Перейти до змісту

Тетяна Чорновол: Прощай Кабмін


Resident

Recommended Posts

Вона про це говорить постійно. Тільки хто ж її буде слухати?

Даруйте,  де?  Мені  дійсно  цікаво,  де  написано,  чи  прозвучало:

Я  зробила  те  то  й  те  то,  але  Той (прізвище)  зарубав.  А  Той  міг  би  пояснити  Чому?

Link to comment
Share on other sites

Даруйте,  де?  Мені  дійсно  цікаво,  де  написано,  чи  прозвучало:

Я  зробила  те  то  й  те  то,  але  Той (прізвище)  зарубав.  А  Той  міг  би  пояснити  Чому?

"Татьяна Чорновол требует уволить «участника мафиозной группировки» – зама Кличко"

 

http://antikor.com.ua/articles/11285-tatjjana_chornovol_trebuet_uvolitj_uchastnika_mafioznoj_gruppirovki__zama_klichko

 

Але мене більше переконує те, як на неї вз'їлися геть усі - із цим форумом включно. Особисто був би дуже підозріло налаштований до будь-якого "борцуна" з корупцією, якого б усі, особливо начальство, любили б та нахвалювали.

Link to comment
Share on other sites

"Татьяна Чорновол требует уволить «участника мафиозной группировки» – зама Кличко"

 

http://antikor.com.ua/articles/11285-tatjjana_chornovol_trebuet_uvolitj_uchastnika_mafioznoj_gruppirovki__zama_klichko

 

Але мене більше переконує те, як на неї вз'їлися геть усі - із цим форумом включно. Особисто був би дуже підозріло налаштований до будь-якого "борцуна" з корупцією, якого б усі, особливо начальство, любили б та нахвалювали.

 

А в БЮТ вона хоч одного корупціонера знайшла?

Link to comment
Share on other sites

"Татьяна Чорновол требует уволить «участника мафиозной группировки» – зама Кличко"

 

http://antikor.com.ua/articles/11285-tatjjana_chornovol_trebuet_uvolitj_uchastnika_mafioznoj_gruppirovki__zama_klichko

 

Але мене більше переконує те, як на неї вз'їлися геть усі - із цим форумом включно. Особисто був би дуже підозріло налаштований до будь-якого "борцуна" з корупцією, якого б усі, особливо начальство, любили б та нахвалювали.

Дякую  за  посилання.  Таким  чином,  людина  Кличка -  це  його  зам.  Бо  я  подумала,  що  хтось  з  його  партї.

Щодо  Тетяни,  то  ніхто  на  неї  особисто  не  вз'ївся.  Тим  більше  зараз,  коли  у  неї  таке  горе.

І  ще  питання.  Хто  призначає  замів  Кличку?  Президент?

Link to comment
Share on other sites

Дякую  за  посилання.  Таким  чином,  людина  Кличка -  це  його  зам.  Бо  я  подумала,  що  хтось  з  його  партї.

Щодо  Тетяни,  то  ніхто  на  неї  особисто  не  вз'ївся.  Тим  більше  зараз,  коли  у  неї  таке  горе.

І  ще  питання.  Хто  призначає  замів  Кличку?  Президент?

Цього не знаю. Навіть якщо формально й так, гадаю, проти бажання самого Кличка він не пішов би, зважаючи на вибори, наприклад, де сподівається спертись на більшість із "Ударом" включно.

Link to comment
Share on other sites

Прокиньтесь, на дворі 2014-й, а з БЮТ-ом ще Ющенко покінчив. (Заборонив балотуватися блокам - багато йому це дало.)

 

 

Мені просто цікаво наскільки вона керувалася у своїй діяльності політичними симпатіями. Думаю це достатньо очевидно що людина на цій посаді мусить бути абсолютно нейтральна в таких питаннях. Мені не сподобалося те що вона підкреслила членство в УДАРі.

