Перейти до змісту

криворукі іт-шники зробили апдате на фупі..


www

Recommended Posts

Юкі інше мав на увазі, нмд.

Діаметрально інше.

Та да!

ІМНО - Ви занадто добре про нього думаєте. А так - класичний ковбасник, та ще й з тих, що завжди за тих, хто при владі, тягне. І на Україну йому по-великому рахунку насрати - лиш би Каліфорнію не  чіпали....

Link to comment
Share on other sites

 

 


я не знаю кем надо быть, чтобы в 2016-м году заниматься сборкой и починкой "сервера" из говна и палок, вместо того, чтобы арендовать хостинг.

 

ІМНО тут питання "абусе". Я звичайно не спец, але вродь можна хостин втратити, якщо скарг багато. Так, ні?

 

А на свому серваку - сам собі барин.

Link to comment
Share on other sites

ІМНО тут питання "абусе". Я звичайно не спец, але вродь можна хостин втратити, якщо скарг багато. Так, ні?

 

А на свому серваку - сам собі барин.

 

Роби бекапи і спи спокійно. Хоститись можна будь де

Link to comment
Share on other sites

Та да!

ІМНО - Ви занадто добре про нього думаєте. А так - класичний ковбасник, та ще й з тих, що завжди за тих, хто при владі, тягне. І на Україну йому по-великому рахунку насрати - лиш би Каліфорнію не  чіпали....

ераре хуманум ест.

( це я про себе)

Link to comment
Share on other sites

ІМНО тут питання "абусе". Я звичайно не спец, але вродь можна хостин втратити, якщо скарг багато. Так, ні?

 

А на свому серваку - сам собі барин.

 

Практически пофигу, абузы можно слать как хостеру так и твоему интернет провайдеру, через которого доступен твой сервер.

Link to comment
Share on other sites

От ви дивуєтесь, чому не хостінг, а металобрухт, але свій... Тому що ФУП моніториться ФСБ, і ті пі@#ри через узбеків та чебуречників роблять все, що потрібно їм робити в Україні. 

 А дописувачі, які починають щось підозрювати, баняться *назавжди*. решта овечок мирно пасеться у загоні.

 Інший варіант чому металобрухт, а не хостінг - а красти як?!!

Link to comment
Share on other sites

 

От ви дивуєтесь, чому не хостінг, а металобрухт, але свій... Тому що ФУП моніториться ФСБ, і ті пі@#ри через узбеків та чебуречників роблять все, що потрібно їм робити в Україні. 
 А дописувачі, які починають щось підозрювати, баняться *назавжди*. решта овечок мирно пасеться у загоні.
 Інший варіант чому металобрухт, а не хостінг - а красти як?!!

 

Ще версії? 

Дуже цікаво почитати!

:)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...