Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

До чого тут США? треба читати, як така процедура проходить в Україні, бо ці організації працюють на Україні під її законами, а не під американськими.

+=======================================================+

Я вже написав декілька разів. Не доходить...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=====================================================+

Ну, я пояснив як це відбувається за УСТАВОМ, тобто, за ЗАКОНОМ.

Не доходить...

 

Уставом якої служби? Ви про армію чи про поліцію чи про спецзагін чи? у кожної свої повноваження і у різних ситуаціях відбуваються різні дії.

Link to comment
Share on other sites

Рад видеть! :super:

 

И правда ваша! Объяснять будут другие доктора... Вроде доктора Менгеле.... С особым цинизмом...

 

Это выбор пациентов (чуть не написал "осознанный" - но вовремя спохватился). Имеют право.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=====================================================+

Мдя... Толерастія таки з"їдає мізки... Я, коли працював у Франції, 

казав місцевим, що "особливе" ставлення до муслимів призведе до 

крові. Ні, мене переконували, що "велика французська культура 

переможе іслам та шаріат". Можемо подивитися на результат...

 

Ну це вже їхні проблеми і тепер Сааки теж ... хехехе! Він якраз впишеться зі своїм особливим брандом "молдаванської" толерантності :weep:

Link to comment
Share on other sites

При всій повазі, будь ласка, не розгоньте зраду. У мене родич зараз на передовій і те, що Ви написали, м"яко кажучи, не відповідає дійсності.

 

Про те, що Порох за все винний - повна фігня. Юридична відповідальність та те, що Ви написали - різні речі.

+=============================================================+

Потрох давав публічну клятву на біблії у Верховній зРаді. За вашими дописам 

виходить що він і тоді брехав?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вы что потролить решили?

Или очки забыли в тумбочке?

 

Я Про оценку украинским омбудсменом процедуры задерждания...

 

Та омбудсменша краще б заткнулася. Вона й щодо порушення прав сепаратистів теж кавіщала. Теж знайшли авторитет.

 

Сіленціо, краще наведіть мені хоч один приклад ОФІЦІЙНОЇ реакції урядів ведучих країн, яка б показала негативне чи критичне відношення до депортації Сааки. Я таких не пригадую, тому що 1) усе було наперед узгоджено і 2) всім щодо Сааки вшистко єдно! :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Уставом якої служби? Ви про армію чи про поліцію чи про спецзагін чи? у кожної свої повноваження і у різних ситуаціях відбуваються різні дії.

+==============================================================+

Я був офіцером і сам виконував такі речі. Мій батько командував під час війни

групою радіорозвідки від НКВД. І я виріс у цьому середовищі. Мої племінники 

займали високі посади у колишньому "Беркуті", але пішли звідти ще у 2012, 

коли стало ясно до чого все йде. тому я ЗНАЮ ці процедури. У всьому їх різноманітті.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=============================================================+

Потрох давав публічну клятву на біблії у Верховній зРаді. За вашими дописам 

виходить що він і тоді брехав?

 

На мою думку, він робить to the best of his ability. Не забувайте, який йому народець дістався.  Ви що, реально вірите, що президент якась надлюдина, що все зможе і все порішає?

Link to comment
Share on other sites

+==============================================================+

Я був офіцером і сам виконував такі речі. Мій батько командував під час війни

групою радіорозвідки від НКВД. І я виріс у цьому середовищі. Мої племінники 

займали високі посади у колишньому "Беркуті", але пішли звідти ще у 2012, 

коли стало ясно до чого все йде. тому я ЗНАЮ ці процедури. У всьому їх різноманітті.

 

Був офіцером чого? армії, спецназу, поліції? ще раз, коли вам бандит тикає дулом в лице, ви будете показувати йому посвідчення? до чого ця мова??

