Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

+================================================================+

Не було-б олігархату - було-б своє. Ось, Інституту Амосова ріжуть фінансування, 

бо "у його послугах нема потреби". Що може бути цинічніше за таке твердження 

від шоколадних "державців"?

 

Як сказали б кацапи, "історія нє тєрпіт сослагательного наклоненія" і як сказали б українці, "маємо те, що маємо". Є конкретна жорстока реальність. І хто не дозволяє зажиточним українцям підкинути грошенят на благочинність клініці Амосова? на фупі почитати, то тільки лохи не їздять на лижі у Швейцарію чи на дайвінг у Таїланд. Тобто не бідують.  От я, лошиця, за майже 20 років в Канаді ні у Швейцарії, ні у Таїланді ні разу не була :fp1:

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

Бо шоколадний економив гроші на пальне для літака його контори. 

Варшава трохи ближче Голандії. Чи ще й цього буде суперечка?

Не зовсім так але версія з економією доволі прикольна. Насправді Саакашвілі заїхав з Польщі і по закону його повернули в цю країну...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@Spencer H., Я удивляюсь вашей выносливости и терпению :)

Просто подумайте, с кем Вы сейчас спорите, кому пытаетесь что-то доказать? 

Не мечите, бисер перед свиньями

 Евангелии от Матфея (гл. 7, ст. 6)

Link to comment
Share on other sites

Так не давайте, в чому проблема? Який сенс транжирити гроші на "нєтотнародєц"? Мілярди, скільки конкретно за 25 років? 

 

Ми як друзі України хотіли б бачити її процвітаючою і не шкодуємо зусиль та грошей. Починаючи з 1991 року, дали скромних 1.2 мільярдики, якщо  вірити цій картинці. Чомусь не можу вставити картинку, даю лінк.

 

https://ci5.googleusercontent.com/proxy/bcPJ4pQmGLJbI9iVrvTvCJiGQlLhfZGQaaJZp0NufkG3CxxNcbIDVMBIKYSZd0RV_2xItxFPP6TzuaR33DsGBJtXCxRV1Zr_zH86bvr4pMBGeDpLYFqRivKyFW5IiySPQYPrzv_KfhGSmYI=s0-d-e1-ft#http://files.constantcontact.com/16a89599001/a63167cd-722a-4f63-9a9d-6f90cbf3dff8.jpg

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

@Spencer H., Я удивляюсь вашей выносливости и терпению :)

Просто подумайте, с кем Вы сейчас спорите, кому пытаетесь что-то доказать? 

Не мечите, бисер перед свиньями

 Евангелии от Матфея (гл. 7, ст. 6)

 

А що не так з моїми опонентами, з ними не можна спілкуватися? хіба онлайн-форуми не для обміну думками? :D

 

Може, у мене просвітницька місія?   :weep:  звичайно ж ні, я жартую :) я не партійний бот, а просто людина, яка ніяк не може зрозуміти, чому українці продовжують наступати на одні і ті ж граблі не тільки останні 27 років, а і століттями (це на тему 3-х французьких революцій).

Link to comment
Share on other sites

Я удивляюсь вашей выносливости и терпению :)

Просто подумайте, с кем Вы сейчас спорите, кому пытаетесь что-то доказать? 

Не мечите, бисер перед свиньями

 Евангелии от Матфея (гл. 7, ст. 6)

 

 

Еще один холоп анператора в игнор пошел. А гонору то, гонору...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Може, у мене просвітницька місія?     звичайно ж ні, я жартую я не партійний бот, а просто людина, яка ніяк не може зрозуміти, чому українці продовжують наступати на одні і ті ж граблі не тільки останні 27 років, а і століттями (це на тему 3-х французьких революцій).
Ну, если  "маєте час та натхнення", то почему бы и нет? Бог в помощь! ))
Link to comment
Share on other sites

Як сказали б кацапи, "історія нє тєрпіт сослагательного наклоненія" і як сказали б українці, "маємо те, що маємо". Є конкретна жорстока реальність. І хто не дозволяє зажиточним українцям підкинути грошенят на благочинність клініці Амосова? на фупі почитати, то тільки лохи не їздять на лижі у Швейцарію чи на дайвінг у Таїланд. Тобто не бідують.  От я, лошиця, за майже 20 років в Канаді ні у Швейцарії, ні у Таїланді ні разу не була :fp1:

+================================================================+

Бо у нас, в Україні "зажиточними українцями" є виключно олігархи. А їм та клініка не 

потрібна, бо вони лікуються за кордоном. А ФУПпочитати, чи послухати наших 

деяких міністрів, то взагалі:кожен українець має золоті злитки, середній клас 

відпочиває на Мальдівах і, взагалі, українці їдять більше всі, що і є головною 

причиною всіх негараздів...

