Перейти до змісту

За яку партію ви проголосуєте на парламентських виборах 2014?


Snowflake

  

115 проголосували

  1. 1. За яку партію ви проголосуєте на парламентських виборах 2014?

    • Радикальна Партія Олега Ляшка
      0
    • Партія "Солідарність жінок України"
      0
    • Політична партія "Інтернет партія України"
      0
    • Політична партія "Опозиційний блок"
      0
    • Політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
    • Політична партія "5.10"
    • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ АГРАРНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "ЗАСТУП"
      0
    • Партія "ВІДРОДЖЕННЯ"
      0
    • Політична партія "НОВА ПОЛІТИКА"
      0
    • Політична партія "Єдина країна"
      0
    • Політична партія "Сила людей"
      0
    • політична партія Всеукраїнське об'єднання "СВОБОДА"
    • Політична партія "Національна Демократична партія України"
      0
    • Комуністична партія України
    • Політична партія "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
    • політична партія ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ПОЛІТИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ "УКРАЇНА - ЄДИНА КРАЇНА"
      0
    • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРАВИЙ СЕКТОР"
    • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНА МАЙБУТНЬОГО"
      0
    • Ліберальна партія України
      0
    • Партія зелених України
      0
    • Українська партія "Зелена планета"
      0
    • ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
    • Політична партія "Сила і Честь"
      0
    • політична партія Конгрес Українських Націоналістів
    • Партія Сергія Тігіпка "Сильна Україна"
    • політична партія Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
    • Політична партія "Громадянська позиція (Анатолій Гриценко)"
    • ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "БЛОК ЛІВИХ СИЛ УКРАЇНИ"
      0
    • Політична партія Громадянський рух України
      0


Recommended Posts

було б дивно,якщо головко розбила вашу креатуру, за неї вболівати.Ви просто не можете бути безпристрасні в такому випадку.

Таке враження що Гопко останні десять років була під наркозом або проживала закордоном,

не цікавлячись українськими подіями.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Опитування  відфільтрувало  клонів  на  цьому  форумі.  Я  так  розумію,  що  з  одного  комп ютера  можна  лише  раз  проголосувати.  Чи  я  милюсь,  Фома?

1 юзер = 1 голос, комп тут ролі не грає

Link to comment
Share on other sites

 

1.  президент  повинен  мати  підтримку  у  ВР.  Щоб  не  було  більше  де жа вю.

2. йдуть  в  його  списку  люди  достатньо  розумні  і  професійні (люблю  саме  таких).

 

1. Хороший президент повинен мати підтримку у ВР, а Порошенко ніколи таким не був,

тому більшість у ВР треба віддати справжнім патріотам, які блокуватимуть

мерзотну діяльність Петі.

2. Вважаю що Ви невірно виставили акценти -

нам потрібні в депутатах люди, які мають совість,

а не відточені до абсолюту клептократичні навики,

підсилені розумом і професійністю.

Змінено користувачем Кадра
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

1. Хороший президент повинен мати підтримку у ВР, а Порошенко ніколи таким не був,

тому більшість у ВР треба віддати справжнім патріотам, які блокуватимуть

мерзотну діяльність Петі.

2. Вважаю що Ви невірно виставили акценти -

нам потрібні в депутатах люди, які мають совість,

а не відточені до абсолюту клептократичні навики,

підсилені розумом і професійністю.

Поки що "мерзотна діяльність" - це Ваша думка, або просто наклеп. З патріотизмом нема  нічого  спільного.

Link to comment
Share on other sites

Вєня, от я тебе запам"ятала давно. Кілька років тому ти говорив у дискусіях те ж саме. Ви нє панімаєтє. Виявилось, що нє панімаєш ти. Бо голосуєш, як сліпе кошеня. А может станєт лучше - ось твій підхід. Думать і аналізувать треба. Тим більше, що ти далеко не тупак. 

Помню как же)  Наезжали на меня в Дурдоме, что дискуссию длить не хочу.

Никаких понтов, честно.  Характер просто такой. Не люблю длительных дискуссий и не умею пояснять то, что мне кажется очевидным. Тогда, правда, злился еще.  Недоумевал, как можно не понимать простых вещей.  Сейчас смирился.  

Ну вот гляди. По моему мнению я предельно понятно пояснил свою позицию, которую считаю правильной.

 

Поясню.  Потому, что жизнь это движение и только ротация задниц на табуретках спасет демократию.

