Перейти до змісту

ЮАР порожняк не гонит


ЦеDzip

Recommended Posts

Оппо-блок тоже обратился в прокуратуру:

"Опозиційний блок" вимагає компенсувати збитки від закупівлі африканського вугілля із зарплат урядовців

...Збитки держави від покупки 1 мільйона тонн такого “сировини”, за найбільш приблизними підрахунками, складуть близько мільярда гривень.

Цих грошей вистачило б, щоб проіндексувати пенсії, підвищити мінімальні зарплати і хоч якось компенсувати збиток, завданий українцям падінням курсу гривні і нестримним зростанням цін...

 

http://www.unn.com.ua/uk/news/1405569-opozitsiyniy-blok-vimagaye-kompensuvati-zbitki-vid-zakupivli-afrikanskogo-vugillya-iz-zarplat-uryadovtsiv

В порівнянні з вишками Бойка цей контракт виглядає мало не кришталево чистим :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Пэдро - не предатель!

  :nose3:

 

да.....Пэдро просто гандон.......что и доказывает эта история с углем...

 

Впрочем, те  кто решил еще и на угле с ЮАР навариться через посредников - не намногим лучше.....

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

щас на плюсах расследование как продают уголь из территории орков в Украину и дальше на экспорт

 

:fp1:  :fp1:  :fp1:

 

на наших блок-постах на вопрос журналистов "чьож уголек не проверяют?" ответ: "это секретная информация"

 

 

 

ноу коментс.......

 

надо будет видео этой программы поймать

Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

Аналитика от Сирьоги Терьохина по углю

 

Математика зулуського вугілля

 

http://www.pravda.com.ua/columns/2014/11/17/7044476/

 

Блін, Тєрьохін, переставши бути депутаном, знову став на людину подібним.

 

Розписав все чітко, де там захисники Продана поховались ? Чи якщо купуємо не у ворога, то відкати не рахуються ?

 

І що там таваріщ Сєня скаже ?

Link to comment
Share on other sites

Блін, Тєрьохін, переставши бути депутаном, знову став на людину подібним.

 

Розписав все чітко, де там захисники Продана поховались ? Чи якщо купуємо не у ворога, то відкати не рахуються ?

 

І що там таваріщ Сєня скаже ?

Чорт його знає, що в цій ситуації для України краще.

Мало даних все одно, щоб давати оцінку.

Я не можу не погодитись з тим же Славредьком, що краще купувати трохи дороще, але не в Росії.

Але я не знаю, чи в нас є гроші, щоб купувати дорожче.

Я не знаю, чому мільярди субсидій йшли на донецьке вугілля, яке ми в підсумку ми не отримали.

Я не знаю, чи ті дії, які виглядають схожими на корупцію в Продана та Яценюка, насправді були корупцією...

Link to comment
Share on other sites

Чорт його знає, що в цій ситуації для України краще.

Мало даних все одно, щоб давати оцінку.

Я не можу не погодитись з тим же Славредьком, що краще купувати трохи дороще, але не в Росії.

Але я не знаю, чи в нас є гроші, щоб купувати дорожче.

Я не знаю, чому мільярди субсидій йшли на донецьке вугілля, яке ми в підсумку ми не отримали.

Я не знаю, чи ті дії, які виглядають схожими на корупцію в Продана та Яценюка, насправді були корупцією...

 

Та питання не в тому, щоби брати трохи дорожче. З аналізу Тєрьохіна дитині ясно, що відкат мав місце, за це треба відривати голови та інші виступаючі частини тіла. :X

 

Чи що, треба признати, що без відкату ніяк, на святу для чинуші річ не можна замахуватись ? 

Link to comment
Share on other sites

Та питання не в тому, щоби брати трохи дорожче. З аналізу Тєрьохіна дитині ясно, що відкат мав місце, за це треба відривати голови та інші виступаючі частини тіла. :X

 

Чи що, треба признати, що без відкату ніяк, на святу для чинуші річ не можна замахуватись ? 

Виглядає на те, але чи все, що виглядає, як їжачок в тумані, є саме їжачком?

Ну й проблема не лише в Продані, але й в Яценюкові. Навряд чи він міг бути не в курсі.