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А що не так з моїми опонентами, з ними не можна спілкуватися? хіба онлайн-форуми не для обміну думками? :D

 

Може, у мене просвітницька місія?   :weep:  звичайно ж ні, я жартую :) я не партійний бот, а просто людина, яка ніяк не може зрозуміти, чому українці продовжують наступати на одні і ті ж граблі не тільки останні 27 років, а і століттями (це на тему 3-х французьких революцій).

Ви  уявляєте,  скільки  грошей  ці  боти  зашибуть  за  цей  вечір  завдяки  Вам? Скільки  постів  нашльопано!  Яка  продуктивність  праці!  Але дєнєг  мамці  не  буде  жалко,  бо в  неділю  паслєдній  рєшитєльний  бой.

Хлопці  стараються.  Мають  скинутися  Вам  на цукерки  і  то  добрі.

 

Ото  професія  виникла  в  Україні - боти.  В  Канаді  такі  теж  є?  Цікаво,  яким  треба  вродитися,  щоб  стати  ботом? :fp1:

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Ви  уявляєте,  скільки  грошей  ці  боти  зашибуть  за  цей  вечір  завдяки  Вам? Скільки  постів  нашльопано!  Яка  продуктивність  праці!  Але дєнєг  мамці  не  буде  жалко,  бо в  неділю  паслєдній  рєшитєльний  бой.

Хлопці  стараються.  Мають  скинутися  Вам  на цукерки  і  то  добрі.

 

Ото  професія  виникла  в  Україні - боти.  В  Канаді  такі  теж  є?  Цікаво,  яким  треба  вродитися,  щоб  стати  ботом? :fp1:

+================================================+

О! Яка цікава сповідь шоколадного бота - адепта дрища!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не смішіть мої капці, помощнічкі. Той мізер, що йде, "освоює" і розтягує по кишеням владна шобла Порошенка. Пересічному від того ні холодно, ні спекотно. 

 

"Численна допомога" Украине от канадского правительства за 25 лет составила аж 700 млн. долларов! :weep:

 

(скоко это раз Педрилье на Мальдивы смотаться - еси он по поллимона за раз отваливатет?)

 

А про "мильярды" дивна забудькувата пани как всегда пэрэплутала... 12 мильярдов выделил за 25

лет Всемирный банк (сам Педра сказал!)  http://interfax.com.ua/news/pharmacy/483324.html

 

Для сравнения американская помощь Украине за 25 лет составила с 1992 года - 4,2 милларда долларов. Тоже не Бог весть что, канешна, дык ведь и то деньги на ветер! Судя по грандиозным успехам самой нищей страны Европы... Ну зато хучь Ылита трохы погуляла :fp1:

 

Кстате, канадийськый урьяд с 1991 года держал жесткое эмбарго на поставку ЛЮБЫХ вооружений Украине! Лишь сейчас (после того как дядя Сэм, решился с поставками оборонного оружия) и местные друзи Украины раздуплились...на... "пулеметы и другое стрелковое оружие". Говорят правда, шта мы готовы продавать шо угодно, но за деньги, как везде в мире :shuffle:  Та хиба ж украинська влада мае гроши...Вси гроши знамо у кого... На Мальдивах и оффшорах освоены :lol2: Так шо вся надежда опять на поношенные берцы от диаспоры...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Тут єто... опять про канадийську помочь :weep:

 

Канада выделила крупную сумму Украине на гуманитарные потребности Донбасса Больше читайте здесь: https://ru.tsn.ua/politika/kanada-vydelila-krupnuyu-summu-ukraine-na-gumanitarnye-potrebnosti-donbassa-1069530.html

 

Аж 8 миллионов  :fp1:

 

Как бэ намекает - ты пошутила?

 

16 раз на Мальдивы :weep:

 

630_360_1513885492-2333.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вообще стртанные эти канадцы... любят оказуется терорристам помогать... в 12 году правительство собиралось выделить ппалестинским террористам на обустройство мирной жизни 300 или 350 миллионов на 5 лет. Ну штабы они так сказать мирную жисть налаживали.. Помню знатный был тогда скандал с Израилем. Запамятовал правда чем кочнилось...

