Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Я не говорю, що не видали. А документи ви наперед не висилали для такої картки?? і візи не треба було, щоб туди в"їхати, і дозволу на роботу, наперед отриманого? от так взяли з повітря і через 25 хвилин дали?

+===============================================================+

Віза та картка на проживання - це зовсім різні речі. Я не знав де я буду жити, а як 

тільки домовився, то пішов у мерію разом з жінкою. 25 хвилин - і у нас є офіційний 

документ. До того-ж: Міхо приїхав до родини, тобто проблем із проживанням у нього нема.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Звинувачення, що українці - гнилий народ і бидло, несерйозні, бо більшість кожного народу не набагато кращі. Законопослушні англійці більшість своєї історії були народом буйним, схильним по пияцтва і насильства, але еліта своїм прикладом накинула більш чи менш вікторіанські принципи масі, а не шукала відмазки, що аристократові нема чого себе надто обмежувати, доки простий нарід такий розпусний.

 

Якщо той, хто взявся керувати, дозволяє собі бути таким же лайном, як і більшість народу, то це злочинець - як п'яний, котрий береться кермувати автомобілем. Висувати до водія такі ж вимоги, як до пасажира - це дебілізм.

 

Я не казала, що українці бидло чи гнилий народ. Я казала, що він немонолітний у своїх цінностях. Погоджуюсь, що навіть у розвинутих країнах завжди бачиш високий рівень соціальної свідомості (у тому числі у Канаді). Тим не менше канадці, наприклад, у переважній кількості законослухняний народ. І хабарів не дають.

 

Звичайно, більшість людей (і я у тому числі) хочуть бачити у керівниках держави зразок для наслідування, лідера нації типу Черчіля. Багато людей, і я у тому числі, хотіли б, щоб Порошенко був таким - але на мою думку, це нереально, бо він продукт своєї епохи і свого народу, який до певної міри поділяє ті ж цінності.

 

На мою думку, у світі в цілому бачимо виродження еліт. Сіленціо має рацію щодо нашого клоуна Трудо, ну Трамп - це питання особливе :lol2: . А хлопчик Макроша, що, кращий чи Меркельша? Хабарів не беруть, але чи є вони сильними лідерами? На мою думку,  ні. Може, британці ще хоч у чомусь показують традиційний клас (але не такі типи, як Блер).

Link to comment
Share on other sites

Inconvenient truth очі коле? ну, як я і очікувала.

 

Моя теза - в проблемах України винні самі українці - не одного "патріота" дуже образила. Ну що ж, не вперше :lol2:.

 

Яка правда? Що Ви знаєте про життя в Україні? Ви його по постам порохоботів вивчали? Бо у них теж народєц нє тот анператору Пьйотру попався. Свої глибокодумні зауваження краще би залишили при собі, бо не маєте ніякого морального права на теє. І окрім непереборного бажання послати подалі такого закордонного сідєльца, у притомних українців, ніяких інших бажань не виникає. "Правдою" вона мені  очі коле. Тьфу, блять!

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

+==============================================================================+

Народ вчиться на власних помилках. У Франції до сучасного стану було 3 фронди та 5 революцій. 

Щоб пройти цей шлях швидче, треба частіше міняти владу. Що ми і бажаємо - скинути потроха та 

його шоколадну банду. Шонеясно???

 

Скинути - не важко. Кого поставите? ось питання. Юльку, Сааку, Бойка, Вакарчука не пропонувати :).

Link to comment
Share on other sites

+===============================================================+

Віза та картка но проживання - це зовсім різні речі. Я не знав де я буду жити, а як 

тільки домовився, то пішов у мерію разом з жінкою. 25 хвилин - і у нас є офіційний 

документ. До того-ж: Міхо приїхав до родини, тобто проблем із проживанням у нього нема.

 

Ну то про це й було наперед домовлено. Чого Гайдая не слухали? він там все розказав.