А без Яценюка коаліція не можлива.

Link to comment
Share on other sites

Виглядає на те, але чи все, що виглядає, як їжачок в тумані, є саме їжачком?

Ну й проблема не лише в Продані, але й в Яценюкові. Навряд чи він міг бути не в курсі.

А без Яценюка коаліція не можлива.

 

Та навряд чи Сєня не піде в коаліцію не для того він суєтиться. :rotate:

 

Спокійно міг не бути в курсі, тому Пеця його і макнув в гівенце носом, щоби трохи попустити. Його то в цих справах не проведеш, та й не став би він такі звинувачення на пустому місці видавати, напевне, мав точну інфу.

 

Думаю, після всіх демонстративних пускань бульбашок, Продана по тихому засунуть подалі, щоби не псував коаліційну ідилію. B-)

Link to comment
Share on other sites

Судно MBA Rosaria з четвертої партією південноафриканського вугілля в 84,6 тис. тонн на борту стоїть на рейді Іллічівського порту, проте поки не заходить у порт.

 

"Судно зможе зайти в порт тоді, коли будуть вирішені певні питання, які не пов'язані з портом", – повідомили в прес-службі Іллічівського порту, інформує Інтерфакс-Україна.

 

Як писав INSIDER, Лондонська компанія Steel Mont Trading ltd заявила, що Україна не розраховується за куплене південноафриканське вугілля. Зокрема, "Укрінтеренерго" повідомило, що не може оплатити черговий транш - близько $7 млн за контрактом на постачання палива.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

Україна заплатила за ще два кораблі з вугіллям з Південноафриканської республіки, про яке в ГПУ заявили, що воно "неякісне не горить у вітчизняних теплоелектростанціях".

Про це Українській правді повідомив директор компанії Steelmont Раджеш Кумар Сарайя.

За його словами, компанія отримала повний розрахунок від української сторони - компанії "Укрінтеренерго" - за п'яте і шосте судно з вугіллям (обсяг поставки - близько 160 тисяч тонн). 

Разом з тим джерело у Міненерго повідомило Українській правді, що п'яте судно з оплаченим вугіллям вже розвантажено на терміналах "ТІС" (Одеська обл.), а шосте зайде в порт Іллічівська 10 січня.

Ціна за тонну вугілля у даній поставці - 80 доларів (ціна вугілля з попередньої поставки  - трьох суден з ПАР - становила 86 доларів/тонна).

При цьому, за даними джерела, "Центренерго" направило на адресу голови Міненерго лист, що претензій за якістю одержуваного вугілля не має.

...

http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/7/7054356/

Link to comment
Share on other sites

При цьому, за даними джерела, "Центренерго" направило на адресу голови Міненерго лист, що претензій за якістю одержуваного вугілля не має.

http://www.pravda.com.ua/news/2015/01/7/7054356/

И шо на это скажет Петя?  :K

Link to comment
Share on other sites

А там уже керують его люди. Может ничего не говорить.

 

Дело ведь было не в угле, а в контроле над потоками.

И вот, легким движением табуреток, некошерный уголь превращается в кошерный  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

А як же 'рєпутаціонниє ріскі'. weep%20%281%29.gif

 

А Ярема чей кадр? И была инфа, что срач начал именно Пэдро, поставив под сомнение прозрачность сделки и качество угля

 

Та да, в ПАР все вугілля завжди абсолютно однієї якості. Може, в них там взагалі тільки одна шахта на всю країну. :weep:

Link to comment
Share on other sites

Так оно горит или не горит?

 

ГПУ говорит, что нет.

Эксплуатационщики - хапают тока давай.

Спеціалісти на ФУПі пояснювали, що наші електростанції розраховані на інші сорти вугілля.

Тут можна порівняти з бензиновими та дизельними двигунами. І бензин, і дизельне пальне горять. Але змішувати їх не треба, бо машини собі попсуєте.

