Перейти до змісту

Посмотрел я на отношение ЕС к украинцам и подумал, что украинцам от них надо только безвизовый режим...


Recommended Posts

податки мене цілком влаштовують,

тільки зїздивши в україну розумую, що таке справжня бюрократія і корупція

соціал зараз ріжуть по максимуму, навіть такі успішні країни як швеція і англія, тому, не читай наніч московських газет © :)

 

ви про податки якої країни ЄС говорите? 

 

бо мене наприклад податки в Австрії не влаштовують

і ще момент - недавно всі урядовці комунікують з відвідувачами лише німецькою мовою, раніше могли щось сказати англійською а тепер все (після приходу нациків до влади повінялося)

 

ви скажете - от дивак - живе в Австрії і хоче щоб до нього держ службовці англійською балакали і чому б не вивчити німецьку?

 

а тут така штука - живеш в Австрії чи в ЄС? бо якщо то сутто Австрія то не потрібно свистіти про ЄС адже такі проблеми не лише в громадян України виникають (в них насправді виникають менше бо мову вчать) а от всяким брітішам, французам доводиться туго - вони ж громадяни ЄС але мають проблеми в спілкувані з держ органами в Австрії бо все лише німецькою

 

йдемо далі - знання мови - тут ситуація така - німецька офіційна мова (законодавство, економіка і т.д.) це такий треш, ад і содом що коли людина не має спеціалізованої вищої освіти в певній галузі то фіг фона зрозуміє про що йде мова - і це місцева публіка котра закінчила локальну школу і котра стверджує що знає німецьку

але просиш перекласти якесь кілометрове слово і тут все - баста - або нічого або мінімум три варіанти щоб це означало

як мені сказав місцевий австріяк - в університетах окрім предмету вчать саме офіційний чи спеціалізований хох-дойч без знання якого ви ніякої кар"єри не зробите

що залишається? правильно - власний бізнес

а яке ставлення євробюрократів соціалістів до власного бізнесу? вірно - в найкращому випадку нейтральне а в реалі це буде - "якого чорта ти цим заморочуєшся і змушуєш мене щось робити якісь папірці заповнювати замість того щоб до 4 вечора в косинку зіграти і додому?"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ви про податки якої країни ЄС говорите? бо мене наприклад податки в Австрії не влаштовують

 

це з точки зору працедавця чи працівника? мене як працівника податки які я плачу цілком влаштовують, звичайно краще б було не платити, але то таке :D

якщо ви власник бізнесу, то не варто скиглити на австрію, можливо і не найкраща з країн єс для ведення власного бізнесу, але все так не буде.

 

а все решта відносно мови, що ви описали, то це проблеми імігранта і інтеграції в дане суспільство, яке це має значення загалом, французькі бюрократи з вами теж на інгліші не будуть говорити і іспанські, і що з того?

 

до речі тіж брітіші для таких справ наймають місцевих консультантів, і всі хеппі...

Змінено користувачем Came Tak
Link to comment
Share on other sites

тут так, хто живе для того щоб працювати, а хто працює для того щоб жити :)

 

Я не проти. Кожен хай живе як заробля. Комусь досить ночівлі під мостом, хтось мріє пересадити людство з коня на автомобіль. Це нормально.

Ненормально коли волоцюга під мостом каже що наша різниця в доходах обража його людську гідність і я мушу оплатити йому кращу якість життя.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Практично вся. Вершина мрій пересічного європейця це не пильна урядова робота чи офісний планктон у мегакорпорації а не власний бізнес. Хоча безумовно є вийнятки.

 

А это плохо? Я просто не пойму никак. Столько претензий и все такое. Ну занимайся бизнесом, кто ж против? Люди хотят спокойную работу, хорошо и спокойно жить, не прилагая титанических усилий. Как по мне, это среднее желание обычного, среднего, нормального человека. И уж во всяком случае это лучше желания быть гопником, работником копанки или вором.

 

Можно подумать, в штатах народ какой-то другой, все прямо дельцы через одного, все мечтают быть как минимум главой корпорации, а лучше сразу президентом всего и вся. И у всех собственный бизнес, да.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

це з точки зору працедавця чи працівника? мене як працівника податки які я плачу цілком влаштовують, звичайно краще б було не платити, але то таке :D

якщо ви власник бізнесу, то не варто скиглити на австрію, можливо і не найкраща з країн єс для ведення власного бізнесу, але все так не буде.

 

а все решта відносно мови, що ви описали, то це проблеми імігранта і інтеграції в дане суспільство, яке це має значення загалом, французькі бюрократи з вами теж на інгліші не будуть говорити і іспанські, і що з того?

 

до речі тіж брітіші для таких справ наймають місцевих консультантів, і всі хеппі...

Ну про які податки з точки зору працівника Ви кажете? Про ті, які роботодавець за Вас платить і ви їх навіть в руках не тримаєте?

