Перейти до змісту

Свежие рейтинги


Recommended Posts

А от я не дивився оті всі шоу, і не дивлюся. Як і Українське телебачення взагалі.

І теж вважаю, що Рошена потрібно сракою на палю посадити за всі його гріхи і грішки. Роттердам там теж у спису є. Дивно...

Ротердам та свинарчуки просто розкручені міфи. Доведено вже офіційно. Але при порошенко були військові паради та спротив а при опариші розсування булок
Link to comment
Share on other sites

Ротердам та свинарчуки просто розкручені міфи. Доведено вже офіційно. Але при порошенко були військові паради та спротив а при опариші розсування булок

Ну, тобі там з Тампи видніше :D

Link to comment
Share on other sites

 

 


Більшість Зебанька у ВР - фікція.

 

Бугога!!!!! Фикция, которая голосует всё, что нужно Зеленскому? 

 

 

 

 


При найменшому шухері від тої більшості не залишитьсяі сліду.

 

Такова жизнь йопт, что тут нового?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Зеленские у нас каждые выборы случаются....
От саме в точку ти влучив. Тому що лохторат наш щоразу шукає чергового месію без жодної стратегії і політичної ваги та здібностей, маємо те що маємо. І щоразу все глибше на радість хуйлу.
Link to comment
Share on other sites

Бугога!!!!! Фикция, которая голосует всё, что нужно Зеленскому? 

 

Не все. Були прецеденти, що доводилося добирати голосів на стороні. Якщо Бені не повернуть Приват, то Зебаньку доведеться "домовлятися" з кимось іще.

Link to comment
Share on other sites

Так лохторат наш это в том числе и ты, кстати который голосовал за Зеленского....

Не мав інших опцій висловити своє ставлення до влади Порошенка, тому поставив галочку за опонента. Не тішся, як і багато інших людей, я просто обирав між відомим, і тому точно неприйнятним гівном, та невідомим.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Не тішся

 

А мне то что? Лично я не стал бы голосовать за человека в которого не верил бы, например за йулю точно не стал бы,  а так дело выбора это личное дело

Link to comment
Share on other sites

Во-во, тут віра впевнено перемагає аргументи з фактами. І нам не їхати - нам завжди шашечькі.

 

Не знаю как у вас, а я пока в своём выборе ну никак не разочаровался, так что попиздеть на Зеленского это точно не ко мне...

Link to comment
Share on other sites

 

 

я пока в своём выборе ну никак не разочаровался
Факти кажуть, що таких людей вже меншість  https://uapolitics.com/index.php?/topic/14252-svezhie-rejtingi/?view=findpost&p=1159796

 

29c31b1a838ce3b86e1f4b831482545d.gif

Link to comment
Share on other sites

Просто, як чергова ілюстрація повної неадекватності Зебанька. Принаймні, в Гуглі його не забанили точно

 

Президент Зеленський створив робочу групу, яка протягом 7 днів має оцінити реформу МОЗ. І до її складу включив кількох скандальних персонажів. Зокрема, Тодурова і Голубовську, які встигли засвітитись і в корупційних оборудках, і в антинаукових твердженнях.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Факти кажуть, що таких людей вже меншість

 

Бугога!!!! Ну если вам легче от фейков и манипуляций то будь ласка, а на самом деле последние рейтинги конкретно Зеленского были теми же что и на выборах, даже на 2% больше, вот вам и факты. Да и какая разница сколько людей на самом дела за или против сейчас, важно что будет через 4 года, если конечно он опять решит баллотироваться в чём я сомневаюсь...

Link to comment
Share on other sites

Я вам случай один расскажу, мне проверок плановых на 2020 кинули от МЧС и экологии, ну с МЧС проще, всё решили слёту, а вот с экологией сложней, но тоже вроде решили ещё до НГ, а тут приезжаю и бац!!! Начальника экологии города закрыли, попала на хабаре. Игровые залы закрыты, нелегальные заправки закрыты все, сейчас долбят металлолом, всё что работало в чёрную уже не работает, ну вот как то так. А да по программе кредитование 5:7:9 за мной реально банки гоняются что бы я взял кредит и хоть не собирался, но скорей всего возьму что то 7% на 5 лет это вполне приемлемо....

Link to comment
Share on other sites

Ну вас там наебали, вы ошиблись так что извольте слушать Тампу )

Слухати поради і міркування якогось ковбасника щодо України, це все одно що якогось рома питати, як нам тут все облаштувати. Який блудить світом у пошуках тимчасового притулку, разом із своїм табором. Розберися спочатку у себе. "У вас там нєгров лінчуют" ©

Link to comment
Share on other sites

 

 

последние рейтинги конкретно Зеленского были теми же что и на выборах, даже на 2% больше, вот вам и факты.
Коли суспільна думка від позитивної оцінки подій в країні різко стає негативною, падіння рейтингу очільника цих подій є лише питанням часу. І Санжари цьому в поміч.
Link to comment
Share on other sites

Слухати поради і міркування якогось ковбасника щодо України, це все одно що якогось рома питати, як нам тут все облаштувати. Який блудить світом у пошуках тимчасового притулку, разом із своїм табором. Розберися спочатку у себе. "У вас там нєгров лінчуют" ©

Мбугага! Тимчасового прытулку - ЛОЛ от это у тебя воображение
Link to comment
Share on other sites

Хозє втикати  http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/otsinka-gromadianamy-diialnosti-vlady-riven-doviry-do-sotsialnykh-instytutiv-ta-politykiv-elektoralni-oriientatsii-gromadian-liutyi-2020r

 

Якою мірою Ви довіряєте Президенту України?

http://razumkov.org.ua/images/sociology/20200224/image1.png

 

Вересень +65,9%, лютий +10,9%.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Хозє втикати  http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/otsinka-gromadianamy-diialnosti-vlady-riven-doviry-do-sotsialnykh-instytutiv-ta-politykiv-elektoralni-oriientatsii-gromadian-liutyi-2020r

 

Якою мірою Ви довіряєте Президенту України?

http://razumkov.org.ua/images/sociology/20200224/image1.png

 

Вересень +65,9%, лютий +10,9%.

 

 

На малюнку інші цифри. Звідки 10,9%?

Link to comment
Share on other sites

Народ, вам не надоел вот этот онанизьмь?

 

 


Хозя тобі відповість вчергове, що Зебанько все одно - чемпіон.

 

Не, чемпион безусловно толя грицацуев с вечными 2% рейтинга, а ну и ещё бабушка йуля!!!

Link to comment
Share on other sites

На малюнку інші цифри. Звідки 10,9%?

Вересень (30,5+48,9)-(4,1+9,4) = 65,9%

Лютий (12+39,5)-(17,9+22,7) = 10,9%

Народ, вам не надоел вот этот онанизьмь?

Не, чемпион безусловно толя грицацуев с вечными 2% рейтинга, а ну и ещё бабушка йуля!!!

Тому отак і живемо.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Твоя бабушка?

 

Думаешь перейти на личности? Это как то мерзковато как на меня? Впрочем если есть желание то не останавливайся, уверяю, что тебе понравится!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...