Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

+============================================================+

Я детально описав алгоритм, за яким МАЮТЬ діяти силовики. А реально 

діяли як типові гопники. Це теж характерно для сучасної України. Точно 

так в січні минулого року дві групи держсиловиків перестріляли одні других 

під Києвом. І ті, і інші теж були у формі... 5 трупів ....

+===========================================================+

Майже такий, але зеленого кольору.

 

Ну я написала, що не обов"язково було класти "мордою в асфальт", могли б і покультурніше.

Link to comment
Share on other sites

Ви точно внимательно читаете, что я пишу? Я имхо достаточно четко описал алгоритм как проводятся подобные полицейские операции у нас. Не знаю, может при вашем клоуне трюдо достачоно одеть клоунский костюм канадской конной полиции и выйти на дело, но у нас пока, слава Богу, немного по- другому :)

 

Я бы вступил с вами в дискуссию по другим вашим суждениям, даже не смотря на их категоричность и устоявшееся сформированное (кем? ;)) мнение, но если вы всерьез цитируете вымыслы подрабатывающих здесь минстецевских троллей, только потому, что они совпадают с вашей парадигмой мысли, то думаю, это не имет особого смысла ;) Каждый волен заблуждаться в меру своей заблуждаемости...

 

Главное, чтобы это было бескорыстно :) В вашем случае это именно так, потому я оставляю самому главному судье - времени разоблачать собственные заблуждения. У него это получится много лучше, чем у меня.

 

Ну, різниця між Україною і США і так очевидна. Але люди, які заарештували Сааку, були у формі. А не якісь  невідомо хто, нє?

 

Я сама формую свою думку на основі інформації, яка мені доступна. І моє переконання, що Саака був збитим льотчиком вже давно. Мене дивує, як така високоінтелектуальна та мною шанована персона, як Ви, цього не розуміє :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут это... "Помощь запада" многим просто сильно не понравиться может...Особенно это касается самых патриотистых патриотов, причем с обеих сторон... Если сегодня, управляя Украиной ( я сейчас не говорю об эффективности этого управления) Запад соблюдает хотя бы видимые приличия,то неужели кто-то думает, что в случае серьезной заварушки с Мордором они не будут отброшены? Просто потому, что управление от говорливых политиков перейдет к молчаливым генералам... Неужели кто_то думает, что эти генералы потерпят в стране хоть на день такую прогнившую власть? Печально, но этот горький шанс имхо последний, что остался у Украины...

 

Хм .. а що раніше не давало таке зробити, до того (або після того) як Янук звалив? Потім, чи є преценденти у сучасній історії після 2000 року, де США наставили диктатуру? мені незрозуміло, як це буде імплементуватися. Навіть у Іраку та Афгані відбулися вибори.

Link to comment
Share on other sites

питання охорони Саакшвілі могло бути зняте елементарним супроводом когось із штатівського посольства. Не посла, звичайно, а якогось третього помічника другого секретаря... головне, що б з Шшатовським диппаспортом. Хрін би хто поліз з нинішніх "силовиків".

 

А повернути Саакашвілі в Україну дуже просто - дати йому диппаспорт ООН і прислати сюди з офіційною місією. І від укр. громадянстав відмовялтись не треба і імунітет згідно конвенції.

 

Вам не спадає на думку, що видворення Саакашвілі було узгоджене і з Штатами у тому числі, як було узгоджене із лідерами інших країн?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

Прислати "смотрящим" від ООН, США та ЄС за нашим шоколадом. 

З необмеженими повноваженнями...

 

Хай краще такого, як Метіс, пришлють. Він реальний change agent, а не фейковий, як Саака.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

с. 

Усе  узгоджено,  обговорено.  Саакашвілі  ще  трохи  побулькає  для  годиться  і  затихне.

 

 

Как все побулькали и затихли в Украине? Не дождетесь ;)

 

 

 

Не  забувайте,  що  на  нього у  нас  справи  відкриті  і  не  виключено,  щоб  уникнути  процесу,  його  вислали  до  Голандії,  де  вже  на   нього  чекав  аусвайс. 

