Перейти до змісту

Поки у міністрів не буде зарплата в 100 тис. грн – не чекайте результатів у боротьбі з корупцією


Ali(UA)

Recommended Posts

Взагалі, для початку українець це повинен чітко розуміти та відчувати.

 

Хто хоче, той бачить: знає, що таке ЄСВ і скільки відсотків він складає, бачить ідиотизм нарахувування ПДВ і його розмір, має поняття про акцизи, ренту і т.д... Скласти все до купи не складно.

 

 

 

з яких 16 400 сплачує лікарям, вчителям, пенсіонерам, депутатам.

 

Проблема в тому, що більшість з цієї суми сплачується не вищеперарахованим, які, в свою чергу, сплачують такі ж податки (ну трошки менші у бюджетників), а розпилюється, в Україні найбагатші люди - ті, що так чи інакше пиляють бюджет, це науковий факт. І  напиляне виводять від оподаткування, через офшори :D

 

 

 

Може й страховою медициною зацікавляться

 

В умовах тотальних "разпіла, отката " вона погано працює. Якщо щось серйозне - лікарі беруть налом за операції і лікування,  наявність хоч 100 страховок їх не хвилює,  натомість банальний медогляд для людини, що має страховку, перетворюється в захопливий медичний детектив: чого там тільки не знаходять :fp1: рідкісні аутоімунні захворювання (от упітаному врачу так здалось, бо ти на його думку надто худа, і які, звісно не підтверджуються після 100500 зданих дорогих аналізів), масажист за спеціальністтю ставить діагноз про наявність пороку серця, якій після випотрошення страхових виплат теж не підтверджується - це зі щасливим кінцем реальні історії. З нещасливим - не хочу розповідати.

 

ЗІ Якщо шо - у всіх, кого я знаю, є медичні страховки, у багатьох - по дві. Зараз складно зустріти людину без медстраховки.

ЗЗІ Я вважаю, що має бути хоч мінімальний рівень медичної допомоги безкоштовним, швидка однозначно, а освіта - вся безкоштовна... Краще я буду з податків платити за медицину, освіту, ніж Ахмєтову за квартири в Лондоні.

Змінено користувачем snow_bird
Link to comment
Share on other sites

Дурак ты видел как это работает например в США ? Или в Европе ?

Ну і?

Швидка в США приватна? Хто оплачує витрати на незастрахованого без грошей і майна?

Скільки таких малоімущих у нас і хто буде покривати витрати приватної швидкої?

Link to comment
Share on other sites

Ну і?

Швидка в США приватна? Хто оплачує витрати на незастрахованого без грошей і майна?

Скільки таких малоімущих у нас і хто буде покривати витрати приватної швидкої?

рейт оплаты в ER - 18%. это тебе о чем то говорит? если у тебя паверти и ты можешь это доказать то можешь не платить за ER. в любом случае в госпиталях тут сначала лечат потом требуют оплаты.

 

кто оплачивает - ну есть Medicare. Плюс это заложено в цены тех кто оплачивает.

 

тут понимаешь ли работают законы.

 

и зарплаты судей в Штатах пример:

The chief justice is being paid $255,500, up from $223,500, according to court documents and data compiled by Bloomberg. Associate Supreme Court justices now have a $244,400 salary, up from $213,900. U.S. Circuit Court of Appeals judges are getting $211,200 a year, up from $184,500.Jan 13, 2014

Link to comment
Share on other sites

Давайте тут вот немного притормозим, и разберемся. Вы настолько сторонник материальной мотивации, что думаете будто она работает без мотивации "наказательной"?

 

Вы разумный человек, я Вам хочу задать вопрос про наказательную "мотивацию". Кто будет наказывать?

Link to comment
Share on other sites

Я понял идею, нужно просто издать Закон о том, чтобы всем поставить штатовские зарплаты и заживем! да? 

ну как вариант можно "вешать" чиновников. вы же сторонник этой идеи верно?

Link to comment
Share on other sites

А тепер порівняйте калькість тих, хто за межею бідності в США і в Україні. Яка вартість послуг для тих "хто платить" повинна бути, щоб покрити швидку і ти ди для всієї армії бідняків. І ще врахуйте процентне відношення стариків в Україні, які хворіють і вмирають частіше ніж інші вікові групи.

З чого фінансується Медікір? Який процент населення має її в США і якому проценту треба буде фінансувати її в Україні?

 

Це все гарно виглядає на картинці. Якщо швидку і невідкладну зробити повністю приватною і покласти витрати і поліси бідних на б"юджет і вартість послух для заможніх, то суми викотять такі, що заможні взвиють. І першим ридати почне ковбасний Алі...

 

До речі згадався випадок, коли в Києві на Прорізній на чоловіка напали бандюки і підрізали серед біла дня. Чоловік стік кров"ю і помер, хоча через дорогу була приватна клініка і люди в т ч журналіст, яка потім зробила репортаж про цей випадок, прибігли туди і просили лікарів вийти і надати допомогу. Лікарі відмовилися. Потім виявилося, що померлий був бізнесмен і вполнє платоспроможній....

