Перейти до вмісту

Фотография
* * * - - 2 Голосів

Верховна РАДА

Верховна Рада

• Авторизуйтеся для відповіді в темі
Повідомлень у темі: 2006

#1981   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag
Re: Верховна РАДА
Разгон рады может быть электоральным очистителем непосредственно Зеленского. Учитывая что он очень трепетно относится к личному рейтингу он может пойти на это - этот шаг сбрасывает негатив на Раду. Это вполне выглядит красиво и эффектно - я шел с обещаниями, вел новых людей, они не оправдали и я их разогнал, все хуйня давай по новой.
  • 0

#1982   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag

Проблема всех этих политолухов в том что они пытаются просчитать с точки зрения логики. Но у тех кто на вершине табуретки логика порой выкидывает странные фортели. А у Зеленского вообще в поступках вообще нет логики. У него нет стратегии, у него присутствует только очень локальная тактика. А там по принципу Портоса - ввязаться в бой, а там будет видно.

Поэтому порой смешно читать вангования и откровения все этих экспертов которые пытаются анализировать систему совсем не понимая что законы которыми эти эксперты орудуют внутри этой системы не работают.

• 0

#1983   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag
Рейтингом потрібні закони не пропхаєш у ВР. Після ще одної ітерації з виборами, у зебаньків у кращому випадку від фракції залишиться половина. І зовсім не факт, що депутатами там будуть диригувати з ОП, а не хто попало, хто проплатив за місця у списку.
  • 0
Підра пішов нах. "Ми зробили це разом"© Foma, про що я жодної миті не жалкую, і сьогодні вчинив би так само

#1984   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag

И что?

Еще раз повторюсь - как мне кажется Зеленский больше заботится личным рейтингом чем рейтингом обезличенной толпы под названием "Слуга Народа"

Если он почувствует что его карма уже настолько грязная что надо срочно чистить, и разгон рады очистит его карму - он пойдет на это

• 0

#1985   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

И что?
Еще раз повторюсь - как мне кажется Зеленский больше заботится личным рейтингом чем рейтингом обезличенной толпы под названием "Слуга Народа"
Если он почувствует что его карма уже настолько грязная что надо срочно чистить, и разгон рады очистит его карму - он пойдет на это

Зеленський політично недієзданий. До дупи, що він там собі нафантазує, рулять цією маріонеткою цинічні покидьки, але не ідіоти.
  • 0
Підра пішов нах. "Ми зробили це разом"© Foma, про що я жодної миті не жалкую, і сьогодні вчинив би так само

#1986   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag

Подозреваю что ему до дупы ваше, как и мое, мнение

• 0

#1987   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Подозреваю что ему до дупы ваше, как и мое, мнение

А як же дорогоцінний рейтинг? :gigi:
  • 0

#1988   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag
Потому что один человек это всего лишь человек. Тем более на этом форуме. Эти ваши инторнэты и фейцбуки это нифига не репрезентативные выборки
  • 0

#1989   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Потому что один человек это всего лишь человек. Тем более на этом форуме. Эти ваши инторнэты и фейцбуки это нифига не репрезентативные выборки

За допомогою інтернету, не в останню чергу, Зебанько переміг на виборах. Так що...
  • 0

#1990   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag
Зеленский до сих пор ассоциируется с позитивом. И интернет не основная причина того что его выбрали президентом. Так звёзды сошлись. Интернет - это средство, но не показатель. Поэтому ориентироваться на свои Фейсбук группы и кричать что все против неверно. В Фейсбуке группы подбираются по интересам. А рейтинги как были самыми высокими, так до сих пор и остаются такими.
  • 0

#1991   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Зеленский до сих пор ассоциируется с позитивом. И интернет не основная причина того что его выбрали президентом. Так звёзды сошлись. Интернет - это средство, но не показатель. Поэтому ориентироваться на свои Фейсбук группы и кричать что все против неверно. В Фейсбуке группы подбираются по интересам. А рейтинги как были самыми высокими, так до сих пор и остаются такими.

Місцеві вибори покажуть, який у кого рейтинг. Щодо розпуску Ради, то для Зебанька це все одно, що вистрілити собі в ногу. Власне, я тільки за
  • 0

#1992   shurken  :

shurken

Серйозний

• Клуб
  • 8413
  • Country Flag

А як же дорогоцінний рейтинг? :gigi:

На рейтинг Вове грех жаловаться. Плюс низкий антирейтинг. Альтернативы то особой нет. Кругом одни бандосы типа Порошенко.
  • 0

#1993   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Ще пара місяців "рішучих реформ" і "нових ліц", і ПСИ, жопоблок і шарії з'їдять рейтинг зебаньків нах

Останнє опитування КМІС показало, що серед респондентів, які визначилися і підуть на вибори, 28% проголосували б за «Слугу народу», 17,7% – за проросійську ОПЗЖ, 16,2% – за «Європейську Солідарність», 8% – за “Батьківщину”, 4,7% – за партію «Сила і Честь», 4,7% – за «Партію Шарія», “Голос” – 3,8%. Дослідження проводилося з 24 травня по 4 червня.

