Перейти до змісту

Посмотрел я на отношение ЕС к украинцам и подумал, что украинцам от них надо только безвизовый режим...


Recommended Posts

Це не прийнятно для самого ЄС. Тоді росіяни можуть купити якогось словака з приводу ЛЮБОГО рішення. Не тільки українського. 

І купують. І як це змінити? Створити просту більшість для прийняття рішення. Ну так цього не хочуть багато європейських країн.

Link to comment
Share on other sites

І так як в Турції не буде. Суть справи якраз в тому що з європейцями треба працювати і знаходити взаємоприйнятні рішення. А то крім ниття що "злі німці" нас не розуміють нічого не чути. Німці, з мого досвіду, цілком раціональні люди і сприймають раціональні аргументи.

ну видимо у путина аргументы по нашему уничтожению вполне рациональны. думаешь посостязатся? опять же впереди танки под берлином.

Link to comment
Share on other sites

Пане Аутсайдер, я двадцять років живу у ЄС. І повірте знаю про що кажу. При тій системі прийняття рішень яка є в ЄС і тому стану справ з Росією який є, шанси України майже нуль просто щоб не сказати нуль.

 

Ну я теж пане Іване наче не в тім`я битий. Ще десять років тому було "нуль шансів" на вступ до СОТ без згоди РФ, потім було "нуль шансів" на угоду про асоціацію без згоди РФ, зараз "нуль шансів" на вступ. У України в Європі багато не тільки ворогів а і друзів. І з ними треба працювати а не розводити руками що "все пропало".

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Пане Аутсайдер, я двадцять років живу у ЄС. І повірте знаю про що кажу. При тій системі прийняття рішень яка є в ЄС і тому стану справ з Росією який є, шанси України майже нуль просто щоб не сказати нуль.

Ну и юх с ними. Бриты он кагбе в ЕС а кагбэ и нет и че ?

Не, нам ЕС нах не нада. Кредиты ? Да еслиб вернуть что Янык запиздил то мыб сами кредиты выдавали. Торговля да, визв там туда сюда, но главное нам надо патриотов во власть которые понимают что в гробу карманов нету.

Link to comment
Share on other sites

Це не прийнятно для самого ЄС. Тоді росіяни можуть купити якогось словака з приводу ЛЮБОГО рішення. Не тільки українського. 

 

вроді би вони не робили цього раніше 

як на вашу думку приймалися рішення про побудову північного газопроводу?

 

чи може дружба між Шрьодером та Путіним і Берлусконі та Путіним не має ніякого відношення до позицій цих країн в теперішній кризі?

 

ЄС буде конати бо не може не конати структура з національними органами управління котрі попутно дублюються на рівні ЄС з однією валютою але різними податковими режимами та окремими бюджетами без єдиної армії і навіть без єдинної імміграційної політики в межах того ж ЄС

Link to comment
Share on other sites

ну видимо у путина аргументы по нашему уничтожению вполне рациональны. думаешь посостязатся? опять же впереди танки под берлином.

 

А що є варіанти? Перемолотити достатньо кацапів і буде вагомий аргумент. Кількість танків у Володимира Володимировича не безмежна.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну я теж пане Іване наче не в тім`я битий. Ще десять років тому було "нуль шансів" на вступ до СОТ без згоди РФ, потім було "нуль шансів" на угоду про асоціацію без згоди РФ, зараз "нуль шансів" на вступ. У України в Європі багато не тільки ворогів а і друзів. І з ними треба працювати а не розводити руками що "все пропало".

Я не пропоную розводити руками. Але і шукати найважчий шлях також вважаю не потрібним. Треба реально дивитися на речі.

Link to comment
Share on other sites

Ну и юх с ними. Бриты он кагбе в ЕС а кагбэ и нет и че ?

Не, нам ЕС нах не нада. Кредиты ? Да еслиб вернуть что Янык запиздил то мыб сами кредиты выдавали. Торговля да, визв там туда сюда, но главное нам надо патриотов во власть которые понимают что в гробу карманов нету.

 

Брити це один із світових фінансових центрів світу з наявністю купи лояльних країн по світу - колишніх колоній

- тому їхні стосунки з ЄС це дуже специфічна річ котру Україна ніколи не повторить

Змінено користувачем ivan ukrainets1
Link to comment
Share on other sites

І купують. І як це змінити? Створити просту більшість для прийняття рішення. Ну так цього не хочуть багато європейських країн.

 

Повернутися до коренів. Коли ЄС це торговий клуб а не політичне об`єднання. Власне до цього по-моєму і йде. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не пропоную розводити руками. Але і шукати найважчий шлях також вважаю не потрібним. Треба реально дивитися на речі.

 

А я думаю що перш за все треба керуватися українським інтересом. Легкі відповіді дуже часто не самі правильні.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Глупо обсуждать целесообрахность вступления Украины в ЕС, потому что ближайшие лет 15 (минимум) это нереально в принципе.

2. Если так не хочется и нудит от ЕС, то зачем подписывать соглашения, морочить себе и людям голову?

3. Чем вы отличаетесь от кацапов, которые гавкают в сторону Запада и тут же мечтают о безвизовом режиме?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я думаю що перш за все треба керуватися українським інтересом. Легкі відповіді дуже часто не самі правильні.

А я й куруюся перш за все українським інтересом.

Link to comment
Share on other sites

1. Глупо обсуждать целесообрахность вступления Украины в ЕС, потому что ближайшие лет 15 (минимум) это нереально в принципе.

2. Если так не хочется и нудит от ЕС, то зачем подписывать соглашения, морочить себе и людям голову?

3. Чем вы отличаетесь от кацапов, которые гавкают в сторону Запада и тут же мечтают о безвизовом режиме?