Link to comment
Share on other sites

Ну це вже їхні проблеми і тепер Сааки теж ... хехехе! Він якраз впишеться зі своїм особливим брандом "молдаванської" толерантності :weep:

+========================================================+

Ні! Це вже наші проблеми, бо для того, щоб просто вижити, ми, українці, 

будемо ЗМУШЕНІ знищити цей бандитсько-феодальний режим. З повною 

зачисткою від усіляких залишків держбандитів-корупціонерів. Бо альтернативою 

цьому є перетворення на рабів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та омбудсменша краще б заткнулася. Вона й щодо порушення прав сепаратистів теж кавіщала. Теж знайшли авторитет.

 

Сіленціо, краще наведіть мені хоч один приклад ОФІЦІЙНОЇ реакції урядів ведучих країн, яка б показала негативне чи критичне відношення до депортації Сааки. Я таких не пригадую, тому що 1) усе було наперед узгоджено і 2) всім щодо Сааки вшистко єдно! :lol2:

 

А...поянтно...теперь омбудсмен не той модели... Это да... да и формы у нее нету :(

По второй части сначала ответьте почему должны уряд наример Ее Величества должен был высказываться по поводу "нарркомана" и "психопата"? А то я так и не понял.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та омбудсменша краще б заткнулася. Вона й щодо порушення прав сепаратистів теж кавіщала. Теж знайшли авторитет.

 

Сіленціо, краще наведіть мені хоч один приклад ОФІЦІЙНОЇ реакції урядів ведучих країн, яка б показала негативне чи критичне відношення до депортації Сааки. Я таких не пригадую, тому що 1) усе було наперед узгоджено і 2) всім щодо Сааки вшистко єдно! :lol2:

+==============================================================+

Реакція вже є - сказали, до успішного завершення реформ грошей не дадуть! 

І що тоді владі красти та пиляти?  :shuffle:  :pleasant:  :K

Link to comment
Share on other sites

На мою думку, він робить to the best of his ability. Не забувайте, який йому народець дістався.  Ви що, реально вірите, що президент якась надлюдина, що все зможе і все порішає?

 

Однако...А как хорошо начинали...

Даже я купился... B-)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

+========================================================+

Ні! Це вже наші проблеми, бо для того, щоб просто вижити, ми, українці, 

будемо ЗМУШЕНІ знищити цей бандитсько-феодальний режим. З повною 

зачисткою від усіляких залишків держбандитів-корупціонерів. Бо альтернативою 

цьому є перетворення на рабів.

 

Ми можемо тільки побажати українцям успіху у цій, без сумніву, потрібній та нагальній справі. Просто не треба ставити на фейкових лідерів, як Саака, а шукати справжніх та ефективних, що роблять, а не триндять (які, впевнена, існують). Про що я вже у надцяте пишу у цій та інших темах :).

Link to comment
Share on other sites

Був офіцером чого? армії, спецназу, поліції? ще раз, коли вам бандит тикає дулом в лице, ви будете показувати йому посвідчення? до чого ця мова??

+=============================================================+

Міхо тикав комусь стволом в лице??? У нього і зброї то не було. Так для чого

показувати тут ПОВНУ некомпетентність??? Нащо?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А...поянтно...теперь омбудсмен не той модели... Это да... да и формы у нее нету :(

По второй части сначала ответьте почему должны уряд наример Ее Величества должен был высказываться по поводу "нарркомана" и "психопата"? А то я так и не понял.

 

Тому що Ви та інші апологети Сааки кричать про брутальне видворення, шокове і т.п. Якби це було так, то були б відповідні заяви. А якщо всюди тиша, значить, Порошенко нічого поганого не зробив, а просто виконав домовленість із численними зарубіжними партнерами :). І значить, нема чого розганяти зраду :).

Link to comment
Share on other sites

Тому що Ви та інші апологети Сааки кричать про брутальне видворення, шокове і т.п. Якби це було так, то були б відповідні заяви. А якщо всюди тиша, значить, Порошенко нічого поганого не зробив, а просто виконав домовленість із численними зарубіжними партнерами :). І значить, нема чого розганяти зраду :).

 

Я думаю на этой фразе мы с наше с вами обзщение и закончим...