Link to comment
Share on other sites

Я понял идею, нужно просто издать Закон о том, чтобы всем поставить штатовские зарплаты и заживем! да?

 

Цікаво, які зарплати в міністрів в Нігерії? Думаю десь на рівні США... Вот у них процвітання мабуть! Нє?

Link to comment
Share on other sites

и зарплаты судей в Штатах пример: The chief justice is being paid $255,500, up from $223,500, according to court documents and data compiled by Bloomberg. Associate Supreme Court justices now have a $244,400 salary, up from $213,900. U.S. Circuit Court of Appeals judges are getting $211,200 a year, up from $184,500.Jan 13, 2014

насколько я помню в штатах минимальный уровень оплаты труда от 8 долларов в час (в разных штатах по разному). Или, грубо говоря 15 тыс в год. Или примерно в полтора десятка раз меньше, чем указанная тут зарплата судей. Возьмем 100 тыс гривень и поделим на этот коэффициентик. Получим 6,6 тыс грн. в месяц для самой низкой зарплаты в стране. Или в 5 раз больше, чем есть сейчас :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Цікаво, які зарплати в міністрів в Нігерії?

 

ТС постійну тему високих зарплат чиновникам підіймає, виглядає, що це чи не єдина тема, яка його хвилює :nose3:

і вже хтось наводив цифри- ту різницю, яку він пропонує між мінімалкою і зарплатами чиновників існує чи не в єдиній країні - Росіюшке :weep: У всіх інших більш-менш притримуються пропорцій.

Змінено користувачем snow_bird
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну как вариант можно "вешать" чиновников. вы же сторонник этой идеи верно?

 

Нет, я сторонник уровня оплаты труда чиновников адекватной экономической ситуации. Мы с вами это уже пару раз обсуждали, аргументы остались прежними.

Link to comment
Share on other sites

А тепер порівняйте калькість тих, хто за межею бідності в США і в Україні. Яка вартість послуг для тих "хто платить" повинна бути, щоб покрити швидку і ти ди для всієї армії бідняків. І ще врахуйте процентне відношення стариків в Україні, які хворіють і вмирають частіше ніж інші вікові групи.

З чого фінансується Медікір? Який процент населення має її в США і якому проценту треба буде фінансувати її в Україні?

В штатах живущих за пределом бедности 15% официально. есть еще много нелегалов. думаю в целом проценотов 30 можно смело относить к паверти. сколько в Украине?

 

Медикейр финансируется из налогов плательщиков. примерно тоже что счас вычитается на медицину. только то что счас неэффективно потому что вычеты разворовывабются и медицина все равно платная.

 

Це все гарно виглядає на картинці. Якщо швидку і невідкладну зробити повністю приватною і покласти витрати і поліси бідних на б"юджет і вартість послух для заможніх, то суми викотять такі, що заможні взвиють. І першим ридати почне ковбасний Алі...

 

До речі згадався випадок, коли в Києві на Прорізній на чоловіка напали бандюки і підрізали серед біла дня. Чоловік стік кров"ю і помер, хоча через дорогу була приватна клініка і люди в т ч журналіст, яка потім зробила репортаж про цей випадок, прибігли туди і просили лікарів вийти і надати допомогу. Лікарі відмовилися. Потім виявилося, що померлий був бізнесмен і вполнє платоспроможній....

думате если бы тоже самое произошло перед бесплатной клиникой он бы выжил?

Link to comment
Share on other sites

насколько я помню в штатах минимальный уровень оплаты труда от 8 долларов в час (в разных штатах по разному). Или, грубо говоря 15 тыс в год. Или примерно в полтора десятка раз меньше, чем указанная тут зарплата судей. Возьмем 100 тыс гривень и поделим на этот коэффициентик. Получим 6,6 тыс грн. в месяц для самой низкой зарплаты в стране. Или в 5 раз больше, чем есть сейчас :nose3:

я думаю что реальная зарплата такая и есть - 6.6 тыс грн в месяц.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нет, я сторонник уровня оплаты труда чиновников адекватной экономической ситуации. Мы с вами это уже пару раз обсуждали, аргументы остались прежними.

но они воруют, потому что на те зарплаты только воры идут . вешать? ризаты?

Link to comment
Share on other sites

но они воруют, потому что на те зарплаты только воры идут . вешать? ризаты?

 

Сажать и постепенно поднимать уровень оплаты. Вы не сможете зарплатой в 100К гривен удержать от соблазна взять пару миллионов баксов.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кто будет сажать

 

Для Украины у судей довольно неплохие зарплаты, да и у новой полиции тоже. Конечно наколядовать можно больше, но наколядовать _всегда_ можно больше. 

Link to comment
Share on other sites

в самом деле? Ничего, что минимум сейчас установлен чуть меньше 1400 гривень?

