Перейти до змісту

допкин. Часть 2. Одиночество.


Сашко

Recommended Posts

Кстати, посмотрел на другом ресурсе крупный план - зрачки не расширены. Может и правда неврологическое, а мы тут ржем...

угу...

выпить таблетку нада ныкаться постоянно за колонной..

это же не впервой то..

и после успокоительной таблетки его наоборот штырит явно неспокойно.. :weep:  плюс все эти телодвижения...то всё не неврологическое..то наркота..все эти подёргивания и почухивания...

Link to comment
Share on other sites

Народный депутат от Оппозиционного блока Дмитрий Добкин проигнорировал тест на наркотики. Об этом говорится в сюжете ТСН.

Журналисты отмечают, что ранее в телефонном разговоре с ними депутат заявил о готовности 3 ноября сдать анализы на содержание наркотических веществ в организме.

"Я, в принципе, и не против. Только с теми людьми, которые поднимают эти вопросы, я соглашусь это сделать", – сказал Добкин.

Нардеп от Блока Петра Порошенко Алексей Гончаренко решил сопровождать своего коллегу. 

ТСН отмечает, что 2 и 3 ноября Добкин не пришел на заседания парламента, а его мобильный телефон отключен.

"Очень жаль, что он не пришел (сдать анализы. – "ГОРДОН"). Было бы это интересно", – заявил Гончаренко.

Во фракции Оппозиционного блока отсутствие Добкина не прокомментировали, отказался от объяснений и его брат, нардеп Михаил Добкин.

1 ноября появилось видео, как Дмитрий Добкин зашел за колонну в зале парламента. Нардеп Семен Семенченко предположил, что его коллега там "закинулся таблетками", и потребовал у того объяснения "неадекватного поведения" в сессионном зале.

Link to comment
Share on other sites

- Ну, чего вы пристали к Добкину-младшему? В Украине несколько сот тысяч наркозависимых граждан! Должен же их кто то представлять в Верховной Раде!

 
 
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

А як він при оформленні дозволів на зброю отримав справку у нарколога?

...............

Якщо Михайло Добкін є чи не найвідомішим прихильником риболовлі серед вітчизняних політиків, його молодший брат захоплюється полюванням. Він навіть був у Південній Африці, де вполював буйвола.

"Так, був на полюванні в Африці, але вже давно. Привіз трофей – буйвола, майже у тонну вагою, зараз висить у Харкові у мисливському магазині", - поділився Добкін......

=======================

 

і психіатра?
---

Нардеп от Оппоблока Дмитрий Добкин прокомментировал свое странное поведение в Раде.

По его словам, никаких наркотических и алкогольных средств он не принимал, а имеет проблемы со здоровьем. 

"Никаких наркотических или алкогольных вещей я не употреблял. Все мы живые люди, все ходим под Богом. Действительно у меня есть определенные проблемы неврологического характера, но это касается лично меня. Это вопросы, связанные с моим здоровьем. "

Link to comment
Share on other sites

тяжелые наркотики

 

"Так, був на полюванні в Африці, але вже давно. Привіз трофей – буйвола, майже у тонну вагою, зараз висить у Харкові у мисливському магазині", - поділився Добкін..

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

 

 


як він при оформленні дозволів на зброю отримав справку у нарколога?

 

 


і психіатра?
а он в курсе за такие справки? или он вообще задавался вопросом о каком-то там разрешении? у него есть люди, которые такие мелочи решают. да и кто его спросит за разрешение? участковый с разрешителем из соседнего РОВД? бугага(с)
Link to comment
Share on other sites

тяжелые наркотики

 

"Так, був на полюванні в Африці, але вже давно. Привіз трофей – буйвола, майже у тонну вагою, зараз висить у Харкові у мисливському магазині", - поділився Добкін..

 

CweF66eXUAA40t8.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

CxeguhwXUAA4Ngy.jpg


Верховній Раді пропонують внести зміни до закону «Про запобігання корупції», що передбачає перевірку на наркотичну залежність чиновників, чиї посади передбачають підвищений корупційний ризик. Відповідний законопроект під номером 5409 опублікований на сайті законодавчого органу. У пояснювальній записці до документа зазначається, що окрім перевірки на нарко- та алкозалежність, варто також перевіряти і психічний стан посадовців. «Пропонується запровадити спеціальну щорічну перевірку відомостей про стан здоров’я (в частині встановлення психічного стану особи, можливої наркотичної залежності та залежності від алкоголю і психоактивних токсичних речовин) та поширити її на усіх осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту. Читайте також Добкін проігнорував тест на наркотики: не з'явився у Раді та не відповідав на дзвінки У пояснювальній записці також йдеться, що такі зміни сприятимуть «уникненню залежності якості державних рішень від фізичного та психологічного стану здоров’я представників державної та місцевої влади», а також налагодженню суспільного діалогу щодо «здорового образу життя та здоров’я нації». Наразі законопроект направлений на розгляд до профільного комітету.

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1629956-radi-proponuyut-pereviryati-chinovnikiv-na-narkozalejnist.html

Link to comment
Share on other sites

 

 


Верховній Раді пропонують внести зміни до закону «Про запобігання корупції», що передбачає перевірку на наркотичну залежність чиновників, чиї посади передбачають підвищений корупційний ризик.

 

Димон Добкенд пацтавил коллег по депутацкому корпусу  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

CxeguhwXUAA4Ngy.jpg

Верховній Раді пропонують внести зміни до закону «Про запобігання корупції», що передбачає перевірку на наркотичну залежність чиновників, чиї посади передбачають підвищений корупційний ризик. Відповідний законопроект під номером 5409 опублікований на сайті законодавчого органу. У пояснювальній записці до документа зазначається, що окрім перевірки на нарко- та алкозалежність, варто також перевіряти і психічний стан посадовців. «Пропонується запровадити спеціальну щорічну перевірку відомостей про стан здоров’я (в частині встановлення психічного стану особи, можливої наркотичної залежності та залежності від алкоголю і психоактивних токсичних речовин) та поширити її на усіх осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», — йдеться у пояснювальній записці до законопроекту. Читайте також Добкін проігнорував тест на наркотики: не з'явився у Раді та не відповідав на дзвінки У пояснювальній записці також йдеться, що такі зміни сприятимуть «уникненню залежності якості державних рішень від фізичного та психологічного стану здоров’я представників державної та місцевої влади», а також налагодженню суспільного діалогу щодо «здорового образу життя та здоров’я нації». Наразі законопроект направлений на розгляд до профільного комітету.

 

Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/politics/1629956-radi-proponuyut-pereviryati-chinovnikiv-na-narkozalejnist.html

Первый раз увидел такую подробную фотографию.

 

Товарищи, я вам ответственно заявляю: у гражданина проблемы с печенью. Из-за чего? Покажет вскрытие.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

нашо він туди ходить?

йому на реабілітацію треба в наркодиспансер

 

ганьба яка 

Если бы он один был такой. Других, просто еще не вычислили. Этот конечно типаж и плачет по нему психушка.

Link to comment
Share on other sites

Есть депутаты со справкой из дурдома и ничего а потом удивляемся. чио у нас за законы.Одна псих бол.ная другой под коксом находятся на работе.Только под чем то можно было придумать проект закона чтобы граждане на спутниковые тарелки получали разреления проект допы меньлего.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...