Перейти до змісту

Дамы, интересует ваше мнение.


Recommended Posts

Итак, прошу женщин высказываться относительно Гиги, а джентельменов  помогать им.  

 

Пара-тройка жызненных историй приветствуется  :)

Не думаю, шото грузин, просто може бути скорочене прізвище, яке і є прізвиськом.

Мене здивували коментарі, єслі чесно. :shuffle:

Чьось чекала, що люди зрозуміють таке молоде палке кохання, а все якто банально з"їхало на грузинів і національності.

 

А я про молодість...

От він молодий і зелений і дуже чутливий і щирий.

Мені це сподобалось. Та і мені це сподобалось теж, але в мій час такого ше не робили. Да. :cray:

Link to comment
Share on other sites

..

От він молодий і зелений і дуже чутливий і щирий.

 

Хани, а откуда известно, что молодой и зеленый?

я что-то пропустила?

и где он тогда раздобыл деньги на бигборд?

Link to comment
Share on other sites

Незрозумiло/ 

ашиблась йа (P)

 

Хани, а откуда известно, что молодой и зеленый?

я что-то пропустила?

и где он тогда раздобыл деньги на бигборд?

Я так думаю. Амож він прєдпрєімчивий. Ашо? :nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Она не сидит на месте 

а на пчьом? :shok: ...шутю.

 

эх, как вспомню, как старшеклассниц отряд южных украинок заехали на экскурсию в Беларусь, то прям как брызги   от фонтанов - освежает.

это был фурор, я вам скажу..на третий день в гостиницу  ухажеры залезли на второй этаж..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А поясніть,  будьте  добрі  таку  річ.

Відомо  багато  фактів,  коли  в  мішаних  сім ях  народжувалися  затяті  українці.  І  саме  у  тих  випадках,  коли  батько українець,  а  мати  іншої  національності.

(Вибачте, ТС, що  я  не  в  тему,  просто  цікавить  це  давно,  а тут  живий  приклад).

В даному разі я вписуюсь у Вашу картину, бо в мене батько - українець. Так що не бачу, в чім тут питання

Інша річ, що батько- це вербальний, ментальний рівень. Підсвідомо, емоційно чоловіка-українця може продовжувати тягнути до росіянок, як до сексуального об'єкту, тому що такий в нього статевий імпринтинг. І хоча люди- не тварини ( імпринтинг проявляться у вищих формах тварин, птахів та ссавців, загалом теплокровних ), це може сильно вплинути на людину в молодості, коли образ жінки так чи інакше в його підсвідомістю пов'язаний з матір'ю. З часом це зменшується, бо людина стає більш соціалізованою, по-перше;  по-друге, на нього можуть вже впливати образи доньки та інших молодих дівчат ( українок), але початок сексуального життя скоріше буде саме такий ( під підсвідомим впливом матері-росіянки)

 

Вибачте за відвертість, але мені здалося, що Ви запитували не стільки про перше, скільки про друге, неявне

Link to comment
Share on other sites

Та знаю.  Но стоит подумать и об уместности и умеренности.  Лучше поделись своей историей, в назидание молодёжи, т.с.  :)

 

Золоті слова за своєю мудрістю... До речі, щодо поміркованості...  

І що цікаво в контексті старт-посту... Поміркована людина такого б не зробила.  А помірковану дівчину така пропозиція серця та руки могла б відштовхнути... Бо їй потрібні надійність та спокій... у сімейному житті... А такому хлопцеві- адреналін... Як їм тоді бути разом?

 

І ще. Щодо офф-топу... То в принципі тему вичерпав пост, здається, honey flower, де було написано про попереднє ставлення дівчини до хлопця

Що якщо подобався й так, то "так"... А якщо ні, то "ні". Я із свого боку  можу лише поставити під сумнів факт того, що подобається... Бо якщо подобався б, скоріше не поліз би... Хоча вона й так все чітко описала, всі можливі варіанти

 

І останнє... А він сам то знає, що хоче? Просто бурхливого, нетривкого сексу чи тривалих стосунків? Марафонський біг - це зовсім не 100 метрів. І спринтери зовсім не схожі на марафонців... Отже, дівчині може бути приємне таке безумство, але саме як безумство ... заради неї...