 

300 лямов палестинцам на 5 лет

и 700 украинцам на 25.... Друзи, чьо...

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кто-то злой и недобрый раскачивает лодку... :shuffle:

 

Я просто не люблю троллей, даже если они с самыми добрыми намерениями.

И потом, даже им все же следует внимательнее слушать немногих умных людей в Украине, которые там еще остались, пусть даже они предпочитают ходить в свитрах, а не в куздюмах от Фиараванти или Бриони :shuffle:

Тогда может поймут, что в мире интернета и тысяч камер брэхаты як колысь важкувато B-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пока это ничего не меняет. Ну что важкувато чи не. Люди тупо не отвечают за брехню. Открыли рот, солгали, попутно язык проветрили, чтобы во рту не завонялся - и ВСЁ. От слова совсем. Пока так. Как дальше будет - хз... :shuffle:

Змінено користувачем Ita
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Пока это ничего не меняет. Ну что важкувато чи не. Люди тупо не отвечают за брехню. Открыли рот, солгали, попутно язык проветрили, чтобы во рту не завонялся - и ВСЁ. От слова совсем. Пока так. Как дальше будет - хз... :shuffle:

 

Ну да, оно то так. Но делать это становится все труднее, как и воровать и прятать украденное. Уже какой никакой прок да и интерполу подспорье :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Численна допомога" Украине от канадского правительства за 25 лет составила аж 700 млн. долларов! :weep:

 

(скоко это раз Педрилье на Мальдивы смотаться - еси он по поллимона за раз отваливатет?)

 

А про "мильярды" дивна забудькувата пани как всегда пэрэплутала... 12 мильярдов выделил за 25

лет Всемирный банк (сам Педра сказал!)  http://interfax.com.ua/news/pharmacy/483324.html

 

Для сравнения американская помощь Украине за 25 лет составила с 1992 года - 4,2 милларда долларов. Тоже не Бог весть что, канешна, дык ведь и то деньги на ветер! Судя по грандиозным успехам самой нищей страны Европы... Ну зато хучь Ылита трохы погуляла :fp1:

 

Кстате, канадийськый урьяд с 1991 года держал жесткое эмбарго на поставку ЛЮБЫХ вооружений Украине! Лишь сейчас (после того как дядя Сэм, решился с поставками оборонного оружия) и местные друзи Украины раздуплились...на... "пулеметы и другое стрелковое оружие". Говорят правда, шта мы готовы продавать шо угодно, но за деньги, как везде в мире :shuffle:  Та хиба ж украинська влада мае гроши...Вси гроши знамо у кого... На Мальдивах и оффшорах освоены :lol2: Так шо вся надежда опять на поношенные берцы от диаспоры...

 

Всі претензії по цифрах, що наведено, пред"являйте уряду Канади. Я їх не малювала. Так, Канада не тільки Україні грошей дає, але й багатьом іншим країнам. Має бабки і на реабілітацію терористів, що є, то є.  Хіба я сперечаюсь, що США більше дали і дають? ну так Канада ж не може зрівнятися з США - що тут обговорювати.

 

У чому суть претензій - не допомагати Україні від слова зовсім, бо Педро вкраде, чи як? я більше думаю про допомогу, яка йде конкретним людям - тим же атовцям, сиротам. Думаю, вони за неї вдячні. До речі, Канада має спеціальну організацію, яка опікується сім"ями Небесної Сотні. Точних нюансів не пам"ятаю, але щось читала.

Link to comment
Share on other sites

Ви  уявляєте,  скільки  грошей  ці  боти  зашибуть  за  цей  вечір  завдяки  Вам? Скільки  постів  нашльопано!  Яка  продуктивність  праці!  Але дєнєг  мамці  не  буде  жалко,  бо в  неділю  паслєдній  рєшитєльний  бой.

Хлопці  стараються.  Мають  скинутися  Вам  на цукерки  і  то  добрі.

 

Ото  професія  виникла  в  Україні - боти.  В  Канаді  такі  теж  є?  Цікаво,  яким  треба  вродитися,  щоб  стати  ботом? :fp1:

 

Я про це якось не подумала :). Просто за сьогодні у мене дещо прояснилось. Я ніяк не могла зрозуміти, чому дехто у цьому треді ніяк не хотів підтримувати мій постулат, що треба шукати та висувати нові обличчя. Тепер я розумію - тому що тут живуть так звані "юльки". Питань більше не маю :).

 

На фупі працює такий собі Птах, я так розумію, він з Канади. Він порохобот. Але маю сказати, що працює на ура. Він досить дотепний і цікаво дописує. Яскрава особистість :).

