Перейти до змісту

Тимошенко як індикатор


Faultfinder

Recommended Posts

Якось мене виникло важливе питання, ЯК ВИЯВИТИ ВОРОГІВ ДЕРЖАВИ І НАЦІЇ ?

Питання не таке просте, як здається, бо знайти спільний знаменник важко.  

 

АЛЕ Я ЙОГО ЗНАЙШОВ !

Тепер вираховувати злиднів і ворогів стає напрочуд просто, і  тому пропоную поважному панству цей АБСОЛЮТНО ТОЧНИЙ критерій істини.

 

УСІМ ВІДОМО, що кацапи, терористи, "вата", комуняки,  олігархи, прихильники Путіна та Януковича,  etc. просто ОРГАНІЧНО НЕ МОЖУТЬ ТЕРПІТИ І СТРАШНЕ НЕНАВИДЯТЬ  - кого б Ви думали?

 

                                                                 Вірно, Т И М О Ш Е Н К О !!!!

 

Тобто Юлія Володимирівна дає нам в своїй особі чудовий політичний інструмент, який гріх було б не застосувати :tu: 

 

Щоб впевнитись, що критерій ідеальний, просто пройдіться по форумним кацапським і підхуйловським тролям та відвертим ворогам нашої держави, і спитайте про Тимошенко у ненависних до України.  Отримаєте 100-відсотковий результат.

 

B-)

  • Upvote 11
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Якось мене виникло важливе питання, ЯК ВИЯВИТИ ВОРОГІВ ДЕРЖАВИ І НАЦІЇ ?

Питання не таке просте, як здається, бо знайти спільний знаменник важко.  

 

АЛЕ Я ЙОГО ЗНАЙШОВ !

Тепер вираховувати злиднів і ворогів стає напрочуд просто, і  тому пропоную поважному панству цей АБСОЛЮТНО ТОЧНИЙ критерій істини.

 

УСІМ ВІДОМО, що кацапи, терористи, "вата", комуняки,  олігархи, прихильники Путіна та Януковича,  etc. просто ОРГАНІЧНО НЕ МОЖУТЬ ТЕРПІТИ І СТРАШНЕ НЕНАВИДЯТЬ  - кого б Ви думали?

 

                                                                 Вірно, Т И М О Ш Е Н К О !!!!

 

Тобто Юлія Володимирівна дає нам в своїй особі чудовий політичний інструмент, який гріх було б не застосувати :tu:

 

Щоб впевнитись, що критерій ідеальний, просто пройдіться по форумним кацапським і підхуйловським тролям та відвертим ворогам нашої держави, і спитайте про Тимошенко у ненависних до України.  Отримаєте 100-відсотковий результат.

 

B-)

Абсолютно точне спостереження!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно точне спостереження!

 

та вам вонанистам абы окунуть в дерьмо народного президента Юлю...

писец, взяли обозвали "индикатором"  :fp1:

 

та ее в тюрьме так не обзывали

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як не крути, а єдиним виходом з дуже складної ситуації в Україні є перемога на парламентських виборах партії "Батьківщина". І звідси прем'єрство Тимошенко. Наскільки це можливо, один Бог знає, тому ми молимось.

Мене здивували всі! 
І Порошенко (не чекала сама такого ганебного миру...). Не хочу вже продовжувати, які страшні підозри виникають про реальність перемовин.

"Упав" Турчинов, бо вирішив, що олігарх з бізнесом в Росії краще, ніж політв'язень режиму Януковича на високу посаду президента.

Плутається Яценюк, бо так і не зміг поставити олігархів на місце.

Чим далі аналізую, тим твердо переконуюсь, що більше за все на світі олігархи бояться Тимошенко! 
Загнані в кут злочинці не хочуть витрачати гроші на захист України, але щедро проплачують брехню для дискредитації істинного патріота та її партії.
Склалося враження, що олігархічна наволоч навіть окупації не боїться так, як боїться правди з вуст Юлії Володимирівни!
Чи ви знаєте, що Коломойський вже розмістив у Житомирі запасний сервер приватбанку?
Ви розумієте, до чого олігархи готуються, що чекає нас після виборів, для яких спеціально оте перемир'я, що і не виконується Росією?

Завзято та без зупинки йде боротьба у мережах з дійсно історичною постаттю в Україні.
А хто може викликати такий супротив у тих, хто десятиліттями грабував Україну? 
Це вже якась хвороба, бо з першого національного женуть Савіка Шустера саме після вдалого інтерв'ю Тимошенко, з якого народ може зрозуміти, як розвивалися б події, якби ця мудра жінка стала президентом!

Нам приходиться говорити з людьми, які у відчаї, але більш консервативні, тому готові підтримати БПП, бо думають, що гірше вже не буде.

Деякі мені кажуть, що Тимошенко теж багата: "А що, вона не олігарх?" 
Можна говорити і сперечатись, пояснювати значення слова, розповідати про монополії, але найкраща відповідь, що не дала жодної думки співбесіднику, щоб далі сперечатись, була така:
"Тимошенко - біла ворона серед своїх!
І через це саме вона може протистояти цьому клану і перемогти!"

