Перейти до змісту

Тарифи...


GarryN

Recommended Posts

 

 


Не хотите на эту шару назад вернуться?

А я звалив не через тарифи, шановний.  Навіть зараз я можу знайти роботу десь на 75к гривень за декілька днів в Києві, думаю на комуналку вистачить.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я звалив не через тарифи, шановний.  Навіть зараз я можу знайти роботу десь на 75к гривень за декілька днів в Києві, думаю на комуналку вистачить.

Та яка різниця чому звалив, факт у тому, що всі зваливші пишуть про шару, але вертатись на цю "шару" ніхто не хоче.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще раз кажу, я маю можливість заробляти в Україні дофіга.   Не всі валять за ковбасою, шановний ;)

Фома, 75 тисяч грвинів (це я к порівнювати з Європою і її комуналкою) це до фіга????

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

смотрю в платежку за март за городскую квартиру 

8,87 за квадратный метр

и ее планируют поднять или уже подняли

 

 

скажем так, дом отапливать дешевле будет, если поднять цену

Link to comment
Share on other sites

Ще раз кажу, я маю можливість заробляти в Україні дофіга.   Не всі валять за ковбасою, шановний ;)

Щиро радий за Вас персонально. Нажаль більшість населення України такої можливості не має і тому платіжки за комуналку заберуть в них майже весь сімейний бюджет. Тому називати це "шарою", як мінімум недоречно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О, так я совсем не в курсе последних изменений, оказывается

 

Тариф на услугу по централизованному отоплению (ЦО) 16,14 грн. за 1 кв.м. за месяц на протяжении отопительного периода (с НДС) - это тариф определяющий стоимость отопления 1 кв. м и применяется для абонентов жилых домов без домовых и квартирных приборов учета тепловой энергии.

 

 

Бугога, это дороже, чем отопление дорогим и вонючий газом отдельно стоящего дома в 1,5-2 раза

Link to comment
Share on other sites

звичайно дорожче, бо тепло виходить з усіх  шпарин

 

це ж було в лом дома утеплювати, коли газ шаровий був

а тепер препече - побіжать ремонтувати свої розвалені хрущоби

 

а іх попереджали ще 4 роки тому - не вірили

Link to comment
Share on other sites

звичайно дорожче, бо тепло виходить з усіх  шпарин

 

це ж було в лом дома утеплювати, коли газ шаровий був

а тепер препече - побіжать ремонтувати свої розвалені хрущоби

 

а іх попереджали ще 4 роки тому - не вірили

А как утепление поможет дому без счетчика?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

звичайно дорожче, бо тепло виходить з усіх  шпарин

 

це ж було в лом дома утеплювати, коли газ шаровий був

а тепер препече - побіжать ремонтувати свої розвалені хрущоби

 

а іх попереджали ще 4 роки тому - не вірили

 

 

По-перше, принаймні у нас в будинку практично всі давно утеплились.По-друге , яким це чином знизить мутну вартість

тепла, яке подає монополіст,  в платіжках. ? 

 

Цією зимою я був вимушений відкривати кватирки своєї утепленої ще 15 років назад оселі.

Бо шкварили нє по-дєцкі постачальники тепла . Це така реформа комунального сектору ?

 

То пан не підкаже яким чином утеплення квартири впливає на кількість тепла , яке подає монополіст-постачальник ?

А хоть и со счетчиком, без регулировки. 

 

Дуже гарні питання. Відповідь ніяк. Тільки кватирки треба буде ширше відчиняти.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тобто ви проти модернізаціі всіх будинків багатоповерхових, утеплення та лічильників тепла?

 

не буде відповідального власника - монополісти продовжуватимуть здирати три шкури

 

я не кажу про ваш один будинок, це і мавпі зрозуміло, що один будинок нічого не вирішить

Link to comment
Share on other sites

тобто ви проти модернізаціі всіх будинків багатоповерхових, утеплення та лічильників тепла?

 

не буде відповідального власника - монополісти продовжуватимуть здирати три шкури

 

я не кажу про ваш один будинок, це і мавпі зрозуміло, що один будинок нічого не вирішить

 

Мавпі зрозуміло. Вам , на жаль, ні.

 

1. Таких як мій будинок 90 % в Україні.

2. Встановлення лише лічільників тепла на будинок без регулювання подачі. НІЯКИМ чином не зменшує вартість опалення.

3. Встановлення індивідуальних лічильників з РЕГУЛЯТОРАМИ подачі практично неможливо 

    в більшості випадків радянського житлового фонду. А це більшість в Україні.

 

4. Вирішення проблеми вартості опалення неможливе  лише знизу. Маю бути знищена олігархічна монополія

на цю послугу. Разом з владою , яка є шісткою олігархів. І це стосується не тільки тепла.

