Перейти до змісту

Посмотрел я на отношение ЕС к украинцам и подумал, что украинцам от них надо только безвизовый режим...


Recommended Posts

 

 

От ЕС в первую очередь визы. И даже не надо Безвизовый режим. Хотя бы мультивизы хотя бы на 3 года

 

Кожен мислить із своєї колокольні... :)

 

Візи/безвізи - це чи не найостанніша проблема у відносинах ЄС-Україна

Link to comment
Share on other sites

Те же США уже стандартно украинцам выдают 5- летние визы. Скоро 10- летние начнут выдавать. А что ЕС?

 

Моя мама тільки третього дня отримали десятирічну Американську візу, взагалі без інтерв`ю. Просто за запитом через інтернет. З Європою просто непорівняно. 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ні, на жаль.

приєднають самі, без нашої згоди.

що собссно зараз і відбувається.

 

Абсолютно вірно. Приєднавшись до ЄС Україна принаймі матиме право голоса при прийнятті рішень. А зараз всеодно доводиться грати по їх правилах і без права голоса.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановні єврофани.

А ви часом не плутаєте ЄС з НАТО?

Як по можливостях та по необхідності для України в даній ситуації?

 

Ні, ЄС це торговий клуб а НАТО це оборонний союз :)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ні, ЄС це торговий клуб а НАТО це оборонний союз :)

 

дуже глибока помилка так думати. ЄС це економічний клуб, а для торгових стосунків якраз існує асоціація.

 

Абсолютно вірно. Приєднавшись до ЄС Україна принаймі матиме право голоса при прийнятті рішень. А зараз всеодно доводиться грати по їх правилах і без права голоса.

а чому? чому доводиться?

Link to comment
Share on other sites

Есть такое дело как экономика. Произвели мы, например, условную машину. Ее можно продать в США и в ЕС. В ЕС доставить стоит 10% от стоимости, а в США 50%. Где она будет лучше продаваться?

:tu:  Вот, правильный ответ.

Абаменков, Вы наверное не в курсе, что ОЧЕНЬ часто доставить что-нибудь в США ДЕШЕВЛЕ чем в Европу. 

Абсолютно вірно. Приєднавшись до ЄС Україна принаймі матиме право голоса при прийнятті рішень. А зараз всеодно доводиться грати по їх правилах і без права голоса.

А нам хтось обіцяє приєднання до ЄС?

Link to comment
Share on other sites

дуже глибока помилка так думати. ЄС це економічний клуб, а для торгових стосунків якраз існує асоціація.

 

Ні, саме економічний клуб який все пробують перетворити на політичний. А доводиться тому що ми з ними хочемо торгувати. Ось як ти думаєш мати пару єврокомісарів з України це буде плюс чи мінус при прийнятті рішень?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А куди вони подінуться. Україна відповіда всім формальним критеріям. Від ринкової економіки до політичних свобод.

Хтозна.... знайдуть до чого приколупатися. Он Хорватію скільки динаміли....

Link to comment
Share on other sites

Абаменков, Вы наверное не в курсе, что ОЧЕНЬ часто доставить что-нибудь в США ДЕШЕВЛЕ чем в Европу. 

А нам хтось обіцяє приєднання до ЄС?

ПРедлагаю спросить по другому. Какие будут плюшки если мы будем штатом ЕС ?

 

Я против ЕС, эти ихние законы бюрократия... глубокая торговля без пошлин по максимуму + ноувиза.

И копать в сторону Бритишей с Янками во всех вопросах и главное в оборонке.

 

Вопрос по ЕС открыт :)

Link to comment
Share on other sites

А куди вони подінуться. Україна відповіда всім формальним критеріям. Від ринкової економіки до політичних свобод.

 

 турція вже 14 років кандидат в члени

 

 все залежить не від формальних критеріїв

 

а від бажання ес.

Link to comment
Share on other sites

 турція вже 14 років кандидат в члени

 

 все залежить не від формальних критеріїв

 

а від бажання ес.

не скажу за всю Одесу, но здаеца мне что Турков все устраивает. По крайней мере на данный момент.

Link to comment
Share on other sites

Хтозна.... знайдуть до чого приколупатися. Он Хорватію скільки динаміли....

 

 

Ну так Хорватія ж врешті-решт своє взяла? З Асоціацією он теж скільки динамили. Тут якраз ситуація де треба розуміти і постійно продавлювати український інтерес. А український інтерес поляга, крім всього іншого і в участі при формулюванні позицій ЄС.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ПРедлагаю спросить по другому. Какие будут плюшки если мы будем штатом ЕС ?

 

Я против ЕС, эти ихние законы бюрократия... глубокая торговля без пошлин по максимуму + ноувиза.

И копать в сторону Бритишей с Янками во всех вопросах и главное в оборонке.