 

Я не порохобот, бо маю претензії до Пороха. Але і здатна вичленити позитив, який стався під час його каденції. Не буду повторювати внадцяте, який.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+================================================================+

Бо у нас, в Україні "зажиточними українцями" є виключно олігархи. А їм та клініка не 

потрібна, бо вони лікуються за кордоном. А ФУПпочитати, чи послухати наших 

деяких міністрів, то взагалі:кожен українець має золоті злитки, середній клас 

відпочиває на Мальдівах і, взагалі, українці їдять більше всі, що і є головною 

причиною всіх негараздів...

 

Персонажі типу Турчинова, Алєжки з фупу, лукстенебріса і будь-кого, хто періодично постить фотки з європейських і не тільки подорожей - це олігархи? то я тільки можу порадіти за українців. Не такі вони і бідні, якими хочуть здаватися :lol2:.

Link to comment
Share on other sites

Тепер я розумію - тому що тут живуть так звані "юльки". Питань більше не маю

Та власне,  що  то  схоже  на  пінг-понг.  Розумна  дискусія  тут  неможлива.

Українці  за  своєю  природою  анархісти  і  щоб  так  засадити  їх  у  стійло,  то  треба  добре  витрачатись.  Або...  то  не  українці. :)

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Всі претензії по цифрах, що наведено, пред"являйте уряду Канади. Я їх не малювала. Так, Канада не тільки Україні грошей дає, але й багатьом іншим країнам. Має бабки і на реабілітацію терористів, що є, то є.  Хіба я сперечаюсь, що США більше дали і дають? ну так Канада ж не може зрівнятися з США - що тут обговорювати.

 

У чому суть претензій - не допомагати Україні від слова зовсім, бо Педро вкраде, чи як? я більше думаю про допомогу, яка йде конкретним людям - тим же атовцям, сиротам. Думаю, вони за неї вдячні. До речі, Канада має спеціальну організацію, яка опікується сім"ями Небесної Сотні. Точних нюансів не пам"ятаю, але щось читала.

 

Чого це я маю претензії по цифрах до канадійського урьяду пред"являти? Хіба це він, а не ви заявлвли про мільярди допомоги, а з уточнення, що це й ваші податки, випливає що маєтьтся на увазі саме урядова допомога. То ж збрехали ви, а не уряд Канади :D

 

Допомагати таким як урьяд Педрильи-Гройсманда - це все одно що продожувати агнонію країни і головне більшості її населення! Це називається не дурість, як дехто помилково вважає. Це співучасть у злочинах, які вони творять!

Найкраща допомога Україні із Заходу - позбавити українській нарід не те, що таких правителів (бо з великою вірогідністю він обере таких самих знову), а самої можливості їх обирати - тобто допомогти зламати порочну систему, на якій побудована і з якою зрослася в огидному симбіозі сучасна українська державність!

 

Добре, що хоч тепер, хоч після стількох років дурних викинутих на вітер грошей платників податків розуміння цього врешті прийшло... і почали робитися перші, хоча і недостатні кроки (як то примус до створення системи антикорупційних орагнів). Але цього замало, це треба було робити в 90-х....Тепер час для надзвичайних заходів, якщо головна мета дійсно допомогти, а не знищити Україну як суб"єкт світового геополітичного процесу...

 

Щодо приватної допомоги я нічого не можу сказати. Бо про неї приличные люди обычно молчат. Просто помагают и все. Молча.

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Чого це я маю претензії по цифрах до канадійського урьяду пред"являти? Хіба це він, а не ви заявлвли про мільярди допомоги, а з уточнення, що це й ваші податки, випливає що маєтьтся на увазі саме урядова допомога. То ж збрехали ви, а не уряд Канади :D

 

Допомагати таким як урьяд Педрильи-Гройсманда - це все одно що продожувати агнонію країни і головне більшості її населення! Це називається не дурість, як дехто помилково вважає. Це співучасть у злочинах, які вони творять!

Найкраща допомога Україні із Заходу - позбавити українській нарід не те, що таких правителів (бо з великою вірогідністю він обере таких самих знову), а самої можливості їх обирати - тобто допомогти зламати порочну систему, на якій побудована і з якою зрослася в огидному симбіозі сучасна українська державність!

