Перейти до змісту

Пєтя - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

Я не уверен на самом деле сможет ли Саакашвили повторить в Украине то что он сделал в Грузии, прежде всего по причине того, что я не уверен, что Миша остался тем же Мишей, но если выбирать между ним и т.н. реформаторами то я бы выбрал его..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Гілка про Пєтю, який є гандоном, не закриємо!

:66:

+===========================================================================+

Пеця, як частина мафії, безсмертний. І цю гілку можна буде закрити лише з його закінченням...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не Петро, а мы. Ляксеича к нам не из Брюсселя назначили. Это наш выбор. 

Не наш, а нам. Та й шо Пєтя просрав - це я умовно. Насправді просрала об'єднана олігархічна банда, а Пєтя її волю виконав.

А шо ми?! В нас лише один інструмент - банду геть! Але для цього спочатку треба принаймні більшістю спільноти усвідомити реальний стан речей і припинити між собою гризтися.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не наш, а нам. Та й шо Пєтя просрав - це я умовно. Насправді просрала об'єднана олігархічна банда, а Пєтя її волю виконав.

А шо ми?! В нас лише один інструмент - банду геть! Але для цього спочатку треба принаймні більшістю спільноти усвідомити реальний стан речей і припинити між собою гризтися.

Олигархичная банда, прекрасно себя чувствует, она победила. А выбор таки наш и просрали таки мы. Не надо заниматься самообманом и надо нести ответственность за свои решения. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Олигархичная банда, прекрасно себя чувствует, она победила. А выбор таки наш и просрали таки мы. Не надо заниматься самообманом и надо нести ответственность за свои решения. 

 

В принципе всё правильно, печально только то что на следующих выборах произойдёт тоже...

Link to comment
Share on other sites

В принципе всё правильно, печально только то что на следующих выборах произойдёт тоже...

 

Следующие выборы будут в разы хуже в плане реального волеизъявления и админресурса. Пробъют очередное дно, а триждыпросроченый орденоносец Охендовский получит очередную медальку

Link to comment
Share on other sites

 

 


Следующие выборы будут в разы хуже в плане реального волеизъявления и админресурса. Пробъют очередное дно,

 

Тут не всё так просто я полагаю, во первых я думаю, что будет реальное противостояние между вчерашними друзьями и партнёрами по стратегической семёрке, а во вторых запад вряд ли потерпит очередного бардака, к которому могут привести фальсификации. А впрочем поживём увидим, дело уже не за горами...

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, что будет мега раздача бубликов в виде петиной или вовкиной тыщи, каких то понижений тарифов и моря гречки, а что из этого выйдет тут вопрос, но в принципе вполне может всё получится...

Link to comment
Share on other sites

Тут не всё так просто я полагаю, во первых я думаю, что будет реальное противостояние между вчерашними друзьями и партнёрами по стратегической семёрке, а во вторых запад вряд ли потерпит очередного бардака, к которому могут привести фальсификации. А впрочем поживём увидим, дело уже не за горами...

 

У Запада своих головняков полно, чтобы заморачиваться Украиной. Лишь бы не стреляли, да по долгам рассчитывались в срок. А "стратегическая семерка" договорится, не впервой. Вопрос выживания для них актуален, как никогда.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 


Стрельба контрподуктивна. Договорятся

 

С кем? Если реально поднимется Народ, а это вполне вероятно то вряд ли получится, поэтому нормы приличия будет всё же соблюсти, а с другой стороны соблюсти эти нормы это приговор себе подписать...

Link to comment
Share on other sites

Олигархичная банда, прекрасно себя чувствует, она победила. А выбор таки наш и просрали таки мы. Не надо заниматься самообманом и надо нести ответственность за свои решения. 

Та ніфіга не прекрасно вона почувається, бо надої не ті. 

Стосовно відповідальності, всьо пропало і домовляться. Не варто забувати фундаментальної обставини, через яку і надої погані - в державі відбувся грандіозний колапс економіки до рівня 1/10 ефективності сусідів. І хоча нам розповідають про початок відновлення, його темпи нижчі навіть від сусідів, які нікуди не падали. Тобто, наше відносне падіння триває. А стабільне існування злиденного кримінального бантустану поруч з іншим світом неможливе.

