Перейти до змісту

Верховна РАДА


кноп

Recommended Posts

А шож  против то не проголосовал, Сирожа?
 
 

СЛИШКОМ ДОРОГОЙ ОБМЕН
Сегодня в парламенте был очень ответственный день. Возможно, самый важный за всю нынешнюю каденцию Верховной рады. Парламент рассмотрел внесение масштабных изменений в Конституцию страны. Такой шанс выпадает не каждому созыву Рады. Последний раз такие существенные изменения в Основной закон вносились в 2004 году, а до этого - 19 лет назад, в 1996 году, в год рождения Конституции.
Документ, предложенный на рассмотрение парламента, ставил депутатов перед сложной дилеммой. На одной чаше весов лежала очень необходимая и давно ожидаемая децентрализация. Во многих странах Восточной Европы именно эта реформа становилась основой изменений и фактором процветания экономики. На другой чаше - возможность фактического закрепления особенного способа осуществления местного самоуправления на отдельных территориях оккупированных регионов — в Донецкой и Луганской областей.
Я не специалист в области написания Конституции, и у меня было много сомнений накануне этого голосования. Никого не агитировал против этих изменений и пишу этот пост уже после голосования. У меня было три причины, почему я считаю, что в сегодняшних реалиях подобный обмен неприемлем. 
Во-первых. В предложенных изменениях особенный способ осуществления местного самоуправления предусмотрен не для всех регионов, а лишь для отдельных территорий двух конкретных областей. Тех самых, которые по праву силы контролируются вооруженными отрядами другого государства, находятся под влиянием чужих СМИ и не подчиняются официальным властям Украины. В этом свете сам факт допустимости иного способа осуществления местного самоуправления для этих территорий - это политическая капитуляция, которая, как мне кажется, несовместима ни с нашей борьбой, ни с понятием полноценной территориальной целостности.
Во-вторых. Согласно п. 18 Переходных положений новой Конституции, особенности осуществления местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей определяются отдельным законом, то есть всего 226 голосами. Я слишком долго освещаю политическую жизнь в стране, чтобы быть уверенным в сколь-нибудь продолжительном сохранении статус-кво политических сил в парламенте. Мы не знаем, какое большинство будет в парламенте через год, два, пять или десять лет. И меньше всего я бы хотел, чтобы в будущем мой сегодняшний голос за эти изменения дали шанс простым большинством закрепить фактическую потерю территорий Донецкой и Луганской областей.
Ну и самое главное. Я убежден, что подобная норма не отражает волю украинского народа, который уже потерял тысячи своих солдат и продолжает вести кровопролитную войну за возврат этих областей под украинскую юрисдикцию.
Взвесив все "за" и "против" я пришел к выводу, что это слишком дорогой обмен. Я очень хотел бы стать одним из соавторов децентрализации, но не такой ценой. Эти изменения принимаются не на месяц, не на год, а возможно на десятки лет. Я понимаю и слышу все аргументы «за», понимаю, что сегодня только первый этап Конституционного процесса, за которым последуют выводы Конституционного суда, а окончательное голосование состоится лишь следующей осенью. На даже на этом этапе я не хочу, чтобы мое поколение запомнилось капитуляцией и признанием права силы. Поэтому я не голосовал за предложенный вариант изменений в Конституцию. Спасибо за понимание.

Link to comment
Share on other sites

Похоже, что Петрушка просто заебал амеров своей хитрожопостью.

"Досвічений" дипломат несподівано тепер усвідомив, що жорстким примусом його до впровадження його ж перемирницької ініціативи закордон і придушить. Напочатку звісно розраховував пропетляти. Дай Боже, щоб американці з європейцями були у цьому вже до кінця послідовними і примусили пєть-сєнь реально змінити систему аж до рівня працюючої демократії і вільної економіки. А не зупинилися на досягненні фактичної федералізації, аби лише з арти не гатили.

Link to comment
Share on other sites

1) Закон о местных выборах приняли вчера. И выборы на неоккупированной территории БУДУТ. (а в скрине - ВРАНЬЕ)

Проект постанови ВР про призначення місцевих виборів на виході з комітету учора був без виборів на Донбасі взагалі. Після шоку з конституцією до нього не дійшло сьогодні. То коли прийматимуть?

До реєстр. № 2148а

від 23.06.2015р.

