Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Погортав гілочку, останні дописи.

Але який упоротий порохобот вигулькнув нізвідки, плодовитий, ночі не спить, переживає за неню, і строчить, строчить...

Маю на увазі "жіночку з Канади".

Так гарно знає нашу реальність, аж до розпродажу її допомоги на OLX.

І пече її лише одна тема - Юля і Міша - суки.

Пане Уколов, Ви?

 

Дуже схоже на шпильку через канадський проксі. Стиль один до одного. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

схожість є, особливо в упоротості

бо назвать впертістю тупість, яку не похитнути нічим, не можна

але та, що "здалеку" така розумака, аж страх бере, "наша" якось простіша

одним словом - село і люди

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

схожість є, особливо в упоротості

бо назвать впертістю тупість, яку не похитнути нічим, не можна

але та, що "здалеку" така розумака, аж страх бере, "наша" якось простіша

одним словом - село і люди

 

:)

 

В мене є таємна відеозьомка..

 

https://www.youtube.com/watch?v=NvxcbQ-FxxU

Link to comment
Share on other sites

Так, народець. Народець, якому волонтери скинулися на круті берці, а він потім ті берці заганяє на ОЛХ. Народець, де бізнесмену дали побудувати санаторій для атошників, а він за столом хизується, як натирив будматеріалів собі на хатку. Народець, у якого винні жиди-кровопивці, а що він без хабаря у зуби і кроку не ступить, то це нічого. Народець, який розпинається про патріотизм  і робить селфі у вишиванках, а сам шариться від призову і в черговий раз суне у Москву на шабашку :X. Народець, який обзиває Пороха останніми словами і постить антидержавницькі фейки, а сам відхиляється від сплати податків і продає фейкові креми у Кацапстан під час війни! Народець, який за 25 років незалежності не спромігся справді стати незалежним (чомусь крихітні країни Прибалтики змогли), продовжував вибирати комуністів, хоча міг привести до влади патріотів (як Чорновола) і після першого майдану (!) вибрав Януковича :X - ENOUGH SAID!

 

І ви ще хочете чогось від Пороха? та він просто відображення українського народу, причому не найгірше.

 

ПС. Звичайно ж, не весь український народ такий. Є герої, є порядні люди, є. Але який баланс плюс на мінус, ви можете сказати? ми говорили день назад, що нації ще немає, так само, як і не має відповідного рівня суспільної свідомості та моральності у ВСІХ. Оце я і маю на увазі.

Это очень неудобная ситуация для них. Как тут обвинить Порошенко?

 

Самый прибыльный поезд "Укрзалізниці," Киев-Москва:

DWGth59WkAITyjG.jpg

 

Топ-запросов Гугл в 2017 году в разделе: Як?/Как?

 

- обойти блокировку вк

 

http://www.dsnews.ua/future/google-predstavlyaet-top-zaprosy-2017-goda-v-ukraine-12122017160700

 

И так далее и тому подобное.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А чого не в гілці про відчалювання? Це ж яскрава ілюстрація шоколадних надбань.

Я бы наверное спустился на твой примитивный уровень и сказал, что это такие же "шоколадни надбання" как и результат деятельности Юльки-воровки дважды на посту премьер-министра и почти постоянно депутатом ВР. И что эта мразь даже не подписала документ, признающий Россию страной-агрессором. Приручила, мол, народ работать в московиях. Но не буду.

 

Это проблема гораздо глужбе и шире. И вам она не выгодна в обсуждении, так как может разрушить ваш зрадоёбский фундамент.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Трохи довідки. На фупі вони ці дані самі оголосили так що це не є розкриттям приватності.

Перший пихатий мажор, якому бізнес всучив в руки татко для забавки причому цей бізнес він успішно просирає,

судячи по дописам його клієнтів . Думаю безкінечні його тусовки закордон теж на це впливають.

 

https://2ip.ua/ru/services/providers-rating?act=1&asid=47898

 

http://netobzor.org/prov/39-pan-telecom

 

Алєжка один з топ-менеджерів пана Ахметова.  Навіть коментувати не буду,

Це нуль цілих хєр десятих відсотка населення.

 

Про третього фупчега не знаю . Брехати не буду.

