Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Поліціянти (іншими словами, "орли Авакова" чи хто там) виконували відповідні інструкції свого керівництва. Може, вони вели себе так, бо передбачали, що соратники Сааки могли мати стволи (адже тут дехто до цього закликав, чи не так?) або вважали, що він знову драпане на якийсь дах (уже подібний прецедент відбувся), тому арешт треба було провести негайно. Хто зна, що неадекватному Сааці могло стукнути в голову. Кинувся б під якусь машину, міг загинути. Як Ви самі написали, люди у формі зобов"язані виконувати інструкцію, яка була їм дана з певних міркувань. Думаю, все відбулося по процедурі, навіть якщо досить брутально.

+=====================================================================+

За УСТАВОМ офіцер ЗОБОВ"ЯАНИЙ відмовитися виконувати злочинний наказ, тобто 

такий, який протирічить Закону та Уставу. А якщо вони таки такий злочинний наказ

виконали, то відповідальні і начальство, що віддало злочинний наказ, і офіцери, що виконали 

злочинний наказ.В цьому і є головна різниця між солдатом та офіцером.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ці учасники управління є друзями, родичами або кумами гаранта конституції, нє?

 

Ну не тільки гаранта конституції. Не знаю, де Ви працюєте, але скільки знаєте випадків, коли беруть  на роботу по реальному, а не фейковому конкурсу професіоналів, а не кумів, синів, коханок? скільки знаєте студентів, які за 5 років навчання не дали на лапу викладачу? скільки маєте випадків, коли особисто не давали нікому на лапу? Скільки маєте знайомих, які самі пішли у чергу у воєнкомат чи розрахувалися з роботи, бо фірма російська?

+=====================================================================+

За УСТАВОМ офіцер ЗОБОВ"ЯАНИЙ відмовитися виконувати злочинний наказ, тобто 

такий, який протирічить Закону та Уставу. А якщо вони таки такий злочинний наказ

виконали, то відповідальні і начальство, що віддало злочинний наказ, і офіцери, що виконали 

злочинний наказ.В цьому і є головна різниця між солдатом та офіцером.

 

З чого Ви вирішили, що це злочинний наказ?

Link to comment
Share on other sites

Ну не тільки гаранта конституції. Не знаю, де Ви працюєте, але скільки знаєте випадків, коли беруть  на роботу по реальному, а не фейковому конкурсу професіоналів, а не кумів, синів, коханок? скільки знаєте студентів, які за 5 років навчання не дали на лапу викладачу? скільки маєте випадків, коли особисто не давали нікому на лапу? Скільки маєте знайомих, які самі пішли у чергу у воєнкомат чи розрахувалися з роботи, бо фірма російська?

 

Назвіть дійсно професіонала на керівній владній посаді в Україні

Link to comment
Share on other sites

 

 


Це так само, як я на цьому форумі воювала за українську мову і за те, що написала слово каЦАП, мене забанили. На що Ви написали, що Шпилька скурвилася і її забанили.

 

:fp1:

 

Мабуть, я порушив Вашу душевну рівновагу. Закінчуємо

Link to comment
Share on other sites

О, а це питання на засипку:

 

Скільки раз ви самі і скільки ваших знайомих їхали зі швидкістю 50 км на годину при обмеженні швидкості до 50 км на годину?

 

І скільки ваших знайомих у машині користуються ремнями безпеки?

 

Га? чи правила для лохів?

 

Ось вам і відповідь на питання, що не  так з народом України.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Назвіть дійсно професіонала на керівній владній посаді в Україні

 

Спочатку Ви дайте відповідь на моє питання. Звідки я знаю? я там не працюю і в Україні не живу. Просто ви до уряду України цілком правильно ставите високий  ряд вимог, а до себе і до вашого середовища - чомусь ні.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шановна, йдіть вже з богом. Не доводьте до гріха

 

Inconvenient truth очі коле? ну, як я і очікувала.

 

Моя теза - в проблемах України винні самі українці - не одного "патріота" дуже образила. Ну що ж, не вперше :lol2:.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну не тільки гаранта конституції. Не знаю, де Ви працюєте, але скільки знаєте випадків, коли беруть  на роботу по реальному, а не фейковому конкурсу професіоналів, а не кумів, синів, коханок? скільки знаєте студентів, які за 5 років навчання не дали на лапу викладачу? скільки маєте випадків, коли особисто не давали нікому на лапу? Скільки маєте знайомих, які самі пішли у чергу у воєнкомат чи розрахувалися з роботи, бо фірма російська?

 

З чого Ви вирішили, що це злочинний наказ?

+======================================================================+

Бо, за Уставом, ЗАБОРОНЕНО застосовувати зброю проти беззбройної людини та 

такої, що не чинить збройного опору. Це є в "Уставі караульної служби". Я сам виконував

його, тому знаю. Це-ж є в Уставах для УСІХ силових структур.

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

...апологети Сааки кричать про брутальне видворення, шокове і т.п. Якби це було так, то були б відповідні заяви. А якщо всюди тиша, значить, Порошенко нічого поганого не зробив...