Link to comment
Share on other sites

Щоб бути у темі, треба знати конкретні інструкції від начальства, обставини, фактори ризику. Ні я, ні Ви не були цими правоохоронцями, тому не в темі. Якби я була поліцейським чи хто там були ці особи, я б тупо виконувала наказ свого начальника. І Ви б теж - а інакше несубординація і відвовідні міри по відношенню до Вас.

+=================================================================+

Ага! І у поліціянтів сидить медіум, який за добу каже що буде....  Ну-ну..

Є Устав, який має виконуватися, а все, що йому протирічить, і навідь вказівки 

начальства - то є злочин!

За що мають засудити тії беркутовців, що били людей на Майдані у 2013-му?

Саме за порушення Уставу, який забороняє застосування фізичного насильства до

неповнолітніх, жінок, старих та інвалідів. Вони проігнорували Устав і мають

отримати від 7 до 10 років. Чи вважаєте, що наказ "зверху" - то повна індульгенція?

Ну-ну...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Яка правда? Що Ви знаєте про життя в Україні? Ви його по постам порохоботів вивчали? Бо у них теж народєц нє тот анператору Пьйотру попався. Свої глибокодумні зауваження краще би залишили при собі, бо не маєте ніякого морального права на теє. І окрім непереборного бажання послати подалі такого закордонного сідєльца, у притомних українців, ніяких інших бажань не виникає. "Правдою" вона мені  очі коле. Тьфу, блять!

 

 Я знаю про життя в Україні від своїх родичів та друзів. І на власні очі надивилася.

 

Маю моральне право, бо за мої податки в Україну йде численна допомога. Мені не шкода, бо знов-таки в мене там родичі та друзі і я бажаю Україні та українцям добра. Але просто тупо бісить, як українці в черговий раз дістають і висовують у керівництво старе лайно типу Юльки і просто не здатні "роззути" очі щодо такого типу, як Саака.

 

Хочете повного розвалу країни і скочування у прірву? Замість того, щоб робити важку роботу, еволюціонувати і створювати нову еліту, зносьте Порошенка, розводьте збройний спротив і т.п. Тоді точно вже всі відвернуться. Як кажуть, гуд лак :(.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скинути - не важко. Кого поставите? ось питання. Юльку, Сааку, Бойка, Вакарчука не пропонувати :).

+========================================================+

Це - наш вибір! І таки виберемо Тимошенко! А незгодні хай казяться!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну то про це й було наперед домовлено. Чого Гайдая не слухали? він там все розказав.

+===================================================================+

А нащо ще й з кимось домовлятися??? Папірець про його особу поляки дали, 

ось йому і видали в Голандії місцеву ксиву. Ні нащо сюди мішати інших презів???

Link to comment
Share on other sites

 Я знаю про життя в Україні від своїх родичів та друзів. І на власні очі надивилася.

 

Маю моральне право, бо за мої податки в Україну йде численна допомога. Мені не шкода, бо знов-таки в мене там родичі та друзі і я бажаю Україні та українцям добра. Але просто тупо бісить, як українці в черговий раз дістають і висовують у керівництво старе лайно типу Юльки і просто не здатні "роззути" очі щодо такого типу, як Саака.

 

Хочете повного розвалу країни і скочування у прірву? Замість того, щоб робити важку роботу, еволюціонувати і створювати нову еліту, зносьте Порошенка, розводьте збройний спротив і т.п. Тоді точно вже всі відвернуться. Як кажуть, гуд лак :(.

+====================================================================+

Не буде зносу потроха - не буде України. Сайленто вже декілька разів пояснив чому. 

А сидіти так далі потрох теж не може - грошей нема. І буде продаватися кацапам та хуйлу. 

Бо той теж, кацапського паханату....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+========================================================+

Це - наш вибір! І таки виберемо Тимошенко! А незгодні хай казяться!

 

Ну це вирішувати "українському народу" :). Не пам"ятаю, у кого був нижчий рейтинг - у Юльки чи у Сааки. Але ху керс, обоє рябоє :).

