Перейти до змісту

Алєксандр Усик


straight-pin

Recommended Posts

Не знаешь? Печалька. Так я просвещу - Крым таки украинский.

А чому ж тоді тожепатріот Усик не зміг таким же чином відповісти на це питання. "Крим - кримчан, тєх кто там живьот"

Link to comment
Share on other sites

Я так розумію, що тату у вигляді тризуба, оселедці, козацький вигляд - це лише частина іміджа, коли Усик належав до цієї команди https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%96_%D0%BE%D1%82%D0%B0%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8

Імідж, не більше.

Link to comment
Share on other sites

А чому ж тоді тожепатріот Усик не зміг таким же чином відповісти на це питання. "Кри

м - кримчан, тєх кто там живьот"

Это надо не у меня, а у него спрашивать.

а знаю. ти як виявилося - тєж. а Усік - не знає, тому і йде нах. так зрозуміло ?

А так и не скажешь.
Link to comment
Share on other sites

1. Усик мне как бы не принадлежит, не родственник и даже не однофамилец.

 

2. Постить стоит в тему, а не по порыву души или приказу.

 

3. Я уже озвучивал, что не поддерживаю контактов с Россией во время войны. Но я не столь категоричен в своих суждениях, что-бы сразу кого-то куда-то записывать. Тем более в условичх, когда власть избранная подавляющим большинством населения Украины, барыжит с Россией и с окупированные территориями в полный рост. Я уже молчу про то как Рошен просил не отдавать Украине флот.

 

4. Случай с Усиком таки особенный. Не стоит его ставить в один ряд с другими. Там была спецоперация ФСБ по затягиванию боя в Москву. Плюс на кону много чего стояло впервые в истории. Усик рискнул, несмотря на давление, взял приз и опустил Кремль. А победителей как известно не судят. А вот кто против Усика нынче, тот за праздник на Красной площади, в виде кучи поясов и кубка, по техническому поражению Усика. А радоваться победе Кремля, могут только истинные ватники и враги Украины.

 

P.S. Так-что оставь Усика в покое и не пались так открыто.

Это где такую Рукхнаму написали патриот картонный.мы не один народ как сказал твой усик можешь доложить своему куратору.подобие тебе повалий с лабодой оправдывают .Так что я ничему не удивляюсь а просто их посылаю на....и еще глубже.Поза краба когда можно стать раком и ползти боком такая позиция и у тебя.

 

Від срача українських патріотів на пустому місці виграЄ хуйло.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абсолютний чемпіон світу у важкій категорії українець Олександр Усик поділився думками стосовно реваншу з росіянином Муратом Гассієвим.
"Я готовий, це бізнес. Якщо буде цей бій вигідним для мене, в пряму кажу, в фінансовому плані, я готовий ще раз боксувати і неважливо, де це буде, навіть готовий їхати ще раз в Москву, мені взагалі абсолютно без різниці. Але про це будуть домовлятися промоутери, менеджери, це не наше завдання", - сказав Усик в інтерв'ю для Фаворит Спорт.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Усік по-новому відповів на питання "Чий Крим?"

На пряме питання ведучого "Чий Крим?" Олександр Усік несподівано відповів: "Божий".

А відповідаючи на питання, чи стане Крим знову українським, боксер заявив, що все залежить від народу і "волі Господньої".

Нагадаємо, у 2014-му після анексії Росією Криму український боксер Олександр Усік заявив, що не збирається ні переїжджати з Сімферополя, ні міняти українське громадянство на російське.

У липні 2016-го під час прес-конференції на питання журналістів, чи "Крим це Україна?" Усик відповів: "Крим — це Крим". А у вересні того ж року боксер відзначився новою неоднозначною заявою, назвавши українців та росіян – одним слов'янським народом.

Link to comment
Share on other sites

Усік по-новому відповів на питання "Чий Крим?"

На пряме питання ведучого "Чий Крим?" Олександр Усік несподівано відповів: "Божий".

А відповідаючи на питання, чи стане Крим знову українським, боксер заявив, що все залежить від народу і "волі Господньої".

 

 

 

І шо? Певно Усик так щиро проникся рекламуємою на кожному стовпі владою ідеєю Томосу і автокефалії, шо став набожним і тричі хреститься після кожного удару по пиці опонента  :lol2:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не верили мне   я сразу написал что Усик зашифрованный ватан  есть темы где я осуждал его поездку на бой в Москву. 

После того что они натворили   на Донбассе  и Крыму   это не один народ больше враги .на многие десятилетия.

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Я не розумiю чому до Усика доколупались.

Вiн наабагато порозумнiше обоих разом братiв Клiчко вигляда.

Коли якийсь патриот на ФУП верещить про один народ (що йому не той народ дiстався й Знов не так проголосував, чи не так протестував), купа народу на ФУП не засуджують його, а пiддакують. Боксера ж Усика тi самi патрiоти за такий же вислiв засуджують, а журналюги начитавшись таких засудженнь задают смаженi запитання, що його бiсять.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Я не розумiю чому до Усика доколупались.

Вiн наабагато порозумнiше обоих разом братiв Клiчко вигляда.

Коли якийсь патриот на ФУП верещить про один народ (що йому не той народ дiстався й Знов не так проголосував, чи не так протестував), купа народу на ФУП не засуджують його, а пiддакують. Боксера ж Усика тi самi патрiоти за такий же вислiв засуджують, а журналюги начитавшись таких засудженнь задают смаженi запитання, що його бiсять.

пидрило ватный твой усик...идёт оно нахуй.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Олександр Усик (15-0, 11 КО) 10 листопада у поєдинку проти Тоні Белью (30-2-1, 20 КО) захищатиме титули чемпіона світу WBA, WBC, IBF і WBO. Бій вiдбудеться у Манчестері на стадіоні "Манчестер Арена".

Поєдинок Олександр Усик — Тоні Белью в Україні у прямому ефірі покаже телеканал "Інтер". Орієнтовний початок бою — в  суботу, 10 листопада о 23:40 за київським часом

Змінено користувачем Zzzz...
Link to comment
Share on other sites

У виконанні Усика  :)  У восьмому раунді. https://censor.net.ua/news/3096259/ukrainets_usik_v_manchestere_pobedil_britantsa_bellyu_nokautom_i_zaschitil_titul_absolyutnogo_chempiona

На 18:27. Наприкінці відео повтори в різних ракурсах.

 

https://www.youtube.com/watch?v=3KDQbOPtD_A

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик пообіцяв стати на бік ченців у разі, якщо радикали підуть захоплювати Лавру.

Про це він заявив в ефірі телеканалу "112 Україна".

На питання ведучого, що робитиме Усик, якщо радикально налаштовані люди підуть захоплювати Лавру та чинити насильство стосовно ченців, боксер відповів: "Я стану на бік ченців".:

На питання ведучої, що думає Усик про обшуки у метрополита Павла, він зазначив: "Я про це не думаю".

Link to comment
Share on other sites

ох, не здря в древньпму Римі комедіанти і спарцмєни були позбавлені виборчих прав i права бути обраним у сенат незалежно від баґацтва, відомості, популярності.

Змінено користувачем uzzer
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Теза перша: Людина яка постійно б'є по голові іншу людину,  не може бути нормальною психічно В ПРИНЦИПІ.

Теза друга: всі клуби боксу, боротьби, карате, кікбоксінгу  зв'язані з мафіозними структурами. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...