Це означає лише те, що в числених зарубіжних партнерів нарешті сформувалося повне зрозуміння і консенсус щодо Пєті.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О, а це питання на засипку:

 

Скільки раз ви самі і скільки ваших знайомих їхали зі швидкістю 50 км на годину при обмеженні швидкості до 50 км на годину?

 

І скільки ваших знайомих у машині користуються ремнями безпеки?

 

Га? чи правила для лохів?

 

Ось вам і відповідь на питання, що не  так з народом України.

+==================================================================+

Я вже не маю машини, але коли мав, то моя жінка, що була за кермом, НІКОЛИ не 

починала рух, доки усі не пристібнуті. Так само поступають мої сини, у яких вже 20-ти

річний стаж за кермом. І їздять так же. І всі ми - українці! Тому не треба триндіти про українців!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

+======================================================================+

Бо, за Уставом, ЗАБОРОНЕНО зпастосовувати зброю проти беззбройної людини та 

такої, що не чинить збройного опору. Це є в "Уставі караульної служби". Я сам виконував

його, тому знаю. Це-ж є в Уставах для УСІХ силових структур.

 

Проти Міхо застосували зброю, себто підстрелили? а на вид він цілком цілий і навіть не подряпаний :lol2:.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спочатку Ви дайте відповідь на моє питання. Звідки я знаю? я там не працюю і в Україні не живу. Просто ви до уряду України цілком правильно ставите високий  ряд вимог, а до себе і до вашого середовища - чомусь ні.

+==========================================================+

Ми, українці, ставимо прості вимоги: не красти і не брехати! Але чомусь у

"владі" таких нема... Мабуть, професійний відбір...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це означає лише те, що в числених зарубіжних партнерів нарешті сформувалося повне зрозуміння і консенсус щодо Пєті.

 

Може, в них у цілому він і сформувався, але при порушенні прав людини відбуваються відповідні заяви. Тут по ЦЬОМУ питанню повна тиша, що наводить на висновок, що все узгоджено і утрясено. Ще раз, аусвайси не виробляються за годину - їх хіба можна видати за годину. Все давно було узгоджено. Фанати Сааки такі наївні :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проти Міхо застосували зброю, себто підстрелили? а на вид він цілком цілий і навіть не подряпаний :lol2:.

+===========================================================================+

Ну, якщо мізків нема, то це надовго... Застосування зброї -це не тільки стріляти. Це ще й поводитсь 

брутально.

Link to comment
Share on other sites

Це означає лише те, що в числених зарубіжних партнерів нарешті сформувалося повне зрозуміння і консенсус щодо Пєті.

Вже давно... Навіть вже відкритим текстом кажуть що грошей не дадуть...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Я вже не маю машини, але коли мав, то моя жінка, що була за кермом, НІКОЛИ не 

починала рух, доки усі не пристібнуті. Так само поступають мої сини, у яких вже 20-ти

річний стаж за кермом. І їздять так же. І всі ми - українці! Тому не треба триндіти про українців!

 

 Ну то ви конкретно молодці і респект! Але ви можете сказати це саме про хоча б 80 відсотків своїх знайомих? Ось Руза та Людас чомусь мовчать з цього питання :). З моїх власних спостережень, коли я відвідала Україну, 90 відсотків учасників дорожного руху не дотримуються правил дорожнього руху. З тих, де я помітила, дуже багато не пристібнуті, влючаючи моїх родичів (хоча я їм по вухах їздила конкретно). Я такого взагалі не розумію.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Може, в них у цілому він і сформувався, але при порушенні прав людини відбуваються відповідні заяви. Тут по ЦЬОМУ питанню повна тиша, що наводить на висновок, що все узгоджено і утрясено. Ще раз, аусвайси не виробляються за годину - їх хіба можна видати за годину. Все давно було узгоджено. Фанати Сааки такі наївні :fp1:

+===========================================================+

Заявляти не будуть, бо сенсу нема. Просто не дадуть гроші, а за борги

доведеться таки платити валюту...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===========================================================================+

Ну, якщо мізків нема, то це надовго... Застосування зброї -це не тільки стріляти. Це ще й поводитсь 

брутально.

 

Це так у "уставі" написано? :weep:

Link to comment
Share on other sites

Може, в них у цілому він і сформувався, але при порушенні прав людини відбуваються відповідні заяви. Тут по ЦЬОМУ питанню повна тиша, що наводить на висновок, що все узгоджено і утрясено. Ще раз, аусвайси не виробляються за годину - їх хіба можна видати за годину. Все давно було узгоджено. Фанати Сааки такі наївні :fp1:

+==============================================================+

Ну, у мерії дрібного французсько містечка Орсе мені та жінці видали картку на

проживання за 25 хвилин. І було це ще у 2001-му. Не думаю, що у голандців ще

нема такого обладнання...Тому не треба брехати!

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

Ми, українці, ставимо прості вимоги: не красти і не брехати! Але чомусь у

"владі" таких нема... Мабуть, професійний відбір...

 

Тому що "влада" - це теж українці. Ви до свого кума теж такі вимоги ставите чи до начальника?