Link to comment
Share on other sites

от цей пост:

 

 

honey flower : Вчора, 16:09

☼‿☼

Форумчанин
4 487

Re: Дамы, интересует ваше мнение.

якщо до людини є почуття і є щось спільне, то ТАК, РОЗТОПИВ би, як морозиво на сонці.

Але якщо це людина, яка не подобається, тобто односторонні симпатії, або закоханість, то навіть це не змусилоб прийняти рішення на користь цього справді героя.
Іноді можуть і присвячені вірші дратувати. Да.


Респект цьому хлопцю.

 

_______________________________________________________________________________________________________________________________

 

А "почуття" та "спільне" майже на 100% визначається імпринтингом, який відчувається з першого погляду... Отже, облом у Гіги... з ймовірністю , близькою до 90%...

Link to comment
Share on other sites

очень интересно. что такой образ в себе содержит? поделитесь, пожалуйста.

аналогично б услышать про образ украинки

Воно Вам треба :))) ?

Давайте спати вже...

Надобраніч... :)))

Link to comment
Share on other sites

 

 


Вибачте за відвертість, але мені здалося, що Ви запитували не стільки про перше, скільки про друге, неявне

Я  дійсно  не  зовсім  чітко  сформулювала  своє  запитання.  Мене  давно  цікавить,  чому  сини  в  мішаних  сім ях

стають  затятими  українцями. Чи  це  не  про  Вас? ;)

Але  якщо  поважно,  то  випадок  саме  такий,  коли  батько - українець,  а  мати -  ні.  Чому  національність  не  переходить  з  молоком  матері.

Це  аспект  виховання,  чи самоусвідомлення  проходить  в  інший  спосіб?

Link to comment
Share on other sites

Я  дійсно  не  зовсім  чітко  сформулювала  своє  запитання.  Мене  давно  цікавить,  чому  сини  в  мішаних  сім ях

стають  затятими  українцями. Чи  це  не  про  Вас? ;)

Але  якщо  поважно,  то  випадок  саме  такий,  коли  батько - українець,  а  мати -  ні.  Чому  національність  не  переходить  з  молоком  матері.

Це  аспект  виховання,  чи самоусвідомлення  проходить  в  інший  спосіб?

і виховання й інший спосіб... Як то наслідування 

 

Якщо чесно, то у мене брат ще є. На рік молодше. Коли він був у аспірантурі в Києві, на початку 90-х років, то він був більшим українцем, ніж я ( я в той момент вчився в аспірантурі в Харкові). А потім одружився на єврейці, переїхав до Німеччини, в нього народився син. Син себе вважає євреєм. Брат дивиться лише Росія-24, ображений на Німеччину, звинувачує у війні в Україні ... НАТО ( не США, а саме НАТО... Жив би у США, напевно, звинувачував би США... я так думаю...). Але Росію теж звинувачує. Тобто, він не зовсім вата... Можливо навіть і не вата... Але й не українець уже...  Так що правила такого немає...Хіба що в імовірнісному варіанті. Тобто, з великою долею ймовірності можна стверджувати, що в змішаних україно-російських сім'ях діти виростають більшими націоналістами, українськими чи російськими, ніж в чисто українських чи чисто російських сім'ях... Дуже часто сини наслідують батька за національним відчуттям, але дуже часто це залежить від регіону проживання...

Link to comment
Share on other sites

 

 


То в принципі тему вичерпав пост, здається, honey flower, де було написано про попереднє ставлення дівчини до хлопця Що якщо подобався й так, то "так"... А якщо ні, то "ні".

 

А другой реакции вы не предполагаете? Даже в этой теме были совершенно другие ответы.  Моя жена, к примеру, высказалась очень отрицательно, что и побудило задать вопрос нашим дамам.  :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Отже, дівчині може бути приємне таке безумство, але саме як безумство ... заради неї...