 

Юльку не виберуть - у неї репутація зрадниці, яка закликала "флотам дружить" і злила Крим, щоб "ні один солдат не підняв ружжо" чи що вона там сказала. До того ж, велика частина українського електорату патріархальна за ментальністю і не проголосує за неї тільки тому що вона - жінка. Це вам не дайверсіті і інклюжен які-небудь :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===================================================================+

А нащо ще й з кимось домовлятися??? Папірець про його особу поляки дали, 

ось йому і видали в Голандії місцеву ксиву. Ні нащо сюди мішати інших презів???

 

Ще раз у надцятий раз - у Сааки нема громадянства. Була домовленість між певними урядами про його естрадицію, враховуючи його особливі обставини. Це питання вирішувалось набагато довше, ніж за годину, що я намагаюсь аргументувати набагато довше, ніж у Сааки зайняло отримати його папірець :).

Link to comment
Share on other sites

+====================================================================+

Не буде зносу потроха - не буде України. Сайленто вже декілька разів пояснив чому. 

А сидіти так далі потрох теж не може - грошей нема. І буде продаватися кацапам та хуйлу. 

Бо той теж, кацапського паханату....

 

Я вже не маю сил сперечатися. Як сказав Сіленціо - поживемо - побачимо. Але  у збройний переворот не вірю, як і у дострокові вибори, бо народ не підтримає. І вважаю, що через певний "консенсус" виберуть певного нового кандидата (за умови, якщо Порошенко не піде на другий тур) і усьо. Якщо Порошенко піде, то його можуть і переобрати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Маю моральне право, бо за мої податки в Україну йде численна допомога. 

 

Не смішіть мої капці, помощнічкі. Той мізер, що йде, "освоює" і розтягує по кишеням владна шобла Порошенка. Пересічному від того ні холодно, ні спекотно. 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

скільки знаєте студентів, які за 5 років навчання не дали на лапу викладачу?

не знаю студентов, которые пытались дать на лапу. Работаю на одном из факультетов вот этой конторы http://univ.kiev.ua/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Виявляється, адмінресурс, контроль за телеканалами, стратегія VIP-агітаторів (місцевих тузів), які мають зробити Пєці процент на виборах, а тоді він пропхає їх в парламент, для чого збереже мажоритарку, похєрить виборчий кодекс - це "консенсус" і вияв волі народу.

 

Найсмішніше, що ближче до виборів система цілком може посипатись і щурі порозбігатись :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не смішіть мої капці, помощнічкі. Той мізер, що йде, "освоює" і розтягує по кишеням владна шобла Порошенка. Пересічному від того ні холодно, ні спекотно. 

 

А нащо українському народу взагалі подачки від Заходу, Міжнародного Валютного Фонду? ви ж самі знаєте і вмієте, як краще? плюс Порошенко все одно все вкраде.

 

Не треба ні джавелінів, ні кровозупинних засобів. Хай ті солдатики там передохнуть. Не треба канадським хірургам приїздити та робити атошникам операції і на реабілітацію в Канаду теж не треба - обійдуться і без очей, і без протезів. Форму канадську теж не треба - українська армія найсильніша і піде на передову у трусах. Канадських інструкторів нам теж нафік не потрібно - наші генерали  генії стратегії і тактики.

 

А якщо серйозно, Вам не соромно? Про зусилля численних волонтерів та громад майже у кожній країні світу, які збирають та пересилають кошти, медикаменти, обладнання? це теж мізер? Ви образили зусилля багатьох людей :(.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну це вирішувати "українському народу" :). Не пам"ятаю, у кого був нижчий рейтинг - у Юльки чи у Сааки. Але ху керс, обоє рябоє :).

