже на вокзалах, помогают выезжать

выезд бесплатный, какая-никакая жратва и поселение в безопасных местах тоже

чи вин з комфортом хоче?

да они все мрази такие :X 

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, что и сказать...но....по-прежнему считаю, что "людяність понад усе" (с)....Давайте, по крайней мере, не будем его клевать...Он, дурак, уже и так наказан...

  • Upvote 7
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю, что и сказать...но....по-прежнему считаю, что "людяність понад усе" (с)....Давайте, по крайней мере, не будем его клевать...Он, дурак, уже и так наказан...

нагадую!

"дед хохлов в капусту рубал"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

> Багатьом і на величезні суми, також від фупчегів передавала. Але зараз просити в діаспори кошти для Жада не буду - а от у фупчегів спиталася. Бо Жад фупчег. Крапка.

 

Вия, я котам-базилио, которые тоже типа фупчеги, тоже помогать будешь и последнее нести?

А жорику ведлосипедову с сцокалом?

А другим разнообразным и вполне реальным фупчегам, которые открыто поддерживали и поддерживают роиссю в агрессии против Украины?...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю, что и сказать...но....по-прежнему считаю, что "людяність понад усе" (с)....Давайте, по крайней мере, не будем его клевать...Он, дурак, уже и так наказан...

 

клевать его таки есть за что

и я очень сильно сомневаюсь, что он понял что наказан или хотя бы за что именно наказан

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я вже колись казав, нема в чела бабла, а він табачить що дурний. Скинемось ще разок на цигарки і бухло?

 

Доречі, чогось він на цузі пише, от хай йому кацапи і допомагають.

 

Можете мінусувати карму.

 

1. Зараз він під кулями.

2. Я сама табачу - і у стресових ситуаціях тим більше не кинеш палити, на цигарки я йому передаватиму особисто, якщо це тобі так вагомо.

3. Кацапи суки - хрен вони йому допоможуть, хіба в заслон живим щитом поставлять.

4. Жад хворий - для прихову в армію не годить, майже неходячий.

5. Мені його по-людські жалко, він жертва паскудного совка.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...