 

 

      ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

 

Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради України В.Гройсмана на своєму засіданні 15 липня 2015 року (протокол засідання № 20) розглянув проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році (реєстр. № 2148а), поданий народними депутатами України С.Власенком, О.Ледовських, О.Бойко, С.Кудлаєнком, В.Курилом, О.Гончаренком, О.Березюком, Ю.Бубликом, О.Дехтярчуком, А.Рекою, М.Федоруком, А.Шкрум, В.Гуляєвим, Е.Матвійчуком.

 

Проектом Постанови пропонується призначити чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів на неділю 25 жовтня 2015 року та доручається Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення цих виборів за рахунок коштів Державного бюджету України, а Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування  виборів за рахунок коштів Державного бюджету України.

У ході розгляду питання члени Комітету констатували, що з огляду на зміст положень пункту 1 частини першої статті 3 та частини п’ятої статті 8 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», не повинні призначатися і проводитися у неділю 25 жовтня 2015 року чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Члени Комітету усвідомлюють, що у зв’язку зі здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, неможливістю дотримання стандартів проведення виборів Організації з безпеки і співробітництва в Європі, наявністю терористичної загрози, неможливістю забезпечення безпеки громадян України, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей, чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, а також на територіях районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, де діють та на які розповсюджується юрисдикція військово-цивільних адміністрацій також не повинні призначатися і проводитися.

Беручи до уваги вищевикладене, Комітет пропонує викласти текст Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році  (реєстр. №2148а) у наступній редакції:

 

«Відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів (крім визначених пунктами 2, 3 цієї Постанови) на неділю 25 жовтня 2015 року.

2. Відповідно до пункту 1 частини першої статті 3 та частини п’ятої статті 8 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополь відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються і не проводяться.

3. У зв’язку зі здійсненням Російською Федерацією збройної агресії проти України, неможливістю дотримання стандартів проведення виборів Організації з безпеки і співробітництва в Європі, уникнення терористичної загрози, необхідністю забезпечення безпеки громадян України, які проживають на територіях Донецької та Луганської областей,

чергові вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів на тимчасово окупованих територіях окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, а також на територіях районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, де діють та на які розповсюджується юрисдикція військово-цивільних адміністрацій, відповідно до пункту 1 цієї Постанови не призначаються і не проводяться.

 

4. Вибори депутатів усіх місцевих рад та усіх сільських, селищних, міських голів, які не призначаються і не проводяться відповідно до пунктів 2, 3 цієї Постанови, будуть призначені Верховною Радою України за умови припинення тимчасової окупації відповідної частини території України та збройної агресії Російської Федерації проти України, забезпечення дотримання стандартів проведення виборів Організації з безпеки і співробітництва в Європі та безпеки громадян України, які проживають на відповідних територіях Автономної Республіки Крим, Донецької і Луганської областей та міста Севастополь.

5. Центральній виборчій комісії в установленому законодавством України порядку вжити заходів щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення підготовки та проведення виборів, вказаних у пункті першому цієї Постанови, за рахунок коштів Державного бюджету України.

6. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити заходів щодо забезпечення фінансування чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок коштів Державного бюджету України.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня набрання чинності Закону України «Про місцеві вибори».

 

Всебічно обговоривши дане питання, народними депутатами - членами Комітету було ухвалено висновок рекомендувати Верховній Раді України відповідно до пункту 1 частини першої та частини другої статті 114 Регламенту Верховної Ради України проект Постанови про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2015 році (реєстр. №2148а) у наведеній вище редакції, за наслідками розгляду в першому читанні прийняти за основу та в цілому.

При цьому Комітет зауважує, що у разі прийняття Верховною Радою України даного проекту Постанови за основу та в цілому, Комітет при його підготовці на підпис Голові Верховної Ради України здійснить його техніко-юридичне доопрацювання спільно з Головним юридичним управлінням Апарату Верховної Ради України.

Доповідачем з цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради України Комітет визначив народного депутата України, Голову Комітету С.Власенка.

 

Голова Комітету                                                       С. ВЛАСЕНКО

Гройсман вагається, наче від нього щось залежить.

Гройсман виступив проти скасування виборів на підконтрольному Донбасі

Четвер, 16 липня 2015, 15:38

 

Спікер Володимир Гройсман виступає проти ідеї не призначати місцеві вибори на усій підконтрольній Україні території Донецької та Луганської областей.

Про це він сказав на брифінгу, коментуючи відповідну пропозицію профільного комітету.

Він додав, що це питання "залишається дискусійним".

"Я хочу заслухати всі сторони, але вважаю, що треба проводити вибори на всій території України, там, де це можливо з точки зору забезпечення стандартів демократії, прозорості і доступності. Але я наголошую на тому, що ще потрібно провести додаткові консультації", – сказав він.