 

Юльку не виберуть - у неї репутація зрадниці, яка закликала "флотам дружить" і злила Крим, щоб "ні один солдат не підняв ружжо" чи що вона там сказала. До того ж, велика частина українського електорату патріархальна за ментальністю і не проголосує за неї тільки тому що вона - жінка. Це вам не дайверсіті і інклюжен які-небудь :lol2:

+======================================================================+

Найвищий - у Тимошенко. А Міхо на президентську табретку і не претендує.

А "флотам дружить" - це гасло було правильним у ті часи - 2007-й рік. Ще була надія що з

кацапстаном можна жити в мирі.

І не треба брехати що ВОНА(тм) "злила Крим" чи "ні один солдат не підняв ружжо"! Яку ОФІЦІЙНУ 

посаду вона займала у березні 2014-го, щоб мати можливість на щось прямо впливати? 

Тому для мене ВСІ, хто каже ВОНА(тм) "злила Крим" є професійні брехуни. 

А щодо "патріархальності", то патріархи пам"ятають, при якому прем"єрі жилося найкраще.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+======================================================================+

Найвищий - у Тимошенко. А Міхо на президентську табретку і не претендує.

А "флотам дружить" - це гасло було правильним у ті часи - 2007-й рік. Ще була надія що з

кацапстаном можна жити в мирі.

І не треба брехати що ВОНА(тм) "злила Крим" чи "ні один солдат не підняв ружжо"! Яку ОФІЦІЙНУ 

посаду вона займала у березні 2014-го, щоб мати можливість на щось прямо впливати? 

Тому для мене ВСІ, хто каже ВОНА(тм) "злила Крим" є професійні брехуни. 

А щодо "патріархальності", то патріархи пам"ятають, при якому прем"єрі жилося найкраще.

 

 

Якщо вона така крута, то чому мудрий народ України її як мінімум два рази президентшою не вибрав? у сучасних демократіях, якщо кандидат у президенти не вибирається, висовують когось нового. У Сіленціо спитайте.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще раз у надцятий раз - у Сааки нема громадянства. Була домовленість між певними урядами про його естрадицію, враховуючи його особливі обставини. Це питання вирішувалось набагато довше, ніж за годину, що я намагаюсь аргументувати набагато довше, ніж у Сааки зайняло отримати його папірець :).

+======================================================+

ще раз у надцятий раз - у Міхо був папірець від поляків, а в Голандії 

живе його родина. І, оскільки він не є кримінальним, то такий папірець

видається автоматично. Воплі купленої прокурватури Грузії та нашого 

шоколадноо пгокугога голандців не турбують.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А нащо українському народу взагалі подачки від Заходу, Міжнародного Валютного Фонду? ви ж самі знаєте і вмієте, як краще? плюс Порошенко все одно все вкраде.

 

Не треба ні джавелінів, ні кровозупинних засобів. Хай ті солдатики там передохнуть. Не треба канадським хірургам приїздити та робити атошникам операції і на реабілітацію в Канаду теж не треба - обійдуться і без очей, і без протезів. Форму канадську теж не треба - українська армія найсильніша і піде на передову у трусах. Канадських інструкторів нам теж нафік не потрібно - наші генерали  генії стратегії і тактики.

 

А якщо серйозно, Вам не соромно? Про зусилля численних волонтерів та громад майже у кожній країні світу, які збирають та пересилають кошти, медикаменти, обладнання? це теж мізер? Ви образили зусилля багатьох людей :(.

 

І все то на Ваші податки? Петя мене не питає, коли гроші у МВФ циганить, за мій рахунок, обіцяючи навзаєм, продаж землі, черговий ріст захмарних тарифів, пенсійний і медичний геноцид українців.  Як на мене, то краще б не давали, бо за їх рахунок тримається досі злочинна влада порохні

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

+======================================================+

ще раз у надцятий раз - у Міхо був папірець від поляків, а в Голандії 

живе його родина. І, оскільки він не є кримінальним, то такий папірець

видається автоматично. Воплі купленої прокурватури Грузії та нашого 

шоколадноо пгокугога голандців не турбують.