 

Так що вибірка  нульова. Але вам з Канади видніше як ми тут  живемо. Навіть сперечатись не буду.

 

Как вариант явно выраженное скрытое косоглазие... :shuffle:

Змінено користувачем Ita
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бы наверное спустился на твой примитивный уровень и сказал, что это такие же "шоколадни надбання" как и результат деятельности Юльки-воровки дважды на посту премьер-министра и почти постоянно депутатом ВР. И что эта мразь даже не подписала документ, признающий Россию страной-агрессором. Приручила, мол, народ работать в московиях. Но не буду.

 

Это проблема гораздо глужбе и шире. И вам она не выгодна в обсуждении, так как может разрушить ваш зрадоёбский фундамент.

Як можна спуститися з твоєї прірви кудись?

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я бы наверное спустился на твой примитивный уровень и сказал, что это такие же "шоколадни надбання" как и результат деятельности Юльки-воровки дважды на посту премьер-министра и почти постоянно депутатом ВР. И что эта мразь даже не подписала документ, признающий Россию страной-агрессором. Приручила, мол, народ работать в московиях. Но не буду.

 

Это проблема гораздо глужбе и шире. И вам она не выгодна в обсуждении, так как может разрушить ваш зрадоёбский фундамент.

+===================================================================+

Цікаво, а що "Юлька-воровка" вкрала? Список у студію! Чи знову будуть гнилі відмазки 

що це "цілком таємно"???

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+===================================================================+

Цікаво, а що "Юлька-воровка" вкрала? Список у студію! Чи знову будуть гнилі відмазки 

що це "цілком таємно"???

Ти пенсію свою згадай, яку за тимошенко заробляв  :pleasant: Тоді й знайдеш відповідь, що вкрала  :K

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я бы наверное спустился на твой примитивный уровень и сказал, что это такие же "шоколадни надбання" как и результат деятельности Юльки-воровки дважды на посту премьер-министра и почти постоянно депутатом ВР. И что эта мразь даже не подписала документ, признающий Россию страной-агрессором. Приручила, мол, народ работать в московиях. Но не буду.

 

Это проблема гораздо глужбе и шире. И вам она не выгодна в обсуждении, так как может разрушить ваш зрадоёбский фундамент.

 

Я так розумію подібні перлини це яскраве свідчення твого надвисокого рівня ? 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Рік 2016-й

 

В Кремле решили: премьером в Украине должна стать Тимошенко

2589320_original.jpg

В Госдуме России уверены, что Юлия Тимошенко на посту премьер-министра сможет стабилизировать ситуацию в Украине. Об этом журналистам в Москве сказал председатель комитета по делам СНГ, Евразийской интеграции и связей с соотечественниками Леонид Слуцкий, передает УНИАН.

«События в Украине развиваются со сверхзвуковой скоростью. Не исключаю, что Верховная Рада в ближайшее время выдвинет и, возможно, утвердит Юлию Тимошенко кандидатом в премьеры коалиционного правительства Украины. Это будет полезно для стабилизации. Там же Тимошенко сможет проявить себя как кандидат в президенты Украины. О намерениях баллотироваться она уже заявила накануне», – сказал Слуцкий.

При этом он заверил, что какой бы сложной не была конфигурация власти, которая формируется сейчас в Киеве, украинцы остаются для России братским народом, а Украина – одним из первых партнеров среди соседних государств, как бы, по его словам, западные политики не пытались «ампутировать Украину от России, вбить клин между нами и поднять волну взаимного неприятия». (ага, это Запад поставляет военщину, оружие и технику на оккупированный Донбасс, это Запад аннексировал Крымнаш, это Запад репрессирует украинцев и крымских татар)

«Украина была и является партнером для нас. Как бы ни было сложно, мы будем продолжать диалог с официальным Киевом, в том числе и в плоскости парламентской дипломатии с нашими коллегами из Верховной Рады », – отметил он.
***
П’ять копійок: Эва как! Ради пропихивания газовой подельницы путинцы снова завели старую пластинку про адиннарот.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Рік 2016-й

 

В Кремле решили: премьером в Украине должна стать Тимошенко

 

2589320_original.jpg

 

В Госдуме России уверены, что Юлия Тимошенко на посту премьер-министра сможет стабилизировать ситуацию в Украине. Об этом журналистам в Москве сказал председатель комитета по делам СНГ, Евразийской интеграции и связей с соотечественниками Леонид Слуцкий, передает УНИАН.