Як відомо, раніше у четвер про внесення проекту постанови про непроведення місцевих виборів на всій території Донецької і Луганської областей заявив депутат від БПП Єгор Фірсов.

У постанові профільного комітету (.rtf), зареєстрованому у середу, дійсно міститься така пропозиція. Вона пояснюється агресією Росії, неможливістю дотримання стандартів ОБСЄ та бажанням уникнути терористичної загрози.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

17.07.15 08:04

Рада сегодня рассмотрит назначение местных выборов на 25 октября и увеличение помощи семьям погибших военных

   

Верховная Рада на пленарном заседании в пятницу рассмотрит назначение очередных выборов депутатов местных советов и сельских, поселковых, городских председателей на 25 октября (проект постановления №2148а). Источник: http://censor.net.ua/n344220

Якщо скасують сьогодні вибори у вільних регіонах Донбасу, дадуть сигнал місцевому населенню готуватися до інтеграції в хуйлососію. Тим, хто поблизу лінії розмежування у Щасті та Станиці другий рік поспіль дивиться лише коцапський зомбоящик і сепарів - 27 каналів у Т2, а Ю.Стець спокійно отримує при цьому зарплатню з їх карманів, це сюрпрайзом не буде. Для набагато більшої кількості патріотично налаштованих мешканців інших районів це буде шоком, а для ватників - святом. Особливо вкупі з очікуваною заміною Москаля на когось менш дратівливого для сепарастів і росіі. Забезпечення безпеки населення - очевидний для всіх фейк. Минулого року на вибори до ВР ходили, і ніхто про це не згадував. Лише локально поскасовували вибори на реально небезпечних дільницях. А ситуація тоді була набагато гострішою і на порядок менш визначеною, ніж зараз.

Примарні зміни до Конституції - то таке. Там ще стіки може статися і не статися. А оце може бути реальною зрадою. І мій прогноз - скасують, суки. Серед депутанів питання не з головних. Тому пройде у вигляді, замовленому владою, скоріш за все.

 

п.с. Дуже радий буду помилитися!

 

http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=860090.0

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

УРА, я помилився! :)  :tu: Тепер не помилилася б ЦВК та її куратори.

Рада призначила місцеві вибори, у тому числі – на підконтрольному Донбасі

П'ятниця, 17 липня 2015, 12:31

 

Верховна Рада призначила проведення місцевих виборів на 25 жовтня по всій Україні, крім Криму та окупованих районів Донецької і Луганської областей.

За це рішення проголосували 237 депутатів.

Предметом дискусії було питання про те, чи призначати вибори на підконтрольній Україні частині Донбасу – раніше комітет пропонував цього не робити.

В результаті коаліція домовилася все ж проводити там вибори, а щодо звільнених, але проблемних територій (таких як Широкине чи Слов'янськ) рішення прийматиме Центральна виборча комісія і пропонуватиме його на розгляд Верховної Ради.

На окупованій частині Донецької та Луганської областей вибори проводитися не будуть.

Українська правда

 

В ЖОППОБЛОКУ істерика :gigi:  :tu:

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

А шож  против то не проголосовал, Сирожа?
 
 

СЛИШКОМ ДОРОГОЙ ОБМЕН

Сегодня в парламенте был очень ответственный день. Возможно, самый важный за всю нынешнюю каденцию Верховной рады. Парламент рассмотрел внесение масштабных изменений в Конституцию страны. Такой шанс выпадает не каждому созыву Рады. Последний раз такие существенные изменения в Основной закон вносились в 2004 году, а до этого - 19 лет назад, в 1996 году, в год рождения Конституции.

Документ, предложенный на рассмотрение парламента, ставил депутатов перед сложной дилеммой. На одной чаше весов лежала очень необходимая и давно ожидаемая децентрализация. Во многих странах Восточной Европы именно эта реформа становилась основой изменений и фактором процветания экономики. На другой чаше - возможность фактического закрепления особенного способа осуществления местного самоуправления на отдельных территориях оккупированных регионов — в Донецкой и Луганской областей.

Я не специалист в области написания Конституции, и у меня было много сомнений накануне этого голосования. Никого не агитировал против этих изменений и пишу этот пост уже после голосования. У меня было три причины, почему я считаю, что в сегодняшних реалиях подобный обмен неприемлем. 

