Перейти до змісту

ЗАПРЕТИЛИ КОМПАРТИЮ


Recommended Posts

 

 


В данном случае победе над КПУ? Главное, чтоб она не была пирровой.

В данном случае мы говорим о первом шаге к тому, чтобы любая пророссийская партия в Украине была вне закона.

Что до пирровой, то в общем так можно сказать о чем угодно. Это добавляет фразе окрас горечи и неуверенности; и я вот думаю - а зачем вы так пишете? :) Вы правда думаете, что "запретность" партии дает ей какие-то особенные электоральные привелегии? Особенно на электоральном поле современных "коммунистов"? )

Link to comment
Share on other sites

 

 


нехай подякують основній лугандонській бидломасі, яка привела до себе війну

Поиск виноватых в широких массах - априори неконструктивная вещь. Чем кого-то за что-то благодарить, нужно думать о том, как будем поддерживать укрепление и доминирование проукраинских сил в освобожденных регионах.

Link to comment
Share on other sites

В данном случае мы говорим о первом шаге к тому, чтобы любая пророссийская партия в Украине была вне закона.

Что до пирровой, то в общем так можно сказать о чем угодно. Это добавляет фразе окрас горечи и неуверенности; и я вот думаю - а зачем вы так пишете? :) Вы правда думаете, что "запретность" партии дает ей какие-то особенные электоральные привелегии? Особенно на электоральном поле современных "коммунистов"? )

 

Я думаю только о том, чтобы не навредить и правильности расстановки приоритетов в борьбе за государственность Украины.

Змінено користувачем Ариана
Link to comment
Share on other sites

Нажаль, для одних це вурдалак, а для інших - "атєц радной". :( Як існують фанати Сталіна, так існують і фанати Гітлера. Завдання - зробити їхню кількість статистично нікчемною.

в этом то и дело, что огромное число фанатов Сталина искренне не понимают, что это было за чудовище. я считаю, что если даже ничтожная часть верующих в этого душегуба раскроет глаза на факты и сделает из них выводы, это уже будет победой общества над своим нелицеприятным прошлым. сродни тому, как Германия получила после Нюрнберга стойкий иммунитет к фашизму, нам просто необходим аналогичный процесс, чтобы попрощаться со своими красными химерами.

Змінено користувачем novikov
Link to comment
Share on other sites

я б не радів поки що, бо треба внаглу забороняти конкретно Комуністичну партію, комуністичну символіку і комуністичну ідеологію. 

і у законі треба чітко на це вказати, а не шукати якісь шпаринки.

зараз у Пороха просто з"явився привід для розпуску Ради, але якщо не заборонити КПУ, то вони матимуть шанс пролізти у наступну Раду.

Ідеологію? :fp1: В головах копирсатися? ВАУ. ;)

Link to comment
Share on other sites

А что даст запрет КПУ сейчас? Кто ваще к ним сильно прислушивается? Зато когда запретят, то популярность в геометрической прогресии вырастет. Нафига эти грабли?

І звідки така звичка, носити лайно у кишені?

Link to comment
Share on other sites

1. Законодавчий осуд комунізму, як ідеології. 

2. Заборона цієї ідеології, як людиноненависницької.

3. Остаточний відрив від совка.

4. Заборона вибирати зрадників у наступну Раду.

 

це як мінімум.

З першим-ОК.Другий пункт-херня на постном масле.Ідеологію неможливо заборонити.По третьому-совок вирвати з душ совкув на раз-два не вийде.по четвертому-заборонити обрати будь кого ,теж з розряду маячні.......Одже лише перший пункт на рівні політики .скажем сучасного європейського рівня. B-)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я думаю только о том, чтобы не навредить и правильности расстановки приоритетов в борьбе за государственность Украины.

Но мы ведь обсуждаем свершившееся событие. Оно из прошлого, поэтому априори не может являться объектом списка приоритетов. А вот будущие шаги - очень даже.

Link to comment
Share on other sites

 

 


З першим-ОК.Другий пункт-херня на постном масле.Ідеологію неможливо заборонити.

Зате цілком можливо зробити її забороненою. Що автоматично відвертає від неї широкі маси народу, хоча звичайно гарантує якусь кількість прихильників-нонконформістів, які ні на що не впливають.

 

 


По третьому-совок вирвати з душ совкув на раз-два не вийде.

На раз-два й не треба. Взагалі, "вирвати" - некоректний термін. Його потрібно чимось видавити. Логічно було б проукраїнською пропагандою. )

 

 


по четвертому-заборонити обрати будь кого ,теж з розряду маячні

Ну тобто ми зараз можемо піти обрати короля Харольда українським депутатом, чи як?

Заборона обрання - це юридична міра, а не маячня

Link to comment
Share on other sites

 

 


Запрет КПУ уже свершился ? или тока планируется

Насколько я понимаю, запрет КПУ пока лишь планируется.

Вы о нем как о сомнительном приоритете? Если да, то каковы альтернативы, которые исключают запрет КПУ (законотворческих ресурсов на это нужно не так чтобы много)?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Неточний, м'яко кажучи,  заголовок, буде тиражований ЗМІ і є припущення, що саме це збудить інтерес та підтримку КПУ, бо у нас такі є.

Особисто я гадаю що це просто стиль наших журноліздів, а не хитрий план :)

Link to comment
Share on other sites

Насколько я понимаю, запрет КПУ пока лишь планируется.

Вы о нем как о сомнительном приоритете? Если да, то каковы альтернативы, которые исключают запрет КПУ (законотворческих ресурсов на это нужно не так чтобы много)?

 

Альтернатива в пропаганде, изобличении, как следствие - сокращение электоральной базы. Нюрнберг состоялся после окончания войны, а не в процессе.