Link to comment
Share on other sites

Ну про які податки з точки зору працівника Ви кажете? Про ті, які роботодавець за Вас платить і ви їх навіть в руках не тримаєте?

ну так правильно, я знаю скільки я коштую працедавцю, і мене теж вкурвлює що ті гроші які він платить за мене ідуть не мені в кишеню, відповідно моя зарплата є набагато меншою ніж могла б бути, але в цьому і полягає компроміс суспільства, і де цей баланс порушується починаються різні проблеми.

Link to comment
Share on other sites

А это плохо? Я просто не пойму никак. Столько претензий и все такое. Ну занимайся бизнесом, кто ж против? Люди хотят спокойную работу, хорошо и спокойно жить, не прилагая титанических усилий. Как по мне, это среднее желание обычного, среднего, нормального человека. И уж во всяком случае это лучше желания быть гопником, работником копанки или вором.

 

Можно подумать, в штатах народ какой-то другой, все прямо дельцы через одного, все мечтают быть как минимум главой корпорации, а лучше сразу президентом всего и вся. И у всех собственный бизнес, да.

 

Це в теорії, а на практиці як тільки ти помітно відриваєшся по доходах починаються стогони про "соціальну справедливість" і французькі податки в 75%, бо цих "багатеньких буратін" треба потрусити.

 

І так - в Америці народ інший. Перш за все думає саме про власний бізнес. Хоч малий, хоч великий. Бути хазяїном бізнеса по косінню трави сусідам почесніше ніж протирати штані клерком в конторі по запуску космічних апаратів.

Link to comment
Share on other sites

А ще цікаво, що кожен засратий службовець дивиться на тебе, як на злодія, хоче живе на твої податки.

Думаю что 99.9% украинцев с удовольствием обменяли своих посполитых службовцив на австрийских "засратых" :)

Змінено користувачем SlavRedko
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а тут така штука - живеш в Австрії чи в ЄС? бо якщо то сутто Австрія то не потрібно свистіти про ЄС адже такі проблеми не лише в громадян України виникають (в них насправді виникають менше бо мову вчать) а от всяким брітішам, французам доводиться туго - вони ж громадяни ЄС але мають проблеми в спілкувані з держ органами в Австрії бо все лише німецькою

 

Точно также как во Франции по-французски или в Португалии по-португальски. Тут попробуй в госорганах англоговорящего найти, ога, успехов.

Link to comment
Share on other sites

ivan ukrainets1 : 14 Июл 2014 - 09:32

а тут така штука - живеш в Австрії чи в ЄС? бо якщо то сутто Австрія то не потрібно свистіти про ЄС адже такі проблеми не лише в громадян України виникають (в них насправді виникають менше бо мову вчать) а от всяким брітішам, французам доводиться туго - вони ж громадяни ЄС але мають проблеми в спілкувані з держ органами в Австрії бо все лише німецькою

Ну прямо как кацапы в Украине :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це в теорії, а на практиці як тільки ти помітно відриваєшся по доходах починаються стогони про "соціальну справедливість" і французькі податки в 75%, бо цих "багатеньких буратін" треба потрусити.

 

І так - в Америці народ інший. Перш за все думає саме про власний бізнес. Хоч малий, хоч великий. Бути хазяїном бізнеса по косінню трави сусідам почесніше ніж протирати штані клерком в конторі по запуску космічних апаратів.

 

Это все мнения. Можно так, а можно и эдак.

Украина же в ее нынешнем виде отстоит настолько далеко от обоих систем (ЕС и США), что с ее расстояния обе эти системы примерно равны.

Link to comment
Share on other sites

Это все мнения. Можно так, а можно и эдак.

Украина же в ее нынешнем виде отстоит настолько далеко от обоих систем (ЕС и США), что с ее расстояния обе эти системы примерно равны.

 

 

Безумовно США і ЄС більше речей об`єднує ніж розділяє. Хто ж заперечує.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Бути хазяїном бізнеса по косінню трави сусідам почесніше ніж протирати штані клерком в конторі по запуску космічних апаратів.

 

а що це значить, медаль дають, чи грамоту?

типове українське - іди синку в дохтори, все життя при краватці будеш ходити :D

Link to comment
Share on other sites

по-перше,вірно, тут все так, в по-друге, важко своїми словами, проте, наприклад,  якщо журналістика є комерційною діяльністю, а це 99%, то наприклад, "купуй тільки українське" є протиріччя цієї директиви, а значить забороняється. За проф. етику навіть не згадую. І з цим, це приклад, в Європу. Будь ласка, я ЗА, а вони?

Как вы "журналистику как коммерческую деятельность" привязали к лозунгу "купуй тилькы украинске"???

Link to comment
Share on other sites

а що це значить, медаль дають, чи грамоту?

