Перейти до змісту

Посмотрел я на отношение ЕС к украинцам и подумал, что украинцам от них надо только безвизовый режим...


Recommended Posts

Відкрийте сайт ЄС, дивитесь їх директиви, стандарти тощо і порівняйте з нашими стандартами, а краще з нашими реаліями, тому як вони, реалії, не відповідають навіть нашим прийнятим правилам.

А нельзя было не посылать меня куда то в просто ответить что именно вас не устраивает?

Или как в том анекдоте вас ВСЕ НЕ УСТРАИВАЕТ :D

 

Один пример хотя бы приведите

Link to comment
Share on other sites

Это может иметь значение при индивидуальной эмиграции "в Европу".

При чем тут интеграция страны Украина с ЕС?

ну кагбе этот момент и обсуждается. Европа ВС США.

По большому щету к интеграции страны это не относится но вносит корективы по отношению страны акцептора к стране донору.

Link to comment
Share on other sites

ОК, я переформулюю, щоб не було куди з'їжджати.

 

Питання стоїть так: Чи впевнені ми, що ЄС вступить у війну з РФ, у випадку ,якщо населення однієї з частин України (яка буде членом ЄС на той момент) проведе псевдореферендум як в Криму? Чи впевнені ви, що референдум не оцінить нейтрально ОБСЄ, а європолітики не обмежаться глибокою стурбованістю?

 

 

Ні звичайно. Це питання української влади.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

соціалістична європа, разом із канадою і австралією це найкраща форма суспільного устрою якє змогло створити людство на даному історичному етапі :tu:

не смотря на ЕС за всю Европу я бы не говорил... как по мне есть моменты и движняки.

Link to comment
Share on other sites

соціалістична європа, разом із канадою і австралією це найкраща форма суспільного устрою якє змогло створити людство на даному історичному етапі :tu:

 

Європа це повне лівацьке гівно. не мішай в це гівно Канаду, якщо твоя ласка.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

не смотря на ЕС за всю Европу я бы не говорил... как по мне есть моменты и движняки.

звичайно мова іде за "старий світ" в основному північна європа включаючи юк і скандинавію.

 

доречі щодо членства в єс, нейтральна норвегія прекрасно себе почуває, так там є нафта і газ, але і україна має неменший економічний потенціалв тому ж с/г, лиш би умови відповідні для розвитку забезпечити.

Європа це повне лівацьке гівно. не мішай в це гівно Канаду, якщо твоя ласка.

які конкретно претензії до європи, вуйку? :D

Link to comment
Share on other sites

А нельзя было не посылать меня куда то в просто ответить что именно вас не устраивает?

Или как в том анекдоте вас ВСЕ НЕ УСТРАИВАЕТ :D

 

Один пример хотя бы приведите

я ще лінивіше за вас, але тільки заради вас цитата: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/994_b43/print1405345235345178: Статья 5  

Запрет на занятие недобросовестной коммерческой деятельностью

1. Коммерческая деятельность, признаваемая недобросовестной, запрещена.

2. Коммерческая деятельность является недобросовестной в случае, если:

a) она противоречит требованиям профессиональной этики,

и

b) она существенно искажает или может существенно исказить экономическое поведение среднестатистического потребителя, на которого эта деятельность направлена или кому она адресована, или группы потребителей, если деятельность направлена на определенную группу потребителей, в отношении определенного товара.

3. Коммерческая деятельность, которая может существенно исказить экономическое поведение только четко определенной группы потребителей, подверженных влиянию коммерческой деятельности в силу каких-либо психических или физических отклонений, возраста или доверчивости, когда продавец имел возможность предугадать их поведение, должна быть оценена с точки зрения среднестатистического потребителя такой группы людей.

4. В частности, коммерческая деятельность считается недобросовестной, если:

a) она вводит потребителей в заблуждение (статья 6 и статья 7),

или

b) она является агрессивной (статья 8 и статья 9).

І візьміть будь яке комерційне підприємство на відповідність. Прикладів можна 1000000 +маленький візок

Link to comment
Share on other sites

звичайно мова іде за "старий світ" в основному північна європа включаючи юк і скандинавію.

 

доречі щодо членства в єс, нейтральна норвегія прекрасно себе почуває, так там є нафта і газ, але і україна має неменший економічний потенціалв тому ж с/г, лиш би умови відповідні для розвитку забезпечити.

які конкретно претензії до європи, вуйку? :D

 

Іван Іванович все толково озвучив. Податки, забюрократизованість, корупція. Надзвичайно високе безробіття і непідйомний соціал. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну на вся все ж таки

 

Практично вся. Вершина мрій пересічного європейця це не пильна урядова робота чи офісний планктон у мегакорпорації а не власний бізнес. Хоча безумовно є вийнятки.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Іван Іванович все толково озвучив. Податки, забюрократизованість, корупція. Надзвичайно високе безробіття і непідйомний соціал. 

податки мене цілком влаштовують,

тільки зїздивши в україну розумую, що таке справжня бюрократія і корупція

соціал зараз ріжуть по максимуму, навіть такі успішні країни як швеція і англія, тому, не читай наніч московських газет © :)

Link to comment
Share on other sites

Практично вся. Вершина мрій пересічного європейця це не пильна урядова робота чи офісний планктон у мегакорпорації а не власний бізнес. Хоча безумовно є вийнятки.