ничего страшного. бумажная и реальная жизнь в Украине две большие разницы.

Link to comment
Share on other sites

Для Украины у судей довольно неплохие зарплаты, да и у новой полиции тоже. Конечно наколядовать можно больше, но наколядовать _всегда_ можно больше.

но это не работает сейчас. почему вы решили что это должно работать? насчет больших зарплат - они говорят что не больщие. недавно выступала судья говорила что это мало.

Link to comment
Share on other sites

но это не работает сейчас. почему вы решили что это должно работать? насчет больших зарплат - они говорят что не больщие. недавно выступала судья говорила что это мало.

 

Открою тайну: зарплаты всегда и всем мало.  Ты или судья или преступник и если только зарплата влияет на это решение, то ты говно-судья. Нельзя быть честным за деньги.

 

Почему не работает? Потому, что см. предыдущее сообщение наколядовать всегда можно больше зарплаты и сейчас это делать вполне безопасно.

Link to comment
Share on other sites

Открою тайну: зарплаты всегда и всем мало.  Ты или судья или преступник и если только зарплата влияет на это решение, то ты говно-судья. Нельзя быть честным за деньги.

 

Почему не работает? Потому, что см. предыдущее сообщение наколядовать всегда можно больше зарплаты и сейчас это делать вполне безопасно.

проблема не в этом, проблема в том что зарплата чиновников на должности не конкурентна. Если вы почитаете сообщение Антона в заголовке там говорилось как выставлялись зарплаты чиновникам. Безотносительно цифр.

Link to comment
Share on other sites

проблема не в этом, проблема в том что зарплата чиновников на должности не конкурентна. Если вы почитаете сообщение Антона в заголовке там говорилось как выставлялись зарплаты чиновникам. Безотносительно цифр.

 

Проблема в этом, и еще проблема в том, что зарплаты бюджетников и пенсии нежизнеспособны и если где-то прибавится (чиновники), то где-то убавится (бюджетники). А министру 100штук все равно будет мало.

Link to comment
Share on other sites

Проблема в этом, и еще проблема в том, что зарплаты бюджетников и пенсии нежизнеспособны и если где-то прибавится (чиновники), то где-то убавится (бюджетники). А министру 100штук все равно будет мало.

я, Антон, и Ли Куян вам говорят решение проблемы - назначать чиновникам зарплаты соответсвующие рынку труда. То есть если взять реальный зарплаты из частного сектора соответвующие должностям на частном рынке труда Украины с этого можно начинать чего то требовать от чиновников.

 

Вы понимаете это или нет? я не говорю счас о зарплатах учитилей или врачей или пенсиях. потому что учителя врачи или пенсионеры не влияют на правила игры.

Link to comment
Share on other sites

ничего страшного. бумажная и реальная жизнь в Украине две большие разницы.

вот-вот. Про реальную жизнь в Украине вы вообще понятия не имеете...

Змінено користувачем Olegik
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

кто будет сажать

 Саакашвілі  в  себе  сажав  ,  цифри  посаджених  до тюряги  чиновників  міліціянерів суддів  вражають , як  длі  маленької  Грузії  .

 

Може  вас і в Україні  пересажать .

 

Але ти ж  в Оумєрікє . Теж  не розумію , така  добра влада ,  така квітуча Україна  ,  що ж ти там  сидиш  вихваляєш  . Їдь до рідного краю  , скоро  буде зп  100000000 грн  на місяць  чиновнику  .  Всі умови  . Їдь .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Саакашвілі  в  себе  сажав  ,  цифри  посаджених  до тюряги  чиновників  міліціянерів суддів  вражають , як  длі  маленької  Грузії  .

 

Може  вас і в Україні  пересажать .

 

Але ти ж  в Оумєрікє . Теж  не розумію , така  добра влада ,  така квітуча Україна  ,  що ж ти там  сидиш  вихваляєш  . Їдь до рідного краю  , скоро  буде зп  100000000 грн  на місяць  чиновнику  .  Всі умови  . Їдь .

Саакашвили поднял зарплаты чиновникам. Это была одна из составляющих реформы. Ну и я бы не равнял Грузию и Украину. Грузия по численности населения как Киев примерно. Реформы проводить гораздо проще.

 

по поводу Америки не понял. Ты это из Польщи пишешь?

Link to comment
Share on other sites

Сажать и постепенно поднимать уровень оплаты. Вы не сможете зарплатой в 100К гривен удержать от соблазна взять пару миллионов баксов.

Именно в таком порядке! Сначала неотвратимость наказания, а уже потом высокие з/п. Чтобы казнокрады десять раз подумали, а стоит оно того, идти во власть, чтобы  воровать из бюджета и брать взятки.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Именно в таком порядке! Сначала неотвратимость наказания, а уже потом высокие з/п. Чтобы казнокрады десять раз подумали, а стоит оно того, идти во власть, чтобы  воровать из бюджета и брать взятки.

кто будет сажать.
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...