 

Вопрос по ЕС открыт :)

 

 

А Україна вже штат ЄС. Тільки без права голосу. Це те що я пробую пояснити. Ми вже по факту виконуємо всі директиви ЄС, але не маємо впливу на процес їх прийняття.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ЄС просто розколиться 

рано чи пізно це станеться 

не може в одній структурі ужитися пофігіст грек з підприємливим бритом

чи пихатий шваб/баварець з румином чи болгарином

воно вже тріщить по швах

сила структури перевіряється в кризові моменти і криза в Україні вже вносить деструктивні тенденції на фоні того що вибори в Європарламент виграли нацики 

і це буде лише посилюватися 

без колоній Європа завжди була бідним континентом 

а зараз їхній соціалізм скоро доконає те що є

це привіт 1968 коли вся та шваль що робила революцію по Європі зараз керує і є політ істеблішментом 

вон в США є наочний приклад революції 1968 року - Детройт - бо на щастя там не було такої концентрації люмпенів в одному місці

 

так що союз вугілля та металу котрий по сутті є німецьким проектом зайшов занадто далеко і має або повернутися до свого нормалного стану або йти далі 

а далі йти не дадуть місцеві нацики

 

Україні тре відроджувати історичні зв"язки котрі були в Речі Посполитій та Туреччиною 

при чому що ті що ті союзники США нга противагу вісі Париж-Берлін

Link to comment
Share on other sites

Ну так Хорватія ж врешті-решт своє взяла? З Асоціацією он теж скільки динамили. Тут якраз ситуація де треба розуміти і постійно продавлювати український інтерес. А український інтерес поляга, крім всього іншого і в участі при формулюванні позицій ЄС.

 

Хорватію взяли лише тому що європейці скупили там нерухомості по саме не балуйся

і як тепер бідному німцю захищати своє майно якщо воно не в ЄС?

Link to comment
Share on other sites

А Україна вже штат ЄС. Тільки без права голосу. Це те що я пробую пояснити. Ми вже по факту виконуємо всі директиви ЄС, але не маємо впливу на процес їх прийняття.

А можно развернуть что за дериктивы (кроме стандартов в промыщленности что само по себе хорошо ящитаю)? Или по другому, какие есть дериктивы которые нам плохо ?

Я реально не в теме :)

Ну и какие нам нащяки даст оф ЕС? Я не вижу никаких если че....

 

Пока + никаких, тока жопа от ЕС...

Змінено користувачем Reader
Link to comment
Share on other sites

Кожен мислить із своєї колокольні... :)

 

Візи/безвізи - це чи не найостанніша проблема у відносинах ЄС-Україна

это показатель отношения. франция дает уским мультивизы испания тоже. а украине дни считает на пальцах. туристам. после анексий и воен.

Link to comment
Share on other sites

А куди вони подінуться. Україна відповіда всім формальним критеріям. Від ринкової економіки до політичних свобод.

Прикладу Турції мало? Там формально вже років 40 як все добре.

Link to comment
Share on other sites

А можно развернуть что за дериктивы (кроме стандартов в промыщленности что само по себе хорошо ящитаю)? Или по другому, какие есть дериктивы которые нам плохо ?

Я реально не в теме :)

Ну и какие нам нащяки даст оф ЕС? Я не вижу никаких если че....

 

Не тільки в промисловості, у фінансах, бюджетній і кредитній політиці. В податках і в торгових квотах. Всі ці рішення зараз приймаються без нас.

Прикладу Турції мало? Там формально вже років 40 як все добре.

 

А прикладу Швеції чи Польщі що, взагалі нема?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хорватію взяли лише тому що європейці скупили там нерухомості по саме не балуйся

і як тепер бідному німцю захищати своє майно якщо воно не в ЄС?

 

От я ж і кажу. Хорвати знайшли спосіб вирішення питання а не нили про те що ЄС їх не розуміє.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не тільки в промисловості, у фінансах, бюджетній і кредитній політиці. В податках і в торгових квотах. Всі ці рішення зараз приймаються без нас.

 

А прикладу Швеції чи Польщі що, взагалі нема?

Так як в Польщі в нас не буде. Хоча б тому, що власне єднання поляків і українців не хоче Німеччина.

Link to comment
Share on other sites

От я ж і кажу. Хорвати знайшли спосіб вирішення питання а не нили про те що ЄС їх не розуміє.

думаю когда советские танки въедут в хорватию, толстые и обленившиеся швабы полезут в погреба. и будут жыденько скулить.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І взагалі, при існуючій на сьогодні системі прийняття рішень в ЄС, шанси України стати членом ЄС дорівнюють нулю хоча б тому, що росіяни завжди куплять якогось угорця чи словака і все!

Link to comment
Share on other sites

Так як в Польщі в нас не буде. Хоча б тому, що власне єднання поляків і українців не хоче Німеччина.

 

І так як в Турції не буде. Суть справи якраз в тому що з європейцями треба працювати і знаходити взаємоприйнятні рішення. А то крім ниття що "злі німці" нас не розуміють нічого не чути. Німці, з мого досвіду, цілком раціональні люди і сприймають раціональні аргументи.

Link to comment
Share on other sites

І взагалі, при існуючій на сьогодні системі прийняття рішень в ЄС, шанси України стати членом ЄС дорівнюють нулю хоча б тому, що росіяни завжди куплять якогось угорця чи словака і все!

 

Це не прийнятно для самого ЄС. Тоді росіяни можуть купити якогось словака з приводу ЛЮБОГО рішення. Не тільки українського. 

Link to comment
Share on other sites

І так як в Турції не буде. Суть справи якраз в тому що з європейцями треба працювати і знаходити взаємоприйнятні рішення. А то крім ниття що "злі німці" нас не розуміють нічого не чути. Німці, з мого досвіду, цілком раціональні люди і сприймають раціональні аргументи.

Пане Аутсайдер, я двадцять років живу у ЄС. І повірте знаю про що кажу. При тій системі прийняття рішень яка є в ЄС і тому стану справ з Росією який є, шанси України майже нуль просто щоб не сказати нуль.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...