Во-первых. В предложенных изменениях особенный способ осуществления местного самоуправления предусмотрен не для всех регионов, а лишь для отдельных территорий двух конкретных областей. Тех самых, которые по праву силы контролируются вооруженными отрядами другого государства, находятся под влиянием чужих СМИ и не подчиняются официальным властям Украины. В этом свете сам факт допустимости иного способа осуществления местного самоуправления для этих территорий - это политическая капитуляция, которая, как мне кажется, несовместима ни с нашей борьбой, ни с понятием полноценной территориальной целостности.

Во-вторых. Согласно п. 18 Переходных положений новой Конституции, особенности осуществления местного самоуправления в отдельных районах Донецкой и Луганской областей определяются отдельным законом, то есть всего 226 голосами. Я слишком долго освещаю политическую жизнь в стране, чтобы быть уверенным в сколь-нибудь продолжительном сохранении статус-кво политических сил в парламенте. Мы не знаем, какое большинство будет в парламенте через год, два, пять или десять лет. И меньше всего я бы хотел, чтобы в будущем мой сегодняшний голос за эти изменения дали шанс простым большинством закрепить фактическую потерю территорий Донецкой и Луганской областей.

Ну и самое главное. Я убежден, что подобная норма не отражает волю украинского народа, который уже потерял тысячи своих солдат и продолжает вести кровопролитную войну за возврат этих областей под украинскую юрисдикцию.

Взвесив все "за" и "против" я пришел к выводу, что это слишком дорогой обмен. Я очень хотел бы стать одним из соавторов децентрализации, но не такой ценой. Эти изменения принимаются не на месяц, не на год, а возможно на десятки лет. Я понимаю и слышу все аргументы «за», понимаю, что сегодня только первый этап Конституционного процесса, за которым последуют выводы Конституционного суда, а окончательное голосование состоится лишь следующей осенью. На даже на этом этапе я не хочу, чтобы мое поколение запомнилось капитуляцией и признанием права силы. Поэтому я не голосовал за предложенный вариант изменений в Конституцию. Спасибо за понимание.

 

 

- я нє сказала "да", мілорд !

- ви нє сказалі "нєт"... (це)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Когда приходить под Верховну Раду и опротестовывать утверждение новой Конституции?

 

С чем приходить? - с яйцами, наполеннными песком - и кидать в стены Рады???

Или найти Ляшка, и договориться с ним, чтобы при входедепутатов в Раду - насилькно их кормить чернозёмом?

 

(нормы о специальном статусе)

Link to comment
Share on other sites

о личностях, которые диктуют введение в действие новой Конституции с специальными статусами:

Притчи 26:

24  Устами ненавистник делает свою сущность неузнаваемой, а в сердце замышляет обман+. 25  Даже если он говорит ласковым голосом+, не верь ему+, потому что семь мерзостей+ в его сердце. 26  Ненависть прикрывается обманом. Его зло откроется в собрании+.

 

 

Как действовать против таких?

Притчи 27:

5 Лучше открытое обличение, нежели скрытая любовь. (Открытое обвинение лучше скрытой любви.)

..

3 Камень тяжёл и песок нести нелегко, но беда и несчастья из-за глупого, тяжелее того и другого.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

10801611_745748935501051_713399631730245

 
Вадим Назаренко
10 августа в 16:56 · отредактировано · 

 

ХРУНЬ

 

Ми постійно вигадуємо якісь прізвища для продажних політиків та виборців.

 

В українському фольклорі є напівзабутий персонаж - ХРУНЬ (людина зі свинячою гололою)

 

Так в Галичині у другій половині ХІХ - початку ХХ ст. називали безпринципну, проджану і корисливу або ж темну затуркану людину, котра готова продати свою гідність за матеріальні вигоди ("за шмат гнилої ковбаси"), зраджувати друзів та знайомих, робити аморальні вчинки. 

 

По суті так називали як продажних депутатів, які зраджували своїх виборців (обіцяючи одне, а роблячи зовсім інше), так і продажних виборців, які продавали свій голос за ковбасу та горілку (не дивно, що тоді навіть існувало поняття - "ковбасні вибори")

 

Немає нічого нового під сонцем: хруні залишилися, їх тільки почали називати по-іншому....

 

P.S. - У другій половині ХІХ ст. до Галицького сейму обирався депатат Микита Хрунь, який постійно зраджував свої виборців. Він запевняв українських селян, боротиметься за їхні інтереси, але після обрання обстоював права великих польських землевласників. Очевидно, що саме він став цим прообразом людини-свині...

 

 

11215870_859278927481384_548809316970662

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...