Link to comment
Share on other sites

Та да, в ПАР все вугілля завжди абсолютно однієї якості. Може, в них там взагалі тільки одна шахта на всю країну. :weep:

 От я ж и говорю, что теперь уголь идет только из кошерных шахт.  Правда компания-поставщик та же, но то дрибныци.   :66:

Link to comment
Share on other sites

 От я ж и говорю, что теперь уголь идет только из кошерных шахт.  Правда компания-поставщик та же, но то дрибныци.   :66:

 

Компанія-посередник, ти хотів сказати. B-) 

 

Так посереднику поки копняка не даш, нормального товару не побачиш. Це тобі будь-який ділок скаже. :D  

Link to comment
Share on other sites

Компанія-посередник, ти хотів сказати. B-)

 

Так посереднику поки копняка не даш, нормального товару не побачиш. Це тобі будь-який ділок скаже. :D  

Ну от я ж и говорю, что самое главное кошерный копняк. И уголь сразу становится кошерным  :nose3:

 

Озвученная Генеральной прокуратурой Украины стоимость угля из ЮАР в $134 за тонну, закупкой которого занималась госкомпания Укринтерэнерго, завышена примерно на $24.

Об говорится в официальном заявлении компании-поставщика Steel Mont, сообщает УНИАН.

"Поправки по контракту с учетом расходов на доставку на Трипольскую и Змиевскую ТЭС обусловили уровень цены на уголь $107-110 за тонну", - говорится в сообщении компании.

Доставка угля из ЮАР в украинский порт обошлась в $9,5 за тонну (с учетом НДС), уточняет Steel Mont. Стоимость транспортировки по железной дороге в Украине составила $10-11 за тонну (с учетом НДС).

Компания-поставщик утверждает также, что при сжигании закупленного угля на украинских ТЭС никаких жалоб от клиента не поступало. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Ну от я ж и говорю, что самое главное кошерный копняк. И уголь сразу становится кошерным  :nose3:

 

Озвученная Генеральной прокуратурой Украины стоимость угля из ЮАР в $134 за тонну, закупкой которого занималась госкомпания Укринтерэнерго, завышена примерно на $24.

Об говорится в официальном заявлении компании-поставщика Steel Mont, сообщает УНИАН.

"Поправки по контракту с учетом расходов на доставку на Трипольскую и Змиевскую ТЭС обусловили уровень цены на уголь $107-110 за тонну", - говорится в сообщении компании.

Доставка угля из ЮАР в украинский порт обошлась в $9,5 за тонну (с учетом НДС), уточняет Steel Mont. Стоимость транспортировки по железной дороге в Украине составила $10-11 за тонну (с учетом НДС).

Компания-поставщик утверждает также, что при сжигании закупленного угля на украинских ТЭС никаких жалоб от клиента не поступало. 

 

Маленьке питання - чому доставка з ПАР в порт береться з ПДВ ? Але то таке.

 

Зараз звучить ціна 80 дол/т. Транспортні витрати вони самі калькулюють прибл 20 дол/т (до станції).  Навіть якщо вважати, що перші партії в листопаді були нормальної якості, то десяточка відкату вимальовується чітко. :D

Link to comment
Share on other sites

Маленьке питання - чому доставка з ПАР в порт береться з ПДВ ? Але то таке.

 

Зараз звучить ціна 80 дол/т. Транспортні витрати вони самі калькулюють прибл 20 дол/т (до станції).  Навіть якщо вважати, що перші партії в листопаді були нормальної якості, то десяточка відкату вимальовується чітко. :D

Вот что на самом деле интересно.

 

Справка УНИАН. Украина получила 250 тыс. тонн южноафриканского угля тремя партиями. Еще 250 тысяч тонн этого топлива, доставляемого на трех судах, страна ожидает получить до конца текущего года. Однако, после скандала с госкомпанией «Укринтерэнерго», оставшиеся объемы угля выкупила компания ДТЭК бизнесмена Рината Ахметова.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Вот что на самом деле интересно.

 

Справка УНИАН. Украина получила 250 тыс. тонн южноафриканского угля тремя партиями. Еще 250 тысяч тонн этого топлива, доставляемого на трех судах, страна ожидает получить до конца текущего года. Однако, после скандала с госкомпанией «Укринтерэнерго», оставшиеся объемы угля выкупила компания ДТЭК бизнесмена Рината Ахметова.

 

Т.е. оно не горит, но у Ахмэтава - все почему-то горит прекрасно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...