А моральные чесноты искать средь рвущихся к корыту напрасная трата сил.  

Здесь другая стратегия должна быть имхо. Власть юзающие  добровольно жизнь себе усложнять не станут ни в коем случае, а нам это надо кровь из носу.  Следовательно только нажим снизу и игра на ихних противоречиях.  То есть чем слабее станут ОНИ тем легче будет жить НАМ

 

Даканешна.  А кто такие эти партеи??  Они там, что образцы моральности и мысли светочи?  Практика показывает, что наоборот.  Сброд собранный в организации тоталитарного типа и объединенный одной идеей - дорваться до кормушки.  

 Пример с вчерашним футболистом, кстате, очень удачный)  А еще с вчерашними массажистами, телохранителями, певцами-актерами и тд тд тд, которые стройными рядами  идут рулить страной не спрашивая нашего с вами согласия и управляемые железной дланью партейного начальства вершат его волю, а не нашу. Управление страной по партийным квотам имхо это идиотизм редкий.  

 

сонм вчерашних футболистов, массажеров, водил, певичек, чьихтородственнегов, шлюх обоих полов и тд которых независимо от нашего желания проводят в Парламент партии отнюдь не соответствует задекларированному "отбору внутри партий". Больше похоже на "котов в мешке с улицы"

 

а ты опять про Юлю свою.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Представим себе, что эти слова сказаны в середине февраля.

:D

оно то да.. но если сейчас петю сковырнуть, то... додумайте дальше.. ну вот визуализировать картинку. допустим завтра какой-то майдан, и Порох говорит: "всё, я устал, я ухожу..".
 
и с завтрашней ночи, что запад? что фашераша? что донбасские младореспублики? что армия, менты, спецслужбы? моральное состояние манюпасов?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а кто то уже тут программы сравнивал?

хороший вопрос. :D  я - нет. программу самопочи в киевраду читала.. ну так пробежалась взглядом. 
 

 

а что, кто-то когда-то хоть что-то по программам делал? если  и делал, то так, случайно совпало.

Змінено користувачем Pipistrella
Link to comment
Share on other sites

а взагалі, згадаймо Раду першої половини 90-их. Дисиденти-патріоти, вчителя, економісти, інтелігенція (я запамятала Юхновський Ігор Рафаїлович), трохи чиновників, промисловців та робочих/доярок для массовки.

мені чомусь здається, шо тоді набагато був більший відсоток тих, хто йшов туди працювати, якоюсь законотворчістю займатися..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

а что, кто-то когда-то хоть что-то по программам делал? если  и делал, то так, случайно совпало.

так что типа так и будем дальше жить, сравнивая ипала и умение говорить

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

так что типа так и будем дальше жить, сравнивая ипала и умение говорить

ну я почитаю перед выборами, а может и сейчас. что-то заинтересовало. если надумаю за пс, то читаь буду внимательно, бо они точно не пистоболы. 
 
а вы читали (это не с подколкой, на самом деле интересно было бы, чтобы кто-то вкратце изложил отличия)? какие-то есть отличия тезисные между самыми рейтинговыми?
Link to comment
Share on other sites

 

а взагалі, згадаймо Раду першої половини 90-их. Дисиденти-патріоти, вчителя, економісти, інтелігенція (я запамятала Юхновський Ігор Рафаїлович), трохи чиновників, промисловців та робочих/доярок для массовки.
мені чомусь здається, шо тоді набагато був більший відсоток тих, хто йшов туди працювати, якоюсь законотворчістю займатися..

 

Никто туда не шел работать, никогда. Рада нам в наследство от совка досталась. А в совке, это был номинальный орган и там никто не работал. Да и работы такой не было, у каждого депутата, была основная работа, а в раду катались, как студенты заочники, на сессию. У рады слишком раздут штат и у них слишком много свободного времени, дабы работать. Штат надо конкретно сократить и поменять принцип работы, дабы оно таки работой было. По кзоту, с наказаниями за опоздания и прогулы, вплоть до увольнения.  

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Никто туда не шел работать, никогда. Рада нам в наследство от совка досталась. А в совке, это был номинальный орган и там никто не работал. Да и работы такой не было, у каждого депутата, была основная работа, а в раду катались, как студенты заочники, на сессию. У рады слишком раздут штат и у них слишком много свободного времени, дабы работать. Штат надо конкретно сократить и поменять принцип работы, дабы оно таки работой было. По кзоту, с наказаниями за опоздания и прогулы, вплоть до увольнения.  