типове українське - іди синку в дохтори, все життя при краватці будеш ходити :D

 

Це означа яке до тебе буде ставлення людей. Створюєш ти продукт чи просто жереш створене іншими.

Link to comment
Share on other sites

Ну прямо как кацапы в Украине :)

 

 

Точно также как во Франции по-французски или в Португалии по-португальски. Тут попробуй в госорганах англоговорящего найти, ога, успехов.

 

шановні - а шо то за така штука ЄС котра має свій парламент та свого президента але громадяни котрого не мають одинакових прав знаходячись в різних країнах цього утворення?

 

я розумію що мовна політика це дуже тонка річ але коли австрійська фірма викликає спеціаліста з Шотландії для розвитку нафтового бізнесу то цей спеціаліст з ЄС наймає юр контору котра йому робить локалізацію - що є всього навсього переклад на німецьку документів - а чо всі довольні - юр фірма отрмала своє фіі, бюрократ заніс документи в комп"ютер але от бізнес і спеціаліст заплатили невідомо за що 

потім той спеціаліст робить ноги бо дружина роботу не знайде а діти в локальну школу не підуть бо до 10 років жили в Шотландії

це просто ілюстрація як соціалістична Європа об"єднується 

Link to comment
Share on other sites

а що це значить, медаль дають, чи грамоту?

типове українське - іди синку в дохтори, все життя при краватці будеш ходити :D

 

Это значит что голимый клерк-лузер в NASA будет тебя уважать и говорить "ку".

Хотя вряд ли он вообще сможет что-то сказать, так как его пути никогда не пересекутся с путями хозяина бизнеса.

Link to comment
Share on other sites

Ivan_Ivanovich : 14 Июл 2014 - 09:49

Ну про які податки з точки зору працівника Ви кажете? Про ті, які роботодавець за Вас платить і ви їх навіть в руках не тримаєте?

 

Это же уже обсуждалось, не так ли?

Работодатель не платит налоги за работника. Работодатель платит свои налоги, а работник платит свои.

Просто работодатель исполняет роль налогового агента.

Link to comment
Share on other sites

Это значит что голимый клерк-лузер в NASA будет тебя уважать и говорить "ку".

Хотя вряд ли он вообще сможет что-то сказать, так как его пути никогда не пересекутся с путями хозяина бизнеса.

 

Чому це? Виженуть його в три шиї з НАСА, і з`ясується що насправді він нічого в житті робити не вміє. Прийде проситися до хазяїна на роботу.

Link to comment
Share on other sites

Это значит что голимый клерк-лузер в NASA будет тебя уважать и говорить "ку".

Хотя вряд ли он вообще сможет что-то сказать, так как его пути никогда не пересекутся с путями хозяина бизнеса.

Ну разве что "клерк НАСА" наймет того "хозяина" постричь ему газон.

Причем наймет с уважением!

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

шановні - а шо то за така штука ЄС котра має свій парламент та свого президента але громадяни котрого не мають одинакових прав знаходячись в різних країнах цього утворення?

 

я розумію що мовна політика це дуже тонка річ але коли австрійська фірма викликає спеціаліста з Шотландії для розвитку нафтового бізнесу то цей спеціаліст з ЄС наймає юр контору котра йому робить локалізацію - що є всього навсього переклад на німецьку документів - а чо всі довольні - юр фірма отрмала своє фіі, бюрократ заніс документи в комп"ютер але от бізнес і спеціаліст заплатили невідомо за що 

потім той спеціаліст робить ноги бо дружина роботу не знайде а діти в локальну школу не підуть бо до 10 років жили в Шотландії

це просто ілюстрація як соціалістична Європа об"єднується

 

Вопрос необходимости бюрократа в Австрии общаться на 20+ языках и наречиях ЕС так и остался не раскрытым :)

Link to comment
Share on other sites

Это же уже обсуждалось, не так ли?

Работодатель не платит налоги за работника. Работодатель платит свои налоги, а работник платит свои.

Просто работодатель исполняет роль налогового агента.

даже не работодатель, а софтина.

Но Ваня уникальный чувак, у него и НДС платит продавец...

Link to comment
Share on other sites

Це означа яке до тебе буде ставлення людей. Створюєш ти продукт чи просто жереш створене іншими.

 

Кто создал айфон, Джобс и сборщик-китаец? Наверное, Джобс.

Кто изобрел лампочку в ее нынешнем виде, Эдисон или один из сотен его исследователей? Наверное, не Эдисон.

Просто обоготворение того, кто сумел подгрести под себя некоторые финансовые потоки, удачно ими управляя, как-то не очень правильно.

 

Другими словами, когда вы приходите в банк, то видите деньги банка ("банкир к успеху пришел", йоу, а вы все лохи). А я вижу свои деньги, которые просто дал банку подержать.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...