Усе  узгоджено,  обговорено.  Саакашвілі  ще  трохи  побулькає  для  годиться  і  затихне.

 

Погоджуюсь.Там прекрасно знають та розуміють, що він таке. Це було видно з питань журналіста під час його інтерв"ю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 За що у тюрягу, за офшори? там нічого протизаконного нема. В тих офшорах вся еліта планети. Бізнес весь теж в принципі не в тіні.

 

Відео подивилася. Як уже написали вище, той Гайдай чи як його створює враження найманця Вагнера, тільки на ідеологічному фронті. Заплатять - він і за Путіна заспіває. Потім, я не довіряю "експертам", які навіть на піджак пристойний не нашкребли :gigi:.

+===================================================================+

За Іловайськ хоча-б. Я, як офіцер запасу, маю військову освіту, тому єдиний висновок 

з цієї трагедії - це було цілеспрямоване знищення найбільш активного ядра добробатів. 

Бо коли ім ЗАБОРОНИЛИ брати із собою важку техніку та достатню кількість боєприпасів. 

Те, що лізуть саме кацапи, було добре відомо, бо наші герої бачили вторгнення із Савур-

могили і інформували вище керівництво. Вони майже всі загинули, а "вище керівництво"

цю інформацію приховало щоб "не псувати настрою громадянам на день Незалежності". 

Саме на цьому фактично закінчився масовий добровольчій рух. Окремі герої воювали та 

гинули і потім, але стало ясно, що шоколадне порося НЕ ХОЧЕ швидкої перемоги. 

Потім було Дебальцеве, де грамотні люди місяць били на сполох, бо фактично у мішку 

стоять бойові частини, а їм заборонено укріплювати позиції. 

За КОЖЕН такий провал вище військове керівництво на чолі з головнокомандуючим 

можна ставити до стінки. Про економіку тотального зубожіння я не буду зараз, бо рука 

так і тягнеться до Калаша...

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну, різниця між Україною і США і так очевидна. Але люди, які заарештували Сааку, були у формі. А не якісь  невідомо хто, нє?

 

Я сама формую свою думку на основі інформації, яка мені доступна. І моє переконання, що Саака був збитим льотчиком вже давно. Мене дивує, як така високоінтелектуальна та мною шанована персона, як Ви, цього не розуміє :).

 

1. Якщо ви з першого разу не розумієте, то можу повторити... Люди в формі НЕ ПЕРД"ЯВИЛИ ЖОДНИХ ДОКУМЕНТІВ НІ ДЛЯ ПІДТВЕРЖДЖЕННЯ ВЛАСНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НІ ДЛЯ СВІДЧЕННЯ ЗАКОННГОСТІ  СВОЇХ ДІЙ! сподіваюсь так видно?

Навіть регіональна пришмандовка омбудсмен Лутковська й та заявила, що "до процедури затримання є питання".

 

2. певно тому, що я формую свою думку на основі інформації доступної мені B-)

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну я написала, що не обов"язково було класти "мордою в асфальт", могли б і покультурніше.

+================================================================+

Держбандити хоча-б назвали своє ім"я та призвище, звання та посаду і причину 

свого приходу? Чи там була банда добре озброєних бойовиків? НІ! Це була спроба 

залякати! Бо сам презик, пардон, обсирається кожного дня із страху що він втрачає 

владу, тобто сенс свого існування!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хм .. а що раніше не давало таке зробити, до того (або після того) як Янук звалив? Потім, чи є преценденти у сучасній історії після 2000 року, де США наставили диктатуру? мені незрозуміло, як це буде імплементуватися. Навіть у Іраку та Афгані відбулися вибори.

 

Раніше у нас була інша адміністрація....

 

В Іраку і Афганістані вибори відбулися після того як спочатку міл\ітері поліс, а потім спецслужби зачистили там країну від терористів.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Вам не спадає на думку, що видворення Саакашвілі було узгоджене і з Штатами у тому числі, як було узгоджене із лідерами інших країн?