Змінено користувачем outsider
Link to comment
Share on other sites

Дякую  за  посилання.  Таким  чином,  людина  Кличка -  це  його  зам.  Бо  я  подумала,  що  хтось  з  його  партї.

Щодо  Тетяни,  то  ніхто  на  неї  особисто  не  вз'ївся.  Тим  більше  зараз,  коли  у  неї  таке  горе.

І  ще  питання.  Хто  призначає  замів  Кличку?  Президент?

Це лише примусить притишити травлю на кілька днів. А ось як назвати оцей пасквіль:

 

http://antikor.com.ua/articles/9388-tetjana_chornovol_i_tut_zbrehala

 

"Очевидно, що балакучості Урядового уповноваженого треба покласти край і зробити це можна, з огляду на небажання Тетяни Миколаївни стулити свою пельку, лише в один спосіб – виявленням і знешкодженням джерел її поінформованості."

 

Підписаний "Володимир Бойко". Якщо це оцей Бойко:

 

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

 

то може вона дійсно зачепила крутяків, які не по зубах навіть Пороху, от її й хочутть здихатись?

Link to comment
Share on other sites

Це лише примусить притишити травлю на кілька днів. А ось як назвати оцей пасквіль:

 

http://antikor.com.ua/articles/9388-tetjana_chornovol_i_tut_zbrehala

 

"Очевидно, що балакучості Урядового уповноваженого треба покласти край і зробити це можна, з огляду на небажання Тетяни Миколаївни стулити свою пельку, лише в один спосіб – виявленням і знешкодженням джерел її поінформованості."

 

Підписаний "Володимир Бойко". Якщо це оцей Бойко:

 

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D0%BE_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%A1%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

 

то може вона дійсно зачепила крутяків, які не по зубах навіть Пороху, от її й хочутть здихатись?

Якщо  є  резонанс,  то  навіщо  тікати  з  посади?  Тетяна  ж  не  з  лякливих.  Крапля  камінь  точить,  а  антикорупційна  робота  "по  мановению  палочки"  не  робиться.  

Цікаво,  які  у  Тетяни  посадові  обов язки  і  можливості.  Кому  напряму  підпорядковується  у  своїх  діях?  Кому  повинна  писати  рапорти?  Президенту?  Думаю,  що  має  бути  інший  ланцюжок.

А  ще  все-таки  я  вважаю,  що  звільнення  з  посади  пов язане  з  передвиборчим  періодом.  Тому  шкребе.

Link to comment
Share on other sites

Якщо  є  резонанс,  то  навіщо  тікати  з  посади?  Тетяна  ж  не  з  лякливих.  Крапля  камінь  точить,  а  антикорупційна  робота  "по  мановению  палочки"  не  робиться.  

Цікаво,  які  у  Тетяни  посадові  обов язки  і  можливості.  Кому  напряму  підпорядковується  у  своїх  діях?  Кому  повинна  писати  рапорти?  Президенту?  Думаю,  що  має  бути  інший  ланцюжок.

А  ще  все-таки  я  вважаю,  що  звільнення  з  посади  пов язане  з  передвиборчим  періодом.  Тому  шкребе.

То й що? Відставка в потрібний час є одним із найуживаніших політичних прийомів. Які дають результати. Ось, наприклад, вже почали виправдовуватися:

 

"Дійсно, саме я зняв з порядку денного засідання Уряду 13 серпня затвердження Урядового законопроекту про створення Національної служби протидії корупції."

 

http://www.pravda.com.ua/columns/2014/08/19/7035240/

 

"Образ до Тетяни Чорновол не маю. Теж іноді хочеться плюнути і піти"

 

"Реально мене збентежило звинувачення у підігруванні інтересам Бойко, бо маю з ним свою війну."

 

Політика - справа непроста.

Link to comment
Share on other sites

Якщо  є  резонанс,  то  навіщо  тікати  з  посади?  Тетяна  ж  не  з  лякливих.  Крапля  камінь  точить,  а  антикорупційна  робота  "по  мановению  палочки"  не  робиться.  