У вас тут и без меня найдется кого поважаты, авторитетов хучь отбавляй - например Йожин с Бажин :weep:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

+=============================================================+

Міхо тикав комусь стволом в лице??? У нього і зброї то не було. Так для чого

показувати тут ПОВНУ некомпетентність??? Нащо?

 

Поліціянти (іншими словами, "орли Авакова" чи хто там) виконували відповідні інструкції свого керівництва. Може, вони вели себе так, бо передбачали, що соратники Сааки могли мати стволи (адже тут дехто до цього закликав, чи не так?) або вважали, що він знову драпане на якийсь дах (уже подібний прецедент відбувся), тому арешт треба було провести негайно. Хто зна, що неадекватному Сааці могло стукнути в голову. Кинувся б під якусь машину, міг загинути. Як Ви самі написали, люди у формі зобов"язані виконувати інструкцію, яка була їм дана з певних міркувань. Думаю, все відбулося по процедурі, навіть якщо досить брутально.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Однако...А как хорошо начинали...

Даже я купился... B-)

+=================================================================+

Мдя... Якщо українці - це "який йому народець дістався", то не бачу сенсу далі 

розмовляти. Восени 2014 я їхав електричкою і заповз якийсь шпень, який теж кричав 

що "украинцев нет, а есть только малоросьі!". Ну, і так далі... Дістав таки Калаша і

дав прикладом в цурло. А на зупинці викинув з вагона... І далі буду так реагувати.

І що цікаво, зразу-ж пасажири почали допомогати...

Тобто, якщо ми для когось - "народець", то відповідь проста прикладом - в цурло!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я думаю на этой фразе мы с наше с вами обзщение и закончим...

У вас тут и без меня найдется кого поважаты, авторитетов хучь отбавляй - например Йожин с Бажин :weep:

 

Вам може це не подобатись, але я Вас все одно буду поважати, навіть якщо з Вами не погоджуюсь :).

 

Я взагалі не ділю віртуальних співрозмовників на чорне чи біле, адже є інші позиції, де я можу розділяти їх думку. І взагалі, якщо дискусія ведеться без чорноротого мату, я готова з усіма спілкуватись і дискутувати [ua]

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Мдя... Якщо українці - це "який йому народець дістався", то не бачу сенсу далі 

розмовляти. Восени 2014 я їхав електричкою і заповз якийсь шпень, який теж кричав 

що "украинцев нет, а есть только малоросьі!". Ну, і так далі... Дістав таки Калаша і

дав прикладом в цурло. А на зупинці викинув з вагона... І далі буду так реагувати.

І що цікаво, зразу-ж пасажири почали допомогати...

Тобто, якщо ми для когось - "народець", то відповідь проста прикладом - в цурло!

 

 

Когда я слышу фразу - "народ не тот" - у меня все впоросы сразу отпадают. Таварисч Сталин тоже бедолага с народом маялся - скоких на тот свет отправил, а народ так лучше и не стал...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Мдя... Якщо українці - це "який йому народець дістався", то не бачу сенсу далі 

розмовляти. Восени 2014 я їхав електричкою і заповз якийсь шпень, який теж кричав 

що "украинцев нет, а есть только малоросьі!". Ну, і так далі... Дістав таки Калаша і

дав прикладом в цурло. А на зупинці викинув з вагона... І далі буду так реагувати.

І що цікаво, зразу-ж пасажири почали допомогати...

Тобто, якщо ми для когось - "народець", то відповідь проста прикладом - в цурло!

 

Так, народець. Народець, якому волонтери скинулися на круті берці, а він потім ті берці заганяє на ОЛХ. Народець, де бізнесмену дали побудувати санаторій для атошників, а він за столом хизується, як натирив будматеріалів собі на хатку. Народець, у якого винні жиди-кровопивці, а що він без хабаря у зуби і кроку не ступить, то це нічого. Народець, який розпинається про патріотизм  і робить селфі у вишиванках, а сам шариться від призову і в черговий раз суне у Москву на шабашку :X. Народець, який обзиває Пороха останніми словами і постить антидержавницькі фейки, а сам відхиляється від сплати податків і продає фейкові креми у Кацапстан під час війни! Народець, який за 25 років незалежності не спромігся справді стати незалежним (чомусь крихітні країни Прибалтики змогли), продовжував вибирати комуністів, хоча міг привести до влади патріотів (як Чорновола) і після першого майдану (!) вибрав Януковича :X - ENOUGH SAID!