Народ має право на вибір того ж постачальник тепла  І не тільки.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

тобто ви проти модернізаціі всіх будинків багатоповерхових, утеплення та лічильників тепла?

Я за. Только что это мне даст? Я даже не могу отказаться от монопольного отопления. 

Сеня пытался ввести заниженные нормы, что-бы поставщики побежали счетчики ставить, дык суд отменил это дело. 

Пока олигархи у власти, они придумают как ободрать. Не умеют они по другому.  

Link to comment
Share on other sites

Є прецедент відключення від ЦО через суд.

 

http://www.urist.in.ua/showthread.php?t=34086&page=25

С нашими судами, отключение может обойтись дороже оплаты за отопление. Хотя будет скучно, может и попробую. 

Link to comment
Share on other sites

...тепло виходить з усіх  шпарин

 

це ж було в лом дома утеплювати, коли газ шаровий був

а тепер препече - побіжать ремонтувати свої розвалені хрущоби

 

а іх попереджали ще 4 роки тому - не вірили

Ніхто не побіжить - нема з чим. Це в поляків спочатку попередили населення про майбутні фантастичні платежі за газ і опалення з конкретної дати, а після тотального утеплення усієї країни за сприяння держави, їх виставили. А в нас тут роблять шок без терапії - обвалом гривні купівельну спроможність населення обнулили і контрольним стрибком тарифів  добили його без жодних шансів людям на утеплення.

 

пс - техкамент про регулювання подачі тепла на будинки:

постачальник бачить зменшення будинками споживання по температурі теплоносія - "обратки", і може корегувати подачу. Мешканці багатоквартирних будинків також можуть прикрутити засувку на будинок. Цим інколи заради економії зловживають у випадках обладнання будинку загальним лічильником. В цьому разі в утеплених, герметизованих, обладнаних підсиленими радіаторами опалення квартирах температура залишається прийнятною, в інших треба тулупа вдягати.

Link to comment
Share on other sites

По сукупності вивчення проблеми особисто я прийшов до висновку , що нові тарифи завищені від 2 до 4 разів.

 

Вже одне фігурна апроксімація вартості по ціні газу аж в німецькому хабі чого варта.. Це значит рахують чужий російський газ + логістіка

через Україну аж до Німеччини і назад в Україну. По максимуму. Щоб голова не теліпалась. 

Це при тому що Україна майже покриває газопостачання населення своїм газом , який юридично належить не олігархам, а тому ж населенню  України

і знаходиться часто прямо під ногами як в нас в Полтаві. І має бути оплачено лише його видобування і місцева логістіка.

А не шлях з Уренгою в Німеччину.

 

 До речі, на німецькому хабі зараз ціна впала до біля 200 баксів. А що як поміняється коньюктура і газ буде на тому хабі 400 чи більше баксів ?


Прив'язка вартості газу для українців до ціни на німецькому хабі протизаконна. На потреби населення повинен йти газ власного видобутку, у якого є своя собівартість, і для споживачів він повинен бути дешевше як мінімум на 1349 гривень — 3500 грн за 1 тис. куб. метрів.

Про це заявив голова наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

"Населення споживає газ власного видобутку, — так написано в законі" Про функціонування ринку природного газу "та Постанові Кабінету міністрів №758. З 1 травня уряд прирівняв ціну газу для населення до ціни на німецькому хабі — замість 1590 до 4849 грн за 1 тис. куб. метрів. Це нелогічно і протизаконно. Український газ має собівартість, свої транспортні витрати, витрати на обслуговування, рента і податок на додану вартість. Нелогічно орієнтуватися на ціну на біржі, коли у нас немає ринку на газ. Людина не може вибрати постачальника", — сказав експерт.

За його словами, більшість українського газу видобувається державною компанією "Укргазвидобування". Керівництво компанії визнавало, що для прибуткової роботи достатня ціна 3500 грн за кубометр. Уряд підняв ціну, обґрунтовуючи крок тим, що це дасть додаткові інвестиції в газовидобуток. Але, на думку Корольчука, і в ціні 3500 грн за 1 тис. куб. м близько 600 грн — інвестиційна складова. Цього вистачає, щоб бурити нові розвідувальні свердловини і облаштовувати видобуток.

"Якщо грошей на розвідку газу буде в рази більше — ці кошти не освоять, вони будуть лежати мертвим вантажем на рахунках і знецінюватися. Чи підуть на субсидії. І я не виключаю тут корупційну складову", — підкреслив експерт.

Він переконаний, що в Україні немає чіткого плану зменшення втрат газу і тепла, невідомо, на які кошти робити тепломодернізацію. Крім того, при зростанні ціни на європейському ринку, буде змінюватися і внутрішня ціна. Також буде змінюватися вартість газу в залежності від курсу гривні.