 

«События в Украине развиваются со сверхзвуковой скоростью. Не исключаю, что Верховная Рада в ближайшее время выдвинет и, возможно, утвердит Юлию Тимошенко кандидатом в премьеры коалиционного правительства Украины. Это будет полезно для стабилизации. Там же Тимошенко сможет проявить себя как кандидат в президенты Украины. О намерениях баллотироваться она уже заявила накануне», – сказал Слуцкий.

 

При этом он заверил, что какой бы сложной не была конфигурация власти, которая формируется сейчас в Киеве, украинцы остаются для России братским народом, а Украина – одним из первых партнеров среди соседних государств, как бы, по его словам, западные политики не пытались «ампутировать Украину от России, вбить клин между нами и поднять волну взаимного неприятия». (ага, это Запад поставляет военщину, оружие и технику на оккупированный Донбасс, это Запад аннексировал Крымнаш, это Запад репрессирует украинцев и крымских татар)

 

«Украина была и является партнером для нас. Как бы ни было сложно, мы будем продолжать диалог с официальным Киевом, в том числе и в плоскости парламентской дипломатии с нашими коллегами из Верховной Рады », – отметил он.

***

П’ять копійок: Эва как! Ради пропихивания газовой подельницы путинцы снова завели старую пластинку про адиннарот.

 

Я тільки не розумію , а навіщо в 2016 рік  притулили фотку зустрічі двох прем*єрів в Ялті 2009 року ?

 

https://newdaynews.ru/kiev/257916.html

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

а що "Юлька-воровка" вкрала?
Як що? В піні-ахметки подарований їм з барського плеча наш меткомбінат. А ще в хуйловського фірташа заборгований нам газ на кілька мільярдів баксів. Тому і воровка.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як що? В піні-ахметки подарований їм з барського плеча наш меткомбінат. А ще в хуйловського фірташа заборгований нам газ на кілька мільярдів баксів. Тому і воровка.

Ти забув, хто за той газ згодом заплатив  :K

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ти пенсію свою згадай, яку за тимошенко заробляв  :pleasant: Тоді й знайдеш відповідь, що вкрала  :K

+======================================================================+

Ясно. Типовий шоколадний 3.14здьож! Бо до шоколадних я на пенсію жив, а зараз, при

шоколаді, виживаю. Тобто, шоколадні брешуть, як завжди! Тьху, шоколадна мерзота!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я тільки не розумію , а навіщо в 2016 рік  притулили фотку зустрічі двох прем*єрів в Ялті 2009 року ?

 

https://newdaynews.ru/kiev/257916.html

+===============================================================+

Бо шоколад вважає всіх дурнішими за себе. Але реальність трохи протилежна...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+======================================================================+

Ясно. Типовий шоколадний 3.14здьож! Бо до шоколадних я на пенсію жив, а зараз, при

шоколаді, виживаю. Тобто, шоколадні брешуть, як завжди! Тьху, шоколадна мерзота!

Як сплачував податки, так і маєш  :K

А ще нагадаю 

http://tverezo.info/wp-content/uploads/2018/02/samborska1.jpg

 

То ж їж і не обляпайся  :K

Ще собі знайди в інтернеті розмір запозичень, які зараз потрібно віддавати  :K  

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

+====================================================================+

Хряк, з наших податків. І мав собі від тагого бузінесу відповідной прОцент.

Хряк крав не там, а за газ і твоєю пенсією заплатили в тому числі.  :pleasant:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як сплачував податки, так і маєш  :K

А ще нагадаю 

http://tverezo.info/wp-content/uploads/2018/02/samborska1.jpg

 

То ж їж і не обляпайся  :K

Ще собі знайди в інтернеті розмір запозичень, які зараз потрібно віддавати  :K  

+==================================================================+

Бреши та не забрехуйся! Хто мав тоді контроль над Нацбанком? І це була не Юля! 

Тобто, не її провина у виводі цих коштів. Не ВОНА(тм) контролювала ці потоки. 

Не згоден - наводь ОФІЦІЙНІ повноваження прем"ера над Нацбанком. І не бреши!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...