Цікаво,  які  у  Тетяни  посадові  обов язки  і  можливості.  Кому  напряму  підпорядковується  у  своїх  діях?  Кому  повинна  писати  рапорти?  Президенту?  Думаю,  що  має  бути  інший  ланцюжок.

А  ще  все-таки  я  вважаю,  що  звільнення  з  посади  пов язане  з  передвиборчим  періодом.  Тому  шкребе.

 

 

Думаю що перш за все таки пов`язано зі смертю чоловіка. Їй тепер самій дитину піднімати. В такій ситуації не до роз`їздів і постійних шоу.

 

Потрібна невибаглива постійна робота з хорошим доходом і купою вільного часу. Депутатство тут саме те що треба.

 

 

P.S. Шкода лише що в депутати вона вирішила іти зі скандалом.

Змінено користувачем outsider
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Потрібна невибаглива постійна робота з хорошим доходом і купою вільного часу. Депутатство тут саме те що треба.

Щоб  тільки  нею  не  маніпулювали.

 

А  розборки  з  Семераком -  щонайменш  дивні.  В  одній  команді,  в  одній  справі  не  знаходити  консенсусу? М-да.

Link to comment
Share on other sites

Думаю що перш за все таки пов`язано зі смертю чоловіка. Їй тепер самій дитину піднімати. В такій ситуації не до роз`їздів і постійних шоу.

 

Потрібна невибаглива постійна робота з хорошим доходом і купою вільного часу. Депутатство тут саме те що треба.

 

 

P.S. Шкода лише що в депутати вона вирішила іти зі скандалом.

Нагадаю, що в депутати вона вже пробувала ходити. Теж із постійними скандалами.

Програла, при тому, що балатувалась на Львівщині. Там навіть лінивий виграв би (переміг злодюжка Дубнєвич, якщо не помиляюсь).

Чорновол просто не здатна до будь-якої системної роботи.

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Зібрав до купи цей відвертий ланцюжок :tu:

Неможливо боротися з корупцією локально. Успіх може бути лише за умови демонтажу корупційногенної системи в цілому. Будь-якого "відступника" система або знищить, або асимілює (99,99%).

От цікаво, чому мінусанув цей мій камент "колега" outsider?

Тому що вважаю такий підхід небезпечною демагогією. Особливо в купі з закликами до збройного повстання

 

Закликів до повстання я, правда, не робив. Проте констатую факт: "колега" бореться за збереження корупційної олігархічної системи і проти борців з цією системою - крапка!

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

по-моему четкий сигнал что никаких изменений не было и не будет....

Развели как котят (с).

 

Если так будет продолжаться... пора очередной сезон учить английский,

 

и езжать из Украины. Потому что НЕ Едины.

А коль если мы Едины, то регионцы должны все быть СУДИМЫ !

Link to comment
Share on other sites

Насколько я знаю, под марочкой люстрации этим комитетом практиковался мелкий и средний рекет, что и стало причиной ее отставки.

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

Насколько я знаю, под марочкой люстрации этим комитетом практиковался мелкий и средний рекет, что и стало причиной ее отставки.

 

Факти в студію, плиз, якщо знаєте.

Link to comment
Share on other sites

Так это чуть ли не в прямом эфире показывали, как данная Таня врывалась в некий офис с людьми с оружием "люстрировать" коммерсантов. Какие у нее полномочия были на оружие, обыск и задержание? 

Змінено користувачем Theorist
Link to comment
Share on other sites

Зібрав до купи цей відвертий ланцюжок :tu:

 

Закликів до повстання я, правда, не робив. Проте констатую факт: "колега" бореться за збереження корупційної олігархічної системи і проти борців з цією системою - крапка!

 

Робив, цілком очевидні. Типа хлопці з зони АТО прийдуть зі зброєю 

Так это чуть ли не в прямом эфире показывали, как данная Таня врывалась в некий офис с людьми с оружием "люстрировать" коммерсантов. Какие у нее полномочия были на оружие, обыск и задержание? 