 

І ви ще хочете чогось від Пороха? та він просто відображення українського народу, причому не найгірше.

 

ПС. Звичайно ж, не весь український народ такий. Є герої, є порядні люди, є. Але який баланс плюс на мінус, ви можете сказати? ми говорили день назад, що нації ще немає, так само, як і не має відповідного рівня суспільної свідомості та моральності у ВСІХ. Оце я і маю на увазі.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

, Ваша віра у потребу об'єднання хоч би що дещо ірраціональна і непослідовна. З Бойком і Рабіновичем теж об'єднаємося? Ну добре, то кацапи, викреслюємо. Але ви навіть з Жулькою відмовитеся об'єднуватися, хоч не можете заперечити, що серед її прихильників є цілком патріотичні українці. Просто Ви її не любите і не вірите, тому для Вас те, що вона - кремлівська зозуля, є аксіомою. Цього досить, щоб викреслити з об'єднання 15% жульків.

 

Зате для мене є аксіомою, що Порося - цілком кремлівський "зозуль", вигідний Путіну і набагато більш маніпульований, бо корумпований і за копійку вдуситься. Його історія стосунків з кацапами - нескінченний торг, де силові аргументи просто додатковий важіль для негоціацій. І не питайте мене про аргументи. Для когось шукав би, але Вам має вистачити моєї твердої впевненості, так само, як аргументом є Ваша тверда впевненість на підставі "хіхі" Жульки над дурнуватим Ющенком.

 

До речі, під час війни формальний головнокомандувач насправді армією не керує, а деградувати і спиватися в окопах можна і під керівництвом начгенштабу. Правосєки такого б не робили, але дякуючи гавнокомандувачу, їх на передову не пускають.

 

І наявність Поросяти, якщо і піднімає чийсь дух, то не вояків, а тільки Ваш, ну і платних дуполизів мінстеця. Я б на Вашому місці не вживав щодо себе і презика "нам треба" чи "нам не треба", бо Ви не знаєте його справжніх інтересів і нема жодної певності, що вони збігаються з Вашими.

 

Ну хіба що Ви у нього радник :D

1.  З Бойком  і  Рабиновичем  будете  об єднуватися  Ви  вже  скоро - у  неділю.

2.  Патріотичний  українець  почесної  ФСБ-шниці  не  підтримає.  Якщо  під  вплив  потрапив  хтось  на  сході  і  дійсно  купився,  то  таких  на  пальцях  перелічити.  Це  ноль-ноль-нєвідать.  Усі  інші  давно  прозріли  і  від  неї  злиняли. 

3. Про те, що Ви західняк  вірите  у  її  "добрі  наміри",  то  це  навіть  не  смішно.  Назвіть  собі  (мені  не  треба)  хоч  один  мотив,  який  би  нею  керував,  щоб  робити  українцям  українську  державу.

4. Однією  мовою  ми  таки  не забалакаємо,  бо  мене  з  малечку  вдома  наставляли:

   НІКОЛИ  НЕ  ПАПЛЮЖ  ПЕРЕД  ІНШИМИ  СВОГО.  МОЖЕШ  МОВЧАТИ,  АЛЕ  ГОВОРИТИ  ЗНЕВАЖЛИВО  НЕМА  ПРАВА. 

Вас  такого  вдома   не  вчили.  Шкода.  Тому  виглядаєте  самі  дурнувато,  стверджуючи,  що  український  президент  дурнуватий.  Ні  поляк,  ні  мадяр,  ні  кацап,  ні  єврей  такого  би  не  зробив.