 

Де логіка? Якийсь "сбитий льотчик", "наркоман", "псих" і узгоджувати видворення такого бомжа зі світовими лідерами? :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якщо людина має відповідні повноваження, але я про них не знаю, бо мене не повідомлено, то при нападі на мене маю право захищатися, і цілком законно навіть пристрелити "людину з повноваженнями", якщо маю легальну зброю.

 

Але це за законом, а не у нашому бантустані.

 

Ваш Гайдай сам сказав, що Саака знав вже декілька місяців, що його збираються видворяти. Чи думаєте, йому аусвайс дійсно з нуля виробили за годину? :lol2: До того ж, люди, що затримували, мали відповідні написи на куртках, тобто легко ідентифікуються. При затриманні (я там не була і бачила тільки поганоі якості відео), думаю, йому сказали, що з ним буде. Він почав скакати, його заламали. Нема у Вас права пристрілювати людину з повноваженнями при виконанні обов"язків.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Славко обливає брудом наше славетне минуле.

Славко з Корчем класні чуваки, але геть незграбні ютубери. Цілу годину то ніхто не буде дивитися. Якби ще стрім мутили з  спілкуванням з глядачами, було б якось норм.

 

В Іраку і Афганістані вибори відбулися після того як спочатку міл\ітері поліс, а потім спецслужби зачистили там країну від терористів.

А хто тоді мутить там теракти мало не щотижня?

 

Ну й закономірний фінал міхотабору, зачистка-лайт, обіцяють до ранку: 

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===================================================================+

За Іловайськ хоча-б. Я, як офіцер запасу, маю військову освіту, тому єдиний висновок 

з цієї трагедії - це було цілеспрямоване знищення найбільш активного ядра добробатів. 

Бо коли ім ЗАБОРОНИЛИ брати із собою важку техніку та достатню кількість боєприпасів. 

Те, що лізуть саме кацапи, було добре відомо, бо наші герої бачили вторгнення із Савур-

могили і інформували вище керівництво. Вони майже всі загинули, а "вище керівництво"

цю інформацію приховало щоб "не псувати настрою громадянам на день Незалежності". 

Саме на цьому фактично закінчився масовий добровольчій рух. Окремі герої воювали та 

гинули і потім, але стало ясно, що шоколадне порося НЕ ХОЧЕ швидкої перемоги. 

Потім було Дебальцеве, де грамотні люди місяць били на сполох, бо фактично у мішку 

стоять бойові частини, а їм заборонено укріплювати позиції. 

За КОЖЕН такий провал вище військове керівництво на чолі з головнокомандуючим 

можна ставити до стінки. Про економіку тотального зубожіння я не буду зараз, бо рука 

так і тягнеться до Калаша...

 

За Іловайськ розібралися уже. По-Вашому, якщо якусь бабулю ограбили у під"їзді, теж Порох винен? Порох - менеджер, він набирає людей, які виконують його завдання. Якщо він набрав когось, хто не виконав або погано виконав завдання, він має у рамках закону розібратись. Але він не є юридично відповідальним за чийсь фак-ап. Це так само, якби Ваш аспірант вкрав якийсь прилад, а у тюрму посадили б Вас.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Якщо ви з першого разу не розумієте, то можу повторити... Люди в формі НЕ ПЕРД"ЯВИЛИ ЖОДНИХ ДОКУМЕНТІВ НІ ДЛЯ ПІДТВЕРЖДЖЕННЯ ВЛАСНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НІ ДЛЯ СВІДЧЕННЯ ЗАКОННГОСТІ  СВОЇХ ДІЙ! сподіваюсь так видно?

Навіть регіональна пришмандовка омбудсмен Лутковськуа й та заячвила, що "до процедури затрпимання є питання".