я просто помню, бо мой покойный дедушка очень любил слушать заседания рады. он в селе на улице возле летней кухни ставил маленький телевизор и пораясь по хозяйству слушал. ну и я вместе с ним. у него даже чёрного кота Чорновил звали. мне кажется,  что тогда и посещения более дисциплинированы были, и как-то всё серьёзнее, профессиональнее было. но может, потому что я ещё малая была, так казалось. 

 

а так да. депутатво 100-150 - за глаза. но чтобы при раде работал штат спецов по различным отраслям. чтобы им доступно объясняли суть законопроектов и красным подчёркивали то, что составляет суть.

Link to comment
Share on other sites

но то тоді за комуністів?

Система на Симоненка наїжджала? Садила у тюрму? Влаштовувала в усіх своїх ЗМІ його цькування? Чи не прилаштовувала його, як молодшого партнера з правом потєшного голоса "протів буржуазії", до своєї влади?

Link to comment
Share on other sites

если система наш враг, то надо понимать- никто кто прекрасно жил и работал в системе, ни Порошенко, ни Яценюк, ни Аваков, ни Турчинов, ни Тимошенко, ни Тигибко, ни Левочкин, ни Гриценко, ни Ляшко- никто не будет эту систему менять

 

дальнейшие выводы очевидны, я полагаю

Система знає, хто з цього переліку її ворог. Для неупередженого спостерігача це очевидно.

Link to comment
Share on other sites

Представим себе, что эти слова сказаны в середине февраля.

:D

сравнение некорректное, это раз, Петя не наворотил того, чего наворотил Овощ.  Негативные последствия бузы на лицо, это два.  Можно, конечно, назвать произошедшее на Майдане2014 хирургическим вмешательством, которое при некоторых рисках для жизни и осложнениях всеж призвано было спасти помирающий организм но следующей операции можно и не пережить

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я как раз смотрел эту передачу и у меня на этот счет свое мнение. Мне вполне хватило этой передачи, чтобы понять что Гопко и близко не тянет на серьезного политика.

Я б так не сказав. Гопко - перспективний політик, якщо буде працювати над собою і уникне включення до старої системи. Тільки я не побачив в тій програмі ані розгрому нею Тимошенко, ані взагалі спроб з її боку це робити. Юля теж отримувала в аудиторії в той вечір до 99% підтримки.

Link to comment
Share on other sites

Класс... Шикарный пример. Только вот денег на импортную тачку нет. И еще - те кто на импортных ездит - на них не с уважением смотрят - а с призрением - те кто эти тачки делает. А вот на тех кто сцепив зубы таки делает свою - наоборот. Вот японцы - взяли и сделали свою - и ездят и другим продают... 

Імпортні "тачки" усім країнам соцтабору та прибалтам були надані у розстрочку. Тепер вони в них свої. З "прізрєнієм" дивляться на нас з вами.

Link to comment
Share on other sites

Никто туда не шел работать, никогда. Рада нам в наследство от совка досталась. А в совке, это был номинальный орган и там никто не работал. Да и работы такой не было, у каждого депутата, была основная работа, а в раду катались, как студенты заочники, на сессию. У рады слишком раздут штат и у них слишком много свободного времени, дабы работать. Штат надо конкретно сократить и поменять принцип работы, дабы оно таки работой было. По кзоту, с наказаниями за опоздания и прогулы, вплоть до увольнения.  

реплика.  А если при нынешних закрытых списках, которые никто не горит желанием отменять и при таком проходном барьере да еще ввести императивный мандат, который так хотели в БЮТ тогда вообще сэкономить можно ограничившись присутствием в Раде 3-4 руководителей партейных образований

Link to comment
Share on other sites

Поки що "мерзотна діяльність" - це Ваша думка, або просто наклеп. З патріотизмом нема  нічого  спільного.

А таємні закони 16 січня вересня - це не мерзотна діяльність?

Змінено користувачем Snowflake
Link to comment
Share on other sites

А дурдом таки дурдом... Но я хочу сходить и почитать форум где на первом месте комуняки....

 

 

та ти щас должен рвать на жопі волосіки і просити пробачення за те що злив в унітаз Майдан і привів до влади азаровського міністра.

А у тебе ще вистачає нахабства поучати і оцінювати   :bluet:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...