Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Ну той же Обама був вибраний на другий строк, наприклад, там, чи Буш. Меркель вибирають вчергове. Тому що В ЦІЛОМУ народ задоволений цими лідерами. А Мішу прокатили, причому дуже сильно. А це і є оцінка його як лідера.

Взагалі-то, Саака теж два терміни був президентом.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну той же Обама був вибраний на другий строк, наприклад, там, чи Буш. Меркель вибирають вчергове. Тому що В ЦІЛОМУ народ задоволений цими лідерами. А Мішу прокатили, причому дуже сильно. А це і є оцінка його як лідера.

 

Миша был президентом Грузии два срока в чём тут проблема? Кстати во второй раз он набрал 53% голосов...

Link to comment
Share on other sites

Мишу нужен   чтобы    побороть воровскую  камарилью   которая пришла к власти после майдана .Не будет Миши пусть будет у нас свой Пиночет который соберет эту комарилью на одном стадионе  .

Link to comment
Share on other sites

Мишу нужен   чтобы    побороть воровскую  камарилью   которая пришла к власти после майдана .Не будет Миши пусть будет у нас свой Пиночет который соберет эту комарилью на одном стадионе  .

 

З міши піночет як з мене "канадська простушка", ЛОЛ :weep: :weep: :weep:.

Link to comment
Share on other sites

З міши піночет як з мене "канадська простушка", ЛОЛ :weep: :weep: :weep:.

Если не Миша то Пиночет  так думаю будет понятней )))  

СААКАШВИЛИ ОБЪЯВИЛ, ЧТО ГОТОВИТСЯ К ВОЗВРАЩЕНИЮ В УКРАИНУ
Опубликовано: Среда, 30 мая 2018 21:52

Экс-президент Грузии, лидер "Руха новых сил" готовится к возвращению в Украину и даже имеет план действий, как улучшить уровень жизни в нашей стране.

Об этом она заявил во время пресс-конференции в Нидерландах, которую транслировал телеканал ZIK.

"У меня есть все юридические основания вернуться в Украину. И я обязательно это сделаю, но позже. Ведь когда я вернулся впервые - многие от этого пострадали. Александр Бурцев был в тюрьме, несколько человек до сих пор под домашним арестом, против Давида Сакварелидзе есть дело и он может попасть за решетку на десять лет. Кроме того, открыто уголовное производство против Юрия Деревянко (народный депутат, - ред.)... Поэтому просто так вернуться, чтобы эти люди вновь столкнулись с неприятностями – это не вариант. Я готов на себя брать любой риск, но не за счет других людей", - заявил Саакашвили.

Он добавил, что сейчас продолжает "юридическую борьбу" в украинских судах.

 

"В украинских судах абсолютно искусственно затягивают это дело, потому что не хотят, чтобы я обратился в Конституционный суд Украины и дошел до Страсбурга. Но у меня уже есть очень авторитетный международный документ, который поможет решить мне дело", - заверил Саакашвили.

Он уточнил, что вернется в Украину обычным самолетом, но тогда, когда придет время.

"Победа будет за нами... Считаю, что у меня есть долг - довести дело реформирования Украины до конца. Я очень скучаю по Одессе. Поэтому у меня нет никаких сомнений, что мы вскоре увидимся лично в Киеве", - объявил Саакашвили.

В комментарии журналисту телеканала ZIK он заверил, что больше не намерен прорываться через украинскую границу для возвращения в нашу страну.

"Когда я в последний раз вернулся, очень много людей попали под давление властей (Украины, - ред.). Есть люди, которые еще остаются под домашним арестом или под следствием, и мне кажется, что просто ставить людей под такой удар – я не хочу, чтобы они еще раз столкнулись с неприятностями", - заявил он.

Стоит отметить, что Саакашвили готов представить "план развития Украины" 3 июня в польском Пшемысле.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

1

Як ви пам'ятаєте, мене позбавили громадянства на основі фальсифікованої анкети, наданої Адміністрацією президента, де стояв мій фальшивий підпис. Так ось, ми змусили суд витребувати з облдержадміністрації зразки мого справжнього підпису, а облдержадміністрація офіційно відповіла, що оригінали всіх документів, які я підписував, зникли і вони не можуть їх надати. Робіть ваші висновки!

 

2

 

Сегодня, Кассационный административный суд Верховного суда полностью удовлетворил наше ходатайство в интересах Саакашвили и назначил экспертизу почерка Президента Михаила Саакашвили на заявлении о приеме в 2015 году в украинское гражданство, а так же с целью проведения объективной и прозрачной экспертизы рекомендовал украинскому экспертному учреждению привлечь к этому процессу иностранного эксперта.

Link to comment
Share on other sites

когось дивує що педріта  і  його  гоп-стоп компанія  ниці  шулєри ? 

Наверное никого на этом форуме.

Главных вопроса два:

1. Или подняты у украинцев веки и они это видят

2. Какова альтернатива

Та повно їх тут, носіїв мафіозної правди.

Повіки поки що в багатьох українців опущені. Навіть ті, хто бачать в основному сутність цієї гоп-кампанії, доволі дружньо сприймають подєлкі її агітпропу проти реальної альтернативи - своїх ворогів. 

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

У родині екс-губернатора Одеської області та екс-президента Грузії Михеіла Саакашвілі сталася радісна подія: його старший син Едуард одружився.


Весілля гуляли у Філадельфії, і свою обраницю молодик знайшов теж у Америці.


Про це новоспечений свекор розказав у Facebook.


"Літали на вікенд за океан, на весілля мого сина Едуарда в Філадельфію. Едуард працює продюсером радіопрограм і співпрацює з ВВС і National Public Radio, він одружився зі своєю коханою ще з коледжу Сватмор (Пенсільванія) Адіною. Адіна працює в неурядовій організації та інтенсивно вивчає грузинську мову", - похвалився політик.



f336392-saakashvili450.jpg

 Саакашвілі оженив старшого сина

"Як швидко летить час. Неначе ще вчора ми самі стояли коло вівтаря в Америці (а це було в далекому вже 1993-му році)", - впав у сентиментальність Саакашвілі.


Як пояснив Михеіл, на фото, крім самих молодят  та його з дружиною Сандрою є молодший син Ніколоз, хрещеним якого є Віктор Ющенко, та Сандрині батьки.


 


у мене питання...


хто дав молодшому сину Ніколозу окуляри, які називаюцця "ацькі ннада?"


;) 


Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

97% людей цього не розуміє.

Так, тому в наших умовах розраховувати на виграш виборів можуть тільки недоумки, он Юля електорально навіть перемогла Януковича - а владу отримав саме він, елементарними махінаціями, які навіть особливо й не приховували. Тому давно кажу - гарантовано і кардинально змінити владу можливо лише за допомогою революції, а для цього потрібна підтримка лише 10-15 відсотків нацрозумніших і найактивніших, там інший механізм реалізації мети, тому це набагато ефективніше.

Саакашвілі, до речі, саме так до влади і прийшов.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Цілодобовою мізкомийкою мафія не дає консолідуватися навіть 10-15%.

Не бачу зараз можливості здійснення революції. Так щоб чітко і надійно, з правильним вектором. А якщо нечітко, то завелика небезпека встановлення у наслідку остаточного коцапського контролю з приведенням до правління повністю контрольованих рабиновичів-бойок. "Оппою" до яких будуть порошенки-яценюки. Нема для успішної революції тепер ані внутрішнього, ані зовнішнього ресурсу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...