 

2. певно тому, що я формую свою думку на основі інформаціх доступної мені B-)

+===================================================================+

Додам ще, що така процедура описана в Уставі. Як вона виглядає в натурі із власного

досвіду я вже написав. До речі, саме так відбувається зустріч караулів з різних ділянок

охорони периметру. Я сам водив міняти караул і знаю це назубок. Тому мені було не 

важко зустріти без проблем і майора силовиків. І півтора місяці приїдила група

озброєних слідаків. І перше, що вони зробили - це представилися, показали документи, 

та пояснили мету візіту. А я прибрав Калаша за спину, показуючі що у мене нема ворожих намірів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

А хто тоді мутить там теракти мало не щотижня?

 

А не надо біло войска выводить раньше времени...как тут разные истерические поцифисты 8 лет орали...

Надо ВСЕ ДОВОДИТЬ ДО КОНЦА.

 

В АФган вообще нечего лезть было.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1. Якщо ви з першого разу не розумієте, то можу повторити... Люди в формі НЕ ПЕРД"ЯВИЛИ ЖОДНИХ ДОКУМЕНТІВ НІ ДЛЯ ПІДТВЕРЖДЖЕННЯ ВЛАСНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ НІ ДЛЯ СВІДЧЕННЯ ЗАКОННГОСТІ  СВОЇХ ДІЙ! сподіваюсь так видно?

Навіть регіональна пришмандовка омбудсмен Лутковська й та заявила, що "до процедури затримання є питання".

 

2. певно тому, що я формую свою думку на основі інформації доступної мені B-)

 

Ідентифікація у них була на куртках, це по-перше. По-друге, якщо затримують рецидивіста, поліцейські теж роблять паузу і показують йому посвідчення та ордер на арешт? Ні, вони під дулом пістолета наказують викинути руки вверх, кладуть на землю, клацають наручниками та зачитують міранду.

 

Чи є Міхо рецидивістом? ну, дехто в чомусь вважає, що так :shuffle:. В новинах було, що якась очільниця чогось там сказала, що він повинен був кудись з"явитися і від цього злісно ухилявся, ну от його і пов"язали у особливо цинічній формі :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ідентифікація у них була на куртках, це по-перше. По-друге, якщо затримують рецидивіста, поліцейські теж роблять паузу і показують йому посвідчення та ордер на арешт? Ні, вони під дулом пістолета наказують викинути руки вверх, кладуть на землю, клацають наручниками та зачитують міранду.

 

Чи є Міхо рецидивістом? ну, дехто в чомусь вважає, що так :shuffle:. В новинах було, що якась очільниця чогось там сказала, що він повинен був кудись з"явитися і від цього злісно ухилявся, ну от його і пов"язали у особливо цинічній формі :).

 

Мне это напоминает диалог немого со слепым... И ли это чисто женское упрямство не видеть очевиидное...

Или вам в тертий раз описать как происходит такая процедура в США???

 

Не вижу смысла...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

За Іловайськ розібралися уже. По-Вашому, якщо якусь бабулю ограбили у під"їзді, теж Порох винен? Порох - менеджер, він набирає людей, які виконують його завдання. Якщо він набрав когось, хто не виконав або погано виконав завдання, він має у рамках закону розібратись. Але він не є юридично відповідальним за чийсь фак-ап. Це так само, якби Ваш аспірант вкрав якийсь прилад, а у тюрму посадили б Вас.

+====================================================================+

Потрох - манагер і несе ПОВНУ відповідальність за стан країни. І якщо грабують якусь 

бабусю, то це теж його вина, бо в цей час менти охороняли його майно, а на бабусю

сил вже не вистачило. Бо саме так зараз відбувається: техніка начеб то йде в армію,

але на фронті чомусь поранених возять машинки від волонтерів. А нової техніки ніхто, 

окрім начальства, на фронті та біля - не бачив. Бо її "зберігають" для парадів та візитів 

начальства.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Раніше у нас була інша адміністрація....

 

В Іраку і Афганістані вибори відбулися після того як спочатку міл\ітері поліс, а потім спецслужби зачистили там країну від терористів.