 

А может быть и совсем наоборот  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

А другой реакции вы не предполагаете? Даже в этой теме были совершенно другие ответы.  Моя жена, к примеру, высказалась очень отрицательно, что и побудило задать вопрос нашим дамам.  :)

А я хіба не негативно? Я теж, але прив'язав це саме до відповіді honey flower. Там, де вона писала- якщо подобається, то так, а якщо ні, то ні. Я ризикнув при цьому припустити, що таки "ні" ... Тому й поліз туди... А ще я , здається,  писав, що дівчині в шлюбі потрібні перш за все надійність та спокій, тривкі стосунки. А хлопцеві, очевидно, адреналін... То як їм тоді ужитись ? Так що, скоріше за все, НІ. З дуже великою долею ймовірності, близькою до 90%

 

Але... Чисто жіночому самолюбству це може ( і скоріше за все - так) сподобатись та бути предметом гордості 

Link to comment
Share on other sites

А может быть и совсем наоборот  :pleasant:

скоріше, змішане відчуття

Наприклад, її це налякало

Але подруги почнуть заздрити та робити зауваження всілякі, жартики... І от саме це може сподобатись та викликати посмішку. Хоча б у спілкуванні з дівчатами

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я ризикнув при цьому припустити, що таки "ні" ... Тому й поліз туди... А ще я , здається,  писав, що дівчині в шлюбі потрібні перш за все надійність та спокій, тривкі стосунки. А хлопцеві, очевидно, адреналін... То як їм тоді ужитись ? Так що, скоріше за все, НІ.

 

Поясняю. Возьмем ситуацию, когда девушка любит Гигу. И Гига решает признаться таким экстравагантным способом. А дальше вопрос - вам нравится этот способ? И все.  :)

Link to comment
Share on other sites

Растопить сердце можно в подобном формате, если хочешь признаться в любви или сделать приятный сюрприз. Некоторые еще так извиняются :)

 

Но вот это "будь моей женой" сообщить настолько сухо, с такой канцелярской подписью и при этом обратившись к девушке "Маринка" - ощущение, что Гигу не учили вежливости. ИМХО, такие вещи говорят лично, в соответствующий момент, когда ты знаешь, что девушка настроена. Заодно и реакцию оценить, в целом. Независимо от того, что именно она произнесет в ответ.

 

А если она утром проснулась после кошмара и бессонной ночи, выглянула в окно и, увидев баннер на стене соседнего дома, подумала: "Ничего себе, денек начинается"? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це такий американський спосіб робити пропозицію руки і серця. Тут пари живуть разом не одружуючись довгий час, перевіряють почуття, збирають гроші на весілля. Тому чоловік впевнений в позитивній відповіді і старається зробити пропозицію незвичайним оригінальним чином. Церемонію проводять в присутності друзів, родичів, знімають для домашнього відео. Для нареченої це повинен бути сюрприз. Відео потім можна побачити на Інтернеті, по телебаченню в місцевих новинах. Мені, наприклад, запам"ятався такий сюжет по телевізору: дівчина бігла марафон і на одному з поворотів траси стояв її бойфренд з плакатиком "would you marry me? ". Було дуже зворушливо бачити її реакцію, вона підбігла до нього, поцілувала і щаслива побігла далі.

 

Думаю, що Гига не наївний хлопчисько і впевнений у позитивній відповіді Маринки. Тому і зробив такий собі Голівуд. Зранку виліз з теплого ліжка, підійшов до вікна, "Маринка, глянь, який цікавий бігборд повісили". "Ну нарешті",- подумала Маринка, визирнувши з вікна. ;)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, що Марина вже йому відмовила, і це вже десята пропозиція - по наростаючій. Дешеві понти.

Аби робили пропозицію мені, я б не звертала уваги на форму подачі, а лише на своі почуття до того чоловіка, що пропонує.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

, да так особо и рассказывать нечего. Да я уже почти и рассказал.

 

Мне это фото жена показала и камент был очень жосский -  не для барышни старался пацык, а  потому, что унаснараёни такого  никто не делал. Потому и подписался кличкой, что его имени не знают, Гига он Гига и есть, теперь вошел в анналы.  Ну и обратно же - нанимал верхолазов, бо сам ни на что не способен.

И шансов получить положительный ответ у него никаких.

 

А я доказывал, что многие девушки благосклонны к ухажерам-экстравертам, им недостаточно знать, что их любят, надо, чтоб и люди видели  :)

 

Но возражал скорее для интересу.  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...