Link to comment
Share on other sites

Зате цілком можливо зробити її забороненою. Що автоматично відвертає від неї широкі маси народу, хоча звичайно гарантує якусь кількість прихильників-нонконформістів, які ні на що не впливають.

 

 

На раз-два й не треба. Взагалі, "вирвати" - некоректний термін. Його потрібно чимось видавити. Логічно було б проукраїнською пропагандою. )

 

 

Ну тобто ми зараз можемо піти обрати короля Харольда українським депутатом, чи як?

Заборона обрання - це юридична міра, а не маячня

Ви можете заборонити ОРГАНІЗАЦІЇ,які проповідують ту ідеологію(будь-яку),але не саму ідеологію.Типу- "олдбой .поки на руці,що потиснула мамка не зітреться "печать потиску" ніколи не кине чаєчку у ДУШІ :D .Тепер про совків-що закладено з молодих років в душу і виховання-залишиться там до смерті в тому чи іншому виді.Навіть якщо туди вкласти щось абсолютно протилежне-всеодно старе пробиватиметься.Повне зникнення совка можливе лише за стану фізичної смерті носія.-Ми можемо обрати будь -кого,не знаючи,що він несе в собі (бо не афішує).тому заборона обрання когось конкретного(який відомий) не виключає в собі обрання невідомого.який такий сами по поглядах і вчинках.Тому такий підхід-просто лозунг і реальний до здійснення.не там риємо.заборона,без пропозиції альтернативи і пропаганди її-хід в нікуди.

Змінено користувачем cynic
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ви можете заборонити ОРГАНІЗАЦІЇ,які проповідують ту ідеологію(будь-яку),але не саму ідеологію.

А більшого й не треба, ІМХО :)

 

 


Тепер про совків-що закладено з молодих років в душу і виховання-залишиться там до смерті в тому чи іншому виді.

Хай пробивається, які проблеми. Якщо РФ може використовувати ці "пориви" на свою користь, то й ми можемо.

 

 


заборона,без пропозиції альтернативи і пропаганди її-хід в нікуди.

Так тут питань нема. Це аксіома. Просто я ніяк не зрозумію - чому йде протиставлення заборона-альтернатива. Як на мене, це дві складові мінімально необхідного. Окремо одне від одного воно банально не працює.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Альтернатива в пропаганде, изобличении, как следствие - сокращение электоральной базы.

ну и тут собственно вопрос тот же - почему вы видите это как нечто отдельное и самостоятельное. у нас изобличения было, прямо скажем, достаточно. никуда коммунизм не делся, и выступали по ТВ обмылки, которые гордились что ихних дедов сталин расстрелял.

проукраинской пропаганды не хватало, да. повторение из курса изобличения не помешает, да. но запрет - не мешает ни проукраинской пропаганде, ни изобличению преступлений.

Link to comment
Share on other sites

да что же все так боятся?

лучше делать хоть что-то, чем постоянно оглядываться, всем ли понравилось

вон хуйло сколько всего наворотил и пох ему на мнение всех и никак пока не пострадал

а вы тут ссыте гомиков комиков запретить

Link to comment
Share on other sites

да что же все так боятся?

лучше делать хоть что-то, чем постоянно оглядываться, всем ли понравилось

вон хуйло сколько всего наворотил и пох ему на мнение всех и никак пока не пострадал

а вы тут ссыте гомиков комиков запретить

 

:fp1:

 

1. если бы мы тут решали, то давно бы уже запретили и ПМС повесили бы на Бессарабке.

2. хуйня - это когда пишут большими буквами ЗАПРЕТИЛИ КОМПАРТИЮ и это оказывается брехней

Link to comment
Share on other sites

Демократия начинается с запретов. :)

Демократия начинается с установления сильной гос. власти.

 

Наличие ОТКРЫТЫХ ВРАГОВ, которые ОТКРЫТО БОРЯТСЯ ПРОТИВ ГОС-ВЛАСТИ - в стране недопустимо.

Тем более в военное время.

 

Если разрешать КПУ, то чего не разрешить Гиркенда с его головорезами?

Цели у них одинаковы - вяликая паРаша...

Link to comment
Share on other sites

Демократия начинается с влияния народа на власть )

і одним з елементів цього впливу  (чи не найголовнішим) є критика влади, чи не так? І обмежувати критику влади - це шлях до "суверенної демократії".

Link to comment
Share on other sites

 

 


і одним з елементів цього впливу  (чи не найголовнішим) є критика влади, чи не так?

Отнюдь. Главным элементом является наличие гражданского общества и умение этого общества создавать рычаги влияния на происходящее в стране. А критика - это всего лишь второстепенный элемент, который в наших широтах любят подавать как главнейший )

Link to comment
Share on other sites

Президент дозволив Турчинову розігнати Компартію

Вівторок, 22 липня 2014, 22:14
 
 
 
Версія для друку Коментарі2
 

Президент Петро Порошенко підписав закон про зміни до регламенту парламенту, які дозволяють розпустити фракцію Комуністичної партії.

Про це повідомила прес-служба глави держави.

Згідно з документом, депутатська фракція (депутатська група), склад якої став меншим від мінімальної кількості депутатів, визначеної регламентом, через 15 днів після дня настання такого факту оголошується головою Верховної Ради розпущеною.

Крім того, закон № 1599-VII визначає право парламентаріїв, які були висунуті політичною партією, що за результатами виборів не взяла участь у розподілі депутатських мандатів, долучатися до складу депутатської фракції.

Як відомо, Верховна Рада ухвалила зміни до регламенту вдень 22 липня.

Українська правда

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...