Ну і що? все одно вибрали Карзая, відомого хабарника - в результаті демократичних виборів! і терористичні осередки як були там, так і є. А з ситуації з Іраком вилізла гідра АЙСИСУ :(. Так що в результаті нічого хорошого не вийшло. Тік що в США нема позитивного досвіду і взагалі досвіду встановлення класичної диктатури. Та я думаю, що українці ментально про диктатуру тільки триндіти вміють, а як реально підуть утиски, будуть вищати і жалітися і посунуть таки на третій майдан скидати :gigi:.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хорошая веточка. Такая смешная - прямо до слёз. В сумасшедшем доме доктор пытается общаться с безнадежными пациентами языком логики :) Странный этот доктор. На что он рассчитывает?

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Мне это напоминает диалог немого со слепым... И ли это чисто женское упрямство не видеть очевиидное...

Или вам в тертий раз описать как происходит такая процедура в США???

 

Не вижу смысла...

+=====================================================+

Ну, я пояснив як це відбувається за УСТАВОМ, тобто, за ЗАКОНОМ.

Не доходить...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Де логіка? Якийсь "сбитий льотчик", "наркоман", "псих" і узгоджувати видворення такого бомжа зі світовими лідерами? :weep:

 

 

Якраз і логіка. Толерантні європейці шкодують нещасного Сааку (все-таки входить у елітний клуб колишніх президентів) і не віддали на поталу на історичну батьківщину. Дали можливість, відверто скажем, лузеру зберегти залишки "обличчя" і почати нове життя скромним обивателем.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мне это напоминает диалог немого со слепым... И ли это чисто женское упрямство не видеть очевиидное...

Или вам в тертий раз описать как происходит такая процедура в США???

 

Не вижу смысла...

 

До чого тут США? треба читати, як така процедура проходить в Україні, бо ці організації працюють на Україні під її законами, а не під американськими.

Link to comment
Share on other sites

Хорошая веточка. Такая смешная - прямо до слёз. В сумасшедшем доме доктор пытается общаться с безнадежными пациентами языком логики :) Странный этот доктор. На что он рассчитывает?

 

Рад видеть! :super:

 

И правда ваша! Объяснять будут другие доктора... Вроде доктора Менгеле.... С особым цинизмом...

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+====================================================================+

Потрох - манагер і несе ПОВНУ відповідальність за стан країни. І якщо грабують якусь 

бабусю, то це теж його вина, бо в цей час менти охороняли його майно, а на бабусю

сил вже не вистачило. Бо саме так зараз відбувається: техніка начеб то йде в армію,

але на фронті чомусь поранених возять машинки від волонтерів. А нової техніки ніхто, 

окрім начальства, на фронті та біля - не бачив. Бо її "зберігають" для парадів та візитів 

начальства.

 

При всій повазі, будь ласка, не розгоньте зраду. У мене родич зараз на передовій і те, що Ви написали, м"яко кажучи, не відповідає дійсності.

 

Про те, що Порох за все винний - повна фігня. Юридична відповідальність та те, що Ви написали - різні речі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Якраз і логіка. Толерантні європейці шкодують нещасного Сааку (все-таки входить у елітний клуб колишніх президентів) і не віддали на поталу на історичну батьківщину. Дали можливість, відверто скажем, лузеру зберегти залишки "обличчя" і почати нове життя скромним обивателем.

+=====================================================+

Мдя... Толерастія таки з"їдає мізки... Я, коли працював у Франції, 

казав місцевим, що "особливе" ставлення до муслимів призведе до 

крові. Ні, мене переконували, що "велика французська культура 

переможе іслам та шаріат". Можемо подивитися на результат...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До чого тут США? треба читати, як така процедура проходить в Україні, бо ці організації працюють на Україні під її законами, а не під американськими.

 

Вы что потролить решили?

Или очки забыли в тумбочке?

 

Я Про оценку украинским омбудсменом процедуры задерждания...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...