Але  всі  вони  будуть  реготати  і  казати,  що  ті  українці  самі  на  себе  кажуть,  що  вони  дурнуваті.

 

Це  так  само,  як  я  на  цьому  форумі  воювала  за  українську  мову  і  за  те,  що  написала  слово  каЦАП,  мене  забанили.  На  що  Ви  написали,  що  Шпилька  скурвилася  і  її  забанили.

Це  з  тієї  самої  опери.

 

Все  решта  не  має  значення,  коли  українці  вислуговууються  перед  чужими,  а  себе  зневажають.

 

Ну,  і  про головнокомандувача  Ви  написали  таку  ахінею,  що  навіть  пояснювати  не  хочеться.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Когда я слышу фразу - "народ не тот" - у меня все впоросы сразу отпадают. Таварисч Сталин тоже бедолага с народом маялся - скоких на тот свет отправил, а народ так лучше и не стал...

 

"Не тот" народ подавляющим большинством, вадинтур, избрал "того" президента, который теперь "не с тем" народом мучается.

Что-то тут хромает. Кажется, это раньше называли словом "мысль" :)

Змінено користувачем mick
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

"Не тот" народ подавляющим большинством, вадинтур, избрал "того" президента, который теперь "не с тем" народом мучается.

Что-то тут хромает. Кажется, это раньше называли словом "мысль" :)

 

Тому що "народ" не є монолітним за своєю ментальністю та цінностями. Про що, власне, була моя теза. У останні вибори Пороха вибрали скільки - 54 відсотки виборців? це тільки приблизно половина "народу". Але ж Порох мусить керувати всім народом, спиратися на нього. Всі учасники державного управління є частиною цього "народу". А ви всі прекрасно знаєте, що серед них є купа зрадників, хабарників, брехунів, неадекватів, просто некомпентних.

 

Так що нема ніяких протиріч. Постав на місце Пороха Ісуса Христа, він би так само мучився. Звичайно ж, я погоджуюся і теж сподівалась, що Порох зробить більше у боротьбі з корупцією. І цей цирк з прокурорами шокував. Але реально, краде не тільки Порох, крадуть прості українці. Треба еволюціонувати. Почати хоча б з дотримання правил дорожного руху як мінімум!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми можемо тільки побажати українцям успіху у цій, без сумніву, потрібній та нагальній справі. Просто не треба ставити на фейкових лідерів, як Саака, а шукати справжніх та ефективних, що роблять, а не триндять (які, впевнена, існують). Про що я вже у надцяте пишу у цій та інших темах :).

+=================================================================+

Два таких лідери - це Тимошенко та Міхо. З усіх інших - за ними максимальна

ефективність роботи та її результатів.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Тому що "народ" не є монолітним за своєю ментальністю та цінностями. Про що, власне, була моя теза. У останні вибори Пороха вибрали скільки - 54 відсотки виборців? це тільки приблизно половина "народу". Але ж Порох мусить керувати всім народом, спиратися на нього. Всі учасники державного управління є частиною цього "народу". А ви всі прекрасно знаєте, що серед них є купа зрадників, хабарників, брехунів, неадекватів, просто некомпентних.

 

Так що нема ніяких протиріч. Постав на місце Пороха Ісуса Христа, він би так само мучився. Звичайно ж, я погоджуюся і теж сподівалась, що Порох зробить більше у боротьбі з корупцією. І цей цирк з прокурорами шокував. Але реально, краде не тільки Порох, крадуть прості українці. Треба еволюціонувати. Почати хоча б з дотримання правил дорожного руху як мінімум!

Ці учасники управління є друзями, родичами або кумами гаранта конституції, нє?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Два таких лідери - це Тимошенко та Міхо. З усіх інших - за ними максимальна

ефективність роботи та її результатів.

 

І все?? Міхо уже всьо, а за Юльку не проголосують і тим більше з ружжами не підуть. Шукайте щось новіше і краще.

 

Насмішили про ефективність. Якщо вони у чомусь ефективні, то у генерації популізму :gigi:.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...