• 0

#1994   Euro  :

Euro

Бувалий

• Клуб
  • 22696
  • Бермудський трикутник
  • Country Flag

Є таке, поки ми скубемося між собою.

23.06.20 16:38 Новые рейтинги: Зеленский и "слуги" теряют доверие
Баланс доверия у президента Украины Владимира Зеленского за год с позитивного +34,1% опустился до негативного -8,9%, заявляет председатель правления Украинского института социальных исследований им. А.Яременко Ольга Балакирева.

23.06.20 16:35 Недовольные избиратели Зеленского переходят к пророссийским силам, - глава КМИС Паниотто
Снижение рейтинга президента Владимира Зеленского приводит к тому, что голоса его избирателей переходят к пророссийским ОПЗЖ или Партии Шария.

• 0

Великі уми обговорюють ідеї. Середні уми обговорюють події. Дрібні розуми обговорюють людей © Елеонора Рузвельт

#1995   tom_cat  :

tom_cat

Юзер

• Форумчанин
  • 2849
  • Івано-Франківськ
  • Country Flag

Пишуть, що ЄСу мізер відходить. В основному Оппо і Шарію.

• 0

#1996   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Мудрий украінський нарід любить крайнощі - як не у гівно, так в комсомол  :gigi:

• 0

#1997   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Ось вам ще рейтинги  :gigi:

104750763_3019750448111283_7438392434803

• 0

#1998   tom_cat  :

tom_cat

Юзер

• Форумчанин
  • 2849
  • Івано-Франківськ
  • Country Flag

Туфта цей рейтинг. Спецом малюють СН багато.

Я на ФУПі закриті рейтинги по областях викладала. От там - жесть.

• 0

#1999   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Туфта цей рейтинг. Спецом малюють СН багато.

Я на ФУПі закриті рейтинги по областях викладала. От там - жесть.

Де ти їх взяла, закриті?  :gigi:

• 0

#2000   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag

Сказала же что на ФУПе :)

• 0

#2001   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag

Думаю что в этих опросах как в опросах о Трампе. Люди стесняются открыто заявить о пророссийской или провластной позиции. Первая - потому что это табу, вторая - потому что хвалить власть по традиции не принято (какая бы власть не была).

• 0

#2002   tom_cat  :

tom_cat

Юзер

• Форумчанин
  • 2849
  • Івано-Франківськ
  • Country Flag

Сказала же что на ФУПе :)

Такі не любимі Вами зливи в неті...  :D

• 0

#2003   Citizen UA  :

Citizen UA

Ветеран

• Клуб
  • 38593
  • Country Flag

Такі не любимі Вами зливи в неті...  :D

Хочеш, я тобі зараз ще один "закритий" на коліні намалюю?   ;)

• 0

#2004   tom_cat  :

tom_cat

Юзер

• Форумчанин
  • 2849
  • Івано-Франківськ
  • Country Flag

Час все розставить по місцях.

Колись Поро теж офіційні рейтингові контори малювали перемогу в першому турі...

• 0

#2005   Zzzz...  :

Zzzz...

Бувалий

• Клуб
  • 24464
  • Трикутний бермудсник
  • Country Flag

Верховна Рада спростила реєстрацію кандидатів у депутати на місцевих виборах, дозволивши їм не подавати у виборчкоми так звані довідки про несудимість. :fp1: 
За відповідний законопроєкт №3995 проголосували 325 народних депутатів з 226 необхідних.
Як пояснив його співавтор Роман Лозинський з фракції "Голос", кандидати при реєстрації і так вказують дані про несудимість, а ця довідка - лише привід стягти з них гроші.
"Це 200, 400, 800 гривень, посередники в регіонах, "прокладки", ті, хто "порєшають" вам питання. Це просто бізнес", - підкреслив Лозинський.
Своїм рішенням депутати вилучили зі статті 222 Виборчого кодексу норму про необхідність надавати у виборчі комісії довідку про наявність чи відсутність судимості, видану в МВС. :tu: 

• 0

#2006   Папа_Карлос  :

Папа_Карлос

Серйозний

• Клуб
  • 5796
  • Country Flag

избиркомы могут сами сделать запрос в мвд. вообще надо везде отменить эти справки где участвует государство - получается государство просит вас принести справку от государства. бред какой то

• 1

#2007   Спартак  :

Спартак

Юзер

• Клуб
  • 3581
  • IF
  • Country Flag

так в більшості випадків держоргани вже самі роблять запити на цю довідку, при виробленні паспортів, дозволі на зброю. і .т.п. Навіть не знаю де ще зараз треба особисто цю довідку виробляти. Тому рішення ЦВК логічне. Інше питання: чи зобов'язана ЦВК сама отримувати дану довідку по кожному кандидатові?

• 0