 

Як ви не розумієте, що 1) українці вибирають частину себе. Як вибирали останні 25 років, ми всі бачимо і 2) тільки народ, який сам відповідно еволюціонував, може вибрати кращу владу, тому що 2а) створив і виніс нагору кращих лідерів і 2б) має мізки і відповідну систему цінностей, щоб проголосувати за кращих лідерів. У нас до цього часу, після майдану і Небесної сотні (!!!) все ще голосують за гречку!!!

 

Є третій варіант - зовнішнє управління і я згодна з Сіленціо, що це, напевно, остання надія. Але чи реальний такий варіант??

Link to comment
Share on other sites

Це так у "уставі" написано? :weep:

+=========================================================+

Так. Заборонено застосовувати фізичне та психологічне насильство проти 

людей, які не чинять опору. Тобто, перед тим, як писати вигадки, треба хоч 

трохи бути в темі.

Link to comment
Share on other sites

Звинувачення, що українці - гнилий народ і бидло, несерйозні, бо більшість кожного народу не набагато кращі. Законопослушні англійці більшість своєї історії були народом буйним, схильним по пияцтва і насильства, але еліта своїм прикладом накинула більш чи менш вікторіанські принципи масі, а не шукала відмазки, що аристократові нема чого себе надто обмежувати, доки простий нарід такий розпусний.

 

Якщо той, хто взявся керувати, дозволяє собі бути таким же лайном, як і більшість народу, то це злочинець - як п'яний, котрий береться кермувати автомобілем. Висувати до водія такі ж вимоги, як до пасажира - це дебілізм.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

+==============================================================+

Ну, у мерії дрібного французсько містечка Орсе мені та жінці видали картку на

проживання за 25 хвилин. І було це ще у 2001-му. Не думаю, що у голандців ще

нема такого обладнання...Тому не треба брехати!

 

Я не говорю, що не видали. А документи ви наперед не висилали для такої картки?? і візи не треба було, щоб туди в"їхати, і дозволу на роботу, наперед отриманого? от так взяли з повітря і через 25 хвилин дали?

Link to comment
Share on other sites

Тому що "влада" - це теж українці. Ви до свого кума теж такі вимоги ставите чи до начальника?

 

Як ви не розумієте, що 1) українці вибирають частину себе. Як вибирали останні 25 років, ми всі бачимо і 2) тільки народ, який сам відповідно еволюціонував, може вибрати кращу владу, тому що 2а) створив і виніс нагору кращих лідерів і 2б) має мізки і відповідну систему цінностей, щоб проголосувати за кращих лідерів. У нас до цього часу, після майдану і Небесної сотні (!!!) все ще голосують за гречку!!!

 

Є третій варіант - зовнішнє управління і я згодна з Сіленціо, що це, напевно, остання надія. Але чи реальний такий варіант??

+==============================================================================+

Народ вчиться на власних помилках. У Франції до сучасного стану було 3 фронди та 5 революцій. 

Щоб пройти цей шлях швидче, треба частіше міняти владу. Що ми і бажаємо - скинути потроха та 

його шоколадну банду. Шонеясно???

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Державна міграційна служба не організовувала транспортування лідера "Руху нових сил" Міхеіла Саакашвілі під час його реадмісії з України до Польщі.


Про це повідомили у відомстві на запит журналістів програми "Схеми".


"ДМС не здійснювала транспортування Міхеіла Саакашвілі з України до Республіки Польща. Інформація про транспортування зазначеної особи у ДМС відсутня", – йдеться у повідомленні.

Як зазначають журналісти, раніше у Державній прикордонній службі їм повідомили, що не мають інформації щодо організаторів та оплати перельоту на приватному літаку для вивезення Міхеіла Саакашвілі до Польщі, і порадили звертатися з цим питанням до Міграційної служби.


 


У вас еще есть сомнения, чьи шоколадные уши торчат из этой истории? Так нам Боты Гетьмана рассказывали, что история с оффшорным сомолетом Порошенка - вранье и поклеп. 


И чего? НА какой летающей тарелке и кто вывез Сааку из страны?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

+=========================================================+

Так. Заборонено застосовувати фізичне та психологічне насильство проти 

людей, які не чинять опору. Тобто, перед тим, як писати вигадки, треба хоч 

трохи бути в темі.

 

Щоб бути у темі, треба знати конкретні інструкції від начальства, обставини, фактори ризику. Ні я, ні Ви не були цими правоохоронцями, тому не в темі. Якби я була поліцейським чи хто там були ці особи, я б тупо виконувала наказ свого начальника. І Ви б теж - а інакше несубординація і відвовідні міри по відношенню до Вас.

Link to comment
Share on other sites

 

У вас еще есть сомнения, чьи шоколадные уши торчат из этой истории? Так нам Боты Гетьмана рассказывали, что история с оффшорным сомолетом Порошенка - вранье и поклеп. 

И чего? НА какой летающей тарелке и кто вывез Сааку из страны?

 

 

Та нема порохолюбів ніяких сумнівів, все вони розуміють, але згідно їх моралі все ОК - це Порох такий крутий і всіх на..бав. Вони цим гордяться.

 

"Мета виправдовує засоби".

 

Каков поп, таков пріход (с) Кацапи

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...