от нах мені власний бізнес??? це виключно український бзік такий? власний бізнес це 25 годинний робочий день, ні нормальних вихідних, ні відпустки, ні лікарняного, 80% тих хто його починає закінчують провалом, і це не просто цифри зі стелі, а статистика, яка говорить про те що здатність вести власний бізнес властиво 20% населення, решта просто немає то того хисту, то нашо пхатись?

Link to comment
Share on other sites

податки мене цілком влаштовують,

тільки зїздивши в україну розумую, що таке справжня бюрократія і корупція

соціал зараз ріжуть по максимуму, навіть такі успішні країни як швеція і англія, тому, не читай наніч московських газет © :)

 

Ти ж спитав про мої претензії. Я відповів. Попри маргінальні позитивні зміни набагато більше тих хто хоче тільки жерти. Це саме те від чого толкові і інціативні люди і тікали в Новий Світ. 
 
Так, для України навіть засранка-Європа крок вперед. Але ніяк не для Канади чи Америки.
Змінено користувачем outsider
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Практично вся. Вершина мрій пересічного європейця це не пильна урядова робота чи офісний планктон у мегакорпорації а не власний бізнес. Хоча безумовно є вийнятки.

ну так. У вийнятків занадто мало "ваги".

Мені особисто Даля Грибаускайте дуже симпатична, не боїться називати речі своїми іменами

Link to comment
Share on other sites

от нах мені власний бізнес??? це виключно український бзік такий? власний бізнес це 25 годинний робочий день, ні нормальних вихідних, ні відпустки, ні лікарняного, 80% тих хто його починає закінчують провалом, і це не просто цифри зі стелі, а статистика, яка говорить про те що здатність вести власний бізнес властиво 20% населення, решта просто немає то того хисту, то нашо пхатись?

 

 

Ось я про це і кажу. Людині з ініціативою в Європі робити нема чого. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

я ще лінивіше за вас, але тільки заради вас цитата: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/994_b43/print1405345235345178:

Статья 5

Запрет на занятие недобросовестной коммерческой деятельностью

1. Коммерческая деятельность, признаваемая недобросовестной, запрещена.

2. Коммерческая деятельность является недобросовестной в случае, если:

a) она противоречит требованиям профессиональной этики,

и

b) она существенно искажает или может существенно исказить экономическое поведение среднестатистического потребителя, на которого эта деятельность направлена или кому она адресована, или группы потребителей, если деятельность направлена на определенную группу потребителей, в отношении определенного товара.

3. Коммерческая деятельность, которая может существенно исказить экономическое поведение только четко определенной группы потребителей, подверженных влиянию коммерческой деятельности в силу каких-либо психических или физических отклонений, возраста или доверчивости, когда продавец имел возможность предугадать их поведение, должна быть оценена с точки зрения среднестатистического потребителя такой группы людей.

4. В частности, коммерческая деятельность считается недобросовестной, если:

a) она вводит потребителей в заблуждение (статья 6 и статья 7),

или

b) она является агрессивной (статья 8 и статья 9).

І візьміть будь яке комерційне підприємство на відповідність. Прикладів можна 1000000 +маленький візок

Ничего не понял, что тут не так.

Можете своими словами изложить?

Link to comment
Share on other sites

Практично вся. Вершина мрій пересічного європейця це не пильна урядова робота чи офісний планктон у мегакорпорації а не власний бізнес. Хоча безумовно є вийнятки.

+100

Link to comment
Share on other sites

ну кагбе этот момент и обсуждается. Европа ВС США.

По большому щету к интеграции страны это не относится но вносит корективы по отношению страны акцептора к стране донору.

Кагбе вопрос "Ассоциации с США" никем не обсуждается :)

Link to comment
Share on other sites

це скрізь так.

От я живу для того, щоб працювати. І не бачу у цьому нічого поганого. І не розумію чому я маю так багато платити тим, що працюють заради життя. І не просто маю платити, а зобов'язаний. І попробуй не заплати. Я не про зарплату. Я про соціальні платежі і податки.

Змінено користувачем Ivan_Ivanovich
Link to comment
Share on other sites

Ничего не понял, что тут не так.

Можете своими словами изложить?

по-перше,вірно, тут все так, в по-друге, важко своїми словами, проте, наприклад,  якщо журналістика є комерційною діяльністю, а це 99%, то наприклад, "купуй тільки українське" є протиріччя цієї директиви, а значить забороняється. За проф. етику навіть не згадую. І з цим, це приклад, в Європу. Будь ласка, я ЗА, а вони?

Link to comment
Share on other sites

гм, а ви розумієте, що більшість європрихильників розглядають вступ до ЄС як захист від росії?

 

Я бачу певні споживацькі настрої. Наскільки вони поширені мені важко сказати.

Link to comment
Share on other sites

@Ivan_Ivanovich,

 

а ви в ЄС на півночі жили? ну там Данія, Швеція? Бо якщо ні, то ви ще не бачили справжнього соціалізму, бездумного і безпощадного))

Достатньо того, що в Швеції в мене була фірма.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...