 

Серйозно? Я думав що кацапи брешуть.

Link to comment
Share on other sites

Так это чуть ли не в прямом эфире показывали, как данная Таня врывалась в некий офис с людьми с оружием "люстрировать" коммерсантов. Какие у нее полномочия были на оружие, обыск и задержание? 

 

Пруф!

Link to comment
Share on other sites

Робив, цілком очевидні. Типа хлопці з зони АТО прийдуть зі зброєю

 

Ах, це "поява значної кількості рішучих людей з досвідом війни" так наллякала ;) Хлопці й без мене свою справу знають. До речі, виключно завдяки Пєтіному ЖАХУ перед значною кількостю рішучих людей він таки наважився чинити хуйлові збройний опір, а не зреалізовувати до "переможного" кінця план одностороннього припинення вогню.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ах, це "поява значної кількості рішучих людей з досвідом війни" так наллякала ;) Хлопці й без мене свою справу знають. До речі, виключно завдяки Пєтіному ЖАХУ перед значною кількостю рішучих людей він таки наважився чинити хуйлові збройний опір, а не зреалізовувати до "переможного" кінця план одностороннього припинення вогню.

 

Слухай, ну не зайобуй а? Типа знає воно юлькозалежне що Порох думає...

 

Факт той що ви для захоплення влади мрієте про громадянську війну. Чисто по Ленінськи.

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Слухай, ну не зайобуй а? Типа знає воно юлькозалежне що Порох думає...

Факт той що ви для захоплення влади мрієте про громадянську війну. Чисто по Ленінськи.

:)

Link to comment
Share on other sites

Ах, це "поява значної кількості рішучих людей з досвідом війни" так наллякала ;) Хлопці й без мене свою справу знають. До речі, виключно завдяки Пєтіному ЖАХУ перед значною кількостю рішучих людей він таки наважився чинити хуйлові збройний опір, а не зреалізовувати до "переможного" кінця план одностороннього припинення вогню.

Фактом залишається лише те, що Порох здійснює збройний опір, а юльковлада здавала Путлєрові Україну зі швидкістю 1 область на місяць.

Решта - юльківська пропаганда та домисли.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Фактом залишається лише те, що Порох здійснює збройний опір, а юльковлада здавала Путлєрові Україну зі швидкістю 1 область на місяць.

Решта - юльківська пропаганда та домисли.

 

Плюсанув, хоча про Пецю явний перебор. 

Схоже, внього хронічні соплі і сльози. Плаче, бо йому дуже "свічкового заводика" у Липецьку шкода.

Link to comment
Share on other sites

Фактом залишається лише те, що Порох здійснює збройний опір, а юльковлада здавала Путлєрові Україну зі швидкістю 1 область на місяць.

Решта - юльківська пропаганда та домисли.

 

Мінусанув. Тому що юльковлада в останнє працювала в лютому 2010р. Тимчасова влада євромайдану до обрання Порошенка в частині організації збройного спротиву відпрацювала добре. Бо з початку заколоту і агресії в Криму Україна фактично не мала жодної боєздатної частини і фінансів для негайного відновлення ЗСУ. А до кінця травня в нас вже була армія, яка рвалася в бій і почала досягати очевидних успіхів. Провал настав після нормандійського рукостискання з наступним одностороннім припиненням вогню. Це за 2 тижні дозволило хуйлові створити фактичний паритет сил в лугандоні, вперше завівши туди важкі озброєння і велику кількість коцапських найманців.

Здійснювати збройний опір Порошенко вимушено розпочав лише після масового збурення серед бійців АТО і усіх українців, включно з дописувачами цього форуму. Але перемир'я імені Порошенка коштувало нам сотень, якщо не тисяч життів, та шалених матеріальних збитків.

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

Ф тєлєвізорі було, 100%.

 

А в неті не було? У будь-якому випадку Чорновол не займалася б рекетом та не пресувала ніяких комерсантів, окрім ригобандівських.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...