 

Ну його Польща могла б і не прийняти. Тому все це і утрясалося. І чому якщо у нього жінка, він не летів напряму у Голандію "просто так"?

Link to comment
Share on other sites

Я вже не маю сил сперечатися. Як сказав Сіленціо - поживемо - побачимо. Але  у збройний переворот не вірю, як і у дострокові вибори, бо народ не підтримає. І вважаю, що через певний "консенсус" виберуть певного нового кандидата (за умови, якщо Порошенко не піде на другий тур) і усьо. Якщо Порошенко піде, то його можуть і переобрати.

+===========================================================+

Як тут вже пишуть, що шоколадні щурі можуть просто втекти. Бо грошей їм 

ніхто не дасть, а з українців взяти ще шось, окрім душі та старих трусів буде 

дуже важко. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І все то на Ваші податки? Петя мене не питає, коли гроші у МВФ циганить, за мій рахунок, обіцяючи навзаєм, продаж землі, черговий ріст захмарних тарифів, пенсійний і медичний геноцид українців.  Як на мене, то краще б не давали, бо за їх рахунок тримається досі злочинна влада порохні

 

Мої податки та інших канадців-платників податків. Я на Фупі колись наводила стат.дані, де Канада за всі часи укрнезалежності дала Україні мільярди доларів. Це мізер, на Вашу думку?  Канаді самій ці гроші потрібні, у нас не так багато людей, а податки до 40 відсотків і вище. А українці продовжують вибирати януковичів, петьок, юльок і т.п.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А нащо українському народу взагалі подачки від Заходу, Міжнародного Валютного Фонду? ви ж самі знаєте і вмієте, як краще? плюс Порошенко все одно все вкраде.

 

Не треба ні джавелінів, ні кровозупинних засобів. Хай ті солдатики там передохнуть. Не треба канадським хірургам приїздити та робити атошникам операції і на реабілітацію в Канаду теж не треба - обійдуться і без очей, і без протезів. Форму канадську теж не треба - українська армія найсильніша і піде на передову у трусах. Канадських інструкторів нам теж нафік не потрібно - наші генерали  генії стратегії і тактики.

 

А якщо серйозно, Вам не соромно? Про зусилля численних волонтерів та громад майже у кожній країні світу, які збирають та пересилають кошти, медикаменти, обладнання? це теж мізер? Ви образили зусилля багатьох людей :(.

+================================================================+

Не було-б олігархату - було-б своє. Ось, Інституту Амосова ріжуть фінансування, 

бо "у його послугах нема потреби". Що може бути цинічніше за таке твердження 

від шоколадних "державців"?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Мої податки та інших канадців-платників податків. Я на Фупі колись наводила стат.дані, де Канада за всі часи укрнезалежності дала Україні мільярди доларів. Це мізер, на Вашу думку?  Канаді самій ці гроші потрібні, у нас не так багато людей, а податки до 40 відсотків і вище. А українці продовжують вибирати януковичів, петьок, юльок і т.п.

 

Так не давайте, в чому проблема? Який сенс транжирити гроші на "нєтотнародєц"? Мілярди, скільки конкретно за 25 років? 

Link to comment
Share on other sites

Якщо вона така крута, то чому мудрий народ України її як мінімум два рази президентшою не вибрав? у сучасних демократіях, якщо кандидат у президенти не вибирається, висовують когось нового. У Сіленціо спитайте.

+==========================================================+

Бо повівся на брехню дрища та хряка, а потім - на брехню шоколадного: 

АТО за години, а не тиждні, кожному бійцю по 1000 грн за добу і т.д. 

Народ вчиться на власних помилках.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну його Польща могла б і не прийняти. Тому все це і утрясалося. І чому якщо у нього жінка, він не летів напряму у Голандію "просто так"?

+==========================================================+

Бо шоколадний економив гроші на пальне для літака його контори. 

Варшава трохи ближче Голандії. Чи ще й цього буде суперечка?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...