Тобто, збереження поточоного стану України неможливе. Або впадемо під коцапів, але в них нафтогазовий прун з липня 14 року зіпсувався, або таки поліземо у зворотньому напрямку. Та й подивіться на якість сьогоднішньої иліти. Єдиною причиною їх збереження при кориті так довго є війна і яловість керівництва Заходу. Сподіваюсь, незабаром воно її подолає.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тобто, наше відносне падіння триває. А стабільне існування злиденного кримінального бантустану поруч з іншим світом неможливе. Тобто, збереження поточоного стану України неможливе

 

Збереження поточного стану неможливе, але не далеко не факт, що ті зміни будуть на краще. Дацюк пише про його логічне продовження у вигляді олігархічної диктатури, паростки якої ми й починаємо спостерігати останнім часом. Вийде чи ні - хтозна, але шкода може бути смертельною для країни у будь-якому випадку.

Link to comment
Share on other sites

Збереження поточного стану неможливе, але не далеко не факт, що ті зміни будуть на краще. Дацюк пише про його логічне продовження у вигляді олігархічної диктатури, паростки якої ми й починаємо спостерігати останнім часом. Вийде чи ні - хтозна, але шкода може бути смертельною для країни у будь-якому випадку.

З огляду на тимчасову достатність для коцапів такого варіанту - поки нафта знов вгору не попре, небезпека існує. Бо з цих бздливих нікчем які диктатори без зовнішньої ресурсної та політичної підтримки?! Але важко мені уявити практичне втілення такого плану. Тому що можна вішати локшину про ато, Мінськ, безпеку і допомогу союзників з різним ефектом на різних людей. Але реального замирення з країною-окупантом значна частина населення не сприйме ніколи. Просто не існує в путіна зараз грошей достатніх для купівлі такої лояльності.

Link to comment
Share on other sites

Чим зайнята СБУ...

 

СБУ запобігла організованій Клюєвим провокації "Цукеркові бунти в магазинах Roshen", - Грицак
censor_news_big3.jpg Колишній глава АП Андрій Клюєв для дискредитації Президента України Петра Порошенка намагався організувати акції протесту в магазинах Roshen.
Про це на брифінгу повідомив голова СБУ Василь Грицак, передає Цензор.НЕТ із посиланням наУкраїнські Новини.

Він заявив, що затримано кілька осіб, які готували акції з дискредитації Порошенка, які планували їх проведення біля магазинів і фабрики Roshen у Києві.

Зокрема, заплановано було, що 400 мітингувальників увірвуться на завод під приводом знесення пам'ятника Карлу Марксу. Також псевдомітингувальники повинні були у формі бійців АТО проводити акції протесту проти Президента в магазинах Roshen.

"Акція мала називатися "Цукеркові бунти в магазинах Roshen", - сказав Грицак.

СБУ встановила, що організаторами акції є російські спецслужби, а також Клюєв, екс-депутат Верховної Ради від Партії регіонів Володимир Олійник і лідери "Антимайдану" Юрій Кот і Олександр Зінченко.

Грицак зазначив, що подібні акції протесту спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні та дискредитацію її в світі. "Коли буде зруйнована вертикаль влади в Україні, тоді Росія перейде до відкритої агресії", - стверджує глава СБУ.

Він також повідомив, що затримано 8 учасників акцій, виявлено 40 організаторів подібних дій, мережа потенційних учасників таких акцій у Києві налічує близько 5 тис. осіб.
Link to comment
Share on other sites

А ви - гандон, гандон! А от і викусіть!

Хто непокоївся втратою попереду такої чудової мети, як безвіз, може заспокоїтися. ПОП намалював собі вперед на 10 термінів нову - шенген!  :tu: Від ла-маншу до харкова без обмежень. Всьо - голосую за ПОПа. 

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Может для этого и затеяли весь кипишь с блокировкой яндексов-хуяндексов? Когда Пете надо, то он жопу на немецкий крест порвет любимой фракции имени его.
 

Блок Петра Порошенка благополучно злив голосування по санкціям проти Януковича та його людей. 35 нардепів проігнорували голосування.

Весь патріотичний порив був витрачений на заборону Вконтактіка. На Януковича вже не вистачило.

 

 

Результаты голосования тут http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=12294

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...