1. Вовсе нет. Ясность в этом вопросе,  соответсвующая стратегия развития отношений.

2. Экономика. Торговля, визы и т.д. Не более того.

3. Сори но где гавканье ? Все допысувачи более чем лоялны в отношении западных партнеров.

Link to comment
Share on other sites

1. Глупо обсуждать целесообрахность вступления Украины в ЕС, потому что ближайшие лет 15 (минимум) это нереально в принципе.

2. Если так не хочется и нудит от ЕС, то зачем подписывать соглашения, морочить себе и людям голову?

3. Чем вы отличаетесь от кацапов, которые гавкают в сторону Запада и тут же мечтают о безвизовом режиме?

 

 

От не люблю Кумпеля з його вічною розпальцовкою, а тут раптом діло мужик каже. Якщо з Європою працювати питання про те давати чи не давати членство через п`ятнадцять років взагалі стояти не буде. Це буде чисто формальність по приведенню юридичного стану справ до фактичного.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чем вы отличаетесь от кацапов, которые гавкают в сторону Запада и тут же мечтают о безвизовом режиме?

 

Тим шо

а) гавкають кацапи, а не ми

б) фактично не ми, а кацапи мають ну не безвізовий, а, так би мовити, "платний", формальний в'їзд в ЄС

в) у нас нема газу

Link to comment
Share on other sites

ЄС буде конати бо не може не конати структура з національними органами управління котрі попутно дублюються на рівні ЄС з однією валютою але різними податковими режимами та окремими бюджетами без єдиної армії і навіть без єдинної імміграційної політики в межах того ж ЄС

 

По сути главному костяку этого пространства уже 70 лет.

Просто процесс постоянно в динамике, связи крепли как качественно так и количественно, путем расширения количества участников. В результате степень интеграции дошла до единой валюты, Европарламента, унификации законодательств, прозрачности границ.

Через 10 или 20 лет могут прозойти обратные процессы. Никто не знает как будет и какие факторы ожидают Европу. Но существует стратегия и фундаментальные основы. Поэтому если распадется формальная структура ЕС, с самими странами и их связями ничего глобального не произойдет...

Link to comment
Share on other sites

1. Глупо обсуждать целесообрахность вступления Украины в ЕС, потому что ближайшие лет 15 (минимум) это нереально в принципе.

2. Если так не хочется и нудит от ЕС, то зачем подписывать соглашения, морочить себе и людям голову?

3. Чем вы отличаетесь от кацапов, которые гавкают в сторону Запада и тут же мечтают о безвизовом режиме?

Ну это старинная украинская традиция - самим ни хрена не делать и ныть "нас никто не любит, никому мы не нужны"...

 

Меня удивляет, что И.И. опять поднял эту тему. В первый раз он на ФУПе ныл "зачем украинцам Европа", еще во время топтания Фьодорыча...

Тогда ему объяснили зачем. Сейчас вторая попытка :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну это старинная украинская традиция - самим ни хрена не делать и ныть "нас никто не любит, никому мы не нужны"...

 

Меня удивляет, что И.И. опять поднял эту тему. В первый раз он на ФУПе ныл "зачем украинцам Европа", еще во время топтания Фьодорыча...

Тогда ему объяснили зачем. Сейчас вторая попытка :D

Наверное мне просто Европа надоела. Хочу в Америку.:)

Link to comment
Share on other sites

Український інтерес це інтеграція з Заходом. Захід він може і хєровий, доки не глянеш на альтернативи.

Так, я принциповий прихильник руху України на Захід. Але Захід також різний. Соціалістична Європа мене втомила.

Link to comment
Share on other sites

Тим шо

а) гавкають кацапи, а не ми

б) фактично не ми, а кацапи мають ну не безвізовий, а, так би мовити, "платний", формальний в'їзд в ЄС

в) у нас нема газу

 

та ладно, послушать украинцев так они ничем не меньше обижены Европой чем кацапы. Пидарасы, зажиревшие гейропейцы, фашисты и т.д. Визу нам не дают, проверяют как преступников и т.п.

 

Какой процент винит за такие процедуры свою собственную власть, которая не может навести порядок в вопросах, без которых никакого безвизового режима не будет. Говорено об этом переговорено сотни раз, а виноваты опять "гейропейцы".

А теперь представим, что такая точка зрения вышла из быта в официальную позицию и европеййский политикум с ней ознакомился. Какого отношения вы ожидаете в этом случае?

Link to comment
Share on other sites

Наверное мне просто Европа надоела. Хочу в Америку.:)

Для того что бы украинцам "Европа надоела" они должны в ней пожить вначале.

А пока Украина даже не ратифицировала Ассоциацию с ЕС, никак не может сделать первый шаг в тот европейский дом.

Link to comment
Share on other sites

Ну это старинная украинская традиция - самим ни хрена не делать и ныть "нас никто не любит, никому мы не нужны"...

 

Меня удивляет, что И.И. опять поднял эту тему. В первый раз он на ФУПе ныл "зачем украинцам Европа", еще во время топтания Фьодорыча...

Тогда ему объяснили зачем. Сейчас вторая попытка :D

у него просто иссяк чемоданчик трольных тем, пошел второй круг...

Link to comment
Share on other sites

Так, я принциповий прихильник руху України на Захід. Але Захід також різний. Соціалістична Європа мене втомила.

 

Мене ще соціалістична Україна втомила. Українці, до речі, тут чудово в європейський ландшафт вписуються.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так, я принциповий прихильник руху України на Захід. Але Захід також різний. Соціалістична Європа мене втомила.

А в чем "усталость" заключается, в высоком уровне налогов, что ли?

Или в плохом медицинском обслуживании, ужасном состоянии дорог, взяточничестве и коррупции на всех уровнях сверху до низу...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...