Ті, хто чинять людям добро, мають це зрозуміти.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"индикатор", "ворона".. ну не йопт  :fp1:

вонанисты озверели цуки

Якщо хтось відписався "по пріколу", то це пусте. Критерій АБСОЛЮТНИЙ, і вартий уваги!   Ну от, наприклад, візьмено Вію - здаєьтся, ну який із неї ворог, хоч і не любить Тимошенко до всирачки? А давайте зважимо, хто вона, і що конкретно робить. Ії погляди дуже сумнівні, як для патріотки України  (люмпенськи вони, як на мене), а дії часто ШКОДЯТЬ державі, ну, ви ж її знаєте так само давно, як і я, і розумієте, про що я.  Тодто, тупуватий патріот є ТЕЖ шкідливим для держави, як і відвертий ворог.

                                        Я ж кажу, КРИТЕРІЙ ІДЕАЛЬНИЙ.

B-)

Змінено користувачем Faultfinder
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Faultfinder

 

Обожаю такой тонкий троллинг..........респект.......А чего Пороха исключили из списка? Да и  Ярош с остальной националистической братией тоже как бы не питает пиитета к Тимошенко........ Не осталось у у Юли союзников, даже верный хитрый Кроль сьипался, и  соратник Турчинов тоже. 

 

Кто же тогда останется, только Юля и ВРАГИ? 

 

Тогда результат немного предсказуем:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/16/Joan_chromolithograph.jpg

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 прихильники Путіна та Януковича,  etc. просто ОРГАНІЧНО НЕ МОЖУТЬ ТЕРПІТИ І СТРАШНЕ НЕНАВИДЯТЬ  - кого б Ви думали?

 

                                                                 Вірно, Т И М О Ш Е Н К О !!!!

 

B-)

 

 

галимый пиздеж.

 

хуйло, включая печальную лошадь ВОНОй не нарадуюцца.

А на своих "прихильникив"  хуйлу вообще класть с прибором .

 

Так что индикатор куда проще  - если хуйло так любит ВОНу - пошла она нахуй!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

та вам вонанистам абы окунуть в дерьмо народного президента Юлю...

писец, взяли обозвали "индикатором"  :fp1:

 

та ее в тюрьме так не обзывали

 

А індикатор це краще, ніж капітельман ? :S

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дизлайкнул туда же. Лаврентий Палыч Берия вышел из доверия  :)

Не в кармі щастя B-)  "Сократ мені друг, та істина дорожча" (с) :tu:

 

Прошу панство конкретними прикладами, що, я відомо, є критерієм істини, спростовувати чи підтверджувати правильність запропонованої методики виявлення ворогів держави  B-)

Змінено користувачем Faultfinder
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Не в кармі щастя B-)  "Сократ мені друг, та істина дорожча" (с) :tu:

Прошу панство конкретними прикладами, що, я відомо, є критерієм істини, спростовувати чи підтверджувати істинность запропонованої методики виявлення ворогів держави  B-)

Методика очень простая.

 

Подходишь к своему другу/родичу и спрашиваешь: "Прикинь Вася, если ты будешь президентом/ментом/судьей/премьером/кем-угодно, крысил  бы государственное бабло?"

 

1. Ответ  - "Конечно, я ж не лошара!",  - тут все понятно,

2. Ответ  - "Нет, как ты можешь обо мне такое подумать!" -  задаешь вопрос №2 " А если  минимум лимон гривен и  совсем-совсем безнаказанно?"

 

Прикинь, сколько врагов страны  вокруг себя ты узнаешь..........А эти люди имеют право голоса и участвуют в выборах.......

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

 

 


Як не крути, а єдиним виходом з дуже складної ситуації в Україні є перемога на парламентських виборах партії "Батьківщина". 

 

значит выхода нет... :(

Link to comment
Share on other sites

Методика очень простая.

 

Подходишь к своему другу/родичу и спрашиваешь: "Прикинь Вася, если ты будешь президентом/ментом/судьей/премьером/кем-угодно, крысил  бы государственное бабло?"

 

1. Ответ  - "Конечно, я ж не лошара!",  - тут все понятно,

2. Ответ  - "Нет, как ты можешь обо мне такое подумать!" -  задаешь вопрос №2 " А если  минимум лимон гривен и  совсем-совсем безнаказанно?"

 

Прикинь, сколько врагов страны  вокруг себя ты узнаешь..........А эти люди имеют право голоса и участвуют в выборах.......

Друже. ось це, що Ви наваяли - це СЛОВОБЛУДІЄ.  Я ж дав ЧІТКИЙ крітерій - ВІДНОШЕННЯ ДО ТИМОШЕНКО.   І ніяких інших міркувать і припущень!  Ну давайте ж виходити із цього, я дуже прошу.  Чекаю обгрунтованих заперечень.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

значит выхода нет... :(

 

даже более того- велики шансы переползания партией "батькивщина" барьера со скрипом, и последующего занятия в силу поцоватости характера фюреркини почотного места у параши в Верховной раде, вне коалиции

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

даже более того- велики шансы переползания партией "батькивщина" барьера со скрипом, и последующего занятия в силу поцоватости характера фюреркини почотного места у параши в Верховной раде, вне коалиции

Флуд не по темі, прошу пана  B-)

Link to comment
Share on other sites

@Faultfinder

 

Ага, я понял что вы хотите. Только для начала объясните, каким боком  чье-либо отношение к политику (независимо от его имени), который может менять свои политические хотелки и пристрастия, записывая их на туалетную бумагу с надписью "предвыборные обещания",  к индикации чего-либо?

Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

даже более того- велики шансы переползания партией "батькивщина" барьера со скрипом, и последующего занятия в силу поцоватости характера фюреркини почотного места у параши в Верховной раде, вне коалиции

 

Мечта идиота - Батькивщине не хватило 0,1% для преодоления барьера...  :beach:  :beach:  :beach:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

лайкнул непосредственно в карму  

ЦЗіп, не підкорись провокації )

 

Тимошенко ненавидять відповідно ПР-технологіям за останні 15 років. "Чому Партія Регіонів? - ! Тому що НЕ Тимошенко!"

 

Індикатор поганий , як для визначення ворогів України.

Хибить індикатор в частині лозунгів, що ніколи Тимошенко ... ватою, про-росіянами і т.п.. у цій війні не згадують як свого ворога. У них багато ворогів! Але Тимошенко згадується тільки як прислів до політиканства поміж "ПР" та "Батьківщиною".

Ось і все.

 

Саме тому повторюсь - Тимошенко під підозрою у прислужництві Москві, як технологія. Якщо звалити Януковича - Юлю на Царство. Потім продаж інтересів Москві під лозунгами, як воно було завжди. Ніби за Україну - а на справді просто війна поміж феодальними кланами. Тобто стратегія під добрими ділами внутрішня розруха і дестабілізація економічних процесів (як стратегія видимої боротьби проти чогось).

 

Багато можно чого згадати .....

Окремо спитайте у Терьохіна, як він зміг написати нову податкову систему (головний учасник), під замовлення ПР. А такий слух був.

Хоча у нього був окремий проект Катеренчука-Терьохіна... але чому слух з'явився і на скільки правда??

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
Link to comment
Share on other sites

Прошу панство конкретними прикладами, що, я відомо, є критерієм істини

 

Дурным тоном считается дописывание после ответа оппонента само по себе, ну то таке, юлькам скидка на порядочность. 

 

Перед тем как просить конкретных примеров у других, докажи свой постулат - что именно Тимошенко, не скажу "ненавидят", а хотя бы "вспоминают"  какие-то другие люди, кроме тех, кто поддержал ее в 2004, и кого она цинично предала. Все  эти кацапи, терористи, "вата", комуняки, олігархи, прихильники Путіна та Януковича, etc.  

 

Уверяю тебя, что кроме вас и нас ее никто не помнит больше. Шарик сдулся. Но если докажешь обратное с удовольствием послушаю.

Змінено користувачем Аквариус
Link to comment
Share on other sites

 

 


А чего Пороха исключили из списка? Да и Ярош с остальной националистической братией тоже как бы не питает пиитета к Тимошенко

Оне бояццо, думают, шо там пороблено. Ющ и Янук пошли на конкретные контры с кыцюндером. Все знают, что сталось с их партейками и ними самими впоследствии.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Тимошенко згадується тільки як прислів до війни поміж "ПР" та "Батьківщиною"
Приїздіть на схід і прошепотіть десь у траліку "ти-мо-шен-ко"! - Заплюють, а то і пошкарябають.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Слабувато іде обговорення, панство. Прикладів, протирічащих критерію, не наведено. Ну хоча б таких, на побутовому рівні: "мій сусіда не любить Тимошенко, і він добра і гарна людина". Ну хоча б такі приклади наводьте, бо словоблуддя нічого не даст ні Вам, ні мені.

Я от точно можу відписатись навіть по свої родичах і знайомих. Тьотка її ненавидить, але тьотка людина вкрай недобра і недалека по життю, тож, нажаль, підтвердження. Двоє товаришів її не терплять, але один із них білорус, інший росіянин, обидва люблять добряче "закладати за комірець", обидва люблять Путіна і не поважають Україну, про мову й мови немає   B-)   І так далі, і так далі....

 

Може тепер, коли я навів приклади із власного життя, хтось, нарешті, займеться ДІЛОМ - чи підтвердить, чи ОБГРУНТОВАНО спростує мій критерій. Дякую заздалегідь.

Змінено користувачем Faultfinder
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Приїздіть на схід і прошепотіть десь у траліку "ти-мо-шен-ко"! - Заплюють, а то і пошкарябають.

 

Дизлайкнул за вранье. Ненавидят Яроша, Порошенко, Кровавого Пастора, любого бойца АТО,  а имя Хуля не вызывает даже движение мышц на лице.  

 

Но я уже понял, что у сектантов это модный тренд - Хулю бояццо. С чего бы это? Какая за ней реальная сила? Не диванные дрочилы вболювальники, а реальные бойцы, готовые занести мамку на плечах в Раду?

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...