Опалення і гаряча вода в Україні подорожчає на 80%. Такими будуть наслідки того, що з 1 травня вводиться єдина ціна на газ для всіх споживачів.

 

https://ukr.media/business/261940/

Link to comment
Share on other sites

Я вот не пойму:

 

1. Розничная цена природного газа для населения в Украине остается одной из самых низких в Европе, - Минэкономразвития. 

2. в Европе насколько я знаю нет резкого повышения тарифов на ЖКХ

 

3. С какого хрена в Украине повышают?

Link to comment
Share on other sites

Я вот не пойму:

 

1. Розничная цена природного газа для населения в Украине остается одной из самых низких в Европе, - Минэкономразвития. 

2. в Европе насколько я знаю нет резкого повышения тарифов на ЖКХ

 

3. С какого хрена в Украине повышают?

 

 

"  Патаму што лох платит всєкда ! "  (с)  з мудрості гопніків. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тада, вибралі - жрітє! (ц)

 

Логічно. Якщо гопніка не зупинити якісною піздюліною, то він ніколи не зупиниться. 

Так що якщо народ буде мовчати, то залишиться голим. Зовсім.

Link to comment
Share on other sites

Ну і вишенька на тортик... Кажете треба тарифи піднімати ? Український газ має бути по ціні уренгойского ?

 

СБУ обыскивает центральный офис «Укргазвыдобування»

Служба безопасности Украины в среду утром проводит обыск в головном офисе ПАО «Укргазвыдобування», расположенном в столице.

 

Об этом сообщили агентству «Интерфакс-Украина» в пресс-службе компании.

В феврале этого года обыски на четырех филиалах ПАО «Укргазвыдобування» проводили сотрудники Генеральной прокуратуры Украины. Предметом обысков было изъятие документов относительно взаимоотношений «Укргазвыдобування» с предприятиями-контрагентами по поставкам оборудования в течение 2014-2015 годах.

«Укргазвыдобування», 100% акций которого принадлежит НАК «Нафтогаз Украины», является крупнейшей газодобывающей компанией страны, обеспечивающей около 75% общей добычи газа. Также эксплуатирует Шебелинский ГПЗ.

 

"ОБКОМ"

Версия для печати  http://obkom.net.ua/img/print.gif

11 Мая 2016 11:18

Link to comment
Share on other sites

Сергій Лещенко
5 mins · 
В госкомпании "УкрГазвыдобування" с утра идет обыск СБУ при поддержке спецподразделения "Альфа".
Немного предыстории. С прошлого года из руководства компании "УкрГазвыдобування" отстранили менеджеров, связанных с фракцией "Воля народа", которые размещали деньги компании не депозитах в своих семейных банках и закупало оборудование через сомнительные прокладки по завышенным ценам.
Считаю нынешние обыски прямым последствием коалиционных торгов. Ведь группа "Воля народа" уже не один раз спасает коалицию своими голосами. Например, за премьера Гройсмана. Или вчера за закон, который открывает генпрокурорство Луценко. И теперь пришло время расплаты - за каждую кнопку "за" надо будет расплачиваться должностью, потоком, посредником, тендером, "смотрящим". Именно из таких "мелочей" и строится по кирпичику коррупционный режим.

Link to comment
Share on other sites

Ну і вишенька на тортик... Кажете треба тарифи піднімати ? Український газ має бути по ціні уренгойского ?

 

СБУ обыскивает центральный офис «Укргазвыдобування»

Служба безопасности Украины в среду утром проводит обыск в головном офисе ПАО «Укргазвыдобування», расположенном в столице.

 

Об этом сообщили агентству «Интерфакс-Украина» в пресс-службе компании.

В феврале этого года обыски на четырех филиалах ПАО «Укргазвыдобування» проводили сотрудники Генеральной прокуратуры Украины. Предметом обысков было изъятие документов относительно взаимоотношений «Укргазвыдобування» с предприятиями-контрагентами по поставкам оборудования в течение 2014-2015 годах.

«Укргазвыдобування», 100% акций которого принадлежит НАК «Нафтогаз Украины», является крупнейшей газодобывающей компанией страны, обеспечивающей около 75% общей добычи газа. Также эксплуатирует Шебелинский ГПЗ.

 

"ОБКОМ"

Версия для печати  http://obkom.net.ua/img/print.gif

11 Мая 2016 11:18

Логічно і очікувано http://uapolitics.com/topic/29045-pro-ofshory-chast-2/?view=findpost&p=785405

Link to comment
Share on other sites

Логічно. Якщо гопніка не зупинити якісною піздюліною, то він ніколи не зупиниться. 

Так що якщо народ буде мовчати, то залишиться голим. Зовсім.

 

А Петя с Ложкендами переправляют бабло в оффшоры

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...