 

Добре, що хоч тепер, хоч після стількох років дурних викинутих на вітер грошей платників податків розуміння цього врешті прийшло... і почали робитися перші, хоча і недостатні кроки (як то примус до створення системи антикорупційних орагнів). Але цього замало, це треба було робити в 90-х....Тепер час для надзвичайних заходів, якщо головна мета дійсно допомогти, а не знищити Україну як суб"єкт світового геополітичного процесу...

 

Щодо приватної допомоги я нічого не можу сказати. Бо про неї приличные люди обычно молчат. Просто помагают и все. Молча.

 

Правильно, урядова допомога, хіба не про неї йдеться голубим по білому на малюнку, посилання на який я дала? а звідки в уряду Канади гроші на це, як не з платників податків??

Link to comment
Share on other sites

Я просто не люблю троллей, даже если они с самыми добрыми намерениями.

И потом, даже им все же следует внимательнее слушать немногих умных людей в Украине, которые там еще остались, пусть даже они предпочитают ходить в свитрах, а не в куздюмах от Фиараванти или Бриони :shuffle:

Тогда может поймут, что в мире интернета и тысяч камер брэхаты як колысь важкувато B-)

 

Якби Петро перекупив Гайдая, він з таким же виглядом віщав би за Петю. Це професіонал-найманець, що працює на конкретного клієнта. Так само як Манафорт на Яника працював. Не те щоб у цьому є щось погане :). Я не кажу, що він нерозумний. Я просто допускаю, що в Україні багато інших розумних людей, так само як і потенційних лідерів, а не тільки джентльменський набір Юлька-Саака-Ляшко і т.п.

 

Сіленціо, а Саакині люди робили звітності, як тратили гроші, що їм посилали доброзичливці типу Вас? Там є transparency, openness and accountability? :):gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю за самого Гайдая - слишком мало с ним знаком, чтобы судить о его поступках, но видя что это достаточно мудрый человек - уверен он не стал бы связываться даже за достойный гонорар (а о скупости Педры ходят легенды) с реально токсичным работодателем, будущее которого настолько не просто туманно, но даже трагично скорее всего.

 

И педрилья априори не мог бы перекупить Гайдая - просто потому, что как любой истеричный самоуверенный нарцисс, он не терпит вокруг себя людей умных и неординарных. Видя и зная лично многих дегенератов которыми он себя окружил перл из которых продажная шлюшка Олежка Медведев, я не сомневаюсь что такие как Гайдай ему не нужны, т.к. все равно он не будет прислушиваться к их советам, считая себя гениальным во всем от приготовления яишницы до тонкостей дипломатического этикета.

 

Уверен, что Миша отчитывается за средства полученные от дяди Сэма. Я как приватный

жертвователь с него отчета не требую как не требовал его с Митта Ромни, в изб. фонд которому я переводил намного большие суммы. Это ж не барыга какой-то, а все таки третий президент Грузии ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Персонажі типу Турчинова, Алєжки з фупу, лукстенебріса і будь-кого, хто періодично постить фотки з європейських і не тільки подорожей - це олігархи? то я тільки можу порадіти за українців. Не такі вони і бідні, якими хочуть здаватися :lol2:.

 

Трохи довідки. На фупі вони ці дані самі оголосили так що це не є розкриттям приватності.

Перший пихатий мажор, якому бізнес всучив в руки татко для забавки причому цей бізнес він успішно просирає,

судячи по дописам його клієнтів . Думаю безкінечні його тусовки закордон теж на це впливають.

 

https://2ip.ua/ru/services/providers-rating?act=1&asid=47898

 

http://netobzor.org/prov/39-pan-telecom

 

Алєжка один з топ-менеджерів пана Ахметова.  Навіть коментувати не буду,

Це нуль цілих хєр десятих відсотка населення.

 

Про третього фупчега не знаю . Брехати не буду.

 

Так що вибірка  нульова. Але вам з Канади видніше як ми тут  живемо. Навіть сперечатись не буду.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Погортав гілочку, останні дописи.

Але який упоротий порохобот вигулькнув нізвідки, плодовитий, ночі не спить, переживає за неню, і строчить, строчить...

Маю на увазі "жіночку з Канади".

Так гарно знає нашу реальність, аж до розпродажу її допомоги на OLX.

І пече її лише одна тема - Юля і Міша - суки.

Пане Уколов, Ви?

Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якби Петро перекупив Гайдая, він з таким же виглядом віщав би за Петю. Це професіонал-найманець, що працює на конкретного клієнта. 

 

Гайдай у якомусь із своїх інтервю говорив прямим текстом, що є межа, і на таких, як Порося, він працювати не буде

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...